LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 25-04, 14:24

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 71 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 27-08, 08:07 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
esporta komentāriem atbilstoša diskusija :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-08, 12:37 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 16-06, 00:14
Posts: 19
Location: BU
Dinar boys calis nikns. :twisted: :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-08, 16:31 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
KarlisASK wrote:
Nu uzreiz pec speles beigam visi gan neizklist! Pagaida kad pateicas komanda! Un redz beidzot dzirdu to ko loti gribeju no kada nopietna bu - to ka nafig vispar atbalstit izlasi! Plus na halavu vikijs jums vel biletes iedod! :@ esmu priecigs ka na halavu vismaz jums vairs nebus uz kvalifikaciju!


ko tu te tagad muldi ja nezini neko ? man no vicīša neko nevajag, tai skaitā biļetes uz spēlēm.
manā tekstā nebija ne vārda par to ka nevajag, bet par to ka jūs, ar savu "atbalstu" esat apkaunojums.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-08, 16:48 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
KarlisASK wrote:
Jums krutajam ultram(bu) nekad muza neko nedosu! Jusu visa galvena ideja basi ir tik cik kautko parekt un kritizet! Butu labak fanojusi par savas dzimtas valsts izlasi! Un jums neko nedos jo vnk ir jau saraksts ar cilvekiem kas gaja gan uz sieviesu izlasi gan u20 un tagad iet ari uz veciem!
Nu un ko man tagad darit ja tikai dazi dzied? Un kas grib tas stav kas negrib sez! Es vairak ka puspeli nostavu i vso! Un vot del tadiem ka tu asj tiesam gribas pateikt - ej ka tu d....! Atradies novertetajs kas labi spelejis un kas slikti! :D :D


Klau, puisīt, mums, Barons Ultrām, no tevis neko nevajag un diez vai kādreiz vajadzēs, jo ļoti redzams ar kādiem cilvēkiem tu draudzējies un pēc kādas stabules tu dejo un dzīvo "savu" dzīves ideoloģiju. Kā tu nevari saprast, ka tas, kas tev ir ieborēts smadzenēs no dināra un ko puses, nekādīgi neatbilst tam, ko mēs, barons Ultras, daram un kā dēļ ejam uz spēlē, tērējot savu laiku, nervus un līdzekļus. Šķiet, ka lietotājam asj(ja tas ir tas users ko es domāju) tu pārmest nedrīksti pilnīgi neko, tev vajadzētu viņa priekšā noliek galvu un skatīties uz viņu no lejas, jo, lai gan jauns, viņš daudz vairāk saprot un izprot to, ko tava mazā, ar dināru piebāstā galva nekad, nekad dzīvē nespēs saprast. Kāpēc "aktīvākie" cka piesēdētāji nebija nekur citur manāmi kā tikai barčikos nevis sektorā, pirms tika izveidots cka ? Pajautā to savam garīgajam tēvam dināram, ļoti interesanti, ko viņš tev atbildēs.
paskaties uz to visu no malas un uzdod jautājumu pats sev - kāpēc citu baksetbola klubu fani nesēž ar dināru un ko kopā uz izlases spēlēm ? kas sastādījis kaut kādu mistisku sarakstu ? Domā, ka tai pašai Valmierai vai Ventspilij, vai Liepājai vai daejbkurai citai komandai nav savi atbalstītāji, kas labprāt ietuu, brauktu no tālienes un atbalstītu LV izlasi ? Tici man ir, bet visi ļoti labi zin, kas notiek izlases atbalstīšanas sakarā, tur jau sen dinārs un ko visu dara pēc sava prāta un nevienam netiek dota iespēja ko mainīt vai darīt. Kā jau starp citu rediss rakstīja.
Tu vari spamot šeit vai dajebkuros citos forumos, bet piedod, kamēr tev nabūs kaut nedaudz saprāta un vesela kaudze argumentētu viedokļu, kādus vari lasīt citu lietotāju tekstos, tikmēr tu nespēsi saprast sevi un kur nu vēl kaut ko izveidot, jo kā diez tu spēsi nomotivēt cilvēku nākt uz visām spēlē, ziedot laiku, naudu, ģimeni, lai tik viņš ietu kādu atbalstīt ? tev takš nemaz nav argumentu ar ko šo cilvēku noturēt.
Vot dēļ tevīm tagad aizsēdējos darbā, kaut gan domājams, tas ko uzrakstīju, tav būs tik murgaina un maz saprotama lasāmviela sēžot mājās pie datora - kā saka - pa vienu ausi(aci) iekšā pa otru ārā.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-08, 18:26 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 28-09, 13:26
Posts: 224
Location: Mītavas Patrioti (ex)
neesmu baša ierindniekos atbalstā, bet pat man ir saprotams, kas ir kas! Cepuri nost 528!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-08, 21:59 
Offline
ultras

Joined: 31-07, 09:10
Posts: 54
528 wrote:
KarlisASK wrote:
Jums krutajam ultram(bu) nekad muza neko nedosu! Jusu visa galvena ideja basi ir tik cik kautko parekt un kritizet! Butu labak fanojusi par savas dzimtas valsts izlasi! Un jums neko nedos jo vnk ir jau saraksts ar cilvekiem kas gaja gan uz sieviesu izlasi gan u20 un tagad iet ari uz veciem!
Nu un ko man tagad darit ja tikai dazi dzied? Un kas grib tas stav kas negrib sez! Es vairak ka puspeli nostavu i vso! Un vot del tadiem ka tu asj tiesam gribas pateikt - ej ka tu d....! Atradies novertetajs kas labi spelejis un kas slikti! :D :D


Klau, puisīt, mums, Barons Ultrām, no tevis neko nevajag un diez vai kādreiz vajadzēs, jo ļoti redzams ar kādiem cilvēkiem tu draudzējies un pēc kādas stabules tu dejo un dzīvo "savu" dzīves ideoloģiju. Kā tu nevari saprast, ka tas, kas tev ir ieborēts smadzenēs no dināra un ko puses, nekādīgi neatbilst tam, ko mēs, barons Ultras, daram un kā dēļ ejam uz spēlē, tērējot savu laiku, nervus un līdzekļus. Šķiet, ka lietotājam asj(ja tas ir tas users ko es domāju) tu pārmest nedrīksti pilnīgi neko, tev vajadzētu viņa priekšā noliek galvu un skatīties uz viņu no lejas, jo, lai gan jauns, viņš daudz vairāk saprot un izprot to, ko tava mazā, ar dināru piebāstā galva nekad, nekad dzīvē nespēs saprast. Kāpēc "aktīvākie" cka piesēdētāji nebija nekur citur manāmi kā tikai barčikos nevis sektorā, pirms tika izveidots cka ? Pajautā to savam garīgajam tēvam dināram, ļoti interesanti, ko viņš tev atbildēs.
paskaties uz to visu no malas un uzdod jautājumu pats sev - kāpēc citu baksetbola klubu fani nesēž ar dināru un ko kopā uz izlases spēlēm ? kas sastādījis kaut kādu mistisku sarakstu ? Domā, ka tai pašai Valmierai vai Ventspilij, vai Liepājai vai daejbkurai citai komandai nav savi atbalstītāji, kas labprāt ietuu, brauktu no tālienes un atbalstītu LV izlasi ? Tici man ir, bet visi ļoti labi zin, kas notiek izlases atbalstīšanas sakarā, tur jau sen dinārs un ko visu dara pēc sava prāta un nevienam netiek dota iespēja ko mainīt vai darīt. Kā jau starp citu rediss rakstīja.
Tu vari spamot šeit vai dajebkuros citos forumos, bet piedod, kamēr tev nabūs kaut nedaudz saprāta un vesela kaudze argumentētu viedokļu, kādus vari lasīt citu lietotāju tekstos, tikmēr tu nespēsi saprast sevi un kur nu vēl kaut ko izveidot, jo kā diez tu spēsi nomotivēt cilvēku nākt uz visām spēlē, ziedot laiku, naudu, ģimeni, lai tik viņš ietu kādu atbalstīt ? tev takš nemaz nav argumentu ar ko šo cilvēku noturēt.
Vot dēļ tevīm tagad aizsēdējos darbā, kaut gan domājams, tas ko uzrakstīju, tav būs tik murgaina un maz saprotama lasāmviela sēžot mājās pie datora - kā saka - pa vienu ausi(aci) iekšā pa otru ārā.
Pilnīgi precīzi :) :smile: :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29-08, 12:38 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
asj, nelien pakaljaa un beidz piekrist visiem raxtiitajiem komentiem. domaaaju visi tam piekriit bt tapec neviens neraxtiis:piekriitu, pareizi utt...

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29-08, 13:45 
to 528
vecit ja tev ir kautkadas nesaskanas ar dinaru tas jau uzreiz nenozime ka jabut ar visiem ASK faniem???? vai ne? un to ka tu saki ka man kautkas ir iestastits - nepiekritu tam jo pasaki kads var but manas domas par jums ja jus sakat ka neiesiet fanot par izlasi jo redz tjipa truce dinars!!!!! neviens jus prom nedzen un nedzis ja protams jus pasi kautkadus sudus taisat tad ir savadak!!! par asj manliekas ka es vinu pazistu - ricards v. ja nekludos???
tev vajadzētu viņa priekšā noliek galvu un skatīties uz viņu no lejas, jo, lai gan jauns, viņš daudz vairāk saprot un izprot to, ko tava mazā, ar dināru piebāstā galva nekad, nekad dzīvē nespēs saprast

lai es uz kadu skatitos no lejas??? vecit tu no sakuma uzzini kautko par mani un tad gudri dirsss!!!! cilveki kuriem es tiesam varetu pacelt cepuri un pateikt ka vins ir varonis vai ka tu tur nosauci ir loti maz un starp bu tadu ir tikai 2 viky and bobo! kautkadam punkim lai es tagad kautko tagad pateiktos - man pilnigi liekas ka galvu esi biksi saspiedis!! :cry: zel man tadu kam liekas ka tikai un vienigi mans klubs - barons tie vispasaules labakie u.t.t.

un ja godigi man si diskusija jau sak smidinat uzzinot visvisadas te pamacibas kas man jadara u.t.t. ta pat piemeram varu tava laucina 528 iebraukt - pasaki kam tur pirtis un smigu lainers laikos uzsauca???? es saprotu ka jums launs prats ir uz dinaru ka vins aizgaja no barona atbalstisanas, bet nu ne jau uz visu muzu jus tagad to pieminesiet??? vnk jusu merkis BU(vairakumam) ir pafanot un tad kost visu dienu, bet dinars ka gimenes cilveks pateuica ka vins nevelas tadu atputu ka jums bija un jusejie nezinu tiesi kas apvainojas un tapec vins aizgaja un tiesi taja bridi itka ari ASK paradijas un piedavaja darbu plus ari fanus savakt!!! un ja jau uz kluba pirmo izbraukumu Tartu bija 50 cilveku tad tas nav sudigi!!!! ta pat man 528 loti izbrina tava attieksme, ja salidzina ar taviem jaunakajiem abiem braliem!!! pilnigs pretstats tev vismaz cik es vinus pazistu! kau8tvai pilnigaka pieklajibas normas pat nemaki ieverot ka piemeram paspiest rokas u.t.t. un diemzel tads tu esi vienigais cik es esmu ieverojis no BU!!!! bet nu lai jums (baronam) dzive veicas!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 29-08, 14:16 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 09-04, 12:01
Posts: 143
Location: Skonto
beigsim varbūt par Dināru utt? Kārlis vnk piedāvāja un aicināja uz izlases spēlēm basketbolā!

negribam, neejam, vienalga kādu iemeslu dēļ!

pašam jau viņam galva uz galvas un ne jau viņš mums te Dināra idejas tik grūž virsūm!

no liekas diršanās savā starpā nevienam labāk nepaliks!
peace! :wink:

_________________
Sarkanbaltā tērpjamies un par Latvijas godu cīnamies!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29-08, 14:23 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 16-06, 00:14
Posts: 19
Location: BU
Ko tu briedi muldi????? Kads vel Dinars ar mums bij??? Ko vins tev tur ir sastastijis???Un vispar,cik tev cilveki var skaidrot,neviens tur neies un nesedes taja nameju barinja,nejau delj taa,ka Dinars tur.Kgan tas ir viens no iemesliem.Nevienam nav velme pievienoties jusu bumbum sauklu skandesanai,luuk piemers,jus dziedajat,pieci viris celas kaujai.Cik cilveki to dziedaja??? 5 varbut??? Tad kaa tev liekas,vai,ja,piemeram,atnaktu kadi nu teiksim 6 cilveki no BU,un saktu dizedat kautvai uz prieksu latviesi gabalu,kam butu kkada sajega vai gribesana kko dziedat vai vismaz sist lidzi plaukstas.Pusdziesma tapat kads panemtu un sakto mocit tas bungas vai tauriti papustu,un padoma,vai tads Janka Barkans un vel citi,kas tur ir stavetu un atbalstitu izlasi??? NESUUDA. Tev liekas,ka kadam no mums ir jebkada velme tagad nemt un saakt parliecinat namejus un sarauj par jebko??? Tika tev pateikts jau,neviens sitada cirka negrib piedalities un otrkart,kad tika piedavats ari atbalstit izlasi ultras stila,atbilde bij nee,un ari futbola jau gadu vai cik tur veel doma.Tak liecies miera,neviens no mums taja klaunade negrib piedalities.Un tavs Dinars ir tik mazs iemesls no visa,kapec nesuda neviens no mums nenaks,nevis galvenais iemesls.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29-08, 15:00 
Thanks drago! ;) to edwards nu tad man jautajums tev kapec tad rytas ultras vareja kopa ar parastiem faniem? Vnk 50% ultra style 50% parastais bum bum?


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 29-08, 15:39 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 16-06, 00:14
Posts: 19
Location: BU
Oi boze ti moj,negribu nekadas gudribas vairs muldet.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29-08, 16:48 
Offline
ultras

Joined: 31-07, 09:10
Posts: 54
maarc wrote:
asj, nelien pakaljaa un beidz piekrist visiem raxtiitajiem komentiem. domaaaju visi tam piekriit bt tapec neviens neraxtiis:piekriitu, pareizi utt...
labi, labi, chill


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-08, 21:07 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 11:13
Posts: 108
Location: BU
KarlisASK wrote:
nepiekritu tam jo pasaki kads var but manas domas par jums ja jus sakat ka neiesiet fanot par izlasi jo redz tjipa truce dinars!!!!!


Klau, čalīt, ieteiktu mazliet pasmadzeņot (ja, protams, ir ar ko) un tikai tad rakstīt. Ja nespēj sakārtot rindas secībā to, kas tev ir teikts un mēģināt paskatīties uz lietām neitrāli, tad tev varam stāstīt ko gribam, bet tu tā arī neko nesapratīsi. Ja reiz ieteici mums abstrahēties no tēmas "Dinārs", tad pacenties to izdarīt arī pats! Es no malas redzu, ka uz izlases spēlēm nāk Namejs un daži sarauji. Saku tev vēlreiz, ka reiz ar viņiem runājām par kopēju futbola izlases atbalstīšanu daudzmaz ultras stilā un viņi nav devuši tam piekrišanu, kas nozīmē to, ka arī basketbola izlases spēlēs arī turpmāk viss notiks tā, kā tas ir bijis līdz šim. Tātad - mums tas nav saistoši! Tiešām nespēj to sajēgt?

KarlisASK wrote:
Un redz beidzot dzirdu to ko loti gribeju no kada nopietna bu - to ka nafig vispar atbalstit izlasi!


Vai tiešām tu to dzirdi, vai tikai vēlies dzirdēt? Futbola izlases atbalstā mēs piedalāmies, bet futbola un hokeja nē. Tiešām nesajēdz, ka runa nav par izlasēm, bet gan par tribīnēs notiekošo???

KarlisASK wrote:
zel man tadu kam liekas ka tikai un vienigi mans klubs - barons tie vispasaules labakie u.t.t.


Man, savukārt ir žēl, ka tu savu klubu neuzskati par labāko pasaulē. Kāda velna pēc tad tu viņu atbalsti?

KarlisASK wrote:
pasaki kam tur pirtis un smigu lainers laikos uzsauca????


Ja reiz tu esi tik zinošs par to, kas un kā ir bijis Lainers laikos, tad pastāsti man par tām pirtīm un izdzertās šmigas daudzumu. Lainers/Barons kustībā esmu ~ 13 gadus, bet kaut kā neatminos, ka būtu bijuši šādi pirts pasākumi. Vai tik šī nav kārtējā Dināra pasaciņa, kurai tu kā akls pakalpiņš tici uz vārda?

KarlisASK wrote:
es saprotu ka jums launs prats ir uz dinaru ka vins aizgaja no barona atbalstisanas, bet nu ne jau uz visu muzu jus tagad to pieminesiet???


mueahuahauahueuhaauheuhaua :D :D :D :D Paldies, tik gardi smējies sen neesmu. Protams, protams - cilvēkiem, kuri daudzmaz mēģina iet ultras ceļu, noteikti ir jāpārdzīvo, ka viņu vidū nav tāda superultras kā Dinārs :D

KarlisASK wrote:
vnk jusu merkis BU(vairakumam) ir pafanot un tad kost visu dienu, bet dinars ka gimenes cilveks pateuica ka vins nevelas tadu atputu ka jums bija un jusejie nezinu tiesi kas apvainojas un tapec vins aizgaja un tiesi taja bridi itka ari ASK paradijas un piedavaja darbu plus ari fanus savakt!!!


Šis diezgan spēcīgi konkurē ar tavu iepriekšējo pērli, tagad pat grūti izvēlēties, kura ir labāka :grin: Visupirms silti iesaku tev no sākuma noskaidrot faktus un tikai tad dragāt ar savu viedokli. Šī versija ir buļļa sūds un tā absolūti neatbilst patiesībai. Ja reiz Vikijs ar Bobo tev ir autoritātes, tad vismaz pajautā viņiem kā ir bijis patiesībā. Pateikšu priekšā, ka nevis Dinārs kaut kur aizgāja un kāds pēc viņa skuma, bet gan tika pasūtīts dirst jau pirmajā reizē, kad parādījās sektorā. Jo jau tad bija skaidrs, ka viņš ir atnācis tikai ar cerību nopelnīt naudu, kamēr sektorā cilvēki ir komandas dēļ. Kad viņam tika dots pēdējais brīdinājums pazust no sektora, tad viņš to arī ņēma vērā. Pie tam, tas notika tad, kad BU vēl nepastāvēja un BK Rīga 2005 parādījās tikai n gadus vēlāk, par ASK pat nerunājot.

KarlisASK wrote:
un ja jau uz kluba pirmo izbraukumu Tartu bija 50 cilveku tad tas nav sudigi!!!!


Nākotnē iesaku supporterus lasīt centrāltirgus tuvumā, tad par 5 Ls (vai cik tur Dinārs toreiz maksāja) uz izbraukumiem varēsiet aizvest veselu vilciena sastāvu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 31-08, 14:25 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 16-06, 00:14
Posts: 19
Location: BU
Pedejais Redisa teikums vienkarsi spaarda pakalu.Labs. :smile: :smile:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 71 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014