LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 29-03, 08:14

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vai jus butu ar mieru piedalities basketbola viriesu izlases atbalstisana ultra stila?
Poll ended at 30-04, 01:31
Ja 50%  50%  [ 9 ]
Ne 50%  50%  [ 9 ]
Total votes : 18
Author Message
PostPosted: 30-01, 01:31 
So temu gribeju iemest jau sen bet nesanaca laika nekadigi lidz sim!
Tatad man parunajot ar daziem gan no Y-A gan BU gan ari valmiera gan ventspili pec viena cilveka ieteikuma no BU radas ideja par to ka varetu izlasi atbalstit ultra stila! Varetu sanakt kopa virs 100 cilvekiem un paradit ka ar savam balsim var radit labu supportu! Tadejadi mes varetu radit vel lielaku interesi gan par saviem grupejumiem, gan ari visi kopa atbalstit pirmo reizi musu basketbola izlasi ultru stila, gan parbaudes speles, gan ari polija eiropas cempi! Sobrid sadam pasakumam esmu sanemis piekrisanu no 10ya un 2bu cilvekiem uzsveru ka tikai ar tik daudziem gan esmu runajis! Es domaju ka sis pasakums ar musu kopejo supportu butu lielisks notikums LATVIJAS basketbola! Idealais sektors manu prat butu 200 bet ja kads doma savadak lai izsakas! Ta pat es domaju ka ari futbola ultras neateiktu un piedalitos sada veida pasakuma? Ko sakat par sadu ideju?


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-01, 10:11 
Offline
ultras

Joined: 11-06, 12:17
Posts: 328
Location: MF Liepaja
MF shis sporta veids neinteresee.

_________________
www.metalfans.co.nr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-01, 10:31 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Vēlreiz vēlos atgādināt, ka dažiem "superfaniem" kādu laiku atpakaļ tika piedāvāts, tas ko tu apraksti, pajautā dināram, bet viņi atteicās.
Nedomāju, ka šeit esošajiem cilvēkiem dikti interesētu basketa atbalstīšana, jo pārsavrā te ir futbola atblastītāji un Ultras Latvija ir Latvijas Futbolas izlases atbalstītāji.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-01, 10:38 
Tas tik nozime ka vajadzetu velreiz sanakt! Plus es veletos uzsvert ka kadi 20 no ya piedalitos sada pasakuma! Tas nenozime ka vis ya ir par to, bet gan dala!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-01, 10:57 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 06-06, 08:42
Posts: 62
Location: Ventspils
paga paga - tipa taga tiek domaats par braukshanu uz Poliju? vai kas pa faksu te tiek spriests?

_________________
11, 11, 11! Viiiri ceelaas kaujaaa!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-01, 11:01 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
petrini wrote:
paga paga - tipa taga tiek domaats par braukshanu uz Poliju? vai kas pa faksu te tiek spriests?


domāju ka šis:
Quote:
Tadejadi mes varetu radit vel lielaku interesi gan par saviem grupejumiem, gan ari visi kopa atbalstit pirmo reizi musu basketbola izlasi ultru stila, gan parbaudes speles, gan ari polija eiropas cempi!

atbild uz tavu jautājumu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-01, 11:03 
Sobrid no manas puses ir uzzinat cik cilveki butu tam gatavi! Bet izskatas ka no sakuma ir visiem jasanak, kam ir interese un parunat visu!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-01, 16:22 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
ev, kuri ir tie 2 BU ar ko tur runaaji??

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-01, 21:51 
maarc wrote:
ev, kuri ir tie 2 BU ar ko tur runaaji??
ar uzrunu "ev" vari saukt savus tuviniekus!
Diemzel neesmu tiesigs rakstit to cilveku vardus, bet noradisu gan ka 1 esmu tik informejis ka man ir tad doma bidit so "izlases atbalstisanu" ! Ja sie cilveki pasi gribes tad pasi pazinos par to publiski seit!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-01, 21:52 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
ja tie ir bobo un vikijs tad par ultroshanu no vinju puses vari aizmirst!

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-01, 21:55 
Tie nav vinji!


Top
  
 
PostPosted: 30-01, 22:24 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 30-08, 10:09
Posts: 41
Location: Salaspils
KarlisASK wrote:
So temu gribeju iemest jau sen bet nesanaca laika nekadigi lidz sim!
Tatad man parunajot ar daziem gan no Y-A gan BU gan ari valmiera gan ventspili pec viena cilveka ieteikuma no BU radas ideja par to ka varetu izlasi atbalstit ultra stila! Varetu sanakt kopa virs 100 cilvekiem un paradit ka ar savam balsim var radit labu supportu! Tadejadi mes varetu radit vel lielaku interesi gan par saviem grupejumiem, gan ari visi kopa atbalstit pirmo reizi musu basketbola izlasi ultru stila, gan parbaudes speles, gan ari polija eiropas cempi! Sobrid sadam pasakumam esmu sanemis piekrisanu no 10ya un 2bu cilvekiem uzsveru ka tikai ar tik daudziem gan esmu runajis! Es domaju ka sis pasakums ar musu kopejo supportu butu lielisks notikums LATVIJAS basketbola! Idealais sektors manu prat butu 200 bet ja kads doma savadak lai izsakas! Ta pat es domaju ka ari futbola ultras neateiktu un piedalitos sada veida pasakuma? Ko sakat par sadu ideju?


nez, nez. kā tu domā, kā, piemēram, tie 100 cilvēku no v-pils vai valmieras varētu tagad sākt muķīt ultru, ja viņi to nekad nav darījuši un nezin, kas tas tāds ir.


protams, ka pastāv arī tāds variants.

http://foto.delfi.lv/picture/276579/
:lol: :lol: :lol:

bilde no pirmā topika šajā forumā.


P.S.
Kārli, nopērc jaunu klavitūru un pacenties rakstīt bez interpunkcijas un ortogrāfijas kļūdām. :!:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-01, 22:39 
Es rakstu ar mob! :p vnk esmu atkarigs no neta, bet dators ir remonta + man konfisceja vecaki modemu uz menesi! :D


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-01, 22:46 
Par to bildi no delfiem - sliktakais foto!!! Iesaku iecekot bildes no igaunijas kautcik ir pienemamas! ;)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-01, 22:54 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
kas tur pienjemams? domaa tas ir kaut kas ultru stilaa? tas ka fani staav kaajaas nenoziime ka atbilst tam ko deevee par ultru stilu!

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014