LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 24-04, 04:54

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 106 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 10-06, 14:54 
KarlisASK wrote:
pec 18:00 bushu sanemis atbildi par biletem!!! shobrid skaits ar gribetajiem ir 36 un dalibnieki ir no MPatrioti; BU; YA un 5 parastie kas iet tikai uz futo, bet bus vel1!!! ;)
jau 46 :)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 10-06, 16:51 
diemzhel sapriecajos pa atru!!!! :( federacija ka deva ta dos tik cik bija uz liepaju - tas ir 100 biletes visiem faniem, atbalstitajiem u.t.t un viss max ko es izludzos tas ir sobrid 9 biletes!!! doma ir tada ko man ieteica raisins - visi kas ejam vai domajam iet. ideja tatad ja mes piemeram esam 50 cilveki un mums pa brivu ir 9 biletes tad varam darit tadu fichu ka visi metas uz to 41 bileti kopaa visi 50 cilveki!!! tas sanaka ka letaka bilete ir 3,50 bileshu servisa tad mums sanak nu vismaz biki letak tas 2.87 nu vismaz kautka!!! letak un taa varam vismaz but visi vienaa sektoraa un graujam!!! 50 cilveki!! ko sakat???


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 10-06, 17:10 
izksatas ka biki saberzos!!! :( cik man pateica viens cilveks kas kartoja biletes ka vis drizak uz parbaudes machu pret leishiem var kautko nopientu mutit, jo tad biletes vares dabut cik vien vajag!!! jo tas ir parbaudes speles, kur tas viss nav uzskaitee ka tagad ir tas !!!! :(


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 10-06, 18:21 
ja kadam veljoprojam ir velme iet tad daru zinamu ka mes domajam bazeties 108 sektora pa kreisi , sakot no 13 rindas http://www.bilesuserviss.lv/lat/concert ... cert=51226
cena izradas ka ir 3/2,55 nemaku arii isti patiekt ko tas arii nozimee!!! bet domaju ka te ir cilvkei kas maces paskaidrot!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 10-06, 19:29 
man ir vispar radies viens jautajums ko lietojam vizualaja noformejuma??? karogi baneri u.t.t. ??? :)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 10-06, 22:08 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 11:13
Posts: 108
Location: BU
Izlasīju pēdējos 4 komentus un tā arī neko nesapratu :neutral:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10-06, 22:30 
to rediss to ka no sakuma paredzetajam bezmaksas biletem netiekam, bet ir iespeja iegadaties kases uz 108 sektoru kur visi pulcejamies!!! sodien radas ari laba diskusija skaipa par vizualo un tas ir atrisinats 2 dalas viens ir baneritis kuru rit dzeki taisis un baloni ar kuriem veidosim karogu!!! :) par temu ko liekam uz baneri gan nelikshu seit, jo ir redzigas acis kam var nepatikt!!! :)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 11-06, 23:16 
pacelu balto karogu lidz parbaudes machiem pret lietuvu vechiem!!! ZB bojat visu garigo ar kuzmam!!! :( zel loti ta negribas darit, bet esmu spiests psihologiski!!! pret lietuvu kad bus augusta parbaudes spele parunashu ar kuzmam lai atpishas taja spele un ljauj mums uztiasit normalu atbalstu!!! taa pat pirmo reizi man ZB cilveks ar kuru man bija normalas attiecibas - Dinars!!!! :@:@:@ bet nu neko darit!!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 11-06, 23:20 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
Namejs ar dināru ir ultru kustības izplatības šķēršļi. to es redzēju pats savām acīm. bt nu ar baneri barkāns tika sagruzīts.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11-06, 23:22 
maarc wrote:
Namejs ar dināru ir ultru kustības izplatības šķēršļi. to es redzēju pats savām acīm. bt nu ar baneri barkāns tika sagruzīts.
domaa vi9nji vinu redzeja??? :D


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 11-06, 23:38 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
biju klaat kad viens no namejieshiem manam sencim teica ka barkaans sagruzijies par kaut kaadu baneri kas veersts pret nameju. kjiip redzeeja ka kaut kas top vai kas tamliidziigs. pohuj. vinjus vajag izspiest no futbola, ja ne no hokeja tad no basketbola ofic. taadi klauni nevar buut.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11-06, 23:41 
maarc wrote:
biju klaat kad viens no namejieshiem manam sencim teica ka barkaans sagruzijies par kaut kaadu baneri kas veersts pret nameju. kjiip redzeeja ka kaut kas top vai kas tamliidziigs. pohuj. vinjus vajag izspiest no futbola, ja ne no hokeja tad no basketbola ofic. taadi klauni nevar buut.
nu kad mes ar sandi zimejam vinu pie arenas ap 6 tad vins redzeja ka mes kautko mutijam augsha!! :D kautko nodirsa ka mums nav ko darit? u.t.t un aizgaja!! :D iespejams tapec arii banerus nelika!!! resepkt viniem par to!! :D


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 11-06, 23:53 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
nākamreiz lielāku audumu lai var saprast

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11-06, 23:56 
maarc wrote:
nākamreiz lielāku audumu lai var saprast
vnk mes vel ilgi domajam ko drukat virsu un izlemam tik uz vietas!!! no sakuma tik skaipaa parunajam ka vajag kautko!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 12-06, 00:18 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 30-08, 10:09
Posts: 41
Location: Salaspils
nu ko es varu pateikt par šo lietu :?:

šim prrojektam šajā laikā ir īstā vieta :!:

visiem skaidrs, ka dzīvojam mēs grūtā laikā.

es ar' barkāna un dinārveidīgo vietā negribētu zaudēt piķi savā rūpalā tāpēc, ka ir uzradušies normāli stosi + tas, ka arī publikai sāk jau piebesīt apmēwrasm trīs vieni un tie paši saukļi'un klaunādes tribīnēs jau daudzu gadu garumā.

P.S.

Spēli neredzēju. var kāds iemest linku ar banera bildi, var PM. Ļoti interesē. :razz:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 106 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014