LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 26-04, 11:55

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vai jus butu ar mieru piedalities basketbola viriesu izlases atbalstisana ultra stila?
Poll ended at 30-04, 01:31
Ja 50%  50%  [ 9 ]
Ne 50%  50%  [ 9 ]
Total votes : 18
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 02-02, 16:42 
To rediiss
Saksu no pirma es dariju zinamu ka no YA butu gatavi 10cilveki iesaistities. Otrkart - kad jus piedavajat dinaram kopigu atbalstisanu ljoti iespejams ka nebiju vel pat nebiju tik aktivs fans, ieskaitot rasinju! Bet ja butu es pieljauju ka es butu bijis par ultra style arena riga. Par YA un dinaru - reali vins naw nekas ieks YA, bet vins ir vnk ASK fans kurs atrodas sektora un atbalsta ar mumsim kopa ASK. Otram kartam es veletos uzsvert ka sis ta saucamais projekts "basketbola izlases atbalstisana ultra style" ir uzskatama ka personiga nevis YA ideja es tik konsultejos ar daziem biedriem vai vini butu gatavi ar BU, H-SIDE, LM, MP, a-sektors SKV u.t.t. Atbalstit izlasi kopa un 10cilveki tam piekrita no 15 - parejie 5 izteica negativu attieksmi, jo vinji izrada negativismu attieciba uz to ka viniem lidzas atrastos kads BU(iemesli dazadi, bet tas nav svarigi, jo vinji grib atbalstit izlasi vecaja formata)! Par iespejamo savtigumu no manis - tapec es uzsveru ka vajag sanakt kadu dienu un to parunat vai esam vispar ar mieru kautko kopigu veidot visi! Pie tas reizes tad ari varam norunat kadi varetu but katra grupejuma uzdevumi u.t.t. Lai nebutu ta ka kautkas kadam butu slepjams vai slepts un nezinams!!! Zinu ka sarakstiju baigo murgu, bet man gruti ir ta paskaidrot cilvekam to viziju ko es redzu arenas sektora - ta vis drizak lidzinas lv h sektoram!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-02, 19:21 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 11:13
Posts: 108
Location: BU
Vēlreiz saku - DOD KONKRĒTU PIEDĀVĀJUMU! Kas, kad un kā. Man nav ne laika, ne arī vēlēšanās sēdēt ar tevi krogā un filozofēt par kaut kādu utopisku (vismaz pagaidām) ideju. Ja tev ir vīzija par sektoru un esi pietiekami spējīgs to attēlot burtu un ciparu veidā, tad dari to, liec šeit un tad prasi viedokli. Kamēr nebūs konkrēta piedāvājuma, tikmēr arī atsaucību no mūsu puses nesagaidīsi. Nav jēgas tagad te spriest par atribūtiku un baneriem, ja reāli sektorā vēl neviens nav parādījies. Sadali prioritātes, nevis stumdi mākoņus!
Ja reiz ap tevi ir 10 cilvēki ultras stilā domājoši, tad kamdēļ tas vēl nav manīts tribīnēs ASK spēļu laikā? Tamdēļ arī manās acīs YA ne ar ko neatšķiras no SL, SDK Namejs, Dināra, Baloža (un kādi vēl te šarlatāņi vien grozījušies), sektorā vairāk vai mazāk notiek viens un tas pats. Arī līdzšinējā pieredze sarunās ar SL un SDK Nameju ir pierādījusi, ka cilvēki tikai vārdos ir gatavi atbalstīt futbola izlasi H sektora stilā, bet praksē izrādās, ka kā Barkāns pūta tauri, tā arī to turpinās darīt. Un apkārt viņam salasās tādi paši.
Bumba ir tavā (jūsu) pusē.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09-02, 14:00 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Uz pārbaudes spēlēm,pirms PČ,es noteikti gribētu piedalīties.
Ja būs nepieciešamība,tad no savas puses varu mēgināt aizrunāt bundzinieku ar trobeni(solo bunga),jo uz bass-drumm,ir labi sist ritmu,bet motīvu uzticēt trobenei.Ko ar to biju domājis,lūdzu aplūkojiet:
http://www.youtube.com/watch?v=tKQsR_Lc ... re=related

Sākot ar 40s

Starp citu,ir sacerētu elementāri vārdi,zem ši motīviņa.Bet par to vēlak,kad runa aizies par supu.
Ar bundzinieku pārunāju šo motīvu un spēli uz trobenes,teica,ka esot ļoti elementāri.Bez tam,varu aizrunāt arī trompetistu,ja būs nepieciešams.

Visu pārējo,kas pateikts četrās lapās,pat negribās komentēt.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10-02, 01:17 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 11:13
Posts: 108
Location: BU
Nu jau arī basīša izlases spēlēs orķestri gribi ievilkt? :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10-02, 04:25 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
rediiss wrote:
Nu jau arī basīša izlases spēlēs orķestri gribi ievilkt? :)


Ar humora izjūtu,tev viss ir kārtībā! :)
Par trobeni,tas starp citu;tā teikt,pie vārda.A,ja nu Kārlim ievajagās;kādas interesantas idejas atraisās!
Atsijāt lieko ir vieglāk,nedz apkopot vajadzīgo-nepieciešamo.Karogs rokā Kārlim,lai sijā :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10-02, 22:24 
paldies paldies, bet patreiz šo projektinu esmu nolicis mala un klat reali kersos tik ap maiju juniju varbut pa so laika posmu busu jau uzmetis idejas!!!! ;) un par orkestri - nu nezinu nezinu vai tas ir taa vajadzigs, plus par naudu saja gadijuma jo ipaši nav ko runat, jo nu taa ir izlase tad vainu ej atbalsti no sirds vai nu ej malina!!! nekadu komerciju netaisos ieviest!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-04, 22:24 
sodien uzzinaju, ka basketbola federacija uz poliju nems uz iri TALLINK kugji un kopa uz ta bus 2000 faniem!!!! federacija bija no sakuma cenu nolikusi 250-300 lati, bet pec dazu cilveku iejauksanas cena tika nolaizta lidz 200-250 atkariba no cilveku skaita!!! cena ir ieklauts trips uz gdansku dzivosana uz kugji, esana(brokastis, vakarinas), biletes uz 3spelem.
es pats domaju 100% braukt
drizumaa bus sagatavots jau izstradats projektins visam sim pasakumam!!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-04, 22:49 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 04-11, 13:06
Posts: 216
Location: MP, Jelgava
var lētāk ar aizbraukt!

_________________
FK Jelgava iespējams labākais klubs Latvijā
Mītavas Patrioti (MP)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07-04, 00:43 
6dienas??? viesnica+cels+biletes+ediens par 200 latiem daudz?? nu ok lai taa butu!!! :D


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 07-04, 09:14 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Ja es taisītu, tad būtu:
Ceļš-ap 30LS
Hostelis ar brokastīm-ap 63Ls (6 dienas)
Biļetes-???
Ēdiens-???

Ap 150-200Ls arī būtu...

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07-04, 10:13 
Offline
ultras

Joined: 10-09, 09:28
Posts: 126
KarlisASK wrote:
sodien uzzinaju, ka basketbola federacija uz poliju nems uz iri TALLINK kugji un kopa uz ta bus 2000 faniem!!!

Kuru kugji vinji ires, Festival vai Romantica ?

_________________
Pist un Slavēt!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07-04, 11:47 
nav ne mazako jausmu!!! :D tadu kam ir 2000 vietas itkaaa


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 07-04, 12:02 
Offline
ultras

Joined: 10-09, 09:28
Posts: 126
KarlisASK wrote:
nav ne mazako jausmu!!! :D tadu kam ir 2000 vietas itkaaa

to ta es saprotu, taapeec jautaaju kuru no shiem diviem. lai gan pagaidam rigas linija shance Festival un Regina tomer Reginas vieta no 9.maija bus Romantica. pat vel lielaks neka Festival. noskaidro sikak.

_________________
Pist un Slavēt!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07-04, 12:20 
ok


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 08-04, 14:18 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 11:13
Posts: 108
Location: BU
KarlisASK wrote:
sodien uzzinaju, ka basketbola federacija uz poliju nems uz iri TALLINK kugji un kopa uz ta bus 2000 faniem!!!! federacija bija no sakuma cenu nolikusi 250-300 lati, bet pec dazu cilveku iejauksanas cena tika nolaizta lidz 200-250 atkariba no cilveku skaita!!! cena ir ieklauts trips uz gdansku dzivosana uz kugji, esana(brokastis, vakarinas), biletes uz 3spelem.
es pats domaju 100% braukt
drizumaa bus sagatavots jau izstradats projektins visam sim pasakumam!!!!


mueahaahaahuauhaa, lielisks ceņņiks :)) Kāds nevāji uzvārīsies, kā jau parasti tas LV "fanu" aprindās notiek.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014