LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 28-03, 17:31

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 71 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
PostPosted: 15-08, 11:00 
Pec Eiropas cempionata U20 basketbola man personigi ir neizprotams kapec BU minimali jeb var teikt necik neatbalstija U20 dzekus?


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-08, 15:14 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 11:13
Posts: 108
Location: BU
Kas tieši tev nav saprotams? Tas, ka mums nav un nekad nebūs nekā kopēja ar dinārveidīgajiem un namejiem? Tas viens. Un otrs - reiz mēs mēginājām kaut ko darīt lietas labā nacionālajai izlasei, bet dažiem labiem bija savs uzskats, kā "pareizi" ir jāatbalsta savas valsts izlase. Un kamēr trulā "bum, bum, bum" suportēšana turpināsies, BU cilvēki organizētā veidā izlases atbalstīšanā neiesaistīsies :!:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-08, 16:08 
Kas man naw saprotams? Tas ka piemeram minesu: uz u20 pusfinalu un finalu kopigi savu izlasi LIETUVU atbalstija tadi naidigi grupejumi ka RYTAS ULTRAS, KAUNAS ZALGIRIS, SIAULIA un pilns ar tadiem cilvekiem kas vnk atbalsta savu izlasi un to fanosana ir 1:1 tam pasam kas notiek mums ARENA RIGA 3x gada kad ir ta saucama hokeja fanosana kas tjipa ultram naw pienemama! Es nesaprotu ari tadu lietu: jus brasi veci, baigie sis valsts patrioti bet se tev 1cilveks vnk pasutijis! Vai nu man liekas vai ari te kautkas naw ta? Newiens jus prom naw dzinis wnk ir jajut ko kura bridi ir kas jakliedz jadzied!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-08, 16:38 
Offline
ultras

Joined: 31-07, 09:10
Posts: 54
KarlisASK wrote:
Kas man naw saprotams? Tas ka piemeram minesu: uz u20 pusfinalu un finalu kopigi savu izlasi LIETUVU atbalstija tadi naidigi grupejumi ka RYTAS ULTRAS, KAUNAS ZALGIRIS, SIAULIA un pilns ar tadiem cilvekiem kas vnk atbalsta savu izlasi un to fanosana ir 1:1 tam pasam kas notiek mums ARENA RIGA 3x gada kad ir ta saucama hokeja fanosana kas tjipa ultram naw pienemama! Es nesaprotu ari tadu lietu: jus brasi veci, baigie sis valsts patrioti bet se tev 1cilveks vnk pasutijis! Vai nu man liekas vai ari te kautkas naw ta? Newiens jus prom naw dzinis wnk ir jajut ko kura bridi ir kas jakliedz jadzied!
Nu nez, man kaut kā tā nameja fanošana U-20 neīpaši... hokeja dziesmas utt :D galvenais, kas pārsteidza: ka Jūs dziedājāt ''Pieci, pieci''. Cerams, ka cka šito nedziedās sezonas laikā


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-08, 20:26 
Nu u20 musu izpildijums bija nu ta zem kritikas! :( centisos vinu ASK speles nedziedat bet nu ja ASK sastava kada momenta bus uz laukuma 5lv tad es neraustisos un dziedasu, ka jau dazi no bu(kuri seit naw) to ka ta ir Latviesu dziesma! Newis jusu personiga(BU)!! Jo vnk man dazs labs gudrinieks te saka braukt virsu ka "re dziedu barona saukli Izlases spele, kas es pats neko newaru izdomat u.t.t." plus es ceru ka kad liela izlase speles tad mes varetu kautcik kopigi atbalstit izlasi? Es neiebildisu ja viens vai divi cilveki vel kopa palidzes izdomat kura mirkli kadu saukli kliegt u.t.t. Newiens naw ideals fanosana pat es gan tu gan janis un pat peteris! ;) leisi jau daleji rec par mums "RE ZIRGA GALVAS ATKAL SAVA SMILSU KASTE CINAS, BET REZULTATA TAM KA NAW TA NAW!" sezona viena lieta bet izlase tas ir kas pawisam cits kur mes visi esam par vieniem - LATVIESIEM!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-08, 20:41 
Offline
ultras

Joined: 31-07, 09:10
Posts: 54
KarlisASK wrote:
Nu u20 musu izpildijums bija nu ta zem kritikas! :( centisos vinu ASK speles nedziedat bet nu ja ASK sastava kada momenta bus uz laukuma 5lv tad es neraustisos un dziedasu, ka jau dazi no bu(kuri seit naw) to ka ta ir Latviesu dziesma! Newis jusu personiga(BU)!! Jo vnk man dazs labs gudrinieks te saka braukt virsu ka "re dziedu barona saukli Izlases spele, kas es pats neko newaru izdomat u.t.t." plus es ceru ka kad liela izlase speles tad mes varetu kautcik kopigi atbalstit izlasi? Es neiebildisu ja viens vai divi cilveki vel kopa palidzes izdomat kura mirkli kadu saukli kliegt u.t.t. Newiens naw ideals fanosana pat es gan tu gan janis un pat peteris! ;) leisi jau daleji rec par mums "RE ZIRGA GALVAS ATKAL SAVA SMILSU KASTE CINAS, BET REZULTATA TAM KA NAW TA NAW!" sezona viena lieta bet izlase tas ir kas pawisam cits kur mes visi esam par vieniem - LATVIESIEM!
no offece, bet tā ir ka Jūs nevar neko izdomāt... :S tagad pieci, pieci, sezonas gaitā bija arī ''Visi Kauno Žalgira fane''. nu nevajag taa spikot, tas var beigties slikti :S :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-08, 20:53 
Blaa tas visi esam ir tik izplatits visa pasaule ka zb jau atgadinat!! Un nakam sezon tas netiks izmantots wairs! ;)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-08, 20:54 
Blaa tas visi esam ir tik izplatits visa pasaule ka zb jau atgadinat!! Un nakam sezon tas netiks izmantots wairs! ;)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-08, 21:12 
Offline
ultras

Joined: 31-07, 09:10
Posts: 54
KarlisASK wrote:
Blaa tas visi esam ir tik izplatits visa pasaule ka zb jau atgadinat!! Un nakam sezon tas netiks izmantots wairs! ;)
A ko tad Jūs dziedāsiet? :^) Pieci, pieci ? :D :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-08, 21:17 
Ne ir viena padoma kuras meldins naw dzirdets baltija! Vairak ne warda! ;) plus cekoju pa pasaules fanu klubu izpildijumiem un idejas ir tik vardus loti gruti piedomat!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-08, 21:25 
Offline
ultras

Joined: 31-07, 09:10
Posts: 54
KarlisASK wrote:
Ne ir viena padoma kuras meldins naw dzirdets baltija! Vairak ne warda! ;) plus cekoju pa pasaules fanu klubu izpildijumiem un idejas ir tik vardus loti gruti piedomat!
Nu neticu tam... kko Jums arii maksaa, par dziesmas izdomaasanu? :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-08, 21:33 
Man newiens nekad neko par un ap fanosanu naw maksajusi! Newajag tagad jaukt ieksa to kas bijis 2-3gadus atpakal! Plus es ar vel daziem taisu officjalu fanu klubu - YELLOW ARMY! Plasak par to informesu pec kadam 2nedelam kad saksim biedru(fanu) uznemsanu! Sikak ne varda tagad! ;)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-08, 22:40 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
KarlisASK wrote:
Ne ir viena padoma kuras meldins naw dzirdets baltija! Vairak ne warda! ;) plus cekoju pa pasaules fanu klubu izpildijumiem un idejas ir tik vardus loti gruti piedomat!


Horto Magiko??? :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-08, 22:40 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 11:13
Posts: 108
Location: BU
Kārli : Cik noprotu, tad supportēšanā pārāk sen tu neesi. Jaunības maksimālisms ir laba lieta, bet tamdēļ nevajag plēst sev matus par pirmajiem negatīvajiem pārdzīvojumiem un bērt pelnus uz galvas citiem.
Tu runā par kaut kādiem U20 pusfināliem un fināliem. Klāt es nebiju, bet man ir pamatotas aizdomas, ka organizētas, piemēram, Rytas Ultras līdzdalības tur nebija. Ja arī kāds no viņiem tur bija, tad tikai pašiniciatīvas vadīts. Lai tev nerastos lieki jautājumi, uzreiz pateikšu, ka nevienam BU cilvēkam nav liegts iet uz dajebkādām no bbola izlašu spēlēm un/vai aktīvi piedalīties to atbalstīšanā. Pēdējos pāris gados BU cilvēki lielākā vai mazākā skaitā regulāri apmeklē izlases (U- līmeņa, vīriešu un sieviešu) spēles, tikai sēž starp parējiem skatītājiem un aktīvā atbalstā neiesaistās. Un tam nav ne mazākā sakara ar kaut kādiem cilvēkiem, kuri "mūs kādreiz būtu kaut kur pasūtījuši". Ja mēs ņemtu vērā katra sūtītāja viedokli, tad mums visiem sen būtu aiz depresijas jāpakaras kāda ozolkoka pakājē :wink: Lielai daļai BU biedru sen nav ne 18, ne 20 gadu un viņi ne pirmo dienu ir sektorā un jau sen ir sapratuši, kas ir kas. Savukārt jaunākie dalībnieki ātri ir uztvēruši, kamdēļ tie pirmie neiesaistās bbola izlases (-šu) atbalstīšanā.
Kamdēļ tev šķiet, ka ja esi uzvilcis mugurā izlases kreklu un pasitis bungas padusē, tad tu esi lielāks patriots kā jebkurš cits, kurš atrodas hallē/arēnā/stadionā? Ja mērītu pēc šādas mērauklas, tad valsts lielākais megapatriots kvadrātā būtu Nameju Janka, kurš ir apkarinājies ar šallēm, kaskām, taurēm, krekliem un karogiem.
Katram ir lietas, kas ir sirdij tuvas un tādas, kuras nav pieņemamas. BU cilvēkiem nav intereses iet un būt par ledlaužiem basketbola arēnās, lai visiem pierādītu savu taisnību par to, kā ir jāatbalsta izlase. Mēs redzējām to, ka vienkāršajai tautai vajag pliku "bum, bum, bum" un ir cilvēki, kas ar uzviju to nodrošina. Tātad apmierināta ir gan vienkāršā tauta, gan "bum, bum, bum" veidotāji, tikai BU nav nekādas vēlmes iesaistīties šajā balagānā un ir muļķīgi tev mēģināt pārliecināt mūs par pretējo.
Kāpēc mēs atbalstām futbola izlasi? Tamdēļ, ka atšķirībā no basketbola, futbola izlases atbalstīšanā ir iesaistītas vairākas brigādes un mums nav jānodarbojas ar kāda nevajadzīgu pārliecināšanu un skriešanas ar galvu sienā. Starp citu, savulaik tika organizēta tikšanās starp BU, SG, Cool Cats (ja kādu neesmu pieminējis, lai labo kāds, kuram labāka atmiņa kā man :grin: ) un Saraujiem ar Nameju par kopēju futbola izlases atbalstīšanu. Viss beidzās ar to, ka pēdējiem 2 tika ierosināts apdomāties par piedalīšanos futbola izlases atbalstīšanu plus/mīnus ultras stilā. Uzmini, ar ko tā beidzās? Ja nezini, tad varu pačukstēt, ka sarauji ar namejiem vēl joprojām par to "domā". Savukārt, kad šāds piedāvājums tika izteikts Dināram, tad viņa vienīgais jautājums bija - cik ar to var nopelnīt? :lol: :lol: Tāda, lūk, ir realitāte.
Tu ar saviem domubiedriem vari dibināt Yellow Army un lai jums veicas, tikai silts ieteikums tikt vaļā no Dināra, kurš pēdējā laikā ir manīts skraidam apkārt pa dažādiem birojiem, meklēdams naudu priekš ASK kluba un savām personīgajām vajadzībām, kuras gan, protams, tiek apslēptas zem cēliem mērķiem :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-08, 22:45 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
....
Tu ar saviem domubiedriem vari dibināt Yellow Army un lai jums veicas, tikai silts ieteikums tikt vaļā no Dināra, kurš pēdējā laikā ir manīts skraidam apkārt pa dažādiem birojiem, meklēdams naudu priekš ASK kluba un savām personīgajām vajadzībām, kuras gan, protams, tiek apslēptas zem cēliem mērķiem :)[/quote]

ask atbalstiitaaji-maarketinga vergi!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 71 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014