LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 20-04, 09:11

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 165 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 09:05 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
zigiss
Par to,kas atrodas zem"Ultras Latvija'es jau tiku gudrs.
Kas attiecas uz darīšanu.Teorētiskai pusei ir tik pat liela nozīme,cik praktiskai.Jā,es vakar uz spēli fiziski tikt nevarēju.Kad ir jāizvelas starp;darbs-sporta spēle,mūsdienu ekonomiskajos apstākļos jokot nedrīkst,jo darbadevējs jokot negrasas.
Kas attiecas uz darīšanu.Esmu izstrādājis,iespējamo,hokeja fanu kluba nosaukumu uz rītdienu aizrunāts mākslinieks,kas uzmetīs pirmās skices fanu kluba logo.Būs interesanti,jo aizskāru interesantu tēmu.Gan nosaukumā,gan logo.Tālāk,sistematizēju mārketinga mehānismus,kas prasa teorētisku pieeju,pirms praktiskas darbības.Tālāk,teorētiski tiek izskatīts potenciālo sponsoru loks.Bez atbalsta,gan praktiska,gan finansiāla uzcept projektu būs grūti.Ar vien sakot,ar šiem un citiem jautājumiem esmu nodarbināts vien pāris dienas.Kopš 29.09.08,kad sev sniedzu skaidru atbildi.Ko es gribu un ko es reāli varu.Tālāk aiziet intelektuāls darbs.Praktiskā puse sekos.Tam ir nepieciešams laiks.
Katrā ziņā,gribētos iespēju robežās biežāk sanākt,jo neiet runa par virtuālu projektu.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 09:22 
Offline
ultras

Joined: 16-07, 11:50
Posts: 29
Location: MF Liepaja
Saulessirdi
Netaisos tev, kā jau te daudzi to dara, skaidrot, ka šeit ir futbola atbalstītāji, un interese par pagaidām, par brīnumu tik veiksmīgi spēlējoša kluba, atbalstīšanu pagaidām ir minimāla. Hokeja atbalstīšana Ultru stilā hokejam Latvijā ir kaut kas jauns, un Latvijas līdzjutēju pārliecināt, ka viņam priekšā stāv ultra ir vajadzīgs zvērīgs laiks, lai viņš pats saprastu, ko tas nozīmē. Manuptāt, tieši futbolā Ultrām ir lielāks variāciju lauks, jo hokeja līdzjutēji jau gadiem ir pieraduši kā jatbalsta izlase un tagad arī Dinamo.
Lai tev veicas!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 09:32 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
ost
Es gan neesmu pārliecināts,vai pret sporta klubu man var rasties tik intīmas attiecības.Kā tu atļāvies izteikties"dvēseliskas.'
Man uz fanu klubu,ka tu pareizi uzsvēri,ir vairāk praktisks skats,jeb biznesa projekts.
Tīri salīdzinoši,ir cilvēki,kas aizrautīgi mīl savu draudzi.Religiski pārliecināti cilvēki.Mīl draudzes vadītāju,kā savu sargengeli.Mīl draudzes simboliku,krāsas un tradīcijas.Un viņiem ir piedrāzt uz citu draudzi,kas atrodas aiz kvartāla tālāk.Bet ir cilvēki,kam draudze ir biznesa projekts.
Salīdzinoši izsakoties.
Man jau nav nekas pret,ja citos cilvēkos fanu klubs atraisa intīmas jūtas pret komandu,kuru fanu klubs pārstāv.Un man arī nav nekas pret cilvēkiem,kas šos projektus realizē.Tie ir apņēmīgi un azartiski cilvēki.Ne mazāk,kā intīmu jūtu pārņemts fans.Godīgi atzīstot,kļūt par ultru,nav mans pašmērķis.Bet ir cits aspekts,kas mani saista.Es gribu līdzdarboties procesā,kas sniedz iespēju dvēseliski jutekliskiem faniem kļūt par ultru.
Mēs no dažādiem leņķiem raugamies uz fanu klubu un fanu kultūru kopumā.Tev ir savas intereses,man savas.Tas gan nenozīmē,ka mēs nespētu atrast kopsaucēju.Tieši pretēji.Līdz zināmai robežai mums ir vairāk kopīga,nedz atšķirīgā.Man ir interesanti radīt apstākļus,lai sirdīs ultras daudzskaitļotos.Tāpēc,es fanu klubam pieeju no praktiskās puses.Radīt apstākļus un nosacījumus dvēseliski jutekliskiem faniem,kas sevi pēcāk lepni dēvēs par ultras.
Vai pietiekoši skaidri izklāstīju savu pozīciju?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 09:49 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
hanters
Tev ir taisnība.Vecu runci vairs nepārmācīsi pelnos nedirst.
Ja pieradums ir pārāk spēcīgs,piemēram narkomānam,pieradums tiek nomākts ar antibiotikām.Nereti narkomāns,kas atlaužas no heroīna ar metadona palīdzību uzsēžas uz metadonu.Esmu redzējis tādus fruktus savā dzīvē.
Morāle.
Morāle ir pieradumu nomākt ar citu pieradumu.Tak kurators,kas sēž pie sintezātora dzenā vienus un tos pašus meldiņus jau desmit gadus.Visupirms,to āzi vajag padzīt no iesēdētas vietiņas.Tad savukārt,citam kuratoram jābūt,proti,tribīnēs.Tas ir ceļš,kas ejam.Ultras varētu parādīt piemēru,kam citi sekotu.Tikai kur ir ultras,kas parādīs piemēru?
Tika izteikta replika,ka Latvijā īsti ultras nemaz neesot.Ja neesot,vai nav laiks iedibināt tradīcijas.Ja futbolā tas neizdevās,jāmēgina citi ceļi.Vai tad ne?

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 09:50 
Offline
ultras

Joined: 11-06, 12:17
Posts: 328
Location: MF Liepaja
Tavs skatiijums uz seltoru velk uz glamuurultru pusi.
Saki, kaada vispaar ir tava plaanotaa fankluba merkjauditorija? nu, piemeeram, ja tu reekjinies, ka dalja no zem Ultras.lv pulceetajiem cilveekiem pievienosies "Dinamo Ultras", tad cik liela, un kas?
cik Baronu, Kaķu, H-Side, MF vai jelgavienieku kljuus par aktiiviem supportieriem hokejaa?

_________________
www.metalfans.co.nr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 09:57 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Vispār,tas būtu pat pozitīvi,ja Latvijā būtu ultras un varētu palūgt nodemonstrēt vienu īstu paraugstundu Rīgas Dinamo spēlē.Tā teikt,kā kaķi ar degunu sūdos iebakstītu pārējos.Redz,puikas,tā ir jābūt;mācās.
Bet vai maz tādus varoņus varētu sakasīt Latvijā!Lūk,tas ir retorisks jautājums.
Varbūt jūs puiši pieteiksities,brīvprātīgi.Sarunāsim uz 100% datumu,kad spēlēs Rīgas Dinamo.Aiziesim un tiem pienapuikām parādīsm,kas ir ultras un kur slēpjas ultras spēks un varenība.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 10:18 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
loop
Nu tad beidzot,viens konkrēts un pa tēmu jautājums.Cepuri nost tavā priekšā.
Es nestādos priekšā,kas notiek Barons,Kaķu,H-Side,MF un jelgavnieku saimniecībā.Ja ultras no minētajiem klubiem vieno kolektīva apziņa,kāpēc gan kolektīvi nesavākties un kopīgiem spēkiem neielikt pamatus,nomināli,"Dinamo Ultras'struktūrā.Cik tur ir hokeja,kā sporta spēles fanu.Cik tur viņu nav.Par to jau neiet runa.Iet runa par kolektīvu solidarizēšanos un ultras ideologijas propogandēšanā arī hokejā.Ja tam ir nepieciešams,ja ne visiem,tad daļai sanākt vienkopus un kopīgiem spēkiem ielikt pamatus,nominali,"Dinamo Ultras"struktūrā,tas būtu lielisks piemērs ka subkultūra progresē un attīstas.Ja individuāli,tas ir grūti.Tad kolektīvi,tas ir nedaudz vieglāk.Vai tad ultras nevieno kopīga pašapziņa,kas izšķirošos brīžos spēj centralizēties,solidarizēties un turpināt nest masu apziņā subkultūras filosofiju.
Es gribu uzsvērt,ka solidarizēšanās varētu noritēt īstermiņā.Tā teikt,brālīga izpalīdzešana.Tad,kad apkārtējā masa arēnā sāks drūzmēties ap ultras kodolu.Tad,kad,nomināli,'Dinamo Ultras'rindas kuplināsies ar jaunpienācējiem,pakāpeniski ultras kodols izsijāsies kur nu kurais,pa saviem klubiem.Savukārt,viņu vietu ieņems jaunpienācēji.Kas būs ieguvuši praktisku pieredzi.Tās vai citas zināšanas.Apguvuši ieteikumus un citas nianses.Tas būtu kolektīvās sadarbības klasisks piemērs.
Kāda ir mērķauditorija.Vienozīmīgi,manā izpratnē,mērķauditoriju neveido ultras no citiem sporta veida klubiem.Manā izpratnē,tas ir pagaidu variants.Kamēr čukčukBānītis ieskriesies.Mērķauditorija,es par to jau izteicos.Atkārtošu vēlreiz.Tie ir fani,kas izsijāti pa visu arēna rīga telpu.Gan neformālie,gan formālie.Gan aktīvie,gan pasīvie.vairāki fanu grupējumi noenkurojušies kur nu kurais.Ap viņiem pāreja masa.Tad nu sākotnēji,mērķauditorija,ir pārējā masa.Tekošo,citu fanu grupējumu pārstāvji.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 10:31 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
ss
par tavām iestrādēm malacis, kā pārdot produktu virzās, tagad vajag pašu produktu. es nesaprotu kāpēc tu savam projektam gribi piekārt "ultras"?
un kāpēc negribi savas aktivitātes virzīt caur esošo fanuklubu (tur par tevi priecātos)?
taisot superduper fanuklubs tu savu rezultātu varētu sasniegt ātrāk.
ja savāksi pilnu sektoru ar keksiem kam pārdosi krekliņu vai keponu ar vārdu "ultras", tas jau nenozīmē ka viņi būs ultras.
ja atvedīsi 50 tādus keksus uz futbola izlasi un es vēl kautko no viņiem nopelnīšu - es tevi nesveicinātu. ja atvedīsi 5 džekus, kas aktīvi nograus - pats nopirkšu viņiem biļetes..

teorētiski nebūtu slikti parādīt Arēnā kā var atbalstīt, prakstiski man to grūtu iedomāties - bet tev te ir visas iespējas pārliecināt iesaistītos (pagaidām laikam neizdodas). diezvai tas būtu pieņemami, tad jau var savākties Doma laukumā (vai aiziet uz Zvaigžņu lietu) un rādīt, vai pieteikties kādā Tautas balss raidījumā - visa valsts redzēs..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 10:34 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Es fanu kustībā esmu totāls analfabēts.Tāpēc,lūdzu neļaunojaties,ja saku ko ne tā,vai braucu auzās ar turpmāk sacīto.Vai Skonto spēlēs vienkopus sanāk vairāki fanu grupējumi?Vai Barons spēlēs vienkopus sanāk vairāki fanu grupējumi?Kādos sporta veidos komandu spēlēs jūs varam uzskaitīt,ka vienkopus sanāk vairāki fanu grupējumi vienlaicīgi?
Vai pareizi būtu teikt,ka Dinamo Rīga spēlēs starp vairākiem fanu klubiem notiek interešu sfēras sadale?Vai nav tā,ka katrs fanu klubs tiecas uz to,ka viņu rindas kuplinātu jaunpienācēji?Vai reāli ir iespējams,ka vienu komandu ilglaicīgi atbalsta vairāki fanu klubi vienlaicīgi?Vai galu galā nenotiks tā,ka viens fanu klubs pakāpeniski,bet neizbēgami kļūs par dominējošu,bet citi ar laiku izsijājies,ja Dinamo Rīga būs ilgtermiņa projekts.Un pēdējais jautājums.Vai ultras,vismaz tas,kas tiek parakstīts zem ultras,necietīs ideologisku sakāvi,ja neiegūs dominējošu statusu,bet atdos to'Sārtajiem miķelīšiem."
Vai nedzimst sportisks pašlepnums un pašapziņa tieši zem ultras.lv?
Ar domu"jā,mēs to varam."Bet"Sārtie miķelīši',lai atpūšas.Nav vēl pienācis viņu laiks.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 10:55 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
ss, tavs posts 10:18 jau krietni jautrāks. ideoloģijas propogandēšana, brālīga izpalīdzēšana ..varbūt vienojamies arī uz ASK vai vēl kādu klubu? varbūt pamēģini noalgot ultras par naudu?
tava pieminētā vienošanās jau ir - attiecībā uz futbola izlasi. domāju ka šeit esošie jau ir informēti par tavu ideju, kas vēlēsies - pievienosies. droši vien labāk spēkus ieguldīt citos informācijas resursos. cerams Andris tev palīdzēs ar virzienu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 11:04 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
zigiss
Tur jau tas suns aprakts.Tu saki:"Teorētiski nebūtu slikti parādīt Arēnā kā var atbalstīt."Turpinājumā to kā ar cirvi nocērt pozitīvu pavedienu sakot:"..praktiski man to ir grūti iedomāties."
bet tur jau tā lieta,ka nevajag iedomāties.Mēs taču nerisinam sarežgītus zinātniskus jautājumus,kur bez iedomājos un sapratu,neiztikt.Līdzīgi kā Darvina gadījumā.Džekam vienkārši bija laba iztēle.Džeks prata dziļdomīgi iedomāties un aizdomāties no vienšūņiem,līdz tironozavram.Vai ne :lol:
Praktiski tas izskatās tā.Savedējs informē grupas pārstāvjus,ka notiek ultas mobilizēšana-triecienakcijai.
Sākumā jākonrektizē scenārijs.Konkretizējam repertuāru,kas dziedams,kas saucams.Pēc iespējams mazāk spontānu darbību.Sagatavo"Ultras Latvija"simboliku.Tas pašreklāmai.Tas sākumam.Akcijai,manuprāt,jābūt nevis veinreizējai,bet periodiskai,jo runa iet par apakšstruktūras izveidošanu.tas,manuprāt,nav tā.Viena diena un otrajā dienā no jaunpienācējiem nevar atkauties.Paralēli jāutrpina strādāt pie apakšstruktūras izveidošanas.Uz ko es gribu pievērst uzmanību.Redz,ja apakšstruktūrai piesaistīt jaunpienācējus,tad,sākumā ir jānodemonstrē,kas tas par zvēru.Lai zin vārdā un vaigā.Tā ir labakā pašreklāma.Tātad,ir jārada iespaids.Citādi,bez iespaida grūti būs piesaistīt.Tātad,jebkurā gadījumā,iespaids ir jārada pirms tiek popularizēts pats projekts.Un tieši iespaids radīs priekštatu par projektu,kas pat vēl nav iemīcīts.Nemaz nerunājot par rozīnītēm un grudu sēkliņām,vai ne :lol:
Paralēli jāturpina apmainīties ar domām un viedokļiem,ieteikumiem un novērojumiem.
Es nezinu cik ilgs laiks aizies,kad māksliniece man uzmetīs pirmās skices fanu kluba logotipat,jo tikai tad,es ierosināšu fanu kluba nosaukumu.Bet tas būs labs pamats.Un ar to arī būs jāsāk.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 11:07 
Offline
ultras

Joined: 02-01, 11:14
Posts: 165
Location: MF Liepaja
Saulessirds wrote:
ost
Es gan neesmu pārliecināts,vai pret sporta klubu man var rasties tik intīmas attiecības.Kā tu atļāvies izteikties"dvēseliskas.'
Man uz fanu klubu,ka tu pareizi uzsvēri,ir vairāk praktisks skats,jeb biznesa projekts.
Tīri salīdzinoši,ir cilvēki,kas aizrautīgi mīl savu draudzi.Religiski pārliecināti cilvēki.Mīl draudzes vadītāju,kā savu sargengeli.Mīl draudzes simboliku,krāsas un tradīcijas.Un viņiem ir piedrāzt uz citu draudzi,kas atrodas aiz kvartāla tālāk.Bet ir cilvēki,kam draudze ir biznesa projekts.
Salīdzinoši izsakoties.
Man jau nav nekas pret,ja citos cilvēkos fanu klubs atraisa intīmas jūtas pret komandu,kuru fanu klubs pārstāv.Un man arī nav nekas pret cilvēkiem,kas šos projektus realizē.Tie ir apņēmīgi un azartiski cilvēki.Ne mazāk,kā intīmu jūtu pārņemts fans.Godīgi atzīstot,kļūt par ultru,nav mans pašmērķis.Bet ir cits aspekts,kas mani saista.Es gribu līdzdarboties procesā,kas sniedz iespēju dvēseliski jutekliskiem faniem kļūt par ultru.
Mēs no dažādiem leņķiem raugamies uz fanu klubu un fanu kultūru kopumā.Tev ir savas intereses,man savas.Tas gan nenozīmē,ka mēs nespētu atrast kopsaucēju.Tieši pretēji.Līdz zināmai robežai mums ir vairāk kopīga,nedz atšķirīgā.Man ir interesanti radīt apstākļus,lai sirdīs ultras daudzskaitļotos.Tāpēc,es fanu klubam pieeju no praktiskās puses.Radīt apstākļus un nosacījumus dvēseliski jutekliskiem faniem,kas sevi pēcāk lepni dēvēs par ultras.
Vai pietiekoši skaidri izklāstīju savu pozīciju?


Man ir skaidrs, ka Tev vēl daudz kas nav skaidrs.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 11:07 
To Ss
Manuprat tu brauc auzas! Newiens skonto fans neies fanot par fkv un otradak un krustu skersu! Tas ir ta pat ka JUVES fani ies atbalstit AC MILAN, kad tie speles pret realu vai mu! Majas pa tv varu paskatities, bet nu stadiona tas ir neiespejami! Izlase tas ir pavisam kas cits! Tas ir savas valsts patriotisms! Isteniba zel ka mums lv nav sporta klubu sistema - krievija tas ir cska, dynamo; spanija tas ir real barca ka ir basi hokeja handbola, fuci volejbola un tas vis vel dzekiem un sievietem! Tad ir skaidrs, ka piemeram es eju uz fuci, hokeju un basi bet kad ir svarigas speles tad aizeju uz handbolu vai voluku un tad ir liels cilveku atbalsts!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 11:07 
Offline
ultras

Joined: 02-01, 11:14
Posts: 165
Location: MF Liepaja
Saulessirds wrote:
Es fanu kustībā esmu totāls analfabēts.Tāpēc,lūdzu neļaunojaties,ja saku ko ne tā,vai braucu auzās ar turpmāk sacīto.Vai Skonto spēlēs vienkopus sanāk vairāki fanu grupējumi?Vai Barons spēlēs vienkopus sanāk vairāki fanu grupējumi?Kādos sporta veidos komandu spēlēs jūs varam uzskaitīt,ka vienkopus sanāk vairāki fanu grupējumi vienlaicīgi?
Vai pareizi būtu teikt,ka Dinamo Rīga spēlēs starp vairākiem fanu klubiem notiek interešu sfēras sadale?Vai nav tā,ka katrs fanu klubs tiecas uz to,ka viņu rindas kuplinātu jaunpienācēji?Vai reāli ir iespējams,ka vienu komandu ilglaicīgi atbalsta vairāki fanu klubi vienlaicīgi?Vai galu galā nenotiks tā,ka viens fanu klubs pakāpeniski,bet neizbēgami kļūs par dominējošu,bet citi ar laiku izsijājies,ja Dinamo Rīga būs ilgtermiņa projekts.Un pēdējais jautājums.Vai ultras,vismaz tas,kas tiek parakstīts zem ultras,necietīs ideologisku sakāvi,ja neiegūs dominējošu statusu,bet atdos to'Sārtajiem miķelīšiem."
Vai nedzimst sportisks pašlepnums un pašapziņa tieši zem ultras.lv?
Ar domu"jā,mēs to varam."Bet"Sārtie miķelīši',lai atpūšas.Nav vēl pienācis viņu laiks.


Sāc vismaz ar šo: http://www.takeforum.com/metalfans/view ... =metalfans


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-10, 11:17 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
zigiss
Protams,tas ir visnotaļ teorētiski.Objektīvi,nāksies vien pašiem kulties un šķetināt visus jautājumus.Noteikti būtu vieglāk pieslieties jau esošiem fanu klubiem ar kodolu un pat ja ne daudzskaitlīgu,tad stabilu pulciņu domubiedru.Ar jau esošu fanu kluba nosaukumu,logo un citiem pribambasiem.Bet tas ir tik neinteresanti priekš manis.Tad,kad Andris viens pats ieradās 29.09.08,es sapratu.Būs jautri.Tostar,jūs taču sevi dēvējat par ultras.es garāmejot pirms 29.09.08 uz ātru roku iečekoju,kas tie tādi ultras vispār par radījumiem.Ar pirmo piegājienu trāpīju uz dienvidniekiem.Zini,teikšu godīgi.Aizķēra aiz sāpīgā :lol:
Pat esot totālam analfabētam fanu kulūrā,es zināju,ka pašmāju Jaņčuki un Sidorovi nav pat tuvu salīdzināmi ar puikām no dienvidiem.Tomēr spēles ir skatītas Tv zilajā ekrānā.Kaut kur tur fonā,kaut kas tur,kaut ko izkliedz un nodzied.Bet tā,lai acīs kristu.Tā nebija.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 165 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014