LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 25-04, 07:05

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 190 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Next
Author Message
 Post subject: Re:
PostPosted: 10-12, 18:35 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Ev,ev,ev it kaa sestdien dzeeraam,bet tagad esmu skaidraa un nedomaaju,ka man raadaas...Skatos momentus no Dinamo un Maskavas speeles un pamaniiju,ka starp Dinamo fanu klubu ir Vaacijas karoga,kaadaa sakaraa kads zin...


http://www.apollo.lv/zinas/danija-nosau ... ram/544237

Interesanto ko tauta teiks ka Dani sados Lv pa påakalu? labs sastavs, domaju ka khl zeniem bus gruti spelet pret daniju

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti.
PostPosted: 13-12, 16:15 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Eu pa tv2 raada hokeju LATVIJA:Daanija skatos no name jau zinaja ka buus...he he he...daani atkal uzvarees latviesi speelee kaa taureni..

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti.
PostPosted: 13-12, 16:41 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Eu pa tv2 raada hokeju LATVIJA:Daanija skatos no name jau zinaja ka buus...he he he...daani atkal uzvarees latviesi speelee kaa taureni..


man te jävlais TV´10 rada hoki jävlie pimpju dabuja teisibas no valts kanailiem, man nav TV10 grrrr neredze swe speles eiroture

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti.
PostPosted: 13-12, 16:49 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Ir 1:0 DANMARK

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti.
PostPosted: 13-12, 21:19 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Lv 2-3 Den
pec metieniem

Nu domaju Lv bus gruti tikt uz OG. Dzinamlam KHL galva sakapis, bet moz Dzinamlas pedeja vieta, moz vini atveries uz izlases spelem
Man zel Nolana, gribetos sadas speles Znaroka vadiba kad vini zaude

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti.
PostPosted: 14-12, 11:31 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Es domaaju,ka tas ir normaali,ka padirsa dakiem,ciniities jau ciinijaas malaci puikas he he he hehe he..
Es domaaju,ka sisteema lv sportaa ir dirsaa pilniigaa,kameer veel bija krievu hokeja skola mees ciinijamies,bet tagad jau var teikt,ka paaudze ir nomainiijusies un kas notiek...mes padirsam norveegiem,dakiem vaaciesiem un bez izredzeem pret top 6..
Kaa jau ieprieks domaaju,tad kaut cik normaali lv prezentees tikai VEF un viss,ja neskaita paris individuaalistus kaa skeletonu,bmx...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti.
PostPosted: 14-12, 14:25 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
Manuprāt, kopējā Eiropas mērogā Dinamo kotējas augstāk nekā VEF. Šogad gan VEF atstāj labāku iepsaidu, bet lielā mērā tāpēc, ka spēlē ar salīdzinoši vājākiem klubiem.

Sporta sistēma nav spīdoša, bet vismaz hokejā skats cerīgāks nekā pēc krievu laika, kad bija izvēle no 25 spēlētājiem, tagad tomēr vairāk un visas jauniešu izlases ir A divīzijā. 90-to gadu izlasē pārsvarā bija nelatvieši un apmēram puse vispār atbraukušie no Krievijas. Gan tad, gan tagad cīnās par 7.-12.vietu .. Cita lieta, ka dāņiem, norvēģiem tad vispār nebija sistēmas un tāpēc progress daudz lielāks. Tomēr ar lielajiem ik pa laikiem pacīnamies, ja Latvija regulāri uzvarētu milzīgās Zviedrijas, Krievijas, Kanādas sistēmas, tad tās būtu jāver ciet.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti.
PostPosted: 14-12, 14:49 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Es domaaju,ka tas ir normaali,ka padirsa dakiem,ciniities jau ciinijaas malaci puikas he he he hehe he..
Es domaaju,ka sisteema lv sportaa ir dirsaa pilniigaa,kameer veel bija krievu hokeja skola mees ciinijamies,bet tagad jau var teikt,ka paaudze ir nomainiijusies un kas notiek...mes padirsam norveegiem,dakiem vaaciesiem un bez izredzeem pret top 6..
Kaa jau ieprieks domaaju,tad kaut cik normaali lv prezentees tikai VEF un viss,ja neskaita paris individuaalistus kaa skeletonu,bmx...


Lv nav sistemas, nav SAVAS ligas, Dakiem un Norvegiem ir un kur vini spele .... SWe elite vai allsvenskan, kamer visadas kreisas slovenijas, u 20 u 18 kas var brauc uz Swe , Fin junioru ligan
Vel Lv nav jau tautas, talantu, trenneru, kur trenneties, tada zina futene vajag plavu , bumbu vietejais pagastvecis iedos, drebes kads vietejais saldumu veiklas sponsoeres transportu vieteja autoosta, benzinu kads biezais kuru piekers braucot dzeruma
Lv hokis dirsa un kamer Latvija nebus reali 10 NHL kadri kas var spelet nebus ceribaz uz medalam, jo dzinamkas spele KHL tikai tadel ka ir Dinamo, cik no viniem ir spejigi pasi ??

Lv hokis ir totala dirsa, vismaz basis un futene vel darbojas, bet hokis

Tauta vel doma ka UK, Fra, Italu ligas ir pufeli, Labakas ka Baltkrievu, infratukturas ipasi UK un naudas zina, un juniori viniem cinas.....

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti.
PostPosted: 16-12, 02:58 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Norvegu u20 atsataja Div 1 Belarus un aizgaja uz TOP .... redz ko dod Swe hokeja skola, folozofija un klatbutne

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti.
PostPosted: 04-01, 03:39 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
MHL tika aizutiti uz bernu darzu, skatieties ka vel Vaciesi to neziadara
velak uzrakstisu pardomas, bet ja Lv izkristu uz vel zemaku ligu ka Div 1A , iz Div 1 B tas Lv hokim butu par labu

Tauta nirdz par musu(zviedru) hoki, bet MHL tika aizits uz bernu darzu .....

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti.
PostPosted: 06-01, 14:25 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Ka jums patik jaunas apmekletibas rekords:
https://www.youtube.com/watch?v=_9UULiYERIQ

http://www.icetigers.de/content/mega-ev ... gesichtern

Eiropa un Skandinvja iet lidzigu celu, KHL ar saviem slavu braliem iet citu celu, zel ka Lv iet nepareizo attistibas celu

KHL nekad neparsped pat DEL attistibas zina

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti.
PostPosted: 06-01, 14:36 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
http://www.del.org/de/videos/page/217--217--.html

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti.
PostPosted: 22-01, 23:39 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
ACAB

http://www.hockeyligan.se/artikel/32785/

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti.
PostPosted: 26-01, 16:35 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
http://www.apollo.lv/zinas/donbass-uzva ... usu/551119

Priece .... bet ceribu kaus ir totals lohiskais veidojums
Kads tolks no ta , nav motivacijas, nav neka, ne intereses ne skatitaji
Futbols - EL un CL pierada ka komanda vairs netiek tad tauta iet loti mazs... tas bus te, kads tolks no ta
Kartejais KHL pufelis, cerams ka KHL neiksistes pec gadiem, apnicis
kadel normala valsti ir (nemsim Swe - 1-8 pla off , 9-10 brivi 11-12 + allsvenskan 4 komandas (1-3 un 4-5-6-7 uzvaretaja turnira) spekojas par tiksanu vai paliksanu,m tam ir jega bet nevis sitadam ceribu kausam

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti.
PostPosted: 31-01, 22:58 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
idzrast KHL, stulbie belarusniki lohi nopirka Hirsovicu kas bija musu play makers, labus vartsu ieista daudzas situacijas, es peronigi ar vinu esmu runajis, labs dzeks, bet man sak riebtie ska Swe uyn Fin hokejisti iet uz KHL, KHL jamaksa lielas summas , jasak ati KHL kamopana , es busu liels akivsits tur, jau tagad esmu neta,
Jag hatar jävlar sputnik liga fron jävla Rysslan

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 190 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014