LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 20-04, 14:41

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 524 posts ]  Go to page Previous  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Next
Author Message
 Post subject: Re: Basketbola ULTRAS!
PostPosted: 08-01, 17:20 
Offline
ultras

Joined: 27-06, 17:24
Posts: 92
Location: BU
Jedem_das_seine wrote:
528 wrote:
Bik par Latvijas fan scēnu :P
http://sportacentrs.com/basketbols/lbl/ ... nu_izdarib

Varat palasīt komentārus :)
Varat uzdot jautājumus, ja nu kādam interesē :) jūs taču zināt, stāstīšu kā ir :)


В первый раз в истории латвийского баскетбола подобный штраф наложили? Иначе не понимаю почему такой резонанс на главном спорт-портале страны.

ну а сообственно по инциденту
YOU ARE REAL HOOLIGANS
#RESPECT#



(&* (&* (&*



ooo ierunajaas,lielakais hooligaanu paraugs-nevainiigu kuzmicu tramdiitaajs 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Basketbola ULTRAS!
PostPosted: 08-01, 17:45 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Nav jau maaka nokluut ACAB nagos,maaka ir uztaisiit traci un sveikaa palikt...
Runaajot par VEF taa ir visai pateiciiga komanda,lai veidotu labu grupu zem VEF, ir derbiji,speeles eiropaa...zel,ka nav fanu...Iznaak,ka BU nav interesanti dzivot Rigaa,jo Ventspils jau arii cik man liekas ir taureni pilniigakie...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Basketbola ULTRAS!
PostPosted: 08-01, 17:48 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Jeekabs wrote:
Nezinu ar kadiem kraniniem tagad jaameras,Bet BU visu shito gadu laikaa ari ir pabijis mentenees un tiesaas,viri ir maksajushi visadas huinas.
Liepajaa muus ipashi laikam gaida :) Venspili iipashi nemiil utt ...ACAB!!!


Ir skaidrs. Paldies par info.
Mums arī pedējos gados izdodas tikt vaļā no ACABiem bez nakts pavadīšanas iecirkņos.

P.S. V-pilī gaida visus...

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Basketbola ULTRAS!
PostPosted: 08-01, 17:55 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Palasot tos komentaarus var teikt,ka tautai nav nekaada sajeega,pareizi jau tur mans draugs AISINS he he he uzrakstiija,ka derbijs ir derbijs,seit pensionari pat rubaas derbija speelee,bet lv diemzeel tauta staav miljons km talu no taa visa...Nav ko nemt galva,turpinat tik iet taalak,lv vel NEKAD muuzaa ar to nav saskarusies...pietiktu lv uzriikot FC KOBENHAVN BRONDBY speeli 100 procenti acab netiktu galaa un tauta sakertu galvas un iesleegtos istabaas...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Basketbola ULTRAS!
PostPosted: 09-01, 09:40 
Offline
ultras

Joined: 27-08, 20:23
Posts: 154
Поверь, наш акаб устроил бы плюшевым датчанам такое дерби, что Латвию они бы потом объезжали за 1000 км.
Хайдук на себе испытал уже...
принцип работы такой же как и у украинского акаба...
http://www.youtube.com/watch?v=V0TVeC1mznA


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Basketbola ULTRAS!
PostPosted: 09-01, 18:11 
Offline
ultras

Joined: 27-06, 17:24
Posts: 92
Location: BU
Nepaarspilee,nekas taads gan nu nav redzeets pedejos gados.Bet domaju tiktu galaa musu ACAB,pat pashvaldiibnieki Hajduk laika diezgan droshi izskatiijas.Nemaz nerunajot par valsts policiju.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Basketbola ULTRAS!
PostPosted: 10-01, 00:43 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Jeekabs wrote:
Nepaarspilee,nekas taads gan nu nav redzeets pedejos gados.Bet domaju tiktu galaa musu ACAB,pat pashvaldiibnieki Hajduk laika diezgan droshi izskatiijas.Nemaz nerunajot par valsts policiju.


Policija ir Riga, Lv laukos pagasta tockas spirta dzeraji, ko vini izdaritu 100 Torcida? neko
Riga, Liepaja, D pils, pareja Lv nav jedzigas vienibas kas kaut ko spetu izdarit ja saktos kaut kadi grautinu

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Basketbola ULTRAS!
PostPosted: 10-01, 12:30 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 11:13
Posts: 108
Location: BU
No Name Boy wrote:
Jeekabs wrote:
Nepaarspilee,nekas taads gan nu nav redzeets pedejos gados.Bet domaju tiktu galaa musu ACAB,pat pashvaldiibnieki Hajduk laika diezgan droshi izskatiijas.Nemaz nerunajot par valsts policiju.


Policija ir Riga, Lv laukos pagasta tockas spirta dzeraji, ko vini izdaritu 100 Torcida? neko
Riga, Liepaja, D pils, pareja Lv nav jedzigas vienibas kas kaut ko spetu izdarit ja saktos kaut kadi grautinu


Ja laukos palikuši dzīvot praktiski tikai pensionāri un rūdīti alkaši, tad kāda jēga tur no baigā ACAB skaita? Ja kaut kur kaut kas notiek, tad aizsūta specACABus no Rīgas. Kā tas bija gadījumā ar piketētājiem Bauskā.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Basketbola ULTRAS!
PostPosted: 10-01, 14:07 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
rediiss wrote:
No Name Boy wrote:
Jeekabs wrote:
Nepaarspilee,nekas taads gan nu nav redzeets pedejos gados.Bet domaju tiktu galaa musu ACAB,pat pashvaldiibnieki Hajduk laika diezgan droshi izskatiijas.Nemaz nerunajot par valsts policiju.


Policija ir Riga, Lv laukos pagasta tockas spirta dzeraji, ko vini izdaritu 100 Torcida? neko
Riga, Liepaja, D pils, pareja Lv nav jedzigas vienibas kas kaut ko spetu izdarit ja saktos kaut kadi grautinu


Ja laukos palikuši dzīvot praktiski tikai pensionāri un rūdīti alkaši, tad kāda jēga tur no baigā ACAB skaita? Ja kaut kur kaut kas notiek, tad aizsūta specACABus no Rīgas. Kā tas bija gadījumā ar piketētājiem Bauskā.


katra vieta jabut vismaz 2-3 acab , katra pagasta lai laupitajus, izvarotajus un visadus tadus lohus vaktu

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Basketbola ULTRAS!
PostPosted: 10-01, 16:12 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Piketeetaaji bauskaa u tam liidziigi gastroli lv,protams, lv acab tiek galaa...bet velreiz saku,ka vini nekad nav saskaarusies ar tadu situaaciju,kas notiek kaut vai visai mieriigajaa kopenhaagenas derbijaa,par speli st pauli rostok vispar nerunaasim,tur reaali tiesi sim pasaakumam apmaaciitos 20 musarus uz slimniicu aizveda...kas tad bija toreiz,kad apdzeerusie krieveli janvaarii Riigu demoleeja,pilniigs haoss...torcida poli,horvaati vai vienalga kas ir bijusi riigaa,vini ir uzvedusies visai mieriigi,jo Riiga viniem nav interesanta...Bet ja LV policijai naaktos saskarties ar divaam savstarpeeji naidaa esosajaam eiropas futbola ultru grupaam,VINI NETIKTU GALAA,esmu paarliecinaats...protams tas nekad nenotiks un nav jega taalaak par to diskuteet...

Un tu vanckar JEDEM vai kaa tevi tur sauc esi kaut kaads krievu militaaraa debiilisma fans,tu ko domaa,ka seit kaadam ir bail reaali pa purnu dabuut,kaads te baidaas no taadiem vardu savienojumiem kaa UKRAINAS BERKUTS,LATVIJAS POLICIJA,KRIEVIJAS OMON,ja sastaptos un butu probleemas neviens prom nemuktu...domaaju NO NAME BOY var apstiprinaat,ka skandinaavijaa pietiek viirelu,kas vienkarsi var nomest to serzantu uz celiem novilkt vinam bikses un kaartiigi izdraast he he he...Atceros pirms tris gadiem ziemelvaacijaa krievi liida kauties pret friciem,esot gaajusi kaa varoni blaustijusies un visaadi citaadi centusies bailes iedvest,galu galaa reali noraavaas pa purnu...Nav te nevienam bail ne no krieva,ne no milica,ne no omon,ne no poliem galu galaa...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Basketbola ULTRAS!
PostPosted: 17-01, 19:56 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Cervena Zvezda vs Feber
http://www.ultras-tifo.net/photo-news/1 ... 12013.html

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Basketbola ULTRAS!
PostPosted: 18-01, 23:29 
KBH CASUALS wrote:
Es ar tikko sportacentra palasiiju,pastaasti 528 publiski...Kaa jau teicu neesmu BU fans,bet respekt puikaam vismaz nemaas...he he he vef apvainojies...ko tie speeleetaaji dariitu ja kads no viniem speeleetu FENERBCHE un izietu laukumaa pret Galatasary...vef vadiibai tiesaam nav nekada sajeega par fanu buusanu,domaa,ka tas viss ir viens liels rotalu laukums...MALACI BARONS VISMAZ UZTUR KAUT KADU DERBIJA UGUNI..ta tam jabuut...
Un tagad jautaajums Kaarlim,jus kaut ko atbildeejaat viniem vai atkal nekaa...Ceru,ka driiz VEF varees staties pretim BU,tad jau bus interesanti,jo esmu VEF fans,bet pats jau laikam nekad neiesaistiisos...Vieniigi Kaarlim vajadzeetu saraut kontaktus ar vef vadiibu un veidot neoficaalu klubu,lai tie jefini nevareetu dikteet...


Piedod varbut par novelotu atbildi no manis, bet es un manejie parejie ir kautkas lidzigs Grobari statusam bez maz vai VEF vadibai - aizliegtie/ noliegtie fani! :D Pec vienas no sezonas pirmajam spelem VEF izcil persona pazinoja, ka VEF RIGA FANS vairak nav un ka tie ir nevelemami VEFam!
Reali pratigakais butu bijis iet uz spelem un atbalstit komandu, jo ta nav vainiga, ka vadiba ir IDIOTU BARS, bet kaut ka nolaidas rokas man pasham, jo reali, ja pasaka, ka iegulditais viss darbs, ko tu dari no brivas gribas, piesaistot jaunus aktivus jaunieshus sporta atbalstishanai, kas ir kautcik logiski, lai tie neaizietu vienkarshi ielas/ necelos vai tikai tiktu tiem skalots prats ar "TIKAI RIGA, TIKAI DINAMO".....
Nosaciti, VEF RIGA FANS var teikt ir RIP, bet ari "mironiem"patik staigat pa zemes virsu un varu vien teikt, ka kautkas buss.... ;) No stasta - Laila vel mus atceresies! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: )#$


Top
  
 
 Post subject: Re: Basketbola ULTRAS!
PostPosted: 19-01, 13:22 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Nu es tevi saprotu,jo zinu,ka ar visu sirdi un deveeseli biji ieksaa..neko jau nevar ieteikt ari,protams,apstaaties nedriikst,bet vienam ir gruuti,jo lv nav cilveeku..tie kas ir teemaa tie jau ir savaas grupaas..Pagaajusonedeel skatiijos pa eurosport2 kaa VEF samazgaaja BILBAO,reaali saturiigi speelee,laba liimena komanda..es jau tev sen teicu,brauc prom,jo lv sajaa sfeeraa tu neko nepanaaksi...Bija reiz ASK kas vareeja tribiinees BU iekaustiit,zeel,ka tas laiks ir pagaajis,es nezinu,bet gruuti tev bus sasniegt tadu liimeni kaa bija ASK fani...ja nu vieniigi vini vareetu pieveersties VEF un seit es nesaprotu,kadeel visi no taa atsakaas.
Saprotu ASK bija kaut kas,bet tas bija un vairs nebuus,toties BU ir palikusi,kadeel jums visiem nesanaakt kopaa un kaut ko liidziigu neveidot zem VEF karoga,tas nebuut nav ASK nodosana vai kaut kas tamliidziigs....VEFAM ir veesture un tradiicijas, esmu 100 procenti parliecinaats,ja visi sanaaktu kopaa,tad sanaaktu kaut labs..
Katraa zinaa veiksmi tev KAARLI un lai viss izdodaas,vasaraa kaa nekaa atkal futbola klubu kvali izloze,kas zin,varbuut sogad atbrauksim,HSV jau ar pa eiroliigu vel var paciiniities...FCK jau bus uzreiz cempionu ligas grupu turniiraa...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Basketbola ULTRAS!
PostPosted: 19-01, 13:40 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Nu es tevi saprotu,jo zinu,ka ar visu sirdi un deveeseli biji ieksaa..neko jau nevar ieteikt ari,protams,apstaaties nedriikst,bet vienam ir gruuti,jo lv nav cilveeku..tie kas ir teemaa tie jau ir savaas grupaas..Pagaajusonedeel skatiijos pa eurosport2 kaa VEF samazgaaja BILBAO,reaali saturiigi speelee,laba liimena komanda..es jau tev sen teicu,brauc prom,jo lv sajaa sfeeraa tu neko nepanaaksi...Bija reiz ASK kas vareeja tribiinees BU iekaustiit,zeel,ka tas laiks ir pagaajis,es nezinu,bet gruuti tev bus sasniegt tadu liimeni kaa bija ASK fani...ja nu vieniigi vini vareetu pieveersties VEF un seit es nesaprotu,kadeel visi no taa atsakaas.
Saprotu ASK bija kaut kas,bet tas bija un vairs nebuus,toties BU ir palikusi,kadeel jums visiem nesanaakt kopaa un kaut ko liidziigu neveidot zem VEF karoga,tas nebuut nav ASK nodosana vai kaut kas tamliidziigs....VEFAM ir veesture un tradiicijas, esmu 100 procenti parliecinaats,ja visi sanaaktu kopaa,tad sanaaktu kaut labs..
Katraa zinaa veiksmi tev KAARLI un lai viss izdodaas,vasaraa kaa nekaa atkal futbola klubu kvali izloze,kas zin,varbuut sogad atbrauksim,HSV jau ar pa eiroliigu vel var paciiniities...FCK jau bus uzreiz cempionu ligas grupu turniiraa...


Un neviens no jums nevareja kaut ka pazinot ka VEF speli rtadis Eurosport2
neliesi ;D es laprat to skatitos, sat tad paskatos basi kad ir laiks , bet sini pusgada nesanak, Handbola WC redzeju tikai 2 spekles

Es piekiritiu Casuals, jo Lv futbola ka sturas tas mapazam sak kust ka ledus -1¤C stipra saule, bet parejos sportos nekas nesanaks, un nebus, tautai nav velesanas

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Basketbola ULTRAS!
PostPosted: 21-01, 00:55 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Mass fight between CSKA hooligans and lefsky before a demonstratif basketball match between legends of the two clubs.Medias say 300 fans are involved,that is not true.The clashes were between big number of fans but 300 is exagerated.6 fans of lefsky and 2 of CSKA are arrested.One cop is with a broken hand.3 fans of lefsky are transported to hospitals there is a fan who had a ski pole taken that was taken from the kind of ski shop nearby.After all,the victory was for the CSKA fans.

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 524 posts ]  Go to page Previous  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014