LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 29-03, 08:32

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 192 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 27-10, 23:30 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 04-11, 13:06
Posts: 216
Location: MP, Jelgava
saulessirds ok gaiīsu tavuuznācienu RD spēlēsun ceru šogad ko ieraudzīt! piedod RD es noteikti neiešu atbalstīt man ir futbols.

p.s. ASK nu tu dod mūsu hoķa fani tik izceļas psaules čempī joaizbrauc daudzi piedzeras un bļauj pilnā rīkē tapēc meš izceļamies ka esam skaļākie un ka citur pasaulē nemaz nefano tāp a hoķi! bet tuapsties uz klubu faniem mēs tpaliekam no visas pasaules jo mums nav fani.

Saulsirdi ir ok ja taisi RD bet man liekaska sākumā vajadzēja ar zemāka kluba fanu klubu veidot vai ar abiem gan RD gan fārmklubam laiarvarētu iesaistīt cilvēkus atbalstīt Rīgas klubu un varbūt tad ar kādam citam klubam izveidosies fanu klubs un tad jaubūs interesantāk nevis vieniem pa tribīnēm ņemties bet ar šad tad kādu pretestību just un tad ar varētu attīstīties uz priekšu, savādāk nebūs progresa!

_________________
FK Jelgava iespējams labākais klubs Latvijā
Mītavas Patrioti (MP)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-10, 23:51 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
mozolis
ultras
Vai ari pretēji.Attīstīt fan-klubu uz RD spēlēm un paralēli piedomāt par atbalsta sniegšanu un organizešanu uz fārmkluba spēlēm.
Cilvēku piesaistīšana uz RD būs kugi vieglāks uzdevums,nedz uz fārmkluba spēlēm.Kur cilvēki,tur arī izpausmes iespējas lielākas.
kas attiecas uz ņemšanos vieniem pa tribīni.Tātad nu ir situācija,ka RD nespēlē vietejā čempī.Vienīgais pretspēks,ir pretējās komandas fan-klubs,kas varētu ierasties uz spēlēm Rīgā.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-10, 00:19 
man nav nekada akademiska izglitiba tik cik esmu muzikas skola gajis un man ir absaluta dzirde, bet bungu sisanas pieredze man ir 2,5 gadi un ja vajadzetu es bungas ari uzsistu pa meldinu un pietiktu pat ar vienam bungam ideals piemers LIETUVAS RYTAS ka to dara!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=-gPUb0EgZOk sac ar 0,45 kautkur


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-10, 00:51 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Jā,nav ne vainas.Lai gan nevar teikt,ka bungas satur viengabalainu vokālo izpildījumu.Bet ritmu bungas piesit un dažbrīd vokālais izpildījums ir viengabalains.
Tak kur ir tas funktieris,kad es runāju par bungām.Un ne tikai par bass-bočku,bet arī cita izmēra un tembra bungām.Tas ir tas pats variants,kas piemēram ar trompeti.kad cilveks dzied instrumeta pavadījumā,tad vokālais kā orientieri ņemt tieši instrumentālo skanējumu.Vokālais nevis apsteidz instrumentālo skanējumu,vai kavējas un atpaliek no instrumentalā skanējuma,bet rezonē vienā ritmā.
Es izgāju tīri no šī principa un praktiskās puses,jo trompetistus nav tik viegli dabūt.Lai gan,nākotnes perspektīvā,trompetists tiks meklēts.Un instrumentalais skanējums būs daudzslāņaināks un bagātāks.Un vienlaicīgi saturēs viengabalainu vokalo izpildījumu.
It kā,tāda maza niansīte.Bet,kad fanu koris nav daudzskaitlīgs un nav sadziedājies,tam manā skatījumā ir būtiska nozīme.
tas ir tas pats,kas dziedāt karaoke.Esi dziedājis karaoke?
tev skan meldiņš un tu vokāli meldiņam virsū liec vārdus.Bet meldiņš satur tava dziedājuma ritmu.Tu dziedi nedz par ātru,nedz par lēnu.Un tas ir svarīgi,kad dziedātāju ir vairāki desmiti.Viņiem visiem,ir jābūt vienam kopējam orientierim.Instrumentālam pavadījumam.
Lūdzu,ar to tad arī mēs sāksim!

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-10, 01:01 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Turpretim,bungu tēma pati par sevi ir interesanta un daudzpusīgi attīstāma;nākotnes perspektīvā.Ir tikai jāzin uz kurieni attīstīties.Ir jābūt idejām,lai uzsvērtu savu unikālu rokrakstu,kas nebūs citiem grupējumiem.
Ne velti,bungas ir viens no senākajiem muzikālajiem instrumentiem.Bungu dārdoņa rezonē ar cilvēka dvēseles izjūtām.Bungu dārdoņā,ir sava veida burvestība un magija.Ja pareizi izspēlē šo kārti ir sasniedzami jauni augstumi fan kultūrā.
Bet tas jau ir maziņš noslēpums,kas pašlaik netiks aktualizēts publiskajā telpā,jo tas ir komerciāls noslēpums!:)

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-10, 14:00 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 11:13
Posts: 108
Location: BU
5 profesionāli bungotāji? :DDDD Tu ko, simfonisko orķestri arī noorganizēsi? :)))


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-10, 14:01 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 11:13
Posts: 108
Location: BU
KarlisASK wrote:
vecit liecies miera!!!!! lai latvija uz hokeju kads izveidotu ultras un ja vel pie tam laba kvalitate tad manu prat minimalais cilveku skaits ir velam virs 100 jo savadak tevi nesaprais!!!!!! ta pat ja bus ultras hokeja tad musu hoke fanosana vairs nebus ta pati labaka un neizcelsies citu vidu, kapec - jo tad musejie bus tiesi tadi pasi ka citur pasaules hokeja atbalstisana tikai divreiz mazaka daudzuma!!! :(


Pēc šādiem tekstiem rodas jautājums - ko pie velna tu dari šajā forumā?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-10, 18:19 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
ideals piemers LIETUVAS RYTAS ka to dara!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=-gPUb0EgZOk sac ar 0,45 kautkur[/quote]


nu Rytas tocnha nav nekaads ideaalais piemeers.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-10, 21:46 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
rediiss
ultras

Simfonisko orķestri gluži nē.Bet profesionali pakārtots instrumentāls pavadījums tiek organizēts.nebūs vienkārša sišana bungā-ritmā;saukļus pavadot.
Tā ir vēsture.Tā ir pagātne.Ir jāaug ideiski-profesionāli.Ir nepieciešamas jaunas vēsmas.Tuc-Tuc bass-bočkā,tā ir pagātne;tā ir vēsture.Būs jaunas dziesmas,būs profesionāli pakārtots instrumentāls pavadījums,lai disciplinētu vokālo izpildījumu.Kad nāksies strādāt ar pārīti desmitu cilvēku(iesākumam,es tā ceru)
Faktiski,tā ir interesanta fīča,taisīt muzikālus priekšnesumus.kad dziesmas pavadīs instrumentāls izpildījums.tas piesaistīs uzmanību.tas disciplinēs vokālo izpildījumu.tas ienesīs Arēnā šova elementu.
Uz to es eju;un tas tiks realizēts.Viss atrodas procesā! [/quote]

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-10, 21:50 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Iečeko(uzskatāms piemērs)
http://rutube.ru/tracks/703976.html?v=1 ... a56bb91c58

Uzliek virsū vārdus un attiet zuzīt,attiet!:))
Bundzinieki ir.Bungas jau noskatītas.Līdzekļi atveltīti.Tikai pasūtīšanas jautājums!
Orientieris noskaidrots!

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-10, 22:04 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Oficiālajam fan-klubam pietiek līdzekļi.Bet oficiālajam fan-klubam pietrūkst svaigas idejas!:)
Ar to arī viss izteikts.Tāpēc ir tāda mīņāšanās uz vietas,jo tur džeki of.,fan-klubā taisa biznesu.Bet fanu kultūra stāv uz vietas.
Dzīvē ir dzelžaina logika.Ir jāprot ne tikai ņemt no dzīves,bet arī dot atpakaļ.Džeki jau var kāst naudu no faniem,bet ja viņi nedod neko atpakaļ;kāda nafig no viņiem vispār jēga?
tas ir labi,ka of.,fan-klubu atbalsta Narvesens.Un mēs visi par to zinam.Tikai līdzekļus vajag izlietot racionāli.
Man be apsaimniekot tos līdzekļus un brīvi sadarboties ar funkcionāriem,kas ir pieejami of.,fan-klubam;pāris gadiņi un visa eiropa runāta par Latvijas ultras-hokejā:)

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29-10, 00:42 
rediiss wrote:
KarlisASK wrote:
vecit liecies miera!!!!! lai latvija uz hokeju kads izveidotu ultras un ja vel pie tam laba kvalitate tad manu prat minimalais cilveku skaits ir velam virs 100 jo savadak tevi nesaprais!!!!!! ta pat ja bus ultras hokeja tad musu hoke fanosana vairs nebus ta pati labaka un neizcelsies citu vidu, kapec - jo tad musejie bus tiesi tadi pasi ka citur pasaules hokeja atbalstisana tikai divreiz mazaka daudzuma!!! :(


Pēc šādiem tekstiem rodas jautājums - ko pie velna tu dari šajā forumā?
vecit izlasi manu textu velreiz!!!!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 29-10, 01:18 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 11:13
Posts: 108
Location: BU
Saulessirds

Papēti Eiropas (kaut Dienvidamerikas) ultras video. Un tu redzēsi, ka 5 bungas tiek izmantotas uz milzīgām cilvēku masām, kas ir vismaz vairāki tūkstoši cilvēku. Līdz ar to rodas jautājums, ko tu īsti gribi - bungas kā vadmotīvu, vai bungas kā ritmu uzturošu momentu. Zinot Arēnas ietilpību un akustiku, 5 bungas priekš tava bara ir stipri par daudz - cilvēku balsis pazudīs starp šīm bungām.
Otra lieta, ja tu uzskati, ka Narvesen piemērs ar oficiālo DR fanu klubu ir ok, tad tas nekādīgi neatbilst ultras idejai. Vicināt sponsoru karogus (kā to dara DR fanu klubs) ir megastulbums.

P.S. Man patīk tavs entuziasms un neatlaidība, bet tu, šķiet, valkā ļoti rozā brilles.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29-10, 01:20 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 11:13
Posts: 108
Location: BU
KarlisASK

Ar savu tekstu tu atzīsti, ka kvantitāte ir labāka par kvalitāti. Tātad atkārtoju - ko tu dari šajā forumā :?:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29-10, 01:33 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
rediiss
ultras

Faktiski iet runa par trīs dažāda tembra un izmēra bungām.Pieci cilvēki+trīs rezervē,ja tā drīkst izteikties(kas ir devuši pozitīvi signālu tālakai sadarbībai)
Un tās viennozīmīgī nav trīs bass bungas,kas radītu akustisku troksni,bet praktiskā nozīme-zema.
Esmu ņēmis vērā tos aspektus,kurus uzskaitīji.
Kas attiecas uz Narvesen piemēra.vai uzskatu,ka tas ir o,ki.Ļoti labi saprotu,kas ir atbilstoši,kas nav atbilstoši.Džeki,lai vicina savu sponsoru karogus.tas nav mūsu ceļšs.Paši savām rokām un līdzekļiem celsim un brugēsim sev ceļu!vai,ne:)
Narvesenu minēju kontekstā ar racionālu līdzekļu izmantošanu.Ir jau forši,ka džekiem,ir mega-lielformāta karogs;zem kura Narvesen baners.faktisi ar mega-lielformāta karogu var nosegt 16-20 sēdvietas.tas ir labs risinājums,kā aizpildīt arēnu(ironija)

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 192 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014