LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 28-03, 19:11

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 71 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 15-08, 23:10 
Par sevi: ja es ta aktivi esmu atbalstisana (suportesana) tikai otro gadu un to tas ir tikai basi, fuci esmu bijis un fanojis tikai baltijas kausa par lv! Par dinaru: cik es zinu tad dinara (latvijas fanu organizacija) tas texts cik pitjos drizak bija saistits ar to ka sarauj latvija parstavji kas starp citu ir BU biedri Vikijs un Bobo ar LFF norunaja ka fanu atributiku drikst tirgot tikai vini! Ja butu atlavusi dinaram tirgot atributiku tad nekad nebutu tada texta cik maksasiet! Nakamais par RYTAS ULTRAS tad tur bija kadi 20-30 cik es pec sejam atceros tos plus samie pat dumenes beigas aizdedzinaja! Plus savu baneri izlika! Par atbalstisanu: dinars tagad bungas vispar minimali sit lenam mani bida par tjipa galveno, lai ta fanosana ietu uz prieksu, jo vinam svarigak ir lai fanu atributika iet uz prieksu! Un tie visi nameja fani viniem po ko blaut galvenais lai tas palidz musejiem! Un es labrat kopa ar jums sastradatos izlase! Kur vajag tur piesit kur ne tur ne! Plus kad es situ pa bungam tad nu skalaku vel neesmu dzirdejis! Par musu draugu barkanu: man tas cilveks vnk besi ara, vinam galvenais savs sdk karogs lai karatos un visi redzetu un piecakaret kadu savejo piemeram ASK sez abonaments tjipa klubs pardeva par 15ls tad vins savejiem pardeva par 25-40ls tapec es jau runaju ar vadibu lai visas fanu lietas ljau kartot tikai cauri fanu klubam lai tadi barkani nekraptu savejos! Un beigas vel par dinaru: tas ir cilveks kas ir bijis uz visiem pc hokeja izn sogad, cilveks kur zin un jut ko kura bridi vajag ko piesist un kad ko uzblaut! Mans merkis ir lai lv supports butu max labs! Un ja jums bu liekas ka ar tadu attieksmi sezot mala kautko panaksiet tad es personigi uzskatu ka tas ir zemiski pret valsti ja tev ir iespeja atbalstit izlasi bet tu tomer sedi ka pauts! P.s. Tas ir tikai mans viedoklis kas ir balstits uz to ko esmu dzirdejis no abam pusem parastie un ultras! ;)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-08, 23:20 
To marc: diemzel draugs kludies! Es so klubu atbalstu jo kad biju pirms 2gadiem uz 2 barona spelem ka skatitajs un redzot ka komanda kas zaudeja ALITAI un otro neaceros kas bet zaudeja un tad 2 ask speles pret rytas un bkv un abas vineja! Tad pasaki par ko man fanot? Tad lenam saku iet tuvak fanu sektoram lidz nopirku maiku un saku fanot! Par dinaru: cilveks strada ASK, pelna sew algu u.t.t. Tapec newajag kautko par to dirst ka re tads un sitads!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-08, 23:22 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 11:13
Posts: 108
Location: BU
O, izrādās, ka esi kļuvis par Dināra publisko ruporu, kurš bazūnē vienīgo un īsteno patiesību, bet no citiem sadzird tikai to, ko grib sadzirdēt.
Sit vien savas bungas un turpini tīksmināties, cik skaļi tās skan. Tikai nevajag liet buļļa sūdus, cik advancēti domājošs supporteris tu esi.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-08, 23:39 
Es nesaku ka es tur super labakais vnk es censos par 120% katra spele! Un es esmu sava rakstitaja nemis visas puses! ;) un neesmu nekads rupors nevienam! Es saprotu jus bu ka jums ir naids pret dinaru bet newajag to izverst pret visiem pretejas nometnes esoso! Mana ceriba ir tada ka mes visi kopigi atbalstisim musu valsti! Itka sakat ka redz fuci 100% ultras stils bet nu baltijas kausa vnk bija dziesmu un sauklu daudzveidiba kas ir kadreiz lietots taja pasa hokeja fanosana vnk ir piemirsts par tam!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-08, 08:34 
Offline
ultras

Joined: 31-07, 09:10
Posts: 54
KarlisASK wrote:
Ja butu atlavusi dinaram tirgot atributiku tad nekad nebutu tada texta cik maksasiet!
bet ko tad viņš tirgotu? šalles? kreklus? TAURĪTES? :@

KarlisASK wrote:
To marc: diemzel draugs kludies! Es so klubu atbalstu jo kad biju pirms 2gadiem uz 2 barona spelem ka skatitajs un redzot ka komanda kas zaudeja ALITAI un otro neaceros kas bet zaudeja un tad 2 ask speles pret rytas un bkv un abas vineja! Tad pasaki par ko man fanot? Tad lenam saku iet tuvak fanu sektoram lidz nopirku maiku un saku fanot! Par dinaru: cilveks strada ASK, pelna sew algu u.t.t. Tapec newajag kautko par to dirst ka re tads un sitads!


Barons vispār nav zaudējuši ALITAI ;). vismaz labi, ka neesi tads cilveeks kaa citi, kuri kad neveicās vienam klubam, pāriet uz otru un otrādi...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-08, 10:25 
Nu tad es biju vnk latvietis kas uz halavu dabuja gan extra karti un ielugumus uz ASK! Nu ja tiesi ta tirgojot tas pasas shalites kreklus u.t.t. Var labu naudu pelnit!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-08, 10:27 
Offline
ultras

Joined: 31-07, 09:10
Posts: 54
KarlisASK wrote:
Nu tad es biju vnk latvietis kas uz halavu dabuja gan extra karti un ielugumus uz ASK! Nu ja tiesi ta tirgojot tas pasas shalites kreklus u.t.t. Var labu naudu pelnit!
galvenais, lai tās taurītes nepārdod... vispār Dināram jau uz U-20 pašam bija taurīte... :razz: :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-08, 10:28 
Un varbut ari ne alita bet kautkads leisu mazais klubins!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-08, 10:28 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
asj wrote:
vismaz labi, ka neesi tads cilveeks kaa citi, kuri kad neveicās vienam klubam, pāriet uz otru un otrādi...


vot shitas... :?: kaa lielaakaa dalja riigas, tie kas naaca uz barona speeleem un kad veel nebija ask kloneeshana visi bija par baronu, kad barona sniegums saaka pasliktinaaties visi saaka piekrist cka


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-08, 10:31 
Offline
ultras

Joined: 31-07, 09:10
Posts: 54
maarc wrote:
asj wrote:
vismaz labi, ka neesi tads cilveeks kaa citi, kuri kad neveicās vienam klubam, pāriet uz otru un otrādi...


vot shitas... :?: kaa lielaakaa dalja riigas, tie kas naaca uz barona speeleem un kad veel nebija ask kloneeshana visi bija par baronu, kad barona sniegums saaka pasliktinaaties visi saaka piekrist cka
Kad Barons vinēja FIBĀ tad atkal visi bija par Baronu :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-08, 10:32 
Nu vnk cilvekam balls jau beigas bija ciet! :D


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-08, 10:39 
Nu es uz basi saku staigat tikai 06./07. Sezona un saubos vai kadreiz atbalstisu baronu bet pret tadiem klubiem ka sauli zalgiris un eurocupa tagad es protams ka jutisu lidzi baronam!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-08, 10:50 
Offline
ultras

Joined: 31-07, 09:10
Posts: 54
KarlisASK wrote:
Nu es uz basi saku staigat tikai 06./07. Sezona un saubos vai kadreiz atbalstisu baronu bet pret tadiem klubiem ka sauli zalgiris un eurocupa tagad es protams ka jutisu lidzi baronam!
Es gan sāku uz basi iet no 02./03. un es nekad nebuusu par ask, pat kkadaa ULEB spelee :P


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-08, 12:43 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 09-04, 12:01
Posts: 143
Location: Skonto
KarlisASK wrote:
Un varbut ari ne alita bet kautkads leisu mazais klubins!


pasaki tiem leišu mazaaa kluuba faniem, ka viņu klubiņš ir mazs :D

vai nu kas, bet basītis katram leitim ir dieva vietā :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-08, 12:48 
Nu mazins tas domats budzeta zina! ;)


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 71 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014