LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 29-03, 14:32

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 192 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 27-10, 21:58 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Sasodīts! Dinamo-LADA 0-6
Un,kas ellē ratā,tas šodien bija uz spēles laukuma?
Es saprotu,ka var būt dažādi vienas spēles gaitā.Bet,kad divas spēles pēc kārtas,mūsējie nevajadzīgās situācijās pelna noraidījumus.
Derētu ieviest kādu disciplināru sodu par neattaisnotiem pārkāpumiem.Lieka stunda treniņzālē.vai arī ko citu:)
Vells ar ārā.nepazinu šodien savu komandu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-10, 22:05 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 04-11, 13:06
Posts: 216
Location: MP, Jelgava
nu kur ir tavsfanu klubs neredzās tribīnēs??

_________________
FK Jelgava iespējams labākais klubs Latvijā
Mītavas Patrioti (MP)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-10, 22:18 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
mozolis
ultras
Fanu klubs ir tapšanas procesā.Tu domā,ka es tribīnēs redzu tādus pašus fanus,kā no DR hokeja komandas oficiālā fan-kluba?Ja,es gribētu izveidot kaut ko analogisku,es netērētu savu laiku.
Priekšdarbi prasa daudz laika un arī materiāla rakstura iegūldījumus.nekas nenotiek uz kājas piesitiena.
Tu pamēgini sapulcināt piecu bundzinieku sastāvu,kas instrumentali pavadīs dziesmas un saukļus.bez tam,ne santīma viņiem nemaksājot,bet ieinteresējot ar savām idejām-nākotnes perspektīvā.
Pamēgini,un tu redzēsi,ar kādām grūtībām tev nāksies saskarties.bet,es esmu sapulcinājis piecu bundzinieku sastāvu.Un visus viņus vienojis zem vienas idejas-nākotnes perspektīvā.tas ir tikai mazumiņš no tā,kas jau ir izdarīts un kas joprojām ir tapšanas procesā.
pacietību,ilgi nebūs jāgaida!Cerams,ka tu mums piebiedrosies,kad būs nevis jāuzdod gudrus jautājumus,bet jādzied jaunas dziesmas un jāskandina jaunus saukļus!

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-10, 22:24 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Bet,ir lietas,kuras es publiski,pašlaik negribu aizskart un aktualizēt.Tas lielā mērā ir komerciāls noslēpums.Ir izdomāta orgināla rozīnīte,kas mūsu izcels uz visu citu fan-grupējumu klāsta.
Nedaudz pacietības.kad tiks nolemts,ka ir jāaktualizē,tad arī tiks aktualizēts tas,kas ir tava jautājuma pamatā.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-10, 22:26 
vecit liecies miera!!!!! lai latvija uz hokeju kads izveidotu ultras un ja vel pie tam laba kvalitate tad manu prat minimalais cilveku skaits ir velam virs 100 jo savadak tevi nesaprais!!!!!! ta pat ja bus ultras hokeja tad musu hoke fanosana vairs nebus ta pati labaka un neizcelsies citu vidu, kapec - jo tad musejie bus tiesi tadi pasi ka citur pasaules hokeja atbalstisana tikai divreiz mazaka daudzuma!!! :(


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-10, 22:40 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
KarlisASK
ultras
Tu pareizi saki,ka bez 100 galviņām nekas prātīgs nesanāks.Lai gan zini,iesākumam pietiktu par ar 50 galviņā.galvenais,kas ir nepieciešams,ir profesionāli noorganizēt,lai 50 galviņas dzied kā viens koris.Skaļi,izteiksmīgi un līdzskanīgi.Bez tā,ir nepieciešamas jaunas dziemas-jauni saukļi.Jaunas dziesmas ir.Jauni saukļi ir.Ir 6 jaunas dziesmas un pārītis-divi jauni saukļi.Bet,arī ar to ir par maz,lai piesaistītu 50 galviņas.Tu pareizi saki,ka bez 100 galviņām neiztikt.Cits jautājums,kas ir nepieciešams,lai 100 galviņas vienkopus sapulcinātu?Kas ir nepieciešams,lai cilvēki ieinteresētos un gribētu solidarizēties un iekļautos grupējumā?Kas ir nepieciešams,lai mēs nebūtu kārtējie"Rīga-Rīga"bļāvēji un"saurj latvija'novecojušu meldiņu skandinātāji.Kad,ir jāpiesaista tās 100 galviņas,ir jāsāk domāt,kādā veidā 100 galviņas piesaistīt.Kā savu fan-klubu izcelt uz pārejo fona.Kā aizķert aiz dvēseles.Kā ieinteresēt.
Te tad ari noderēs tā odziņa/nas(daudzkaitlī)kas tiek atstrādātas.
ja tu domā,ka vajadzētu līdzināties citiem grupējumiem,tad man tevi ir jāapbēdina.Mēs noteikti nelīdzināsimies citiem grupējumiem.Mums būs savs rokraksts.Savs stilts.Sava ideologija.Savs ceļš.
kas attiecas uz neizcelšanos vai kļūšanu par tādiem pašiem,kā citur pasaulē.Kapēc tad futbolā katrs grupējums taisa savas perfomances-horeogrāfiju?veido savu stilu.Ielik savu odziņu fan-kustībā.veido kaut ko orginalu-atšķirīgu-unikālu-savdabīgu-neparastu-inetesantu?
Tu sāc mālēt visu tumšos toņos.Tipa,mūsu perspektīva ir būt ka visiem.Un ne ar ko neatšķirties.Tu kļūdies.Ja tev nav idejas,kā izcelties,tas nenozīmē,ka idejas nav nevienam.Idejas ir.Un ar idejām ir jāstrādā.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-10, 22:47 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Varbūt tu vari uzskaitīt,ar ko mūsu hokeja fani izceļas citu starpā?
Nu,pāris niansītes,lai man tevi būtu labāk saprast,kad tu saki:"ta pat ja bus ultras hokeja tad musu hoke fanosana vairs nebus ta pati labaka un neizcelsies citu vidu."
Ar ko tad oficiālais fan-klubs izcēlās spēlēs Somijā?
Ar to,ka otrās trešdaļas vidū panīka?O,ar to gan viņi izcēlās.Par to nav runa:)
Tāpēc uz fanu pleciem gulstas liela atbildība,jo fani veido atmosfēru arēna.veido psihologisko klimatu.Ar saukļiem,ar dziesmām,ar savu energētiku dzen džekus uzpriekšu-nepadoties-cīnīties.
Tas ir smags darbs.Tik pats mags darbs,cik dzenāt pa laukumu ripu.Hokejistiem par to maksā algu.Bet fanu vienīgais atalgojums,ir komandas uzvaras.ja fani panīkst,tad ari fani veido arena panīkušu psihologisko atmosfēru.kas,manuprāt,viegli pārnesas uz spēlētajiem.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-10, 22:53 
ka tu nesaproti vienu domu ja es par kautko fanoju tad es to daru no sirds un man tas tiesam patik!!! RD sobrid ir komercials projekts un lielai daļai cilveku tas vnk neintereses!!! plus arenu tev bus gruti parblaut ja tev preti ir 2-3 bungas un 100 "parastie fani"!!! manu prat ja tu to visu nepasniegtu tada izskata, ka redz tie kas tur ir pilnigi lol, bet es esmu tas gudrakais un labakais tad vis butu daudz labak! kada nozime? - tada ka tu varetu tos lielakos fanus piesastit sava fanu grupejuma un tad varetu i dziedat i sovus taisitu u.t.t. un es to nesaku ta pat vien jo es arena Riga manliekas esmu pavadijis visvairak laika no visiem kas seit ir un es vizija jau redzu kada daudzuma cilveki vajadzigi, lai butu forsa atbalstisana uz uja!!!! ta pat es esmi bijis uz daudziem pasakumiem un verojis, ka tur noris atbalstisana un es zinu , kas ir vajdzigs prieks zalem!!!! protams pluss par tavu entuziasmu, bet ta pati RD vadiba ir apminata ar to kas viniem ir tribines, tas ka visi zin dziesmas, visi kopa dzied un pecspeles intervijas pretinieki uzslave, ka pie tadam tribinem ir gruti spelet!!!!!! viela pardomam tev manuprat????


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-10, 22:56 
Saulessirds wrote:
Varbūt tu vari uzskaitīt,ar ko mūsu hokeja fani izceļas citu starpā?
Nu,pāris niansītes,lai man tevi būtu labāk saprast,kad tu saki:"ta pat ja bus ultras hokeja tad musu hoke fanosana vairs nebus ta pati labaka un neizcelsies citu vidu."
Ar ko tad oficiālais fan-klubs izcēlās spēlēs Somijā?
Ar to,ka otrās trešdaļas vidū panīka?O,ar to gan viņi izcēlās.Par to nav runa:)
Tāpēc uz fanu pleciem gulstas liela atbildība,jo fani veido atmosfēru arēna.veido psihologisko klimatu.Ar saukļiem,ar dziesmām,ar savu energētiku dzen džekus uzpriekšu-nepadoties-cīnīties.
Tas ir smags darbs.Tik pats mags darbs,cik dzenāt pa laukumu ripu.Hokejistiem par to maksā algu.Bet fanu vienīgais atalgojums,ir komandas uzvaras.ja fani panīkst,tad ari fani veido arena panīkušu psihologisko atmosfēru.kas,manuprāt,viegli pārnesas uz spēlētajiem.
tad man tev tads jautajums ja tev maka menesa sakuma ir 1000ls bet pec 2dienam tikai 10ls tad tu staigasi priecigs un klaigasi ka esi varonis???? par to izcelsanos rakstiju iepriekseja posta!!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-10, 22:59 
Saulessirds wrote:
mozolis
ultras
Fanu klubs ir tapšanas procesā.Tu domā,ka es tribīnēs redzu tādus pašus fanus,kā no DR hokeja komandas oficiālā fan-kluba?Ja,es gribētu izveidot kaut ko analogisku,es netērētu savu laiku.
Priekšdarbi prasa daudz laika un arī materiāla rakstura iegūldījumus.nekas nenotiek uz kājas piesitiena.
Tu pamēgini sapulcināt piecu bundzinieku sastāvu,kas instrumentali pavadīs dziesmas un saukļus.bez tam,ne santīma viņiem nemaksājot,bet ieinteresējot ar savām idejām-nākotnes perspektīvā.
Pamēgini,un tu redzēsi,ar kādām grūtībām tev nāksies saskarties.bet,es esmu sapulcinājis piecu bundzinieku sastāvu.Un visus viņus vienojis zem vienas idejas-nākotnes perspektīvā.tas ir tikai mazumiņš no tā,kas jau ir izdarīts un kas joprojām ir tapšanas procesā.
pacietību,ilgi nebūs jāgaida!Cerams,ka tu mums piebiedrosies,kad būs nevis jāuzdod gudrus jautājumus,bet jādzied jaunas dziesmas un jāskandina jaunus saukļus!
vecit tikai neparspile ar tam bungam!!! :D es pats situ bungas par ASK un es zinu ko nozime ja ir jau 2 bungas un tad ir gruti apvienot lai ir kopiga skana kurnu vel 5 :D


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-10, 23:02 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
KarlisASK
ultras
vai tu profesionāli sit bungas?vai esi ieguvis akadēmisku izglītību un praktiski ikdienā spēlē uz bungām?

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-10, 23:11 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Tu mani pārproti.Es nevienu apzināti neesmu vēlējies aizvainot.Tipa,redz tie tur džeki,kaut kādi kreisie.ne viņi lāga padziedāt spēj,ne bungā-ritmā sist prot.Vien akustisku troksni taisa,bez estētiska baudījuma.
Es izsaku savu subjektīvo redzējumu.Džeki dara tā,kā viņi prot to darīt.ja prastu darīt labāk,darītu labāk.bet dara tā,kā viņi prot to darīt un kā tas,ko viņi dara,tiek organizēts.ne vairak-ne mazāk.Lai,es kādu personīgi aizvainotu,vai nosauktu par bezjēgu.Manuprāt,džeki dara labu lietu.Cepuri nost viņu priekšā.Tas arī ir ļoti daudz.Kas attiecas,uz to,vai es esmu gudrāks.To rādīs laiks.Ja,es neticētu savām idejām,neticētu tam,ko es daru un ar ko nodarbojos,es netērētu savu laiku.Tātad,es to daru no sirds.Un neviens tēvocis no Narvesena man par to algu nemaksā.Pats iegūldu personīgos līdzekļus.Pats meklēju cilvēkus.pat vadu darbu.bez atalgojuma,bez uzslavām!
kas attiecas uz 2-3 bungas un simts faniem.Nepārspīlē.Tās bungas tiek rībinātas tikai tad,kad tiek skandināti saukļi.Kad saukļi netiek skandināti,arī bungas netiek rībinātas.Lūk,tas ir koridors,lai izpaustos.Kad fani nedzied tradicionālos saukļus un nedzied tradicionālās dziesmas,lai fanu dziesmu kartotēkā inovētu un iedziedātu savas dziesmas,savus saukļus.
Logiski,vai ne!:)

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-10, 23:15 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
KarlisASK
ultras
tava pieredze ļoti noderētu.Tāpēc,kad nāks tuvāks laiks,kad faktiski vairs nebūs kur atkāpties.Tikai un vienīgi uz priekšu,es pie tevis vērsīšos pēc padoma.Ņemot vērā,tavu pieredzi.ja vien tev nekas nav pret! :)

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-10, 23:19 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
tas,ka pretinieki uzslavē vietējo fanus,tas taču ir labi.Tas ir labs pamats.Protams,faniem patīk uzdziedāt kādu dziesmu.Noskandināt kādu saukli.bet tas taču nenozīme,ka saukļu un dziesmu fonotēka nav jāpapildina,lai tev rastos iemesls man teikt,ka RD ir apmierināta ar to,kas ir un neko labaku viņi negrib un nevēlas.
Un vispār,kas ir tava apgalvojuma pamatā?vai tu esi personīgi pārunājis ar RD funkcionāriem,lai zinātu,ka viņi ir apmierināti ar to,kas ir un neko labāku viņi negrib un nevēlas?

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-10, 23:24 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Visubeidzot.
Kas attiecas uz bungu spēli.Viena lieta,kad,tu uz bungas izsit parastu TUC TUC ritmu saukli.Bet cita lieta,kad,tu uz bungām izsit dziesmas meldiņu.
Te tu ar vienu bss-bočku vai dobeni cauri netiksi.Ja tu gribi ar bungām izsist dziesmu meldiņu,tev ir praktiski jāprot spēlēt uz bungām.Un tas nav viens un tas pats,kas sauklim izsist ritmu uz bungas!
padomā!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 192 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014