LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 16-04, 19:59

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 165 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 01-10, 21:45 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 19-09, 15:43
Posts: 244
Location: Riga, Aizkraukle
Par pirmo maču bez īpašiem komentāriem, jo šodien bija ieradušies tikai pieci cilvēki, kas bija gatavi atbalstīt "Dinamo Rīga" Ultras stilā... No šiem pieciem cilvēkiem, vienam jau mača trešajā minūtē sanāca konflikts ar vēl kādu no "Dinamo Rīga" atbalstītājiem, kas gandrīz pārvērtās kautiņā tikai tāpēc, ka redz viņam nepatīkot, ka kāds stāvot tieši tur, jo tad viņš hz kādu leņķi nevarot redzēt. Protams, uzreiz savs vārds sakāms apsardzei un jāsaka, ka nedaudz arī paveicās ar to, ka izdevās maču noskatīties līdz beigām, jo nekādas īpašās sarunās neviens ielaisties nevēlās... Hokeja tribīņu kultūra Latvijā ir pavisam kas cits, nekā futbolā, jo, piemēram, tā pati apsardze mača laikā nāca tribīnes "vest pārrunas" ar kādu citu līdzjutēju, jo redz tas esot piecēlies un traucējot citiem...

Kas attiecas uz pašu supportu, tad visu maču pavadīja bungu dauzīšana un tam sekojoši saukļi, kurus vismaz daudz varēja atcerēties, piemēram, "Rīga", "Rīga", "Rīga" vai arī, lai neierūsētu, saukli "Rīga" varēja nomainīt ar "Sarauj", "Sarauj", "Sarauj"... Vienvārdsakot, masveidā tas aiziet un arī atbalsts izskatās iespaidīgs, jo šos saukļus paķer visa "Arēna". Pat 50 cilvēku grupai to pārsist nav iespējams, bet ja arī kādas izredzes, tad ļoti jācenšas. Līdz ar to vēlos teikt, ka uz nākošo spēli Ultras supporta ziņā bez 50 cilvēkiem vispār nav ko darīt. Un uzreiz rodas jautājums - kurā no Latvijas Ultras stila grupām vispār ir 50 aktīvi cilvēki...

Nākošā spēle "Dinamo Rīgai" ir Piņķos 6.oktobrī ar Minskas "Dinamo", bet uz to, cik noprotu, nav vērts neko mēģināt, jo par veiksmīgu var uzskatīt gadījumu, ja cilvēks ārpus oficiālā fanu kluba tiek pie biļetes.

9.oktobrī "Dinamo Rīga" jau "Arēnā" spēlē ar "SKA" un 11.oktobrī ar "Severstaļ", bet šajā laikā, vismaz es pats, plānoju būt Šveicē uz futbolu, tāpēc būtu priecīgs, ja kāds uzņemtos iniciatīvu uz šo maču. Pēc tam jau tālāk skatīsimies...

Turpinam diskusiju, kurā galvenais jautājums šobrīd ir tāds - vajag SĀKT vai NĒ? Ja ir doma, ko nopietni uzsākt un ieguldīt tajā savus nervu, balss un finansiālos resursus, tad tāpat ir jārēķinās ar to, ka ceļš līdz kaut vai pašiem mazākajiem panākumiem būs ļoti tāls...

Tas nu tā - īsumā, pat diezgan saīsināti


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-10, 23:23 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-09, 23:35
Posts: 152
Location: Рига, Латвия
Andris wrote:
Turpinam diskusiju, kurā galvenais jautājums šobrīd ir tāds - vajag SĀKT vai NĒ?


Так вы же уже начали.
Или ты думал, стоит бросить кличь тут, мол давай все на хоккей, вот там то мы покажем публике, что такое поддержка в ультрас стиле и какой должна быть ультрас тусовка в Риге и Латвии, и народ ломанёться на трибуну делать хоть какой то перфоманс ?

Видимо хуя, а не поддержка в ультрас стиле.

Тут надо работать, а главное, что бы к идеи подходили "от сердца к солнцу" а если это очередные "понты" то успеха таким образом не дождешься.

_________________
Блог о фанатской субкультуре http://www.fkv.lv


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 03:23 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Ļoti skarbi,Molodoy izteicās.Bet pats būtiskākais,kas tika pateikts,ir sekojoša doma:Тут надо работать, а главное, что бы к идеи подходили "от сердца к солнцу.'
Neatkarīgi no"vajag sākt vai nē''es esmu jau sācis.Un tur,es neko vairs izdarīt nevaru.Gribētu gan vairāk saņemt pozitīvus signālus.Nevis sērpilnas pārdomas:"Būt vai nebūt.'
Protams ka būt.Kāpēc vispār ir jāpaceļ jautājums"Jā vai nē."Ar kuru galu domājam,vīri?Jūs tiešām vēl neesat sapratuši,ka Rīgas Dinamo ir pavēris iespējas subkultūrai augt.Nu neradīs nākotnes perspektīvā neviena futbola komanda tādu ažiotāžu,kā Rīgas Dinamo.Pat basketbola komanda,es paredzu,nākotnes perspektīvā neradīs tik milzīgu ažiotāžu ap savām spēlēm.Jautājums:"Jā vai nē"ir jāiznīcina jau pašā saknē.Tā ir lielā iespēja priekš Ultras kā subkultūras Latvijā.Un tālākais jau sekos kopsakarīgi.Ja Ultras augs profesionāli un pulcēs kuplu domubiedru pulku,tad nafig neradīsies nekādi jautājumi,kā nokomplektēt atbalsta grupu uz izlases spēlēm futbolā citās valstīs.Tā ir elementāra logika.Ja Ultras izveido spēcīgus pamatus hokejā,tad uz šī pamata balstīsies,tai skaitā,arī futbols.
HALLO!!!!
Vai es vienīgais to esmu sapratis no jums džekiem?
Es saprotu,ka Ultras tika izveidoti kā atbalsts futbola izlasei.Bet laiks ir gājis,bet progress subkultūrā piezemēts.Nu nav nedz laika,es paredzu,nedz arī pacietības,kad futbolā kāps sporta profesionālisms.Tas ir nāves spriedums Ultras;bienozīmīgi.
Ir jānosaka prioritāte.Nākotnes vārdā uzmanība un spēki ir jākoncentrē uz hokeju,uz Rīgas Dinamo.Tieši hokejā ir jāveido pamati Ultras nākotnei.Tas ir jādara zināt un jāaiznes līdz nedzirdīgajām ausīm.Nākotnes vārdā,vīri.Ir jānosaka prioritātes.Tas protams nenozīmē,ka visam citam ir jāpārvelk trekna svītra.Nebūt nē.Tieši tas ir svarīgi.Turpināt iesākto gan futbolā,gan basī,bet Ultras nākotnei pamati ir jāliek tieši hokejā,jo ir radusies vienreizēja iespēja,ko nedrīkst palaist.Attiecīgi,visus Ultras spēkus vajadzētu mobilizēt un koncentrēt uz Rīgas Dinamo;nākotnes vārdā.Vai tad veči no futbola nevarēs pārkāt un pārvarēt iekšējai barjerai vai pretestību,nākotnes vārdā.Pamati ir jāliek Rīgas Dinamo,bet pēcāk,kad runa ies par vietējās līgas spēlēm futbolā un izlases spēlēm,jāplūc augļi.
Lūdzu padomājiet par to un lūdzu bez dramatizēšanas"jā vai nē''stilā. [/list]

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 06:02 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 19-09, 15:43
Posts: 244
Location: Riga, Aizkraukle
Molodoy wrote:
Andris wrote:
Turpinam diskusiju, kurā galvenais jautājums šobrīd ir tāds - vajag SĀKT vai NĒ?


Так вы же уже начали.
Или ты думал, стоит бросить кличь тут, мол давай все на хоккей, вот там то мы покажем публике, что такое поддержка в ультрас стиле и какой должна быть ультрас тусовка в Риге и Латвии, и народ ломанёться на трибуну делать хоть какой то перфоманс ?

Видимо хуя, а не поддержка в ультрас стиле.

Тут надо работать, а главное, что бы к идеи подходили "от сердца к солнцу" а если это очередные "понты" то успеха таким образом не дождешься.


Nebūt neesmu atmetis domu darboties tālāk. Arī savu iepriekšējo poustu noslēdzu nākotnes formā, domājot jau par nākošajām spēlēm. Formulējums par SĀKT vai NĒ laikam nebija šoreiz tas precīzākais. Vairāk ar to tika domāts jau pats supports pašreizējā situācijā, nevis cilvēku piesaistīšana, jo šis process jau ir sākts.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 06:19 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Kādi iespaidi par spēli,Andri?Dzirdēji spēle esot bijusi dinamiska.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 06:44 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 04-11, 13:06
Posts: 216
Location: MP, Jelgava
saulessirds tu esi kautkā ieklemējis uz to vienu Dinamo Rīgu kapēc agrāk netaisīji suportu tai pašai rīga 2000 vai kādāi citai latvijas komanai?
tu šeit diezvai radīsi daudz cilvēkus kas sekos tavai idejai jo nu 1. vietā ir futbols un tad pārējais un tā tas paliks!

tu vari pats sākt taisīt atbalsta suppu dinamiešiem kam tev mūs vajag? tu savāc cilvēkus un ņematies un tad jau redzēsim cik tev ātri izdosies izveidot Ultras hoķī! pašlaik tu manliekas lidinies pa gaiu un domā ka '1 gada vai sezonas laikā var piesaistīt ntos tūkstošus fanu? kad sāksi darboties tad sapratīsi ka tā nenotiek!

un pietiek tev te ņemties visu laiku ar to ka vajag komercdarbību, ja tu gribi tad taisi, kas tev liedz? mums uz to ir citi uzskati ar fanošanu naudu nepelnam tā ir SIRDSLIETA !

_________________
FK Jelgava iespējams labākais klubs Latvijā
Mītavas Patrioti (MP)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 06:47 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 04-11, 13:06
Posts: 216
Location: MP, Jelgava
un par šo tēmu vajadzētu beigt diskutēt basta!

_________________
FK Jelgava iespējams labākais klubs Latvijā
Mītavas Patrioti (MP)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 07:13 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
mazolis,lūdzu neuzvedies tik agresīvi.Es cenšos paplašināt tēmu,bet tu tēmu steidz aizvērt ciet,it ka,visi jautājumi ir atbildēti un mums nav vairs ko apspriest.Es tevi personīgi neko nespiežu nedz darīt,nedz nedarīt,nedz mainīt savu viedokli.Vienkārši diskutējam,par aktuālam tēmām.Ja tu ar fanošanu naudu nepelni,tas ir labi.Bet,ja tu ar fanošanu vari nopelnīt vismaz vienu taukšķi latu un šo naudu investēt fankluba struktūrā,tas ir vēl labāk.Domāsim plašāk.Lūdzu neieciklējies individuālismā.Man,man,man.Ir jādoma par kopējām lietam,par kolektīvām,nevis par individuālām.Es saprotu,ka fanošana tev ir sirds lieta.Līdzīgi kā citiem pāris desmitu futbola faniem stadionā.Tu esi entuziasts.Es saprotu,ka tev kopējos vagonos,ir pie kājas.Jūs stadionā esat trīsdesmit,vai tu un draugs Pēteris divvientulībā.Tu esi entuziasts.Ar to arī tevi apsveicu.Tas nav nekas slikts.
Bet,es neaizskaru individuāla rakstura jautājumus.Es aizskaru kolektīvus jautājumus.Es agrāk biju pasīvs līdzjutējs.Rīgas Dinamo aizšķīla azarta dzirksti sirdī.Esmu piebiedrojies jūsu kolektīvam un mētāties no kolektīva uz kolektīvu es negrasos.Es stingri nolēmis,esmu ar jums un palikšu ar jums.Bet tas nenozīmē,ka es samierināšos ar askētisma filosofiju.Ar divvientulību stadionā.Es neesmu individuālists un savu pozīciju neveidoju caur'A,kas man no tā tiks'prizmu.Man ir būtiski iegūldījums kolektīvā un kolektīvajā idejā.Es nerēķinu,cik es varētu nopelnīt,ja fanklubu komerciāli attīstītu.Man ir azarts līdzdarboties un attīstīt fanklubu.Tieši tāpēc es veidoju un uzturu diskusiju.Man ir būtiski zināt,kādas ir tavas un citu vīru domas un viedokļi.Man ir būtiski zināt,kāds ir tavs un citu domubiedri nākotnes perspektīvas redzējums.Ja nav nākotnes redzējums,tas liecina,ka nav noformulēts mērķis.Ja nav noformulēts mērķis kolektīvais ieguldījums ir niecīgs,jo daudzkas notiek spontāni vai mašināli.bez kāds jēgas un tālejošas nozīmes.Bet ar tādu attieksmi tak nevar attīstīt fanu kultūru.Bet,ja tu no savas puses nevari,nemāki vai negribi iegūldīt fanu kultūras attīstībā,tad vismaz nedaudz cieņas,kas ar sirdi un praktisku darbu grib iegūldīt mazumiņu no sevis un atdot pretī neprasot samaksu.
Atvaino,ja mans tonis liekas nepieklājīgs.Es patiesi ceņšos saprast,ar ko esmu sastapies.
Katrā ziņā,es uztveru par savu izaicinājumu līdzdarboties fanu kultūrā un man prioritāti ir gan iespēju robežās ievērot kodeksu,gan arī aktīvi un produktīvi iesaistīties fanu kultūras saimniecībā.Jo tā vai savādāk,esmu saimniecisks cilvēks ar radošu pieeju.Es gribu radīt,nevis tīksmināties par to,kas ir radīts pirms manis.Godīgi,mani tas nesajūsmina.It nemaz nesajūsmina.Varbūt esmu perfekcionists.Atvaino vēlreiz,ja mans tonis liekas nepieklājīgs.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 07:29 
Offline
ultras

Joined: 02-01, 11:14
Posts: 165
Location: MF Liepaja
Saulessirds wrote:
Ļoti skarbi,Molodoy izteicās.Bet pats būtiskākais,kas tika pateikts,ir sekojoša doma:Тут надо работать, а главное, что бы к идеи подходили "от сердца к солнцу.'
Neatkarīgi no"vajag sākt vai nē''es esmu jau sācis.Un tur,es neko vairs izdarīt nevaru.Gribētu gan vairāk saņemt pozitīvus signālus.Nevis sērpilnas pārdomas:"Būt vai nebūt.'
Protams ka būt.Kāpēc vispār ir jāpaceļ jautājums"Jā vai nē."Ar kuru galu domājam,vīri?Jūs tiešām vēl neesat sapratuši,ka Rīgas Dinamo ir pavēris iespējas subkultūrai augt.Nu neradīs nākotnes perspektīvā neviena futbola komanda tādu ažiotāžu,kā Rīgas Dinamo.Pat basketbola komanda,es paredzu,nākotnes perspektīvā neradīs tik milzīgu ažiotāžu ap savām spēlēm.Jautājums:"Jā vai nē"ir jāiznīcina jau pašā saknē.Tā ir lielā iespēja priekš Ultras kā subkultūras Latvijā.Un tālākais jau sekos kopsakarīgi.Ja Ultras augs profesionāli un pulcēs kuplu domubiedru pulku,tad nafig neradīsies nekādi jautājumi,kā nokomplektēt atbalsta grupu uz izlases spēlēm futbolā citās valstīs.Tā ir elementāra logika.Ja Ultras izveido spēcīgus pamatus hokejā,tad uz šī pamata balstīsies,tai skaitā,arī futbols.
HALLO!!!!
Vai es vienīgais to esmu sapratis no jums džekiem?
Es saprotu,ka Ultras tika izveidoti kā atbalsts futbola izlasei.Bet laiks ir gājis,bet progress subkultūrā piezemēts.Nu nav nedz laika,es paredzu,nedz arī pacietības,kad futbolā kāps sporta profesionālisms.Tas ir nāves spriedums Ultras;bienozīmīgi.
Ir jānosaka prioritāte.Nākotnes vārdā uzmanība un spēki ir jākoncentrē uz hokeju,uz Rīgas Dinamo.Tieši hokejā ir jāveido pamati Ultras nākotnei.Tas ir jādara zināt un jāaiznes līdz nedzirdīgajām ausīm.Nākotnes vārdā,vīri.Ir jānosaka prioritātes.Tas protams nenozīmē,ka visam citam ir jāpārvelk trekna svītra.Nebūt nē.Tieši tas ir svarīgi.Turpināt iesākto gan futbolā,gan basī,bet Ultras nākotnei pamati ir jāliek tieši hokejā,jo ir radusies vienreizēja iespēja,ko nedrīkst palaist.Attiecīgi,visus Ultras spēkus vajadzētu mobilizēt un koncentrēt uz Rīgas Dinamo;nākotnes vārdā.Vai tad veči no futbola nevarēs pārkāt un pārvarēt iekšējai barjerai vai pretestību,nākotnes vārdā.Pamati ir jāliek Rīgas Dinamo,bet pēcāk,kad runa ies par vietējās līgas spēlēm futbolā un izlases spēlēm,jāplūc augļi.
Lūdzu padomājiet par to un lūdzu bez dramatizēšanas"jā vai nē''stilā. [/list]


Nesaprotu par ko var cepties! Vēlreiz pārlasi iepriekšējos postus! TEV IR KAROGS ROKĀS, EJ UN BŪVĒ DINAMO RĪGAS GRUPĒJUMU!!! Tev jau kuro reizi ir pateikts zem Ultras LV nestāv atsevišķi cilvēki, bet dažādu klubu grupējumi. Meklē savus cilvēku, aizrauj viņus, veido!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 07:52 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
mozolis,ja tu uzmanīgi sekotu domas pevedienam,tad,tev nerastos iemesls uzsvērt,ka Nr.1 ir futbols.Es nemaz neceņšos deorganizēt pamatprincipus.Es uzsvēru uz prioritāti.
Uz futbola spēlēm,un tam ir objektīvi iemesli,regulāri sapulcināt vismz 2/3 no stadiona ietilpības,cik es noprotu,ir maz iespējami.Vietējā čempī nav tas profesionālisma līmenis,kas aizrauj,kas saceļ ažiotāžu.Galu galā,ieinteresē.Paceļas jautājums.CIk profesionāli pastāv iespēja attīstīt fankluba struktūru,ja potenciālo fanu ir maz?
Turpretim,uz Rīgas Dinamo spēlēm ierodas vairāki fankluba grupējumi+fankluba dzīvē neiesaistītie,potenciālie fani izmētāti pa visu arēnu;kur kurais.Tas ir pirmais signāls tam,ka objektīvi ir augsne darbam pie profesionālas fanu kustības izveidošanas.Ir pamats aizdomāties;"Ahā;mums ir vairāki fankluba grupējumi+neiesaistītie fanu kustībās,potenciālie aktīvie fani."Paceļas vairāki jautājumi.1)kas ir nepieciešams,lai piesaistītu neiesaistītos fanu kustībā aktīvos fanus.2)kas ir nepieciešams,lai no paralēliem grupējumiem pārmānītu iesaistītos aktīvos fanus.3)kas ir nepieciešams,lai piesaistītu pasīvos popkorna grauzējus.4)kas ir nepieciešams,lai piesaistītu mazaktīvos,kas sporta spēles skata Tv,mājās.5)kas ir nepieciešams,lai piesaistītu vismaz interesi,sākotnēji.6)kas ir nepieciešams,lai publiskajā telpā rastos konstants priekštats un konkrētas asociācijas ar,nomināli"Dinamo Ultras."
Nu un vēl virkne vairāku jautājumu.
Un nu atpakaļ pie futbola.Futbols paliks Nr.1,bez variantiem.vai kāds to apstrīd?Es personīgi nē.Es uzsveru,ka futbols tikai iegūs,ja hokejā attīstīties profesionāla fanu kustība.Salīdzinoši izsakoties.Futbols pašlaik ir ārpuskonkurences.nav objektīvu signālu,ka drīzakā laikā kāda pašmāju futbola komanda varētu aizsniegt hokeja komandas Rīgas Dinamo profesionālo līmeni.Tātad,pēc būtības,profesionāli attīstīt fanu kustību hokejā ir lielāka varbūtība,nedz futbolā.Vai esmu noformulējis prioritāti?
Vēlreiz,futbols tikai iegūs,ja hokejā attīstīsies profesionāla fanu kustība,jo tam būs epidemials raksturs.Būs noiets smags,bet nepieciešams ceļš profesionālai fanu kustības attīstīšanai.Būs priekšzināšanas.Būs pieredze.Būs pamati.Futbols no tā tikai iegūs,jo hokejā iegūtā pieredze un zināšanas tiks pārnestas uz futbolu.
Manuprāt,logika pamatskolas līmenī,kas neprasa intelektuālu pārpūlēšanos.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 08:09 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
ost
Andris,kad mēs satikāmies 29.09.08 aicināja aktīvi forumā izvērst disputu par interesējošiem jautājumiem un visas idejas izlikt tieši šeit.
Tas gan vēl nenozīmē,ka man intelektuāli pietiek apgrauztas atbildes;kategoriskas atbildes.
"TEV IR KAROGS ROKĀS, EJ UN BŪVĒ DINAMO RĪGAS GRUPĒJUMU!!!'
Ja es nekļūdos,pašlaik atrodamies tieši"Hokejs"nodaļā.Akurāti īsta vieta,lai izvērstu disputu par aizskartiem jautajumiem.Es tak nelienu futbola sētiņā un nebāžos tamējiem ar hokeja tēmam virsū.Esmu tur,kur man pēc principa ir jābūt.Esmu šeit,lai būvētu hokeja komandas Rīgas Dinamo grupējumu.Es gan īsti nesaprotu,par ko tu cepies,draugs.Ja tu pret hoķi esi remdens,kāpēc man kaut ko pārmet?Ja tev nešķiet aktuāli tas,kas tiek apspriest,tad man gan šķiet aktuāli tas,kas tiek apspriest.Neba es aiz gara laika te kavēju savu laiku.
"Meklē savus cilvēku, aizrauj viņus, veido!"
Zini,Andris 29.09.08 spēja mani aizraut.Spēja uzsvērt īstās domas.Tāmdēļ esmu šeit,jo jūtu,ka neesmu viens starp futbola faniem,kas ir remdeni pret hokeju.
Tas gan ir ļoti dīvaini,ka Ultras.lv hokeja nodaļā oponents mani sūta trīs mājas tālāk,ar domu'Tev šeit nav ko meklēt.Lai arī hokeja nodaļa,hokejs te nevienu neinteresē.Šeit domubiedrus tev neatrast.Meklē kaut kur citur."
Zini,draugs.Es baidos,tava pieeja var kaitēt kolektīvai reputācijai un radīt nepareizu priekštatu.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 08:30 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-09, 23:35
Posts: 152
Location: Рига, Латвия
Одним теоретиком в полку прибыло.
стос явно из какой то госс структуры и возможно связан с политикой, судя по его постам :)

_________________
Блог о фанатской субкультуре http://www.fkv.lv


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 08:47 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
Saulessirdi, tu vakar uz spēli pats biji? saprotu, ka nebiji. vai iepriekš esi bijis un mēģinājis pastāvēt kājās un izskaidroties ar apsargu? vai esi pamēģinājis blakussēdošajam jaunietim vai onkulim izskaidrot kas ir ultras un pārliecināt viņu pievienoties "bijām divi, tu būsi trešais, pēc gada tūkstots un pelnīsim piķi"?
teorētiski filozofēt ir diezgan viegli, var arī sarakstīt programmas un startēģijas, bet prakstiski izdarīt vienu mazu darbiņu daudz grūtāk .. manuprāt taviem vārdiem būtu lielāks svars, ja tu būtu bijis kopā ar Andri un kautko darījis.
nesaproti vai speciāli, bet varu tikai atkārtot, ka ultras lv ir nosacīta dažādu klubu atbalstītāju (tātad katram jau ir savs klubs, kādam tikai izlase) apvienība Latvijas futbola izlases atbalstīšanai. tu tagad mēģini džekus pārorientēt no saviem klubiem uz citu svešu klubu, tipa Ultras lv uz Dinamo R un brīnies ka tev nepiekrīt. tas nav namejs saraujs vai cits sportadarugu klubiņš kas iet uz visiem sporta veidiem. domāju neviens neiebildīs un tikai atbalstīs, ja tu sākumā uzrausi Dinamo Ultras un tad pievienosies ar savu grupu kopējam Latvijas futbola izlases atbalstam.
iesaku tev vēlreiz aprunāties ar Andri :)
un man liekas tu drusku kļūdies domādams, ka Dinamo ir kā jauna tukša vieta kur veidot subkultūru. tieši otrādi - hokejā jau ir "vissavdabīgākā" un "tradīcijām bagātākā" fanošanas kultūra, kas tikai gadiem izpaudās dažās spēles gadā, bet tagad daudz vairāk spēles. jā ir lieliska vieta attīstībai, tikai ne radot tukšā vietā, bet mainot esošo. aizejot uz spēlēm tas ir skaidrs, arī Andra rakstītais liecina par to pašu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 08:47 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
KarlisASK
Tās ir labas idejas,kuras piedāvāji.Pašreklāmai ir noteicoša nozīme,kad pa visu arēnu izmētāti vairāki fanu grupējumi.Tas ir kā tirgus laukumā.Kas savu produkti piedāvā izteiksmīgāk,tas arī piesaista potenciālā pircēja uzmanību.Tirgus princips.Nozīme ir nevis tam,kas tiek pārdots,bet gan tam,kā tiek pārdots.Tirgus princips.
Katrai niansei ir sava nozīme.Šallei,T-kreklam,keponam ar logo,karogiem un saukļiem,tai skaitā.
Iespējams,izdosies sarunāt cilvēku,kas muzikāli ieskaņos Mp3 formātā fanu dziesmas.Pēcāk tās varētu izvietot forumā,vai izveidot atsevišķu sadaļu un ielikt norādes kur ievietotas dziesmas globālajā timeklī.Tādejādi,jaunpienācējs varētu iepazīties ne tikai ar dziesmu tekstiem,bet arī iepazīties ar dziesmas melodiju kopā ar dziesmas vārdiem.It kā,tāda maziņa niansīte,bet no mazumiņa top veselums.Tostarp,manuprāt ar praktisku nozīmi.Izgāji cauri tekstiem,iezubrīji.Pēcāk paklausies kā tas skan muzikālā pavadījumā un atkārto līdzi.Līdz kamēr tekoši dziedāsi.Atnākot uz arēnu automātiski vari pieslēgties.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 08:58 
Offline
ultras

Joined: 02-01, 11:14
Posts: 165
Location: MF Liepaja
Vēl neviens Tevi nav nekur pasūtijis! Tev tika izskaidrota Ultras LV būtība, kuru, manuprāt, Tu vēl neesi sapratis. Tas par karogu rokās bija domāts tikai ar labu, nav man "ūdens" liešanas spējas...un labi ka tā. Tu mēģini veidot fanu klubu - tas ir labi. Vienīgi rodas sajūta, ka tu šeit meiģini pārliecināt cilvēkus, kuri ar sirdi un dvēseli ir par savu klubu, par savām krāsām un viņiem savs sporta veids ir 1. vietā un, ja spēlē viņa klubs, tad tici man par tādu Dinamo viņiem ir piedrāzt. Neviens no grupējumu cilvēkiem ar sirdi un dvēseli nebūs par Dinamo. Vēl viena lieta, kas liek šaubīties par tavu saprašanu ir tas, ka tev fanu klubs ir biznesa projekts. Nenoliedzu, ka nauda spēlē svarīgu lomu, bet tas nav primārais - iemaksājot biedru naudu Tu nekļūsti par ultru vai kaut ko tamlīdzīgu :lol: Tāpēc arī iesaku palasīt, izpētīt un izprast ultras kultūru, lai Tu saprastu, kāpēc tā runāju. Lai Andris Tev palīdz. Būtībā Andris ir cilvēks, kurš nepieder nevienam Latvijas grupējuma, viņu saista tā kultūra, kas ir dzimusi futbola tribīnēs. Gribi veidot grupējumu, tad uzrunā potenciālos jaunos cilvēkos, neviss meiģini pārliecināt esošos grupējumu cilvēkus, jo nav sirdī vietas diviem.

P.S. Starpcitu, šeit ir reģistrējušies bars ar neitrāliem cilvēkiem, tā kā uzrunā viņus.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 165 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014