LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 28-03, 20:08

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 192 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 11:25 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
academic
ultras

Ļoti ceru,ka arī es nekļūdos!Teorētiski visam ir jābūt pa smuko.Bet,tu jau zini,praktiski mēdz būt dažādi.tas mani neuztrauc,bet ar to,es rēķinos.
Kas attiecas uz sub-ultras statusu.Es domāju,ka uz augstaku statusu pretendēt būtu nepieklājīgi.Statusu nevar ieskaņot skaņu ierakstu studijā vai nopirkt mūzikas instrumentu veikalā.Vai arī nodrukāt tipogrāfijā uz reklamas materiāla.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 11:54 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
Saulessirdi - kurā sektorā jūs būsiet un cik viegli bija sarunāt atļauju mūzikas instrumentu ienešanai Arēnā?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 15:37 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 19-09, 15:43
Posts: 244
Location: Riga, Aizkraukle
Uz brīdi iedomājos situāciju... Hokejs (tāpat kā futbols, basketbols) tomēr ir dzīvīgs sporta veids. Ja futbolā bīstamas epizodes, kas amocionāli izraisa sajūsmas vai dajebkādu citu vilni, rodas samērā reti, tad hokejā un basketbolā šādas epizodes ir vairumā.

Situācija:

Kāda no komandām spēlē vairākumā. Seko neskaitāmi metieni pa vārtiem, publika bļauj, pielec kājās, bet ko dara ultras? Mierīgi turpina uzsākto dziesmu? Cik reižu nav bijis tā, ka futbolā kādu no dziesmām pārtrauc bīstama epizode... Hokejā to ir krietni vien vairāk... Vai tad trompetists minūtes laikā trīs reizes sāks dziesmu no sākuma, turklāt jāņem vērā, ka viņam tas ir jādara, pieskaņojoties arī bungām...

Tas tā, vienkārši pārdomām.......


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 18:55 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 19-09, 15:43
Posts: 244
Location: Riga, Aizkraukle
Kas attiecas uz diskusiju par trompetēm, tad šeit nu būs viens piemērs, cik viss labi kopā skan, ja to prātīgi savieno, kā arī ja koris ir diezgan daudzskaitlīgs :)

http://www.fratria.ru/audio/argentina/b ... ors/39366/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 19:52 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Mēs neesam pret, mēs visi gribam to redzēt...
Mums ir jāredz darba rezultāts:

1. Sektors
2. noformējums
3. fanu kvantitāte
4. fanu kvalitāte
5. organizācijas priekšrocības
6. un t.t. ....

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 21:36 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
zigiss
ultras
Precizāka informācija būs tad,kad tiks uzsakta pašreklāmas akcija.Pašlaik ir daži objektīvi faktori,kas neļauj uzsākt pašreklāmas akciju.Tas ir laika jautājums.
Kas attiecas uz sektoru,tad šo jautājumu es vienpersoniski izlemt nedrīkstu.Jo vairāk,kad reāli nav uzsākta pašreklāmas akcija.Kad reāli www.ultras.lv nav piesaistīti cilvēki-ieinteresētie;potenciālie fan-grupējuma pārstāvji.Daudzus jautājumus ir jāapspreiž kolektīvi.Pašlaik notiek priekšdarbi,lai pēcak visiem ir skaidrs,kas tas par zvēru,kas viņus aicina solidarizēties.Kas tas par zvēru,ar trompetistiem un bundziniekiem.Kas tas par zvēru ar saukļiem un jaunām dziesmām.Projekts atrodas aktīvā fāzē.Faktiski,tuvākajā laikā māksliniekam vajadzētu nobeigt fan-kluba simboliku.Kas pašlaik tiek jau vektorizēta(apstrādāta).Skiču līmenī fan-kluba simbolika ir uztaisīta.Bet,es taču neaktualizēšu fan-kluba simboliku,kas atrodas skiču līmenī.Tas ir puspabeigts darbs,kas var radīt nepareizu priekštatu par fan-klubu kopumā.
Atļāvos tik gari izteikties,jo vienlaicīgi centos atbildēt uz Edward uzdotiem jautājumiem.
Par fanu kvalitāti man ir grūti spriest.
Es zinu,ka Arēna Rīga hokeja fani prasmīgi,skaļi un izteiksmīgi dzied tās pašas vecās fanu dziesmas.Tātad,es secinu,ka ir milzīgs-neizmantots potenciāls.Fani hokejā ir dziedoši.Dziedoši un pietiekami skaļi,kad dzied vecās fanu dziesmas.Par fanu kvantitāti neko skaidri teikt es nemācēšu.Tas ir marketinga jautājums.Viss būs atkarīgs no tā,kā mēs,es domāju,fan-kluba organizātori,prasmīgi spēsim piedāvāt jaunu produktu fan-kultūrā.Cik prasmīgi spēsim noformulēt fan-kluba nozīmi.Cik prasmīgi spēsim noformulēt mērķus-nākotnes fīzijas.Cik prasmīgi būsim organizātoriskos jautājumos utm.
Par noformējumu.iesākumam būs fan-kluba iniciāļi.Divi lielformāta karogi 2.50mx3m-un viens baneris 1.50mx3.50m.
tas ir iesākumam.
īsumā tas arī viss.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 21:46 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Andris
ultras

Tu jau aizmirsi pieminēt tās situācijas,kas objektīvi radīsies arēnā,kad džeks uz sintizātora sāk skandināt meldiņus mirklī,kad mēs dziedāsim kādu no dziesmām.vai arī pārklās mūsu dziedāšanu,ar kādu popmūzikas treku.Protams,būs arī situācijas,kad kāda bīstama spēles epizode,it kā,apraus dziedāšanu,jo bīstamā spēles epizodē,fani ūjinās,vai sajūsmināti iekliegsies utm.Šādās situācijās,es redzu tikai vienu risinājumu.Grupējumā būs jāveido kodols,kas orientēts uz to,lai dziesmu neaprautu iepriekšminētās spēles epizodēs.Es nerunāju par iesistiem vārtiem vai ielaistiem vārtiem,kad jāmaina taktika(citi saukļi,vai cita dziesma).Es runāju par standart-epizodem,kuras minēju iepriekš.Tātad grupējumā būs jāveidi kodols no vairākiem cilvēkiem.Jo daudzskaitlīgāks kodols,jo labāk.Grupējuma kodols faktiski ved un tur dziesmu.Neņemot vērā standart-epizodes.Jo apkārtējie pēc standar-epizodes,pārstās ūjināt vai sajūsmināti kliegt un pieslēgsies atpakaļ dziedāšanai.Kuru uzturēs un vedīs grupējuma kodols.Es redzu tikai šādu risinājumu.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-12, 22:20 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Piedāvājums!

24.12.2008 DINAMO Rīga-AVANGARD Omska
27.12.2008 Dinamo-Himik Voskresenska
29.12.2008 Dinamo-Baris Astana
Janvārī būs Spartak... Image

Cilvēki no Ultras Latvija ja ne regulāri, bet tomēt apmeklē Dinamo spēles.
Piedāvāju izvēlēties vienu sektoru (zinošie cilvēki, lūdzu ieteiciet!) kur pirkt biļetes.
Man ir daudz vairāk patīk atrasties starp savējiem!

Image

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Last edited by Edward on 17-12, 16:09, edited 2 times in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-12, 22:48 
manuprat viss labak ir aiz vartiem!!!! es iesaku 203 sektoru!!! vai arii 205 kur netalu neoficjalais fanu klubs bazejas!!! :)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-12, 23:10 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Manuprāt,306-307,kā arī 312-313 sektori ir o,ki.Skats no augšas,līdzīgi kā kincī balkonā.Pats personīgi neesmu bijis šajos sektoros.Bet atsauksmes esmu dzirdējis labas.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-12, 23:26 
jusu merkis ejot uz arenu ir skatities, vai ariii fanot???? :?: :?: pirmamkartam ja kautko ir doma paradit tad tikai pirmjaaa stavaaa un velams vartu puse!!! lai jus spej redzet un pasiem iespeja speli normali redzet!!!! plus cena ipasi neatsķiras!!!! :)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-12, 23:51 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Es personīgi neko neplānoju no savas puses.Ne bundziniekus sev līdzi saukšu,ne trompetistu,ne bungas ņemšu,ne fanu dziesmas aktualizēšu.Diemžēl,bet dažādu apstākļu dēļ,projekts bremzējas.
Kas attiecas uz fanošanu,tad es nesaskatu par labu esam uz Dinamo Riga spēlēm dziedāt'Sarauj,Sarauj Latvija."Tāda ir mana dziļi subjektīva pārliecība.Citas dziesmas,piemēram,Mielava vai Trīs vīri,tiek atskaņotas,nu ļoti reti.1-2 reizes spēles laikā.Bet citkār,pat ne tik.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-12, 23:56 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Bet,ja godīgi,es nezinu.varbūt Edward,ir kas padomā.Es izteicu savu viedokli,kas var tikt pārskatīts jebkurā brīdī.gan attiecībā uz sēdvietām,gan attiecībā uz visu pārējo.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-12, 00:22 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 09-04, 12:01
Posts: 143
Location: Skonto
kāda spēle jums vairāk interesētu?
24 lkm sanāk Zsvētki

_________________
Sarkanbaltā tērpjamies un par Latvijas godu cīnamies!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-12, 02:34 
sakas 15:00 :)


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 192 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014