Joined: 18 Jan 2009 Posts: 75 Location: MF Liepaja
Posted: 04-03, 13:15 Post subject:
es jau nodomaaju ka buus ka interesants,bet...
Basketbola kluba "Ventspils" fanu klubs "A sektors" izaicina uz cīņu BK "Barons" fanu klubu. Cīņa notiks basketbola laukumā, tikai šoreiz citā sporta veidā - virves vilkšanā. Kurš kur? Ventiņi pret rīdziniekiem!
Man ''patīk'', ka visur jau ir izbazūnēts mūsu apstiprinājums.
Sākotnēji mēs bijām pieteikušies sadraudzības basketbola spēlei un alus ātrdzeršanas sacensībām.
Tajā brīdi, kad pirmais sporta veids tika nomainīts ar virves vilkšanu, es sacīju: ''ja savāksimies konkrēts sastāvs'', jo nu nav jēgas 8 studentiem līst iekšā cīņa pret pieredzējušiem virves vilcējiem no sporta kluba ''Velkoņi'', kuri ''it kā'' tagad ir A-sektora biedri....smieklīgi.
Ja viņi iedomājas pacelt savu PR pa 2 % uz mūsu rēķina, tad par to var aizmirst,. un ar to Kristapu es vēl aprunāšos. Tipisks lauku gājiens.....eh.....
Joined: 31 Jan 2010 Posts: 575 Location: In The Woods
Posted: 19-05, 12:05 Post subject:
Interesi par 2013.gada Eiropas vīriešu basketbola čempionāta rīkošanu izrādījušas sešas valstis, vēsta Starptautiskās Basketbola federācijas Eiropas nodaļas («FIBA Europe») oficiālā mājaslapa internetā.
Kandidātes ir Bosnija un Hercegovina, Horvātija, Čehija, Vācija, Itālija un Slovēnija.
Tikmēr par Eiropas sieviešu basketbola čempionāta rīkošanu 2013. gadā interesējas Baltkrievija, Francija, Serbija un Slovākija.
Paredzams, ka turnīru rīkotāji tiks noteikti šī gada «FIBA Europe» rudens sesijā, kas varētu risināties novembrī.
Reklāma
Kā ziņots, 2011.gada Eiropas vīriešu čempionāts norisināsies Lietuvā, bet sievietes tiksies Polijā. Kvalifikācijas sacensības tiks aizvadītas šī gada augustā.
Joined: 15 Jun 2008 Posts: 409 Location: ZASULAUKS
Posted: 21-06, 15:49 Post subject:
no sporta avizes +
Eirolīgas vārdā - pasludinu jūs par...
Vakar vakarā "Barona" birojā pienāca oficiāls uzaicinājums piedalīties ULEB Eirolīgas kvalifikācijā, un šodiena kluba prezidentam Ivo Zonnem jau pagāja aktīvās pārrunās ar sponsoriem, sak - varam, vai nevaram. Atbilde būs skaidra tikai pēc Jāņiem, taču vīzija par to, kā visam būtu jāizskatās, Zonnem jau ir. "Jāiet Rīgas "Dinamo" ceļš."
Vīzijas par superkluba izveidi Latvijas basketbolā nav nekas jauns - jau vismaz desmit gadus šī ideja te atgriežas kā paisums, te atkal atkāpjas okeānā kā bēgums. Pēdējos šādus uzplūdus pirms pāris gadiem izraisīja Rīgas "Dinamo" veiksmes stāsts, kas ar saviem gan sportiskajiem, gan mārketinga panākumiem krasi kontrastēja ar tikko kā krīzes skartā basketbola bēdu ieleju tribīnēs un pamazām - arī laukumā. "Ja basketbolā klubu līmenī vispār gribam ko sasniegt, tad jāiet pa līdzīgu ceļu kā "Dinamo"," toreiz kategorisks bija, piemēram, Ainars Bagatskis. "Ja šāds klubs būtu, un būtu panākumi, tad arī varbūt rastos iespējas tuvā nākotnē iekļūt Eirolīgā - tur tomēr laiku pa laikam kaut kas mainās, rodas iespējas. Ja mums būtu stabils klubs, kas vairāku gadu gaitā izcīna stabili labas vietas ULEB kausā - kāpēc ne?"
Pagājis laiks, un ULEB patiešām ļāvusies pārmaiņām, paverot līdz tam elitārās Eirolīgas durvīs spraudziņu "nabaga radiniekiem". Arī mums. Pirmais mēģinājums pagājušajā rudenī beidzās bez panākumiem - "Ventspils" (ar komandu, kas vēlāk izrādījās nederīga pat kausa izcīņas līmenim) zaudēja itāļiem. Tagad skaidrs, ka būs arī otrais mēģinājums - tas ielikts "Barona" rokās. Zonne saka, nav divu domu - ja būs nauda, iespēja jāizmanto! Pat vēl vairāk - būtu gatavs savā laimē padalīties, ja vien Rīga basketbolā izrādītos gatava sakoncentrēt sportiskos un finansiālos resursus. "Kāda jēga startēt ar astoņām komandām visvisādās līgās, ja izšķirošajās spēlēs beigu beigās tur tiek varbūt viena no visām? Īpaši šajos ekonomiskajos apstākļos. "Dinamo" jau uzskatāmi parādījis, kāds ir saprātīgākais variants. Rīgai šis ir nozīmīgs brīdis, pirmā iespēja reāli spēlēt Eirolīgā. Uzskatu, ka šādā turnīrā būtu jāstartē ar labākajiem spēkiem - visiem kopā ar vienu komandu," lēš Zonne, piebilstot - pēc tam Latvijas līgā jau var atkal katrs zem sava karoga.
Citiem vārdiem - ja vien VEF būtu atvērts, šī būtu Rīgas basketbola Lielā iespēja! Miera pīpe, suņa murgi, sensacionāls pavērsiens vai vienkārši rozā sapnītis? Jebkurā gadījumā, domu varam paturpināt, un te pirmais jautājums - vai kam tādam būtu gatavs VEF? Kaut vai teorētiski. Patlaban klubs izskatās nopietni sakoncentrējies nākamās sezonas mērķiem VTB līgā, un izsapņotais Eirolīgas sapnis - kaut ļoti iekārots un tāpēc jo sāpīgi pārdzīvots - tomēr tika atstāts un palika aiz Daugavas sporta nama durvīm pēc septītā finālmača. Kopējs projekts "idejas vārdā"? Skan intriģējoši, tomēr nepamet sajūta, ka "Barons" un VEF - šīs aprēķina laulības izvērstos par katastrofu jau brīdī, kad puses uzsāktu pirmās pārrunas par "laulību līgumu". Lasi, sadarbības nosacījumiem. Pārāk atšķirīga domāšana, pārāk lielas individuālās ambīcijas, pārāk svaigs aizvainojums (septītā mača biļetes...) un dažādu attiecību vēsture (piemēram, LMT, kas šobrīd dod naudu "Baronam", nekad to nedos jebkam, kur šāviena attālumā būs Valdis Valters - joprojām mīļas atmiņas no broču laikiem). Pīļu dīķa realitāte...
Ar vai bez spēku apvienošanas, Zonne pārliecināts, ka Eirolīga - tas ir zīmols, ko var un vajag izmantot lietderīgi un maksimāli racionāli. Piemēram, sastāva komplektācijas gaitā, liekot to galdā spēlētājiem kā nozīmīgu trumpi, ar ko kompensēt pieticīgākus finansiālos nosacījumus. "Iespēja uzspēlēt un atrādīties Eirolīgā - uz katra stūra tādas nemētājas. Ar šādu motivāciju var savākt pietiekami solīdu sastāvu - parakstīt līgumus kaut vai uz pāris mēnešiem. Ja izdodas, turpinām, ja nē, nav problēmu - ejiet, kur labāk. Tālāk var spēlēt arī ar jauniešiem. Brīnos, ka "Ventspils" pagājušogad vispār nemēģināja neko tamlīdzīgu - būtu savākuši labi labo komandu," pārliecināts Latvijas čempionu šefs. Kad iebilstu, ka neizdevusies Eirolīgas kvalifikācija nāk sakabē ar obligātu dalību ULEB Eiropas kausā, "Barona" prezidents paliek nesatricināms. "Un? Tur varam spēlēt ar jaunajiem un mērķus nestādīt..." Jautājums gan, vai pie šādas attieksmes tas nekļūtu par pēdējo uzaicinājumu, ko Latvijas basketbols saņem no ULEB.
Kamēr Latvijas čempions operatīvi mēģina tikt skaidrībā ar sponsoriem un filozofē par vienotības nepieciešamību galvaspilsētas basketbolā, vismaz vienu labu ziņu varam izkonspektēt jau šobrīd - ir vēl viens klubs, kas nākamajai sezonai vēlas virzīt nopietnus mērķus. Domājot par sakarīgu Latvijas čempionātu, tas jau ir daudz. Eirolīga? Par to konkrētāk parunāsim pēc kādas nedēļas.
Joined: 05 Jun 2007 Posts: 1503 Location: Skonto "H-Side"
Posted: 18-08, 07:26 Post subject:
Otrdien, 17. augustā Latvijas un Izraēlas sieviešu izlašu basketbola spēles laikā no "Arēnas Rīga" izraidīts līdzutējs, kurš spēli atbalstīja ar Palestīnas karogu rokās.
Vīrietis tribīnēs parādījās, kad ritēja otrais spēles puslaiks. Ar karogu rokās viņš pārvietojās pa tribīnēm un aktīvi to vicināja. Drīz vien apsargi viņu pamanīja un pieklājīgi palūdza Palestīnas karoga īpašnieku zāli pamest.
Atgādinām, ka Latvijas sieviešu basketbola izlase otrdien "Arēnā Rīga" aizvada 2011.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas otro spēli, tiekoties ar Izraēlas valstsvienību.
Joined: 15 Jun 2008 Posts: 409 Location: ZASULAUKS
Posted: 20-08, 12:34 Post subject:
Edward wrote:
Otrdien, 17. augustā Latvijas un Izraēlas sieviešu izlašu basketbola spēles laikā no "Arēnas Rīga" izraidīts līdzutējs, kurš spēli atbalstīja ar Palestīnas karogu rokās.
Vīrietis tribīnēs parādījās, kad ritēja otrais spēles puslaiks. Ar karogu rokās viņš pārvietojās pa tribīnēm un aktīvi to vicināja. Drīz vien apsargi viņu pamanīja un pieklājīgi palūdza Palestīnas karoga īpašnieku zāli pamest.
Atgādinām, ka Latvijas sieviešu basketbola izlase otrdien "Arēnā Rīga" aizvada 2011.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas otro spēli, tiekoties ar Izraēlas valstsvienību.
pec tam puisis pavizinajas apkart ar divriteni karogu vicinot un tad uz virieshu speli piesledzas faniem jautrs chalis
Joined: 15 Jun 2008 Posts: 409 Location: ZASULAUKS
Posted: 29-12, 17:53 Post subject:
Kipras basketbola klubam piespriež 40 tūkstošus eiro lielu soda naudu
Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eiropas nodaļa par līdzjutēju izraisītām nekārtībām Eiropas Izaicinājuma kausa spēlē Kipras klubam Nikosijas APOEL piesprieda 40 tūkstošus eiro lielu soda naudu.
APOEL arī trīs nākošās mājas spēles Eiropas kausos aizvadīs bez skatītāju līdzdalības.
Jau ziņots, ka pirms nedēļas tikai policijas iejaukšanās paglāba Turcijas basketbola kluba Izmiras "Pinar Karsiyaka" spēlētājus no Kipras līdzjutēju uzbrukuma.
Pēc cīņas, kurā Nikosijas APOEL ar 82:80 uzvarēja "Pinar Karsiyaka", taču neiekļuva nākamajā kārtā, ar nūjām un akmeņiem bruņojušies mājinieku komandas atbalstītāji - grieķu izcelsmes kiprieši - uzbruka viesu komandas spēlētājiem, kuri tikai pēc policijas iejaukšanās spēja nokļūt savā ģērbtuvē.
Basketbolisti traumas neguva, taču kādam Turcijas komandas pārstāvim tika salauzts rokas pirksts. Kad līdzjutēju savaldīšanā iesaistījās policija, satrakojušies fani metās virsū kārtībniekiem, apmētājot tos ar akmeņiem un citiem priekšmetiem, kā arī demolējot spēles zāli. Fanus izdevās nomierināt tikai ar asaru gāzes palīdzību.
Pieci policisti guva vieglas traumas, bet aizturēti tikai vairāki jaunie huligāni.
Līdzjutēju uzbrukumam ir politiska pieskaņa, jo Kiprā joprojām valda nesaskaņas starp grieķu un turku kopienām, kas dzīvo valsts dažādās teritorijās.
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot vote in polls in this forum