LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 29-03, 09:04

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 165 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 30-09, 23:15 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 19-09, 15:43
Posts: 244
Location: Riga, Aizkraukle
ost wrote:
Nesaprotu vienu lietu! Kādēļ tiek runāts par Dinamo Rīga sadarbību ar Ultras LV (skatīt Andra postus, kur minētas sarunas ar Dinamo Rīga)? Visu laiku domāju, ka organizācija Ultras LV ir veidota Latvijas futbola izlases atbalstīšanai. Un zem šī zīmola ir apvienojušies atsevišķu futbola klubu un viena basketbola kluba Barons ultras, supporteru grupējumi. Palabojiet, ja kļūdos! Pilnīgi neatbalstu Ultras LV jaukšanos iekš šī projekta, varbūt sākumā tiekam galā ar futbola izlasi, kur nekas nav radīts un viss tik tikko ir sācies.


Manuprāt, Ultras LV kā organizācija jau nemaz netiek saistīta ar šo projektu, bet gan atseviķa daļa cilvēku, kas pārstāv Ultras LV. Jēdziens Ultras LV šajā poustā vairāk ir domāts kā apzīmētājs kāai konkrētai cilvēku grupai, nevis organizācijai kopumā. Ultras LV ir un paliek organizācija, kura ir dibināta futbola izlases atbalstam. Hokeja spēļu laikā nav plānots izmantot neko no Ultras LV simbolikas, jo tas viss ir veidots tikai un vienīgi futbolam, kurā reursi tika ieguldīti tieši ar šādu mēķi.

Jēdziens sadarbība šajā kontekstā, manuprāt, arī ir diezgan skaļš, jo pagaidām no tās nav absolūti nekā. Netika paņemtas nedz Dinamo Rīga fanu kluba piedāvātās biļetes, nedz arī runāts par kādu konkrētu sadarbību spēles laikā. Pagaidām ir tikai ideja, ka daļa cilvēku no Ultras LV vēlas atbalstīt Dinamo Rīgu un tas arī viss. Ja būs pietiekams skaits cilvēku, kurus tas interesēs, tad redzēs, kas būs tālāk. Un šeit nav runa par Ultras LV organziāciju, bet gan par atsevišķu daļu cilvēku, kuri ir arī iekš Ultras LV. Tieši tāpat, kā iekš Ultras LV ir atsevišķu futbola un basketbola klubu pārstāvji.

Kas attiecas uz sadarbību, tad kādi komercprojekti, vismaz man, ir absolūti nepieņemami. Viss notiks tikai un vienīgi uz pašfinansēšanās principa. Pretējā gadījumā jēdzienam Ultras šeit vairs nav nozīmes, jo, atkala manuprāt, tas nekad nav bijis saistīts ar pirkšanu vai pārdošanu. Sadarbība atkal ir nedaudz cita lieta. Ja klubs pēc kāda laika līdzjutējiem vēlētos palīdzēt ar biļetēm, ar izbraukumiem utt., tad neredzu nekādu iemeslu, kāpēc no tā visa atteikties. Ne mazums ir bijis piemēru tajā pašā futbolā, kad esam sekmīgi izmantojuši LFF atbalstu, pārējā kontekstā nerunājot par jēdzieniem "pirkšana", "pārdošana", "atstrādāšana" vai kko tamlīdzīgu.

P.S. Viss, kas tiek pagaidām diskutēts par Dinamo Rīga atbalstu, ir bez jebkāda nopietna seguma. Vispirms paskatīsimies, cik cilvēku atnāks trešdien, cik atnāks pēc nedēļas, cik - pēc mēneša. Tad jau arī varēs izdarīt kkādus secinājumus...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-10, 05:55 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Paga,džeki.Sanāk kaut kāds apburtais loks.Ja kā ir teikts,viss notiks tikai un vienīgi uz pašfinansēšanās principa,tad kādiem debesu brīnumiem ir jānotiek,lai domubiedri aritmētiski kuplinātu'Ultras Latvija'rindas?Es runāju par konstantu tendenci.Nu piemēram.2006.gadā mūsu rindas papildināja 300 stabili,aktīvi jaunpienācēji.2007.gadā mūsu rindas līdz tekošajam mēnesim sākot ar gada sākumu ir papildinājuši jau 500 stabili,aktīvi jaunpienācēji.Vērojam dinamiku.Redzam,ir zināms progress.Tātad mēs organizācijas ziņā visu daram pareizi.Paralēli tiek izstrādāti papildus motivācijas projekti,kas tiks inovēti sākot ar 2008.gada pirmo mēnesi ar mērķi uz gada beigām'Ultras Latvija"rindas kuplināt vēl uz 700-850 stabiliem,aktīviem jaunpienācējiem.
Nu tipa,kaut kāda elementāra politiskā līnija taču ir jāizstrādā.Citādi,ja nav progresa,fanu organizācija atrodas stagnācijā.Ja organizācija atrodas stagnācijā,ir jāmeklē mehānismi,kas iegrieztu organizācijas zobratus.
Tad nu lūk.Cik dinamiska ir fanu organizācijas struktūra,kas nepārsniedz pāris simts cilvēkus.Lūdzu pielabojies mani,ja es te braucu auzās.
Es tipa atnācu 29.09.08 uz īru krodziņu domādams,ka tur satikšu daudzskaitlīgu,dziedošu'Ultras'kori.Ar atribūtiem,noskaņojumu,alutiņu rokās un degsmi acīs.Uz pulkst,19:00 atnāca viens Andris.Es teikšu,baigi kolosāls džeks.Viegli komunicēt,ātri saprasties.Prīmā džeks.A kur pārējie?
Tātad,manuprāt,fanu organizācijā kaut kas buksē.Es protams runāju stipri subjektīvi.Izejot no pirmajiem iespaidiem,kas palika pēc 19.09.08.Es spriežu,ka buksē mārketings.Ultras nav ejošs projekts,jeb tirgus žargonā izsakoties,produkts.Paceļas jautājums.Kas ir nepieciešams un kādas ir iespējas uz tekošo brīdi;atsperoties no pašfinansēšanās principa.Ko ir iespējams izdarīt lietas labat,sagrabinot no 30 cilvēkiem pa piečukam?
Nē nu protams,var jau arī izvirzīt pieticīgus mērķus.Bet vai tas savukārt būs Ultras stilā?
Nē,nu.A davai izvirzam mērķi līdz KHL sezonas beigām kļūt par dominējošo fanu klubu Latvijā.Es domāju nevis'Ultras Latvija'fanu organizācijas mērogā.Bet DinamoRīga fanu kluba līmenī."Ultras Latvija'apakšstruktūras līmenī.Izvirzam mērķi ne tikai kļūt par dominējošo spēku fanu klubu virtuvē Latvijā,bet absolūta dominance Arēna Rīga uz KHL ar DinamoRīga piedalīšanos.Paralēli drīkstam nolikt mērķi līdz sezonas beigām panākt to,ka funkcionāriem no arēnas un kluba saimniecības būs izdevīgāk ar mums pa tiešo sadarboties.Nevis ka tur džeki no cita fanu kluba piedāvā biļetes pa lēto uz hokeja spēlēm.Nē nu.Tas jau ir baigi feini,ka tāda iespēja paveras.Bet pats princips,ka tas notiek caur trešajām personām spiež uz patmīlību :smile:
Citiem vārdiem sakot.Par ko es te tagad cepos.Var izvirzīt pieticīgus mērķus un var izvirzīt ambiciozus,lielus mērķus.Jūs mani protams atvainojiet.Es tak ar labu sirdi te celāju šos jautājumus.Uzņēmuma direktors,direktors,šī vārda vistiešākajā nozīmē pie kura es strādāju reiz teica'Nenostādi sev mazus mērķus dzīves ceļā.Noliec sev lielu mērķi un visi mazie mērķīši paralēli īstenosies.'
Gribu pacelt jautājumu.Uz doto brīdi"Ultras Latvija'un kolektīvs mērķis,tā ir utopija,vai dzīves realitāte.Ja dzīves realitāte,tad kāds ir'Ultras Latvija'kolektīvais mērķis?
Paldies,ja jums pietika pacietības izlasīt līdz galam.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-10, 06:13 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Starp citu.Šodien Paddy Wheelans 18:00 sanākam?
Es personīgi uz spēli fiziski nevaru tikt,objektīvu iemeslu dēļ.Bet uz 18:00 Paddy Whelans atnākt varu un gribētu klātienē iepazīties ar domubiedriem.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-10, 07:15 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 04-11, 13:06
Posts: 216
Location: MP, Jelgava
sualessirds!!! tu te cepies īsti nepako tu tik ņemies par to hoķi, bet Ultras Latvija ir un būs atbalsts Latvijas futbola izlasei, ja šeit kāds vēl atbalsta hoķi vai basi tas nenozīmē ka Ultras Latvija to dara tas ir katra individuāla biedra pozīcija un to nevajag saistīt kopā jo šeit atrodās dažādi grupējumi ar dažādiem mērķiem. mēs apvienojamies izlases spēlēs bet savstarpējos mačos cīnamies savā starpā sektoros! tē nebūs vienbalsīgs Jā vai nē kādai domai!

_________________
FK Jelgava iespējams labākais klubs Latvijā
Mītavas Patrioti (MP)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-10, 07:34 
Offline
ultras

Joined: 02-01, 11:14
Posts: 165
Location: MF Liepaja
Andris wrote:
ost wrote:
Nesaprotu vienu lietu! Kādēļ tiek runāts par Dinamo Rīga sadarbību ar Ultras LV (skatīt Andra postus, kur minētas sarunas ar Dinamo Rīga)? Visu laiku domāju, ka organizācija Ultras LV ir veidota Latvijas futbola izlases atbalstīšanai. Un zem šī zīmola ir apvienojušies atsevišķu futbola klubu un viena basketbola kluba Barons ultras, supporteru grupējumi. Palabojiet, ja kļūdos! Pilnīgi neatbalstu Ultras LV jaukšanos iekš šī projekta, varbūt sākumā tiekam galā ar futbola izlasi, kur nekas nav radīts un viss tik tikko ir sācies.


Manuprāt, Ultras LV kā organizācija jau nemaz netiek saistīta ar šo projektu, bet gan atseviķa daļa cilvēku, kas pārstāv Ultras LV. Jēdziens Ultras LV šajā poustā vairāk ir domāts kā apzīmētājs kāai konkrētai cilvēku grupai, nevis organizācijai kopumā. Ultras LV ir un paliek organizācija, kura ir dibināta futbola izlases atbalstam. Hokeja spēļu laikā nav plānots izmantot neko no Ultras LV simbolikas, jo tas viss ir veidots tikai un vienīgi futbolam, kurā reursi tika ieguldīti tieši ar šādu mēķi.


Tādēļ korektāk būtu nelietot apzīmējumu Ultras LV, jo sen visiem zināms, ka 99% Ultras LV apvienoto grupējumu cilvēki paliek 110 % uzticīgi tikai savam klubam, savām krāsām. Šinī topikā ir atsevišķu cilvēku spriešana par daudziem sveša kluba atbalstu, kas protams ir apsveicami.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-10, 07:51 
Offline
ultras

Joined: 02-01, 11:14
Posts: 165
Location: MF Liepaja
Saulessirds wrote:
Paga,džeki.Sanāk kaut kāds apburtais loks.Ja kā ir teikts,viss notiks tikai un vienīgi uz pašfinansēšanās principa,tad kādiem debesu brīnumiem ir jānotiek,lai domubiedri aritmētiski kuplinātu'Ultras Latvija'rindas?Es runāju par konstantu tendenci.Nu piemēram.2006.gadā mūsu rindas papildināja 300 stabili,aktīvi jaunpienācēji.2007.gadā mūsu rindas līdz tekošajam mēnesim sākot ar gada sākumu ir papildinājuši jau 500 stabili,aktīvi jaunpienācēji.Vērojam dinamiku.Redzam,ir zināms progress.Tātad mēs organizācijas ziņā visu daram pareizi.Paralēli tiek izstrādāti papildus motivācijas projekti,kas tiks inovēti sākot ar 2008.gada pirmo mēnesi ar mērķi uz gada beigām'Ultras Latvija"rindas kuplināt vēl uz 700-850 stabiliem,aktīviem jaunpienācējiem.
Nu tipa,kaut kāda elementāra politiskā līnija taču ir jāizstrādā.Citādi,ja nav progresa,fanu organizācija atrodas stagnācijā.Ja organizācija atrodas stagnācijā,ir jāmeklē mehānismi,kas iegrieztu organizācijas zobratus.
Tad nu lūk.Cik dinamiska ir fanu organizācijas struktūra,kas nepārsniedz pāris simts cilvēkus.Lūdzu pielabojies mani,ja es te braucu auzās.
Es tipa atnācu 29.09.08 uz īru krodziņu domādams,ka tur satikšu daudzskaitlīgu,dziedošu'Ultras'kori.Ar atribūtiem,noskaņojumu,alutiņu rokās un degsmi acīs.Uz pulkst,19:00 atnāca viens Andris.Es teikšu,baigi kolosāls džeks.Viegli komunicēt,ātri saprasties.Prīmā džeks.A kur pārējie?
Tātad,manuprāt,fanu organizācijā kaut kas buksē.Es protams runāju stipri subjektīvi.Izejot no pirmajiem iespaidiem,kas palika pēc 19.09.08.Es spriežu,ka buksē mārketings.Ultras nav ejošs projekts,jeb tirgus žargonā izsakoties,produkts.Paceļas jautājums.Kas ir nepieciešams un kādas ir iespējas uz tekošo brīdi;atsperoties no pašfinansēšanās principa.Ko ir iespējams izdarīt lietas labat,sagrabinot no 30 cilvēkiem pa piečukam?
Nē nu protams,var jau arī izvirzīt pieticīgus mērķus.Bet vai tas savukārt būs Ultras stilā?
Nē,nu.A davai izvirzam mērķi līdz KHL sezonas beigām kļūt par dominējošo fanu klubu Latvijā.Es domāju nevis'Ultras Latvija'fanu organizācijas mērogā.Bet DinamoRīga fanu kluba līmenī."Ultras Latvija'apakšstruktūras līmenī.Izvirzam mērķi ne tikai kļūt par dominējošo spēku fanu klubu virtuvē Latvijā,bet absolūta dominance Arēna Rīga uz KHL ar DinamoRīga piedalīšanos.Paralēli drīkstam nolikt mērķi līdz sezonas beigām panākt to,ka funkcionāriem no arēnas un kluba saimniecības būs izdevīgāk ar mums pa tiešo sadarboties.Nevis ka tur džeki no cita fanu kluba piedāvā biļetes pa lēto uz hokeja spēlēm.Nē nu.Tas jau ir baigi feini,ka tāda iespēja paveras.Bet pats princips,ka tas notiek caur trešajām personām spiež uz patmīlību :smile:
Citiem vārdiem sakot.Par ko es te tagad cepos.Var izvirzīt pieticīgus mērķus un var izvirzīt ambiciozus,lielus mērķus.Jūs mani protams atvainojiet.Es tak ar labu sirdi te celāju šos jautājumus.Uzņēmuma direktors,direktors,šī vārda vistiešākajā nozīmē pie kura es strādāju reiz teica'Nenostādi sev mazus mērķus dzīves ceļā.Noliec sev lielu mērķi un visi mazie mērķīši paralēli īstenosies.'
Gribu pacelt jautājumu.Uz doto brīdi"Ultras Latvija'un kolektīvs mērķis,tā ir utopija,vai dzīves realitāte.Ja dzīves realitāte,tad kāds ir'Ultras Latvija'kolektīvais mērķis?
Paldies,ja jums pietika pacietības izlasīt līdz galam.


Atvaino, bet tu, manuprāt, neesi iebraucis vienā lietā - Ultras LV nav organizācija vai grupējums, tā ir izkārtne zem kuras apvienojas futbola klubu grupējumu un Barons Ultras cilvēki. Mēs neesam kaut kāds Sarauj Latvija vai Namejs. Mērķus vari izvirzīt kādus gribi, lai Tev veicās to īstenošana. Sākumā vienmēr viss sākas ar supportu. Pirms tam gan iesaku pastudēt, palasīt un izprast, kas ir ultras kultūra un ko tā sevī ietver. Pagaidām te ir tukša diršana.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-10, 08:20 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
Saulessirdi - palasot ko tu raksti (apņēmīgi, lai veicas ar to!), man liekas diezgan skaidri ka tev īstā adrese kur griezties ir Dinamo oficiālais fanu klubs, tur viss ir tieši uz komerciāliem pamatiem, nopietna dalības maksa utt.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-10, 09:34 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
O.ki.Tad kāds ir'Ultras Latvija'pašmērķis.Kāpēc vispār'Ultras Latvija'pastāv,kā organizācija.Kāda ir Ultras kustības nākotnes vīzija.Vai Ultras vispār ir nākotne Latvijā.Ja ir,tad konceptuāli un strukturāli,kas tiek attīstīts?
zigis,tu man saki,ka mana īstā adrese kur griezties ir Dinamo oficiālais fanu klubs.Bet pag.Jūs taču esat Ultras.Vai Ultras nozīmē neko nedarīšanu,lai fanu organizāciju strukturāli un konceptuāli attīstītu?
Es tomēr domāju,ka ir džeki,kas raujās vaigi sviedros.To es pamanīju 29.09.08.Ir cilvēki,kam patiesi rūp,vai uz SUI būs atbalsts,vai nebūs.Cilvēku apzvanīšana,koregēšana,organizēšana.Savešana,sarunāšana,aizrunāšana.Tā taču nav joka lieta.Čakars ka tik turies.Es personīgi esmu bijis nodarbināts tekošās darba plūsma organizēšanā.Kā arī tekošā darba kontrolēšana un nodarbināto korigēšanā.Tā taču ir psc,kāda noņemšanās.Bet ne par to runa.Runa par to kādā līmenī notiek organizēšana.Skaties,džeki,cik es sapratu,īsti nevar nokoplektēt grupu uz SUI.Nu nav cilvēku un hot ti lopņi aiz dusmām.Un ko darīt?Kāpēc'Ultras Latvija'atrodas tik bēdīga stāvoklī,ka uz SUI nevar nokomplektēt grupu?Tāpēc,ka to Ultras ir maz.Ir ti cik ir un vairāk nav.Ja būtu no visām apakšstruktūrām 5000 Ultras.Tā būtu cita runa.Citas iespējas.Nedz tas ir tad,kad no visām apakšstruktūrām,ja es pareizi sapratu,savācas pāris simtiņi.Nē nu,reāli,ko darīt?Kas ir neizdarīts,lai Ultras būdu nospiedoši dominējošais spēks fanu kultūrā Latvijā?
Ja Ultras uz komandas spēli vietējā čempī nesavāc pat 1/3 no stadiona ietilpības,tam taču tā nevajadzētu būtu un palikt mūžīgi.Pustukši stadioni-mazāki ienākumi no biļetēm.Mazāk aksesuāri un citi pribambasi izpirkti.Mazāka interese par vietējo čempi.Sponsorus grūtāk piesaistīt.Labus spēlētājus grūtāk piesaistīt utt utp.Tas viss ir kopsakarīgi.Kā var progresīvā līknē kāpināt vietējo čepmi tīri profesionālā līmenī,ja uz spēlēm labi ja 1/3 no stadiona ietilpības tiek aizpildīta.

Tātad vēlreiz uzdošu jautājumus:
Tad kāds ir'Ultras Latvija'pašmērķis.Kāpēc vispār'Ultras Latvija'pastāv,kā organizācija.
Kā Ultras var līdzdarboties visos iepriekšminētajos procesos.Nevis:"Zin,komercija,tas nav mūsu stils"
Kas tā par dogmu,lūdzu atvainojiet mani!Kāds ir Ultras iekšējais budžets.Cik nabagi,vai bagāti mēs esam.Protams,nabags skaita kapeikas un kāru aci skatās citzemju Ultras šovus un priekšnesumus.Bet viņi to var atļauties,jo organizācijas iekšējais budžets to atļauj.Viņiem nav jāskaita kapeikas,cik es saprotu,no globālajā tīmeklī atrodamās informācijas.Tās ir bagātas fanu kustības.Tātad,viss tas pasākums pie viņiem,ir komerciāli izdevies.Kapeikas vairs nav jāskaita,lai nopirktu piecas dūmu sveces.Viss atsperās pret iztēli un fantāziju.Pret orginalitāti.
Bet jūs ar vieglu sirdi komerciālam projektam-Nē.Tikai lūdzu nepārprotiet mani.Es jau kārtējo reizi uzsveru,lai nerastos nepareizs priekštats.Es vienkārši nevaru intelektuāli saprast jūsu askētisma filosofiju.Kur sakņojas aizspriedumi,ka komercija,tas ir kaut kas slikts un Ultras trīs reizes pārmet krustu.Tā teikt,talāk no grēka.Kur ir funktieris jūsu askētisma filosofijai,vīri.
Tiešām esmu laikam dundugs,neko nejēdzu.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-10, 09:52 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
neesi taču pirmo nedēļu pievērsies Latvijas sportam. vismaz varēji iepazīties ar pārējām foruma sadaļām un tēmu kopumā. tavi jautājumi un teorētiskie spriedelējumi nav nekas jauns. es noteikti nebūšu tas, kas tev personiski skaidros ultras tēmu (man tas nav dzīvesveids, kā jau Latvijā).


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-10, 10:04 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Tīri salīdzināšanai.Tagad nedaudz attiešu nostāk no sporta tēmas.Plūstoši pārejot pie izklaides industrijas,jeb žargonā,pie šov-industrijas.
Pārceļamies uz Holandi.ID&T pirms vēl desmit gadiem RAVE pasākumus organizēja pamestos angāros.Pārītis jaudīgas tumbas,diskolapiņas,prožektori.Virtuves galds noklāts ar melnu drānu un uz vinila platēm čīgāja,es uzsveru,nekomerciālo mūziku.Trance,Tehno,GOA utm.Tas viss vēl nesen bija nekomerciālā mūzika un nekomerciāli pasākumu,jeb undergound.
2005.gadā ID&T Sensation koncepcijā NLO iegūldīja 700'000 EU un priekšnesumu pasniedza Amsterdam Arena.Ar kopējo ietilpību virs 40'000 apmeklētāju.Tekošie gadi izdevumu auga progresīvā līknē.Trance stils vairs neietilpst nekomerciālās mūzikas žanrā.
http://www.sensation-white.com/
Lūdzu jums uzskatāms piemērs pārejai no nekomerciāla projekta,līdz komerciālam projektam.Un tagad pajautāsim sev.vai ID&T kaut ko ieguva pārejot no undergound un komerciju?Vienozīmīgi,ID&T ieguva vairāk nedz zaudēja.Tad underground džeki priekš sevis cepa nekomerciālus projektus pamestos angāros.Nu vienkārši džekiem ielika tas,ko viņi dara.Tas pats ir novērojams arī Latvijā.Vēl piecus gadus atpakaļ es līdz ausīm nosmērējies,bet bezgala laimīgs pēros VEF pamestajās telpās.Riktīgs underground.Un pagāja tikai pieci gadi,kad mūsu pašmāju diseņu biznesa vaļi saprata,ka underground tā ir vēsture.Ir jauni laiki.Jaunas tendences.Cita dinamika.Cits progress.

Tagad pāriesim atpakaļ pie sporta.Man gribās teikt.Underground laiki sen ir pagājuši.No komercijas nav jābēg,kā vellnam no krusta.Ir jāizmanto priekšrocības.
Tur,to ir sapratuši jau sen.Šeit...nu šeit ir tieši tas pats,kas ar diseņu biznesu.Pienāks viens brīdis un vecais,labais undergroungs,līdzīgi čūskas ādai pats atlobīsies.Cits jautājums.Vai Ultras paspēs paķert šo vilni.Es ļoti gribētu domāt,ka Ultras paspēs paķert vilni.Un,es gribu aktīvi iesaistīties procesā.Tāpēc lūdzu nedusmojaties,bet askētisma un undergrounda filosofiju man ir grūti saprast.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-10, 10:06 
Offline
ultras

Joined: 02-01, 11:14
Posts: 165
Location: MF Liepaja
Saulessirds wrote:
O.ki.Tad kāds ir'Ultras Latvija'pašmērķis.Kāpēc vispār'Ultras Latvija'pastāv,kā organizācija.Kāda ir Ultras kustības nākotnes vīzija.Vai Ultras vispār ir nākotne Latvijā.Ja ir,tad konceptuāli un strukturāli,kas tiek attīstīts?
zigis,tu man saki,ka mana īstā adrese kur griezties ir Dinamo oficiālais fanu klubs.Bet pag.Jūs taču esat Ultras.Vai Ultras nozīmē neko nedarīšanu,lai fanu organizāciju strukturāli un konceptuāli attīstītu?
Es tomēr domāju,ka ir džeki,kas raujās vaigi sviedros.To es pamanīju 29.09.08.Ir cilvēki,kam patiesi rūp,vai uz SUI būs atbalsts,vai nebūs.Cilvēku apzvanīšana,koregēšana,organizēšana.Savešana,sarunāšana,aizrunāšana.Tā taču nav joka lieta.Čakars ka tik turies.Es personīgi esmu bijis nodarbināts tekošās darba plūsma organizēšanā.Kā arī tekošā darba kontrolēšana un nodarbināto korigēšanā.Tā taču ir psc,kāda noņemšanās.Bet ne par to runa.Runa par to kādā līmenī notiek organizēšana.Skaties,džeki,cik es sapratu,īsti nevar nokoplektēt grupu uz SUI.Nu nav cilvēku un hot ti lopņi aiz dusmām.Un ko darīt?Kāpēc'Ultras Latvija'atrodas tik bēdīga stāvoklī,ka uz SUI nevar nokomplektēt grupu?Tāpēc,ka to Ultras ir maz.Ir ti cik ir un vairāk nav.Ja būtu no visām apakšstruktūrām 5000 Ultras.Tā būtu cita runa.Citas iespējas.Nedz tas ir tad,kad no visām apakšstruktūrām,ja es pareizi sapratu,savācas pāris simtiņi.Nē nu,reāli,ko darīt?Kas ir neizdarīts,lai Ultras būdu nospiedoši dominējošais spēks fanu kultūrā Latvijā?
Ja Ultras uz komandas spēli vietējā čempī nesavāc pat 1/3 no stadiona ietilpības,tam taču tā nevajadzētu būtu un palikt mūžīgi.Pustukši stadioni-mazāki ienākumi no biļetēm.Mazāk aksesuāri un citi pribambasi izpirkti.Mazāka interese par vietējo čempi.Sponsorus grūtāk piesaistīt.Labus spēlētājus grūtāk piesaistīt utt utp.Tas viss ir kopsakarīgi.Kā var progresīvā līknē kāpināt vietējo čepmi tīri profesionālā līmenī,ja uz spēlēm labi ja 1/3 no stadiona ietilpības tiek aizpildīta.

Tātad vēlreiz uzdošu jautājumus:
Tad kāds ir'Ultras Latvija'pašmērķis.Kāpēc vispār'Ultras Latvija'pastāv,kā organizācija.
Kā Ultras var līdzdarboties visos iepriekšminētajos procesos.Nevis:"Zin,komercija,tas nav mūsu stils"
Kas tā par dogmu,lūdzu atvainojiet mani!Kāds ir Ultras iekšējais budžets.Cik nabagi,vai bagāti mēs esam.Protams,nabags skaita kapeikas un kāru aci skatās citzemju Ultras šovus un priekšnesumus.Bet viņi to var atļauties,jo organizācijas iekšējais budžets to atļauj.Viņiem nav jāskaita kapeikas,cik es saprotu,no globālajā tīmeklī atrodamās informācijas.Tās ir bagātas fanu kustības.Tātad,viss tas pasākums pie viņiem,ir komerciāli izdevies.Kapeikas vairs nav jāskaita,lai nopirktu piecas dūmu sveces.Viss atsperās pret iztēli un fantāziju.Pret orginalitāti.
Bet jūs ar vieglu sirdi komerciālam projektam-Nē.Tikai lūdzu nepārprotiet mani.Es jau kārtējo reizi uzsveru,lai nerastos nepareizs priekštats.Es vienkārši nevaru intelektuāli saprast jūsu askētisma filosofiju.Kur sakņojas aizspriedumi,ka komercija,tas ir kaut kas slikts un Ultras trīs reizes pārmet krustu.Tā teikt,talāk no grēka.Kur ir funktieris jūsu askētisma filosofijai,vīri.
Tiešām esmu laikam dundugs,neko nejēdzu.


Atkārtošu vēlreiz, Ultras LV ir izkārtne, zem kuras apvienojas Latvijas futbolu klubu ultras, supporteru (vai vismaz imitācijas) grupējumi un Barons Ultras. Mērķis ir kopistiski atbalstīt Latvijas futbola izlasi. Vīzija, mērķis ir kvalitatīvi (mūsu izpratnē) atbalstīt izlasi. Par biedru skaitu, izglītošanu, rūpējas, katrs grupējums atsevišķi. Pietiks arī pa labi un pa kreisi kladzināt ultras (Ja tā godīgi, tad ultru, vārda vistiešākajā nozīmē Latvijā nav). Palasi, izstudē un izproti ultras jēdzienu, filosofiju, kultūru. Komercija ir daļēja vai pilnīga neatkarības zaudēšana, kas pamatu pamatos jau traucē attīstīties ultras kultūrai. Ir grūti runāt ar cilvēku, kurš neizprot šo kultūru.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-10, 14:52 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
В Риге московское "Динамо" поддержат 50 болельщиков

Целая делегация поклонников московского "Динамо", насчитывающая почти 50 человек, прилетела сегодня утром в столицу Латвии Ригу. В аэропорту болельщиков встретил автобус, предоставленный рижским клубом. Впереди москвичей ждет насыщенная программа, в которую войдут экскурсия с гидом по городу, посещение торговых центров и даже банкет по окончании матча. Представитель бело-голубых Наталья Басова, прилетевшая вместе с болельщиками, поблагодарила латышский клуб за отличную организацию встречи. "Рижане сделали все от них зависящее, чтобы мы чувствовали себя здесь комфортно, а самой организацией встречи можно только восхищаться", - отметила Басова.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-10, 18:43 
Isteniba man pat loti iepatikas saulessirds domu gajiens! Piemeram var sakt ar tadu lietu ka LATVIJAS ULTRAS shallem, t-kreklu ar izlases krasam lauvu fona u.t.t. Tada veida veidojot ultras.lv ka FANU KOPIENU ka namejs, sarauj LATVIA un Latvijas fanu organizacija! Pirms gada man likas, ka ultras hsektora ir sarauj latvia jo bija ar to shalem! Domaju ka vajag par so lietu apdomat, jo tada veida pat nevajadzetu ne biletem pacelt cenu ne ka savadak! ;)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-10, 19:43 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 04-11, 13:06
Posts: 216
Location: MP, Jelgava
Latvijas ultras nebija ar sarauju šallēm tas ka tur arī uzturās augšā sektroram sarauji tas nenozīmē ka esam kopā!!! un hoķī domājams ka Latvijas Ultras neparādīsies, jo šet mēs esam tikai vien sporta dēļ un tas ir futbols!

_________________
FK Jelgava iespējams labākais klubs Latvijā
Mītavas Patrioti (MP)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-10, 21:31 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 19-09, 15:43
Posts: 244
Location: Riga, Aizkraukle
mozolis wrote:
Latvijas ultras nebija ar sarauju šallēm tas ka tur arī uzturās augšā sektroram sarauji tas nenozīmē ka esam kopā!!! un hoķī domājams ka Latvijas Ultras neparādīsies, jo šet mēs esam tikai vien sporta dēļ un tas ir futbols!


"Ultras Latvija" noteikti neparādīsies jo tā ir tikai un vienīgi futbola grupa , bet atsevišķa fanu grupa, kas ietilpst "Ultras Latvija" sastāvā, piemēram "Dinamo Rīga Ultras" gan var parādīties. Un tad varēs teikt, ka "Ultras Latvija" sastāvs būs kļuvis par vienu fanu grupu bagātāks, ka tajā ietilpst "Skonto H-Side", "Metalfans", "Barons Ultras" u.c. grupas, no kurām viena varētu būt arī "Dinamo Rīga Ultras". Kaut gan uzreiz jāsaka, ka līdz tam vēl oijjjjjjj cik tālu...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 165 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014