LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 16-10, 19:40

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
PostPosted: 08-11, 15:05 
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība 2009. gada Eiropas meistarsacīkšu B grupā 7., 8. un 9. septembrī ostas pilsētā Gdaņskā sacentīsies ar Krieviju, Vāciju un kvalifikācijas turnīra uzvarētājiem, trīs labākajām vienībām iekļūstot nākamajā kārtā.

EuroBasket 2009 finālturnīram automātiski kvalificējās: Polija, Krievija, Spānija, Lietuva, Grieķija, Vācija, Horvātija un Slovēnija.

Kvalifikācijas sacensībās ceļazīmes uz Poliju ieguva: Latvija, Maķedonija, Serbija, Turcija, Lielbritānija, Izraēla, Bulgārija.

Pēdējo ceļazīmi uz Poliju izspēlēs Francija, Itālija, Somija, Bosnija-Hercegovina, Portugāle un Beļģija. Par divām palikušajām vietām A divīzijā cīnīsies: Ungārija, Igaunija, Ukraina un Čehija.

Piecpadsmit komandas, to skaitā arī Latvija, jau ir nodrošinājušas dalību turnīrā, savukārt par pēdējo - sešpadsmito vietu sešas komandas cīnīsies nākamvasar. Pats čempionāts no 7. līdz 20. septembrim risināsies sešās Polijas pilsētās – Varšavā, Poznaņā, Gdaņskā, Lodzā, Bidgoščā un Vroclavā. Čempionāta formāts ne ar ko neatšķirās no ”Eurobasket 2007”, kas risinājās Spānijā – komandas šodienas izlozē tika sadalītas četrās grupās pa četrām komandām katrā.

Pārspēles par palikšanu A divīzijā
1 Ungārija, 2 Igaunija, 3 Čehija, 4 Ukraina

Papildus kvalifikācijas turnīrs (iekavās numerācija)
A grupa: Bosnija-Hercegovina (2), Portugāle (1), Beļģija (3)
B grupa: Francija (2), Itālija (1), Somija (3)


Latvijas pretinieki EuroBasket 2009 B grupā: spīlēs starp Vāciju un Krieviju
Krievija - 2007. gada Eiropas čempioni, galvenais treneris Deivids Blats, līderis: Aleksandrs Kiriļenko.
Vācija - 2008. gada Olimpisko spēļui dalībnieki, galvenais treneris Dirks Bauermans, līderis: Dirks Novickis.
Trešo pretinieku uzzināsim ne vēlāk kā 2009. gada 30. augustā.

EuroBasket 2009 kalendārs
2009. gada 5. - 30. augusts Papildus kvalifikācijas turnīrs (sešas komandas, viena ceļazīme)
7. - 20. septembris Eiropas čempionāta finālturnīrs
7. - 9. septembris Apakšgrupu turnīrs Gdaņskā, Poznaņā, Varšavā un Vroclavā
11. - 16. septembris Kvalifikācijas kārta Bidgošā (A un B grupu 3 labākās vienības) un Lodzā (C un D grupas)
18. - 20. septembris Izslēgšanas spēles Katovicē


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 08-11, 15:06 
es 90% ka braucu!!! domaju ka šoreiz bus labs rezultats no komandas!!! kautgan ja grupa tiks ta francija vai itlija tad bus ka bus bet nu es ticu ka visas ir nemamaas!!!!


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  

| |

cron
Powered by Forumenko © 2006–2014