LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 28-03, 12:24

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 14-05, 15:37 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Un jus redzat ko Norveegi dara...Blin traks var palikt es veel tagad atceros to toto koeficentu par Norveegu iekluusanu cetriniekaa,blin vajadzeeja riskeet ar 1000dkk tagad reaali nokritis....Un lv jau pasaa saakumaa bija koeficents 500,ASTONAS REIZES LIELAAKS NEKAA NORVEEGIEM,tatad viiri zinaaja,ka trolli var izsaut.


Paskatie skur puse Norvegina speelee: Jonas Holos - Växjö Lakers, Marius Holtet - Färjestad un dara to loti labi, ;)) Tommy Kristiansen - HV71 , Per-Åge Skroder - Modo viens no Modo vilcejiem kopa ar Dani Morten Madsen, Anders Bastiansen - Färjestad, viens lo labakiem komanda, Martin Lauman - Ylven - Linköping, diemzeel regresee, Martin Åsk - Förjestad, Martin Råjmark - Timrå, mats Trygg - HV71, Kristian Forsberg - Modo, Mattis Olimb - Västra Frölunda, Olle Kristian Tollofsen - Modo

Tie kas regularis katas Elitserien sos uzvbardus zin, loti labi speletaji un nau brinums ka dani ta spele, cik lavins nospeleja Brynäs 1min LOL

Slikti hokejisti Zviedrija nespelee un pa blatu netiek

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14-05, 15:40 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Bl sodien skola man kad prasija vaie smu no Lv, man prasija vai es biju Stkhl und zeru ar lv hokeja fabiem, zb man tam gribejas ievilkt pa muti , tad bija jasaka nej, jag var inte, jag är AIK, jag äslakr gnaget och svensk hokej, (es tur nebiju, esmu aik un milu aik)

To Swe domaa par mums un taalu ziemelos , nu jaaa

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14-05, 17:46 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
ALIVA DENMAR,ALIVA DENMARK....
Tev pilniiga taisniiba veciit,redz varenais khl un rigas dinamo nevar neko izdariit daaniem ha ha ha ha ha ha.
SKANDINAAVU HOKEJS IR LABAAKAIS PASAULEE UN LAI IET DIRST KURS TAM NEPIEKRIIT.
Daniem loti neveicaas saakuma,bet vini ir loti labi un arii 75 procenti speelee zviedrijaa un 4 no nhl...Daani ir stabila top astonieka komanda.
Zviedriem ir jauzvar cempii,tas butu labi HELSIKOS triumfee SVERIGE....jo somi nav muuseejie DAANIJA,NORVEEGIJA,ZVIEDRIJA ir skandinaavija.

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-05, 00:23 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
ALIVA DENMAR,ALIVA DENMARK....
Tev pilniiga taisniiba veciit,redz varenais khl un rigas dinamo nevar neko izdariit daaniem ha ha ha ha ha ha.
SKANDINAAVU HOKEJS IR LABAAKAIS PASAULEE UN LAI IET DIRST KURS TAM NEPIEKRIIT.
Daniem loti neveicaas saakuma,bet vini ir loti labi un arii 75 procenti speelee zviedrijaa un 4 no nhl...Daani ir stabila top astonieka komanda.
Zviedriem ir jauzvar cempii,tas butu labi HELSIKOS triumfee SVERIGE....jo somi nav muuseejie DAANIJA,NORVEEGIJA,ZVIEDRIJA ir skandinaavija.


Nu hokejaa es arii Fin piesdkaitu skandinaavijai un NHL ir labaakais tad seko Elitserien man patiik kaa Zurch Lions izvaroja Metalurg hokeja CL, varenais Rus apraavaas,
Swe zin ka NHL ir labakais, Fin zin, daleeji Rus bet viniem interesaa nauda. kur ir Slovaki ar saviem KHL ,
Skandinaavijaa ir iipascha hokeja atmnosfeera kas nau KHL un beuus, nu nevar buut Cehova, Magnita civilzeetaaka par Luleå, Skellefeteå , Växjö

Bet par speelu nu KHL jaa vismaz tauta aprasies ar savu KHL, lameer Latvijai nebus 10-15 NHL konkure4tspeejigi speeleetaaji, tad nau ko cereet uz uzvaraam, Lv vieta ir starp B grupi un 1/4 , pusfinaalam jaabuut taadak ka vis mostraadaa, bet taalak, diez vai , un Latvijaj nau savas liigas, pad Daanijas 3 ir labaaka par Lv hokeja liigu, tauta dirs ka Francija Italija, bet viniem ir savas lkiigas un labakaa liimeni, mums tikai Dinamo , bet cik ilgi vins eksistees ??? Kas taaalaak?
Skandinaavija hokis neizmirs bet attsistisies, bet Lv .... un zviedrime ir tuvaaks Modo vs Timrå, kaa piemeeram DIF vs Magnitka, nevienam nepis krievija te, zeel bet Latvijaa kautkaada hamtiminsija vs sibirj ir zvariigaakaa kaa Latvija cempis, nozeelojami

PS muus driis saaka neciest latvijaa par muusu avangarda domu gaajienu LOL

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-05, 02:38 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 20:29
Posts: 164
Location: Riga/London
KBH CASUALS wrote:
ALIVA DENMAR,ALIVA DENMARK....
Tev pilniiga taisniiba veciit,redz varenais khl un rigas dinamo nevar neko izdariit daaniem ha ha ha ha ha ha.
SKANDINAAVU HOKEJS IR LABAAKAIS PASAULEE UN LAI IET DIRST KURS TAM NEPIEKRIIT.
Daniem loti neveicaas saakuma,bet vini ir loti labi un arii 75 procenti speelee zviedrijaa un 4 no nhl...Daani ir stabila top astonieka komanda.
Zviedriem ir jauzvar cempii,tas butu labi HELSIKOS triumfee SVERIGE....jo somi nav muuseejie DAANIJA,NORVEEGIJA,ZVIEDRIJA ir skandinaavija.


Džekiņ, ne pirmo reizi lasu tavus komentārus, un man tas padodas ar grūtībām, jo zib gar acīm.
Nokačā apostrofu lūdzu!
Vai piemēram 2-3 posti pēc kārtas, tas mani vienmēr bija izbrīnījis : vai tad nevar smuki visu salikt kopā vienā ziņojumā?
Padari savus ziņojumus par lasāmiem.
Tas pati bēda ar Kārli šajā forumā...
Nu bet tas tā...

Un tagad par to dāņu slavēšanu: kā var teikt ka Dānija ir stabila top 8 komanda, ja viņi tikai šodien uzvarot Latviju izvairijās no diezgan drošas izkrišanas uz I Divīziju?m?
Somi nav mūsējie?
Tu sevi jau pieskaiti klāt īstiem dāņu patriotiem?
Ko tad aizmirsi šajā forumā?
Vai tev sviests galvā pa daudz sakrājies?

_________________
klau,kas ta man-parastam pacanam,kam paari dvacaram?!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-05, 08:21 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
British wrote:
KBH CASUALS wrote:
ALIVA DENMAR,ALIVA
Vai tev sviests galvā pa daudz sakrājies?


Dazi redz lietas kada stas ir par latvijas hokeju un KHL; tautaj jatver acis , cik var klausities tagad mees khl, mees baigie krutie, tagad rausim medalas, krievus, cehus, visus pec kartas, bet rezultata ka nau ta nau

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-05, 16:06 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Protams,ka pieskaitu sevi daaniem,nu ne isti daaniem,bet Kopenhaagenai...
Kaa jau teicu dakiem saakums galiigi neizdevas un vini ir noteikti speeciigaaki par jebkuru lv izlases sastaavu un man pie vienas vietas ko tu domaa, saprati- JEFIN....

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-05, 16:35 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Un savu nostaaju un attieksmi pret Latviju esmu skaidri pateicis un ari mana saikne un lojalitaate pret kbh ari ir skaidra...Un tu neesi dala no angliem???Vai ari esi karteejaa krievu urla,kura staigaa rinkii un zaakaa vieteejos...man apkaart ir tikai un vieniigi kopenhaageniesi un ne vienu vien gadu,mums ir vieni uzskati,merki un virziens,tas ir tikai normaali,ka man ir viedoklis vairaak kaa no Kopenhaagenas puses..Atbildeeju tev normaalaa tonii un tikai taapeec,ka esi no SKONTO.

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-05, 23:41 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 03-11, 21:12
Posts: 130
Location: FK Jelgava
Mhm... Jāpiekrīt aizrādījumiem. Atkal now nēimmm bojs svilina man acis ārā... Un es šeit pat nerunāju par garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm, jo pat apostrofs nepalīdzēs šajā ārprātā. Teksti nelasāmi un grūti uztverami. Jābūt taču vismaz kaut kādai elementārai cieņai pret valodu...
P.S.
naU - naV (aizrādu atkārtoti)
tautaJ - tautaI
jātver - jāAtver

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-05, 12:31 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Piedod Jelgavniek,bet ko tu pieseejies vinam,cilveeks ir vairaak zviedrs nekaa latviets,bet ar atbalstu un domaam par Latviju,tu kaut esi dzirdeejis kaa runaa zviedri,ja tev buutu ne vienu vien gadu desmitu jaarunaa sajaa valodaa bez kontakta ar latviesiem...Piekriitu,biskin savaadi varbuut vins raksta,bet es,piemeeram,saprotu visu un tas ir tik apsveicami,ka cilveeks raksta,ja ne varbuut gramatiski pareizi,tad akustiski un saprotami latviski...nevis,piemeram,kaa urleens MOLODOJS mauc kirilicaa un vinam jus neviena vaarda blin nesakat,kirilic vispaar nav latviesu alfabeets un sii ir valoda pret kuru latviesi nobalsoja...
Un kas atiecas pret vinu kaa pret personu,tad viss respect vinam par to ar kaadiem cilveekiem vins skandinaavijaa ir sakaros un tam cik daudz vins ir informets,runaajot par musu pasauli!!!!!

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-05, 14:50 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Kaadeel neviens molodojam nepiesienas ka kirlica raksta ?
Te nav skola kur jaraksta ar garumzimem , un man PC to nemaz nau man ir Å Ä Ö taa kaa pet gribeedams nevaru uzraklsrit un ko es rakstu es nekad nelasu, arii skolaa nelassiju biuju nagla dirsaa latv val skolotajai , vaacu val un jeb kur jo savas kludas nelaboju, esmu par slinku

PS kaads dziredeeja kaa Artis Abols runaaja intervijaas ar Swe zurnalistiem, lauzitaa zviedru val, prieks hokejista tiri labs limenis ;))) apsveicu Arti ka 4 gadu laikaa speeleejot iemasacijaas valdodu .

PS man reiz skolotaja Lv una rii Swe teica ka man ir dislepsija, man jaaiet paarbaudiities, taa ka moz vinai taisniiba?

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-05, 15:22 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 28-09, 13:26
Posts: 224
Location: Mītavas Patrioti (ex)
Pohuj kādā valodā raksta šis vai tas, galvenais ir rakstīt valodā nevis kaut kādā atreferējumā. Man personīgi pie dirsas vai teksts ir angļu, vācu, krievu vai latviešu valodās pa cik šīs valodas pārvaldu, tomēr ja ir jālauž acis un jāmēģina saprast domu, pat vārdus, tad labāk lasu oriģinālvalodā, kaut vai dāņu, zviedru - viens klikšķis un google pārtulko uz vēlamo valodu, kas starp citu ir nemaz tik slikts, nepārtraukti sistēma uzlabo vārdu kombinācijas un locījumus.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19-05, 10:43 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
NO NAME BOY drukaa zviedriski.

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19-05, 19:30 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 19-09, 15:43
Posts: 244
Location: Riga, Aizkraukle
No Name Boy wrote:
Kaadeel neviens molodojam nepiesienas ka kirlica raksta ?
Te nav skola kur jaraksta ar garumzimem , un man PC to nemaz nau man ir Å Ä Ö taa kaa pet gribeedams nevaru uzraklsrit un ko es rakstu es nekad nelasu, arii skolaa nelassiju biuju nagla dirsaa latv val skolotajai , vaacu val un jeb kur jo savas kludas nelaboju, esmu par slinku

PS kaads dziredeeja kaa Artis Abols runaaja intervijaas ar Swe zurnalistiem, lauzitaa zviedru val, prieks hokejista tiri labs limenis ;))) apsveicu Arti ka 4 gadu laikaa speeleejot iemasacijaas valdodu .

PS man reiz skolotaja Lv una rii Swe teica ka man ir dislepsija, man jaaiet paarbaudiities, taa ka moz vinai taisniiba?


Bļāviens, Niknais, es pavisam noteikti zinu, ka latviešu valoda Tev nav sveša:) Uzstādi normālus klaviatūras iestatījumus un drukā ar visām garumzīmēm uz nebēdu :)
Starp citu, neesi tajos Zviedrijas mežos bik aizsēdējies? Uz Baltijas kausu negribi atbraukt?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-05, 17:54 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Lv valoda man nau svescha, bet man riebjas labot kludas, cik zinaams Lv nau klaviaturam garumzimes, jaspiez , vai kaads taustins , un man njau naudas lai dotos uz Eesti vai Lv , un Lv nau kur dzivot. Man totaali truukst naudas, kaads varbuut var paarskatiit uz kontu? Un ja brauksu CSN draaziis mani , ta ajau draaz kaadeel peerku kebabu pa SEK 77nevis izpisto burgeri pa SEK 35

KBH - starp citu vakar biju Sundsvall,(low profifle, low radar event) vienaa biker bar kopaa ar daziem pazinaam , dazi daanu HAMC suppport un Itaalu Red Devils MC, tajaa paschaa laikaa viens no viniem ir Boys San, otrs Brigate Maratona, un 2 no Veronas (ko es zinu kops 2006 personiigi) kam ir sakari ar Brigate + veel viens Polu bikers, dzeks ir old school bet nau 1% , dzeku 2 poli auto brauceeji gribeeja apstraadaat, tad Zviedru zeenu tos apstraadaaja ar amuriem, un mazliet paoksereeja kravas kastee, taa vinu ieliuidzaasm krogaa,
Uzzinaaju jaunas lietas par Polijas hooliem,

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014