LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 29-03, 15:25

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 433 posts ]  Go to page Previous  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Next
Author Message
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 11-08, 14:51 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
No Name Boy wrote:
Edward - tu rakstiju to tesktu par aldari ???


COPY/PASTE no ALUS MUCAS

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 20-09, 12:54 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Ka latvijā ar Oktoberfest Bier?

Es nopirku 2X4 2 pudeles no katra, Paulaner, Löwenbrau, Spaten un Höfbrau. Sckiet ka Hacker-Psčorr-Bräu piējams tikai dazjās vietās, un Augustiner Brau vispār
nav dabūjams. Labs alutins priekš sčī laika, bet nebuss tā ka es sčogad pirsču 20 pudeles no katra.
Mazliet un viss. Buss nākamais gads
Es lassiju ka Bayern ir ,azi ciematu svētki kur pārdot Märzen special alus, tikai labākus, tumsčākus un ka Oktoberfestniekie 80's
palika gaisčāki, lai pārdotu maisntream masām un ar uzkrūvētu cenu. Labāki kā piss lager no tām darītavām
ta kā dunkel ir underated, un hefe weizen, dunkel wezein nezinu vai visi taisa, tad sčie ir tādi super

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 20-09, 19:51 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Latvijā alus dzeršanas tradīcijas saistās ar Līgo svētkiem.
Oktoberfest pie mums nav piedzīvojies...
Image

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 20-09, 20:44 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Edward wrote:
Latvijā alus dzeršanas tradīcijas saistās ar Līgo svētkiem.
Oktoberfest pie mums nav piedzīvojies...
]


Es domaju pasu alu pudeles vai kada paba var dabut Bavariesu oktoberfestnieku?

Ja bet lv ligo, kas neliedz visam lielajam un tagad mazajam alus daritavam razot kadu Ligo specoalo , kas dabujams taja laika, ir labs, nevis piss lagers kam tikai mainits nosaulums
skiet aldarim bija 2 lejamie (tikai) uz janiem .... nezinu cik labi, vismaz lasiju ka bija

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 10-10, 14:10 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Mariestads Dunkel
Nu ne garša, ne šmarzja, ne krāsa (kaut gan ... var teikt ka bija). nevar salīdzināt ar īstu vācu dunkel vai sčwarzbier, pat latviešu tumše kā cēsu, užavas, bauskas , vecais līvu, lāčplēsis ir labāki. Ja parasts zviedru krogs pārdotu sčos, tad es pirktu, jo tumšāks, jo stāv augstāk hearhijā

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 31-10, 14:03 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Valmiermuizas ziemas nefiltretais 10%

Mārtiņos kauj zosis, tad mieži labi padodas.
/Latviešu tautas ticējums/

Lai šogad miestiņš padotos labs, pērn Mārtiņos kauta branga zoss un nu mūsu tirgotavās ceļam galdā Valmiermuižas ZIEMAS NEFILTRĒTO ALU par svinību cenu

Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 31-10, 14:03 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Alus pagrabā ir noguldīts un teju būs garšā noapaļojies nākamais meistarstiķis - Valmiermuižas alus PROVES PORTERIS, kuru nodosim baudītāju vērtēšanai 8. novembra Mārtiņdienas Gardu muti tirdziņā.

Lai darītu īstenu portera alu pa muižkungu modei, ir svarīgs ikviena alus baudītāja vērtējums, tad Latvijā tapis porteris kļūtu tikpat slavens kā simts gadus atpakaļ.

Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 06-11, 14:43 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
No Apollo

Lielvārdes alus, turpinot senās amatnieku alus tradīcijas, uzsācis darīt alus cienītāju aprindās iecienīto Indijas gaišo eilu (Indian Pale ale). Tas ir ekskluzīvs Latvijā brūvēts alus, kas, tāpat kā citi Lielvārdes alus veidi, brūvēts nelielos apjomos – vien 7000 pudeles. Kā alus ar spēcīgu garšu un aromātu, Indijas gaišais eils tiks pildīts atkārtoti aizveramās pudelēs, ļaujot to baudīt nesteidzīgi.
http://apollo.tvnet.lv/zinas/lielvardes ... ilu/671579
Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 08-11, 02:09 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
St Peter Winter Ale 6.5% (strong ale/brown ale)
Kas man patīk St P alos, ir tas old sčool pudele un promitīva etiķete. Stiprums, un tas ka par tādu stiprumu, jāmaksā mazāk plus vēl piējamība šinī periodā.
Man patīk viņu cream stout
Man reiz viens foruma (ārzemju) biedrs teica, ka sčis garšo pēc ķīmijas. Man nāksies piekrist, tada pati pēcgarša kā vuņu stout, nu tā nevar būt. Nu es gan 100% nenorakstu sčo, man patika, tik un tā patika garša , un viss ap sčito , bet ja nāksies izvēlēties , es labāk panesmju 2 pudeles nevis 10 un mēģinu dabūt ko vēl nemēginātu. Labāks kā jeb kurš mainstream mēsls, pilsenītis, aldarītis , nu britu aldara underground stila alus, bet arī ir mīnusi un vairāki, bet arī plusi

Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 08-11, 02:16 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Cēsu porteris (2014, 5.8%)
Aldaris Ziemas Viesis (7.8%

nupat uzmetu aci, paradijas, cesinieks pudele skiet pintes, aldaritis skiet 0.3

kads ir dzeris, kadas atcsauces?

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 13-11, 23:35 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Dzeru Jämtlans Julöl 6,5% labs anglu strong ale, manas domas nav mainijusas, es jau pagajuso gad rakstiju par so, pameklejiet

ja nu vienigi es nenopirku tik daudz

Fullers Old Winters Ale 5,5%
nah tipisks brits, vajs prieks ziemas. amerikanu saprastu ko es domaju , bet labs, ista bitter garsa, rugta, brown ale, es neuzkatu to par strong ale, (nu briti varbut) man ka latvietim 5% ir standarts

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 19-11, 22:04 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Latvijā saražotā alus apmērs deviņos mēnešos sarūk par 33,8%
Latvijā šā gada deviņos mēnešos saražoti 80,028 miljoni litru alus, kas ir par 33,8% mazāk nekā pērn attiecīgajā laika periodā, liecina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Akcīzes preču pārvaldes apkopotā informācija.

«Alus ražošanas apmēri Latvijā ievērojami samazinājušies, jo viens no iepriekšējo gadu lielākajiem alus ražotājiem ievērojami samazinājis alus ražošanas apmērus, daļu ražošanas pārceļot ārpus Latvijas,» atzīmēja VID.

Mazajās alus darītavās 2014.gada deviņos mēnešos saražoti 18,38 miljoni litru alus, kas ir par 17% vairāk nekā pagājušā gada deviņos mēnešos.

Tādējādi mazajās alus darītavās, saņemot akcīzes nodokļa atvieglojumu 50% apmērā, 2014.gada deviņos mēnešos saražoti 23% no kopējā Latvijā ražotā alus daudzuma pretstatā 13% gadu iepriekš. «Šogad šis īpatsvars ir krasi pieaudzis saistībā ar alus ražošanas politikas izmaiņām vienā no lielākajiem alus ražotājiem Latvijā. Taču arī bez šī apstākļa kopumā mazajās alus darītavās saražotā alus apmēri kāpj,» norādīja VID pārstāvji.

ievests Latvijā alus šogad deviņos mēnešos 64,369 miljonu litru apmērā, kas ir par 55,1% vairāk nekā 2013.gada deviņos mēnešos.

Pēc VID datiem, tostarp lielākā daļa - 56,33 miljoni litru jeb 88% alus ievesta no kaimiņvalstīm – Lietuvas un Igaunijas.

Vienlaikus minētajā laika periodā no Latvijas izvests alus 18,395 miljonu litru apmērā, kas ir par 49% mazāk nekā 2013.gada attiecīgajā laika periodā.

2013.gada deviņos mēnešos Latvijā saražoja 120,867 miljonus litru alus.

Šogad septembra beigās patstāvīgās mazās alus darītavas statuss bija 25 komersantiem.

Populārākais alus - «Cēsu Premium»

Populārākais alus šogad deviņos mēnešos Latvijā joprojām bija alus darītavas «Cēsu alus» ražotais «Cēsu Premium», liecina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Akcīzes preču pārvaldes apkopotā informācija.

Otrs populārākais alus Latvijā 2014.gada deviņos mēnešos bija «Aldara» ražotais «Apinītis stiprais», bet trešais - «Cēsu alus» ražotais «Miezīts».

Starp desmit populārākajiem aliem ierindojas «Cido Grupas» ražotais alus «Lāčplēsis dzintara», seko «Aldara» ražotais alus «Aldara gaišais», kā arī «Cido Grupas» ražotie ali - «Līvu Pilzenes», «Lāčplēsis gaišais» un «Līvu senču». Savukārt desmitnieku noslēdz «Cēsu alus» ražotais «Cēsu Light» un «Aldara» alus «Zelta».

Trīs lielākās alus darītavas pēc realizētā alus apmēra 2014.gada deviņos mēnešos bija «Cēsu alus», «Aldaris», kā arī «Cido Grupa». Seko «Tērvetes AL», «Maxima Latvija», «Bauskas alus», «Piebalgas alus», kā arī pirmajā desmitniekā iekļuvuši «Zaksi», «Alus nams» un «Valmiermuižas alus».

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 19-11, 22:29 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
70% no ta sarazota ir mesls tik un ta , es labak perku labu neatkarigi no razotaja, ;)
priece mazas daritavas, pec aprasktiem tas ir labas man vispazistamaka V muizas, ko esmu dzeris labs, un mani ta isti neitrese aldaris ... ja nu porteris, ziema sun tie ajnu retie ali... lai aug mazas daritavas, alus ir jadzer ar baudu nevis janodzeras un jagul gravi un jamiz bikses, bet soveckiji un latsikiji optimas dzeraji to nesapratis..

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 20-11, 14:15 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Kissmeyer Smokey Oktober 7.5% - Double Bock Denmark


Grūti pastāstīt. Ir labs un slikts, sliktais ir tas, ka putas pazūd ātri, un laikam nav 100% kupināts iesals. Zunu ka rauc hbier ir 100%, tas liek smarzjai pazust ātrāk, bet ne garšai, kaut gan dūmu garša pazūd, bet ne alus, nav kā citi, te garša ir visu laiku, bock bier .. ari labs stiprums. Ka jau bockbier ir efekts
Vai es vēl dzeršu, jā protams, bet tas ir rudens alus, sčogad diez vai, nakamgad, es nezini , nav slikts, bet es nēsmu viena alus fans, man patīk mainīt

Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 20-11, 14:38 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Jacobsen Golden Naked Christmas Ale 7,5%

Carlsberg razjojums, šis serijas ir vislabākas ko Carlsberg razjo, salidzinājumā ar standart piss bier, scim ir noturīga garša, raksturs. Man atgādina kastaņus, nezinu kāpēc. Kādēļ nevar tādu labu alu razjot visu gadu? vienu labu veidu standarta pudelē?
Man patīk 0.7 l pudele, laba, lielāka pudele var baudīt ilgāk, nevis ka 2-3 mazās, kas ātrāk beidzas, man Bavariešu standarti 1L, Beļģu stiprie, trapist utt deretu pariet uz puslitreni
Es nesaprootu, kādēl cilvēki parreklamē vinu, sarkanais, baltais, sausais, saldas, ... katrs no sčiem veidiem garšo vienādi, bet alum ir raksturs, garša, īpasibas krāsa, smarzja .. bet labi ka tā, savadāk tas maksātu dārgāk, ta kā aritokrāti, pozewri dzeriet vien vīnu


Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 433 posts ]  Go to page Previous  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014