LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 29-03, 15:13

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 10-05, 15:06 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 11:13
Posts: 108
Location: BU
Molodoy wrote:
Как-то "самые лучшие фэны в мире" сегодня совсем аблажались, швейцарцы, хоть и не были гипер активными, утёрли нос "псевдо фанатам"!


Tāpat Latvijā neviens to "nepamanīja". Jo leģenda ir dzimusi jau sen un nevar tā vienkārši izbeigties :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 31-05, 23:39 
netisham del viena basketbola saistita raksta uzduros vienam citam rakstinam del shi autora :D ceru ka jums ies jautri lasot :D


http://sportacentrs.com/forums/hokejs/0 ... s_manheima

Kā jau katru gadu, PČ hokejā rīkotāji un žurnālisti īpašu uzmanību pievērš Latvijas hokeja izlases faniem. Šogad viņu pulks ir sevišķi liels.

Kā paši , paši labākie un skaļākie fani no Latvijas nometnes ir jāizceļ fanu klubu SDK NAMEJS pārstāvošie hokeja draugi. Viņi , sākot jau no piektdienas vakara pieskandināja ne tikai SAP Arena tribīnes un gaiteņus, bet arī tuvumā esošās Heidelbergas pakalnus. Īpaši izjusti skanēja kluba prezidenta Jāņa Barkāna solonumurs "Tur es dzēru, tur man tika..". Laikam, par daudz saklausījies prezidenta dziedāto, Azads Keiris arī ķērās no dziedāšanas pie darbiem un rītu sagaidīja vietējā atskurbtuvē, kur , tavu brīnumu , viņu priekšā jau gaidīja kolorītais sporta komentētājs un izbijušais deputāts M.A. Pateicoties Funkcionāriem no LHF, kuri samaksāja nelielu soda naudu un izpestīja kaislīgos bairīša mīlētājus, jau pēcpusdienā Māris Novikovs abus varoņus redzēja SAP Arena, gatavojoties Latvijas -Šveices hokeja mačam un iesildot balsis ar gardo vācu alutiņu Jāņa Matuļa kompānijā. No visiem trim kungiem, uz kājām viņš stāvēja visstabilāk... Jācer ,ka vakarpusē varēšu sporta draugiem uzrakstīt kādus jaunumus par vakardienas pēcspēles atpūtu SDK Namejs nometnē, jo patlaban galvenie varoņi Azads K. un Agris S. vel nav atgriezušies štābiņā ... Gaidīsim mūsu varoņus ar jauniem dēku stāstiem ! NAMEJS FOREVER THE BEST !!!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-06, 05:20 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 24-10, 19:04
Posts: 190
vēmiens no viņiem nāk,jo vairāk apkarājies ar kkādiem sūdiem un taurītēm,jo lielāks fans esi :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-05, 10:49 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Шведы в шоке от «пьяного парома» Рига – Стокгольм
Image
Avots: http://www.telegraf.lv/news/shvedy-v-sh ... -stokgolym

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-05, 12:53 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Edward es to piedzivoju katru reizi kad dodos ar praami, peec 22 vakaraa paliek jautri, ap pusnkati ir fosi paskatities ap 2 jau jaiet skatities kurs saaks kaut ko jozigu dariit , 5 no rita kurs mirs

vel viens piemeers
Krievs Istambul -Riga-Vaasa/Umeå
So gadia kameer dzeks atklusies uz reisi, muus aizkaveeja 30min, tad dzks kad jaakaap aaraa nezin kur Vaasa/Umeå, reisaa idzera snabi un kuleeja, sadomaaja pakasiit locekli novilka bikses , Vaasa to acab savaaca,

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-05, 14:10 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Iedomajies vienkaarsi ieet sektoraa un brutaalaa veidaa visu SDK NAMEJS izmest araa no sektora he he he he,lai pasaule redz,ka vini nav nekaadi lv ultras...tas vareetu buut viens no maniem TO DO punktiem,ja kas sanaaks lv...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-05, 14:23 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 24-10, 19:04
Posts: 190
KBH CASUALS wrote:
Iedomajies vienkaarsi ieet sektoraa un brutaalaa veidaa visu SDK NAMEJS izmest araa no sektora he he he he,lai pasaule redz,ka vini nav nekaadi lv ultras...tas vareetu buut viens no maniem TO DO punktiem,ja kas sanaaks lv...


Viņi sevi nemaz nesauc par ultrām un nemaz nezin ko tas nozīmē.
Parasti kuzmiči,kuri spēles laikā izbļaus pāris saukļus un padzers aliņu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-05, 15:53 
Offline
ultras

Joined: 27-06, 17:24
Posts: 92
Location: BU
Nu viens no lideriem Sarauj Latvijai ir Bobo.Vinsh jau ir viens no BU biedriem ar :wink: Viens no ilgakiem Barons lidzjutejiem,kopsh Lainers laikiem.

Vnk pie mums vinam bungas ir atnjemtas un aizliegts kautko dauziit :)
Kaadreiz ari mums sektora smuki staveja un dziedaja.Tagad bishku pagajies mala no sektora . Tkaa,taa jau nav ka vini neko nezin.Nu bet lielaka dala protams ir aizbraukushi uz lielako kuzmicu saietu gadaa.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-05, 16:44 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Jeekabs wrote:
Nu viens no lideriem Sarauj Latvijai ir Bobo.Vinsh jau ir viens no BU biedriem ar :wink: Viens no ilgakiem Barons lidzjutejiem,kopsh Lainers laikiem.

Vnk pie mums vinam bungas ir atnjemtas un aizliegts kautko dauziit :)
Kaadreiz ari mums sektora smuki staveja un dziedaja.Tagad bishku pagajies mala no sektora . Tkaa,taa jau nav ka vini neko nezin.Nu bet lielaka dala protams ir aizbraukushi uz lielako kuzmicu saietu gadaa.


Vinam jaamaina vaards jo Bobo ir tikai viens Bobo Sörensen kurs bija Black Army liiders pirms Johan Seguy

http://www.youtube.com/watch?v=aMEbqT2uyos

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-05, 20:54 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
No Name Boy wrote:
Vinam jaamaina vaards jo Bobo ir tikai viens Bobo Sörensen kurs bija Black Army liiders pirms Johan Seguy

http://www.youtube.com/watch?v=aMEbqT2uyos


Es dažreiz brīnos, no kurienes tev šitāta huiņa nāk ārā ? ? ? ? Tu vispār sarunai līdzi seko vai pilnīgā pohujā tik drukā visādu sviestu ? ? ? ? Varbūt tomēr padomā, pirms ko raksti ?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13-05, 21:28 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 20:29
Posts: 164
Location: Riga/London
tie nav fani, tas ir reizi gadā ceļojošais alkoholiķu cirks

_________________
klau,kas ta man-parastam pacanam,kam paari dvacaram?!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13-05, 22:13 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
British wrote:
tie nav fani, tas ir reizi gadā ceļojošais alkoholiķu cirks


Palasi apollo ka dzekiniem iet Stkl, tos deretu iesudzet par valsts apkaunosanu, ari cela uz pramja ..... alko circuss

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14-05, 09:24 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Vo vo...fani he he he...ari seit,kad bija 2 draudziibas speeles pret Daaniju...uz Vojenses speeli ari es aizkuulos,bet tuseeju nost no visiem tiem pardzertajiem faniem,viestraadniekiem...daani tocna skatiijaas kaa uz cirku,kad saaku teikt varbuut kaadu normaalu songu uzdziedam,tad saneemu pretim smieklus un visi turpinaaja LAT VI JA...
Es jums saku tur nav variantu vajag paraadiit,ka vini ir nulles,es nezinu ar baneriem vai kaadiem saukliem,pa muti jau nesitis saveejam..Es to noteikti izdariitu,bet pagaidaam ir reaals klusums,kam esmu rakstiijis par manaam idejaam,tad visiem ir kas cits pirmajaa vietaa...Vel gaidu zinu no BU.

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14-05, 09:30 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Un jus redzat ko Norveegi dara...Blin traks var palikt es veel tagad atceros to toto koeficentu par Norveegu iekluusanu cetriniekaa,blin vajadzeeja riskeet ar 1000dkk tagad reaali nokritis....Un lv jau pasaa saakumaa bija koeficents 500,ASTONAS REIZES LIELAAKS NEKAA NORVEEGIEM,tatad viiri zinaaja,ka trolli var izsaut.

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14-05, 13:16 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Un vispaar seit mees tik runaajam un apdirsam SDK...
Re ku baners gatavs,citeejot,BRITISH--SDK NAMEJS---JUS NEESAT FANI,JUS ESAT REIZI GADAA CELOJOS CIRKS.
Ticat man aizdomaasies...Vai veel labaak,novaakties vismaz 50 vai vairaak puikaam,aiziet uz izlases speeli,uztaisiit normaalu supu,pacelt saadu baneri,kuram sekotu ULTRAS.LV baneri un cilveeki redzees atskiriibu..
Un esmu dross,ja sups ir ritmisks un skanos,tam pievienosies ari maleejie sektori un sdk nameja SARAUJ buus pie vietas nolikts,tikai saadi var ko mainiit....bet nu diemzeel skiet,ka tas paliks tik taa gaisaa karaajoties,jo viens vai pat piecataa es neiesu blaustiities,tam tocna nav jeega...

Tas pats atiecas uz futbolu,lai ari tur situaacija ir nedaudz labaaka,bet vienalga repertuaari ir paaraak iisi...piemeeram,kaut vienu saakumaam labi skanosu dziesmu,kaut 15 min no vietas nomaukt,tam ir efekts.

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014