LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 29-03, 04:12

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
PostPosted: 21-02, 21:51 
Offline
ultras

Joined: 21-02, 21:44
Posts: 14
Spēļu apmeklētība un vēl jo vairāk fanu sāk palikt arvien mazāk un man ir tāds jautājums - kā var pievienoties, piemēram, yellow army?
Vai vispār parasts basketbola fans var pievienoties BU, YA utt.(ir vēl kāds fanu klubs LV?)??
Un ja tas ir tik vienkārši, tad kādēļ netiek piesaistīti vairāk cilvēki? Es domāju, ka tas vairāk attiecas uz BU, kuru skaits sāk palikt vienkārši... skumjšs, bet arī ASk nav īpaši labāk....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21-02, 23:47 
Offline
ultras

Joined: 10-09, 09:28
Posts: 126
arch, BU skaits nau sarucis, ar katru gadu tas palielinaas. bet tomeer liela dalja cilveeku ir straadaajoshas personas un ne visiem ir darbs n kura var atbriiivoties/samainiities. un tomeer daudziem arii jau ir gjimenes. savs laiks jaavelta arii vinjiem. taapeec veidojas jaunaa mainja. kas pagaidaam nau tik liela, jo ULTRAS stila atbalstiishana daudziem nau pienjemama, kur nu veel saprotama ;)

Taapeec visas iespeejas doties pie ask kuzmichu veidu faniem un atbalstiit. sisteema vnk, ej klaat un maacies saukljus [sarauj, ask bum bum] un buusi kluba biedrs.


Tas taa kaa sitiens zem jostas vietas karlisASK, jo par cik Dinaars vairs neskaitas no aktiivajiem faniem, jums ar rasinju ir reaalas iespeejas pacelt sektoru gaisaa. paarmainiit stilu, visu laiku esi popularizeejis, ka jums esot arii ultras stilaa domaajoshie jaunieshi. tad tik uz priekshu. jaasaak jau ir ar shodienu. tu to speej ?

_________________
Pist un Slavēt!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22-02, 00:52 
Offline
ultras

Joined: 21-02, 21:44
Posts: 14
tataKOA, es saprotu, ka uz visām spēlēm nav iespējams būt lielā skaitā, bet es neesmu redzējis neviena Barona spēli, kur ultru būtu daudz..
Quote:
veidojas jaunaa mainja. kas pagaidaam nau tik liela, jo ULTRAS stila atbalstiishana daudziem nau pienjemama

šo te es nesapratu. Jūs esat maz, jo citi domā, ka ultru darbības nav pieņemama?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22-02, 10:29 
ja velies iestaties YA, tad kad bus nakama spele(01.03.2009) tad vnk vai nu pienac pie sektora(112) vai ari tur, kur tirgo fanu atributiku un prasi pec karļa!!! ;) pastastisu kas ko ka!!! :)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 22-02, 11:04 
Offline
ultras

Joined: 10-09, 09:28
Posts: 126
arch wrote:
tataKOA, es saprotu, ka uz visām spēlēm nav iespējams būt lielā skaitā, bet es neesmu redzējis neviena Barona spēli, kur ultru būtu daudz..
Quote:
veidojas jaunaa mainja. kas pagaidaam nau tik liela, jo ULTRAS stila atbalstiishana daudziem nau pienjemama

šo te es nesapratu. Jūs esat maz, jo citi domā, ka ultru darbības nav pieņemama?


galvenais nau kvantitaate, bet gan kvalitaate.

tu maz pats zini, kas ir ultras ?

_________________
Pist un Slavēt!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22-02, 14:21 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
šķiet bez manis te skaidrība nebūs - arch, cik saprotu, tev nav vēlēšanās nekur iestāties, bet tikai vāc informāciju, tad varu pastāstīt sekojošo - Barons Ultrās ja pieteiksies, netiksi uzņemts uzreiz, mums jāredz tevi saktorā pastāvīgi, jājūt ka tev ir vēlme darīt to, ko mēs daram, ja tādas vēlmes nav, un gribas vienkārši pabļaut ar zemas kvalitātes saukļiem, tad vari doties pie mēsliem, oj, sajuka, pie kārļa.
Ja tev ir saprotama un atbalstāma Ultras filozofija tad droši vari doties pie mums.
Par pārējo es nevēlos šeit runāt, ja kas interesē dziļāk - pm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22-02, 17:14 
Offline
ultras

Joined: 21-02, 21:44
Posts: 14
nē, nu patiesībā piekrītu 528 par to iesaistīšanos, jo mēs ar draugu vienkārši skatamies basi un jūtam līdz.. Bet kāda jēga no kvalitātes, ja, piemēram, ir spēle pret ASK. YA ir skaitliski daudz vairāk (vismaz bija) un pat announcers(tas kas pa mic gvelž) nespēj sakurināt Barona fanus..
kvantitāte>kvalitāte .. vismaz pie pašreizējas situācijas jau nu gan. Neņemat personiski, bet tie ir tikai mani uzskati.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22-02, 18:08 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
nē nu ko vēlies lai tev pasaku ? Ja tev interesē masas tad droši vari doties uz dinamo spēli un kopā ar namejiešiem un līdzīgiem pakliegt rīga rīga bum bum, to pašu vari darīt arī pie cka - bum bum bum un trīs saukļi, tas ir viss.

izvēle tavā ziņā. neviens tev neko nespiež, pašam ir jāsaprot ko vēlies darīt un kā


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25-02, 18:21 
Offline
ultras

Joined: 04-10, 11:31
Posts: 59
Labi,drizak te bez manim nebus skaidribas.... :grin: :grin:

Ir jaatbalsta to komandu kas tev patik un ir tuvak sirdij...UN nevis:kur vairak fanu,vai labaka kvalitate...

Vairak patik Barons-tad megini pievienoties "kropliem"Oj...Sajaucu...BU!

Ja vairak patik ASK tad varbut Y-A bus tev ista vieta...

Man liekas tas ir mazliet loģiskak....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25-02, 22:43 
Offline
ultras

Joined: 06-09, 17:21
Posts: 4
Location: BU
to rasins
čali ieskaties spogulī un tad atrodi vārdnīcā atbilsošu vārdu priekš sevīm, pardon, bet nekorekti..

arch, pareizi vien ir, kas tuvāk pie sirds, pie tiem ej, vnk ir tā ka YA var bļaut kas grib, pie BU tomēr ir savādāk (528 jau pastastija)

_________________
LMT Regbija klubs "Eži" !
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25-02, 23:21 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Jogi - takš nav jēgas no tā visa, ko rakstam, tas kā tukšumā - viņiem tas ir pa vienu galvas caurumu iekšā, pa citu ārā.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26-02, 09:06 
Offline
ultras

Joined: 04-10, 11:31
Posts: 59
To Jogi

528 wrote:
šķiet bez manis te skaidrība nebūs - arch, cik saprotu, tev nav vēlēšanās nekur iestāties, bet tikai vāc informāciju, tad varu pastāstīt sekojošo - Barons Ultrās ja pieteiksies, netiksi uzņemts uzreiz, mums jāredz tevi saktorā pastāvīgi, jājūt ka tev ir vēlme darīt to, ko mēs daram, ja tādas vēlmes nav, un gribas vienkārši pabļaut ar zemas kvalitātes saukļiem, tad vari doties pie !!!mēsliem, oj, sajuka,!!! pie kārļa.
Ja tev ir saprotama un atbalstāma Ultras filozofija tad droši vari doties pie mums.
Par pārējo es nevēlos šeit runāt, ja kas interesē dziļāk - pm


Par tiem kropliem patiešam nebija zolidi no manas puses,bet es vienkarši gribeju jums paradit cik 528 pats ir nozelojams rakstit tadu sviestu....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26-02, 09:12 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
piedod, mēs neesam vienīgie kas jūs sauc par mēsliem, man likās ka jūs zinat un vairs jau neapvainojaties, bet, ja jūties aizskarts, tad neiznu, ko lai dari


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26-02, 09:59 
Offline
ultras

Joined: 04-10, 11:31
Posts: 59
Labi,nav verts stridities....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05-03, 18:37 
Offline
ultras

Joined: 30-11, 12:32
Posts: 1
un nekad bu nav bijuši vienigi kas ya sauc par mesliem, urīnpleķiem, u.tml.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014