LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 28-03, 14:03

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 29-04, 19:23 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-09, 23:35
Posts: 152
Location: Рига, Латвия
Зато организотора СДК Намейс величают "лидером всех хоккейных фанов Латвии" во многих интервью и передачах.

:lol:

_________________
Блог о фанатской субкультуре http://www.fkv.lv


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-04, 00:43 
Offline
ultras

Joined: 11-06, 12:17
Posts: 328
Location: MF Liepaja
Tas ir normaali. Sabiedriibai jau pasen ir radiits iespaids, ka iists liidzjuteejs ir cilveeks aaksta kostiimaa, un ar taureem apkaaries. Jo vairaak apkaaries ar taureem, jo labaaks "fans". Pat, ja mums to stereotipu izdosies lauzt, tad ne aatraak par paardesmit gadiem.

_________________
www.metalfans.co.nr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-04, 07:17 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 28-09, 13:26
Posts: 224
Location: Mītavas Patrioti (ex)
bet mēs zinām patiesību! pie kājas ko domā citi.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-04, 13:37 
http://esports.lv/hokejs/pc_2009/video/ ... sie_latvij

vnk video kas parada manas emocijas parbaudes speles!!! stav paplivina karogu un YEEE mes esam labakie fani!!! :@:@:@ mans ierosinajums - mosk uz futo izlases spelem aizliegt namejiesiem nakt ultras sektora???


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-04, 23:08 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Molodoy wrote:
Зато организотора СДК Намейс величают "лидером всех хоккейных фанов Латвии" во многих интервью и передачах.
:lol:


TV3 visur Jānis Barkāns-HOKEJA FANU LĪDERIS.
Ar laiku masu medijos būs jauzsāk PR akcija pret tādiem ākstiem.
Stapr citu! Pie viņiem ar katru gadu paliek arvien mazāk cilvēku.
Pēc gada viņi paliks 2-3

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-04, 23:33 
cik zinu8 tad vini tik itkaa kadi 20 in bet taa kaaa vini parasti prieksaa stav lidz ar to iespaids ka visi ir namejiesi!!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-05, 10:32 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
KarlisASK wrote:
cik zinu8 tad vini tik itkaa kadi 20 in bet taa kaaa vini parasti prieksaa stav lidz ar to iespaids ka visi ir namejiesi!!!!


nē, namejieshi kopumā ir ap 40. Visbiežāk ir tā ka liela daļa neierodas uz kādām spēlēm.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-05, 15:03 
maarc wrote:
KarlisASK wrote:
cik zinu8 tad vini tik itkaa kadi 20 in bet taa kaaa vini parasti prieksaa stav lidz ar to iespaids ka visi ir namejiesi!!!!


nē, namejieshi kopumā ir ap 40. Visbiežāk ir tā ka liela daļa neierodas uz kādām spēlēm.
paldies ka laboji!!! ;) vnk es saku tik cik es vinus esmu redzejis!!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-05, 15:31 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Sākas! E-sports jau raksta!

Viedoklis: Latvijas hokeja fani - pārvērtēti?
Mēs varam lepoties ar Latvijas hokeja faniem. Optimistiski, patriotiski un līdz pēdējam atbalsta savējos. Taču ir kāds "bet", kas nomoka mani jau n-tos gadus – labākie esam trokšņa ziņā, bet, vai kvalitātes? Atbalstītāju pulkam jābūt daudzveidīgam un galvenokārt jāpielieto sava balss – taču mums ir tikai pāris saukļi un bungas, kas nomāc pūļa skaļumu.

Viss raksts: http://esports.lv/hokejs/pc_2009/010520 ... parverteti

Par SDK:
piemēram, "SDK Namejs" saviem biedriem nekādus atvieglojumus nepiešķir, izņemot Kirova Lipmana iedoto autobusu. Spēlē pret Šveici šiem faniem pat nav bijušas biļetes. Tas ir viens no iemesliem, kādēļ cilvēki nemaz nevēlas pievienoties šajai fanu organizācijai. Visskumjākais ir tas, ka jau tā nelielais Latvijas pūlis, kurš ir aizbraucis uz Šveici, dalās četrās grupās – līdzjutēji bez fanu kluba, līdzjutēji ar "Dinamo" krekliem un saukļiem, "SDK Namejs" grupējums un skatītāji Latvijas izlases kreklos. Pret pēdējiem nekad nav bijušas pretenzijas, jo uzskatu, ka ja tu uzvelc kreklu, tas nebūt uzreiz nenozīmē, ka visu spēli ir jābļauj. Toties "SDK Namejs" līdz šim palicis atmiņā ar to, ka atbalsta izlasi tikai brīžos, kad tiek parādīti uz ekrāna. Arī šajā fanu klubā ir savi izņēmumi, bet kopumā tas atgādina buržuju pagozēšanos avīzēs un televīzijās. Žēl, ka visu atbalstu saņem tieši šis grupējums, uzdodoties par fanu klubu nr.1.

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Last edited by Edward on 01-05, 15:49, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-05, 15:47 
es domaju ka ULTRAS - LATVIJA SIS LAIKS IR JAIZMANTO un jauznemas lidera pienakumi un janogriez skabeklis un jarada vadosas organizacijas gods Latvija!!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-05, 15:54 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Iespēja jāizmato visiem fanu klubiem!
ULTRAS LATVIJA ir fanu klubu apvienība uz futbola izlases spēlēm...
Tikai daļa var atbalstīt HOKEJU un BASKETBOLU.

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-05, 10:46 
Offline
ultras

Joined: 08-08, 20:30
Posts: 7
nav jau svarīgi kurā sporta veidā, bet gan, lai Latvijā vispār sāk saprast, ka fanošana neaprobežojas ar pāris saukļu bļaušanu un vnk trokšņa radīšanu visu spēli. sapratīs to hokejā, kas tomēr ir masveidīgākais pasākums, arī citu sporta veidu supports no tā tikai iegūs... neesam jau mēs Latvijā tik daudz, lai varētu noslāņoties katrs uz savu sporta veidu... :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-05, 12:10 
:idea: :wink: pilnibaaa piekritu!!!! bet rodas jautajums vai ir cilveki kas ir gatavi no sejienes piedalities lidziga veida suportesana ka izlases atbalstisanaa H-sektora uz hokeju???


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-05, 12:37 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
kāds ir un kāds nav.
vispirms īstā kultūra ir jāieborē tiem jauniešiem kas rīgas centrā ar alus 4pakās norautiem suvenīriem bļaustās un domā ka ir labākie dzērāji pasaulē. kamēr šie vēl jauni, tikmēr vēl pielaužami. bet kuzmiči, tas jau ir noiets etaps.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-05, 13:03 
maarc wrote:
kāds ir un kāds nav.
vispirms īstā kultūra ir jāieborē tiem jauniešiem kas rīgas centrā ar alus 4pakās norautiem suvenīriem bļaustās un domā ka ir labākie dzērāji pasaulē. kamēr šie vēl jauni, tikmēr vēl pielaužami. bet kuzmiči, tas jau ir noiets etaps.
manu prat ja tagad tiesam visi kopa mes saktu ieviest ultra fanosanas stilu visos LATVIJAS nacionalajo izlasu sporta veidos tad es domaju jau pec gada musu rindas butu 10 vai pat 20 kartojusas!!!! es domaju ka neviens ipasus skerslus mums visiem neliktu un tas butu iespejams visu realizet tik tur mums visiem ir liels darbs prieksa!!!! es iesaku izveidot tiesam visam sim LAtvijas Fanu biedriba vai kautkaa taa kur nekadaa veida nepienemam cilvekus, kas noliedz ultra stila komandu(izlasu) atbalstisanu!!! katrs fanu klubs delege vienu cilveku var arii vairakusm kas iesaistas visaa organizatoriskaja darbiba un es domaju ka mes laika gaita arii butu vadosie fani(ultras) gan Baltija un var but vel vairak!!! lai tas viss norisinatos pozitivaa cela ir jasezas visiem pie sarunu galda un jaizruna sii tema ar vienu iznemumu SDK NAMEJS!!!! jo kaa jau es izteicos un arii vel daudzi esporta tad vinji to ir darijusi un nebaidos ka to arii daris futbola izliks savu karogu pasa prieksaa un visiem rodas iluzija re kaa namejiesi fano par Latvijas futbolu, hokeja ir atkal otradak vini nostajas pasaa prieksaa itkaa vini ir tie kas too visu organizee u.t.t.

manu prat sis viss pasakums butu i Latvijas fanu kulturai vajadzigs, gan arii mums pasiem tas butu izdevigi, jo musu visu rindas klutu ieverojami lielakas!!!!


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014