LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 20-04, 13:48

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 192 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 02-12, 22:32 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Tas protams ir interesanti,ko tu saki.Bet,es būtu tev pateicīgs,ja tu spētu argumentēt.Kāpēc trompete ir Ultras idejas diezgan liela kropļošana.
Kas muzikas instrumentā(trompete)ir Ultras ideju kropļojoš?Trompetes skaņa?Trompetes izskats?Pats trompetists starp faniem?
Saproti mani pareizi.Trompete ir diezgan tradicionāls muzikas instrumets,kas tiek izmantots fanu dziesmu instrumetālai pavadīšanai.Līdzās bungām.
Kas ir tavas pārliecības pamatā,ka trompete kropļo Ultras idejas.
Cik zinu,tad Ultras idejās netiek aplūkots,kādi mūzikas instrumenti,ir iederīgi.Bet kādi nav.Jo runa iet par tradicionāliem mūzikas instrumentiem,kas tiek izmantoti visā pasaulē fan-kūltūrā.
Es taču neesmu sapulcinājis koklētājus vai flautistus!
Būšu tev pateicīgs,ja pretargumentēsi un pamatosi savus uzskatus.Tas būs noderīgi gan man personīgi.Gan citiem,kas apmeklēs ultras.lv

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-12, 23:33 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-09, 23:35
Posts: 152
Location: Рига, Латвия
Берн. Швейцария.
На мой взгляд классические хоккейые ультрас, без миксов и ремиксов со стороны футбольных фанатов.



http://www.fkv-lads.lv/forum/viewtopic. ... 8076#18076

_________________
Блог о фанатской субкультуре http://www.fkv.lv


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03-12, 10:57 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Saulessirds wrote:
Tas protams ir interesanti,ko tu saki.Bet,es būtu tev pateicīgs,ja tu spētu argumentēt.Kāpēc trompete ir Ultras idejas diezgan liela kropļošana.
Kas muzikas instrumentā(trompete)ir Ultras ideju kropļojoš?Trompetes skaņa?Trompetes izskats?Pats trompetists starp faniem?
Saproti mani pareizi.Trompete ir diezgan tradicionāls muzikas instrumets,kas tiek izmantots fanu dziesmu instrumetālai pavadīšanai.Līdzās bungām.
Kas ir tavas pārliecības pamatā,ka trompete kropļo Ultras idejas.
Cik zinu,tad Ultras idejās netiek aplūkots,kādi mūzikas instrumenti,ir iederīgi.Bet kādi nav.Jo runa iet par tradicionāliem mūzikas instrumentiem,kas tiek izmantoti visā pasaulē fan-kūltūrā.
Es taču neesmu sapulcinājis koklētājus vai flautistus!
Būšu tev pateicīgs,ja pretargumentēsi un pamatosi savus uzskatus.Tas būs noderīgi gan man personīgi.Gan citiem,kas apmeklēs ultras.lv


Pats esi atbildējis uz sevis uzdotajiem jautājumiem ar vienu vienīgu teikumu : "Trompete ir diezgan tradicionāls muzikas instrumets,kas tiek izmantots fanu dziesmu instrumetālai pavadīšanai." Ar to arī viss ir pateikts.
Jūs jau manis pēc varat pieaicināt kaut veselu orķestri, kā tas ir spānijā.
Varbūt es kļūdos, bet cik esmu sekojis līdzi pasaules Ultras kustībām dažādās valstīs, neesmu manījis, ka kāds izmantotu trompetistus. Varbūt kļūdos.
Man nav iebildu ja domājat ko jaunu un netradicionāu, bet ja ir vēlme pieturēties vienam plašā pasaulē zināmam stilam, tad pie tā tomēr arī vajadzētu pieturēties, lai nesanāk kā cka faniem, kas īsti nemāk nostādīt sevi, kādu ceļu viņi iet - skaitās 50%/50% fani/ultras(murgs) bet baneri uztaisa ar hooligans pieskaņu ........


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03-12, 15:20 
528 wrote:
Saulessirds wrote:
Tas protams ir interesanti,ko tu saki.Bet,es būtu tev pateicīgs,ja tu spētu argumentēt.Kāpēc trompete ir Ultras idejas diezgan liela kropļošana.
Kas muzikas instrumentā(trompete)ir Ultras ideju kropļojoš?Trompetes skaņa?Trompetes izskats?Pats trompetists starp faniem?
Saproti mani pareizi.Trompete ir diezgan tradicionāls muzikas instrumets,kas tiek izmantots fanu dziesmu instrumetālai pavadīšanai.Līdzās bungām.
Kas ir tavas pārliecības pamatā,ka trompete kropļo Ultras idejas.
Cik zinu,tad Ultras idejās netiek aplūkots,kādi mūzikas instrumenti,ir iederīgi.Bet kādi nav.Jo runa iet par tradicionāliem mūzikas instrumentiem,kas tiek izmantoti visā pasaulē fan-kūltūrā.
Es taču neesmu sapulcinājis koklētājus vai flautistus!
Būšu tev pateicīgs,ja pretargumentēsi un pamatosi savus uzskatus.Tas būs noderīgi gan man personīgi.Gan citiem,kas apmeklēs ultras.lv


Pats esi atbildējis uz sevis uzdotajiem jautājumiem ar vienu vienīgu teikumu : "Trompete ir diezgan tradicionāls muzikas instrumets,kas tiek izmantots fanu dziesmu instrumetālai pavadīšanai." Ar to arī viss ir pateikts.
Jūs jau manis pēc varat pieaicināt kaut veselu orķestri, kā tas ir spānijā.
Varbūt es kļūdos, bet cik esmu sekojis līdzi pasaules Ultras kustībām dažādās valstīs, neesmu manījis, ka kāds izmantotu trompetistus. Varbūt kļūdos.
Man nav iebildu ja domājat ko jaunu un netradicionāu, bet ja ir vēlme pieturēties vienam plašā pasaulē zināmam stilam, tad pie tā tomēr arī vajadzētu pieturēties, lai nesanāk kā cka faniem, kas īsti nemāk nostādīt sevi, kādu ceļu viņi iet - skaitās 50%/50% fani/ultras(murgs) bet baneri uztaisa ar hooligans pieskaņu ........

kads vel hooligans????? pirmkart normala pasaule to saprot kaa vienotiba!!! lidz ar to var saprast ka mes esam ar komandu lai vai kas!!! par to 50=50 tada bija ideja!! bet sobrid mes esam savas komandas atbalstitaji!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 03-12, 15:31 
Offline
ultras

Joined: 11-06, 12:17
Posts: 328
Location: MF Liepaja
sorry par off-top, kas tas ir par ask baneri?

_________________
www.metalfans.co.nr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03-12, 16:09 
Image


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 03-12, 23:50 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
[/quote]
kads vel hooligans????? pirmkart normala pasaule to saprot kaa vienotiba!!! lidz ar to var saprast ka mes esam ar komandu lai vai kas!!! par to 50=50 tada bija ideja!! bet sobrid mes esam savas komandas atbalstitaji!!![/quote]

Tad šo esat tomēr mainījuši ? Tad vairāk nevēlaties līdzināties spartak hooligans ?

rasins

Pievienojies: 16 Septembris 2008
Atbildes: 62
Dzīvesvieta: Riga

AtbildētAtbilde saņemta: 24.Septembris.2008. Tēma: Dazas lietas kas pec mana domam ir diezgan svarigi Atbildēt citējot
Mes te visi tagad diezgan nopietni sakam attistit musu fanu pulciti....Ir doma par lieliem karogiem,dumenem,baneriem,jauniem saukliem...Cik es saprotu tad doma ir pacelties bisku cita limeni,tuvakie paraugi ir Zalgiris,Rytas,Spartak hooligans un protams visas pasaules viens no lielakajiem un aktivakajiem Gate 13... utt utjp

http://www.yellowarmy.lv/Forums/viewtopic.php?t=26


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03-12, 23:56 
un....????


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 01:58 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
528
ultras

Stils,tu saki!
Tev noteikti ir labāk zināms,ka Eiropā ultras idejas pārstāvji nereti iziet uz huligānismu,vandālismu-līdz pat brutālai spēka pielietošana;attiecībā pret pretējās komandas pārstāvjiem.Tikai tāpēc,ka viņš ap kaklu nesā šalli,ar citas komandas iniciāļiem.
Tas taču arī ir neatņemams ultras idejas stils.
Un,ko tu gribi tagad teikt,ka mums ir jākopē šis stils?Bet,ja mēs nekopēsim šo stilu,tad tavuprāt,tas nav analogisks gadījums,kā ar trompeti?
Redz,vienā gadījumā mēs darīsim to,ko caurmērā nedara ultras Eiropā.Protams,kā jau tu minēji,ar izņēmumiem.Un tavuprāt,tā ir ultras idejas kropļošana.
Citā gadījumā,mēs nedarīsm to,ko caurmērā dara ultras Eiropā.Protams,ar izņēmumiem.Tavuprāt,tā kārtējo reizi būs ultras idejas kropļošana un novirzīšanās no ultras stila?
Absurds,es tev teikšu.Godīgi sakot,es cerēju saņemt argumentētu viedokli.Nevis no sērijas"Tur kaut kur-tā nedara.Tur kaut kur-dara savādāk.Tur kaut kur-ir tāds stils.Un arī šeit,ir jāturās pie līdzīga stila."
Nu ko,varbūt tu mums iesaki jau sākotnēji sevi pozicionēt kā huligānien,vandāliem un brutāliem agresoriem?
Zini draugs,līdzīgi argumenti,no sērijas:"Tur kaut kur...."man neder.
Vai nu tu skaidri noformulē,kāpēc trompete kropļo ultras ideju.Nevis no sērijas:""tur kaut kur'...",vai nu ņem savus vārdus atpakaļ!

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 08:45 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
1) ar uzrunu "draugs" lūdzu pie manis nevērsies, jo tāds es tev neesmu, i acu galā neesmu tevi redzējis.
2) Ir cilvēki, kas iekš LV cenšas ieviest Ultras stilu, bet vai tu esi redzējis, lasījis, ka kāds tev dikti piekristu un baigi starā būtu par tavu ideju ar trompetēm, bet kā jau rakstīju - flag tebe v ruki;
3) Padomā loģiski kādu skaņu rada trompete - ja to mēģinās apvienot ar dziedāšanu, tad dziesma pazudīs tropetes radītajās skaņās(šo ļoti labi izjutu kiprā, kur bija atbraukuši sponsori un viens trompetists mēģināj ko veidot - mums sešiem sanāca daudz labāk nekā viņiem 40 ar trompeti vienu).
Vai šāds arguments tev ir labs ?
Vēlies vēl - lūdzu - noliekot tropmetistu kaut kur malā, tuvāk viņam esošie cilvēki tropetes radītās skaņās dzirdēs pārāk uzsiesti, tālāk esošie pārāk vāji, noliek tropetistu priekšā - automātiski viss pasākums kļūst par izsmieklu, jo priekšā ir jāstāv zavaģilam.
trompete kā instruments ir neparocīgs - ar to nav iespējams izspēlēt visus meldiņus(par šo negarantēju, neessmu dzirdējis nevienu jūsu dzisemu, tik dažus saukļus), bet kā piemēru ņemot Barons Ultras dziesmas - tās ar trompeti nav iespējams apskaņot un nekad dzīvē tas netiks darīts.

Vai ir ok ?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 10:07 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
528
ultras

Tavi priekštati par trompeti,ir šauri un nepamatoti.Trompete ir tikai viens no daudziem pūšamajiem instrumentiem,kas tiek izmantots daudzviet.Sākot ar orķestriem,līdz fanu kustībās.Es jau nemaz nerunāju par popmūzikas projektiem.Labvēlīgajā tipā ir vairāki pūšamo instrumentu izpildītāji.Un vai tad pūšamie instrumenti grupā gremdē Freda dziedāšanu?
Tu ļoti dīvaini izteicies:"3) Padomā loģiski kādu skaņu rada trompete - ja to mēģinās apvienot ar dziedāšanu, tad dziesma pazudīs tropetes radītajās skaņās"
Norakstīšu to uz agro rīta stundu,jo pieļauju tu vēl neesi kārtīgi pamodies.
Man gribas tev jautāt.Vai tiešām tu nekad neesi dzirdējis vokālo izpildījumu apvienotu ar trompetes spēli?
Šķiet,ka neesi!
Lai gan patiesībā,ja esi bijis klātienē uz Latvijas izlases spēlēm futbolā,tad orķestris,kas izpilda Latvijas himnu,ir klasisk piemērs tam,ka pūšamie instrumenti negremdē dziedāšanu.
Pūšamie instrumenti+sitamie instrumenti.Varbūt tev kādreiz orķestris,kas izpilda pirms spēles valsts nacionālo himnu,ir maisījis vokāli nodziedāt valsts nacionālās himnas vārdus?
:)
Padomā!!!
Rodas iespaids,ka tu trompetistu iztēlojies kā pastulbu taurē putēju.Kaut ko līdzīgu latviešu faniem hokejā;vēl pirms kāda neilga laiciņa atpakaļ.Kas uz valsts izlases spēlēm ieradās ar pūšamajiem instrumentiem un bezgaumīgi tajos pūta.radot drausmīgu,gremdējošu troksni,bez estētiska baudījuma.
varbūt tev ir kāds kompleks šajā ziņā radies no tiem laikiem.Un tāpēc,tev ir negatīva attieksme pret pūšamajiem instrumentiem.Ja tā,tad,es tevi ļoti labi saprotu.pats atceros tos laikus.
Bet runa iet par trompetistu ar praktiskām iemaņām,kas ikdienā spēlē uz pūšamā instrumenta.
Kas attiecas uz dziesmām un izspēlēšanu.Fanu dziesmu izspēlēšana neradīja problēmas,iepriekšeja mēginājuma laikā.Visas paredzētās fanu dziesmas ir izspēlētas un notis sarakstītas.
Kas attiecas uz argumentu:"tuvāk-tālāk,centrā-sāņus..."
Šis jautājums tiks risināts attiecīgi uz vietas,un izejot no situācijas.Kuru pašlaik ir grūti paredzēt.


Last edited by Saulessirds on 04-12, 10:32, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 10:24 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Katrā ziņā,es gribu šo tēmu aizvērt.Jo redzu,tev ir savi priekštati-savi stereotipi-savi uzskatu šabloni.Kurus es nevēlos retināt.Lai tie paliek pie tevis.
Skaidru argumentāciju nesaņēmu.Un tas arī nemainīs lietas būtību.
Trompetists būs.Un trompetists spēlēs,kā tika plānots un paredzēts iesākumā.
Cits jautājums,cik dzīvotspējīga būš šī iniciatīva.To rādīs tikai laiks un atsauksmes.
Paldies par sarunu,un neesi tik īgns.Tu neesi vienīgais,kas ceņšas ieviests;cenšas aizsākt-cenšas iešūpot.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 10:44 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 11:13
Posts: 108
Location: BU
Saulessirds :

Vai šo vokāli-instrumentālo ansambli vadīs diriģents ar simfoniskā orķestra diriģēšanas kociņu?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 10:51 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Diriģents burtiskā nozīmē-nē!
Pārnestā nozīmē,dirigenta uzdevumus pildīs kurators,ar megafonu.Kas praktiski būs atskaites punkts instrumentālajam pavadījumam.
Tātad,kurators uzsāk dziesmu un instrumenti cits pēc cita pieslēdzas melodijas izpildīšanā.Kurators uzsak dziesmu,ar otro rindkopu pieslēdzas bass-solo+trompete.kad dziesmas cikls noiets un dziesma atsākas no sākuma,pieslēdzas trio toms(improvizācija).
Piemēram,elektroniskās mūzikas stils.kad viena skaņa klājas pāri citai skaņai(slāņos).Kopumā tiek panākts daudzslāņains skaņdarbs.Sākumā bīts,tad tonis utm!Aptuvenā doma tāda.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 11:11 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 28-09, 13:26
Posts: 224
Location: Mītavas Patrioti (ex)
tas nebūs ultru kā tādu metodikas ietvaros, bet drīzāk kāds sub-ultras veidojums, kas principā varētu labi izklausīties, gaidu ar nepacietību versiju dzīvajā! ceru, ka nekļūdos.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 192 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014