LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 23-04, 22:59

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 106 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 17-06, 14:06 
Offline
ultras

Joined: 11-06, 12:17
Posts: 328
Location: MF Liepaja
Var jau arī iznest problēmu tautās - atklāto vēstuli Namejam izsūtīt arī esportam, delfiem, utt.

_________________
www.metalfans.co.nr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-06, 14:18 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
domāju, ka pa ļaunu nenāktu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-06, 14:57 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
attīstot ideju, es pat ieteiktu sūtot nameja vēstuli, priekš medijiem pielikt klāt atsevišķu paskaidrojošu info, kur uzrakstītu kāpēc tāda vēstule tapusi, kas un kā notiek izlašu atbalstīšanā, nameja lomu tajā un atbilstību attīstības tendencēm pasaulē. lai neizskatās pēc atsevišķu cilvēku neapmierinātības - žurnaļugas jau diezgan maz ko saprot, kontakts viņiem ir tikai ar nameju, līdz ar to tāpat domā, ka Latvijas fanu kodols ir tieši barkāns un trīs blondīnes.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-06, 15:01 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Latvijas fanu kodols ir tieši barkāns un trīs blondīnes

Zigi! Tieši desmitniekā!

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-06, 15:13 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
aš asara notecēja


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-06, 17:21 
ideja ir apsveicama, bet es taja varu piedalities kaa persona, nevis ka organizacijas parstavis!!! jo diemzel ir dazi namejs fani kas ir YA bet domajams ka nakam sezon vairs nebus!!! par ko varetu minet atklataja vestule - o ka Namejs fanu dzives idealogija ir "REKLAMAS FANI", tas ir cilveki, kam tikai rup, lai kads iestajas vinu "very cool fans" organizacija un ienak $$$ par kuram Barkans var atkal uzdzivot!!! man tads jautajums Ultras LV ir officjali registretas??? :)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-06, 20:04 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Intelektuāli ilustrēšu karikatūru.

melni baltās svītrās(līdzīgi hokeja tiesneša formas tērpam)gērbts vīrietis,priekšā uz strīpotā krela rāmītis,rāmīti teksts:"FANU KULTŪRA".Pretī stāv Barkāns un tiesnesis pacēlis labo roku,rokā sarkana kartīte,Barkānam saka:"TU ESI NORAIDĪTS NO FANU SEKTORA!"

Karikatūra uz lielformāta palaga un izklāta sektorā.
Ir pazīstami grafiti mākslinieki,kas specializējas uz animāciju.Atliek kooperēties un finansiāli nosegt akciju.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-06, 20:32 
Offline
ultras

Joined: 02-01, 11:14
Posts: 165
Location: MF Liepaja
Saulessirds wrote:
Intelektuāli ilustrēšu karikatūru.

melni baltās svītrās(līdzīgi hokeja tiesneša formas tērpam)gērbts vīrietis,priekšā uz strīpotā krela rāmītis,rāmīti teksts:"FANU KULTŪRA".Pretī stāv Barkāns un tiesnesis pacēlis labo roku,rokā sarkana kartīte,Barkānam saka:"TU ESI NORAIDĪTS NO FANU SEKTORA!"

Karikatūra uz lielformāta palaga un izklāta sektorā.
Ir pazīstami grafiti mākslinieki,kas specializējas uz animāciju.Atliek kooperēties un finansiāli nosegt akciju.


Es uzskatu, ka SDK Namejs nav tik vērts, lai viņu dēļ kaut ko terēties un zīmētu. Antireklāma arī ir reklāma. Mana doma bija tikai viņiem to pateikt, aizrakstīt vēstuli un viss.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-06, 22:24 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
ost wrote:

Es uzskatu, ka SDK Namejs nav tik vērts, lai viņu dēļ kaut ko terēties un zīmētu. Antireklāma arī ir reklāma. Mana doma bija tikai viņiem to pateikt, aizrakstīt vēstuli un viss.


Arī fakts.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18-06, 10:07 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Saulessirds wrote:
Intelektuāli ilustrēšu karikatūru.

melni baltās svītrās(līdzīgi hokeja tiesneša formas tērpam)gērbts vīrietis,priekšā uz strīpotā krela rāmītis,rāmīti teksts:"FANU KULTŪRA".Pretī stāv Barkāns un tiesnesis pacēlis labo roku,rokā sarkana kartīte,Barkānam saka:"TU ESI NORAIDĪTS NO FANU SEKTORA!"

Karikatūra uz lielformāta palaga un izklāta sektorā.
Ir pazīstami grafiti mākslinieki,kas specializējas uz animāciju.Atliek kooperēties un finansiāli nosegt akciju.


jēzīt :roll: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18-06, 11:15 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
pietiek ar uzraxtu SDK Nmejs un ar sarkanu svītru pāri.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18-06, 15:27 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 06-06, 08:42
Posts: 62
Location: Ventspils
Vai - SDK NAMEJS izeja ir tur ---->

_________________
11, 11, 11! Viiiri ceelaas kaujaaa!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19-06, 21:35 
Offline
ultras

Joined: 27-06, 17:24
Posts: 92
Location: BU
:razz: paliek intresanti...liidz rudenim pagaidiet luudzu :grin:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19-06, 21:38 
Offline
ultras

Joined: 27-06, 17:24
Posts: 92
Location: BU
KarlisASK wrote:
ideja ir apsveicama, bet es taja varu piedalities kaa persona, nevis ka organizacijas parstavis!!! jo diemzel ir dazi namejs fani kas ir YA bet domajams ka nakam sezon vairs nebus!!! par ko varetu minet atklataja vestule - o ka Namejs fanu dzives idealogija ir "REKLAMAS FANI", tas ir cilveki, kam tikai rup, lai kads iestajas vinu "very cool fans" organizacija un ienak $$$ par kuram Barkans var atkal uzdzivot!!! man tads jautajums Ultras LV ir officjali registretas??? :)


vispaar es tev neticu..nevienam vaardam...un aizdomiigs ir arii Tavs peedeejais jautaajums!! :evil: paareejie njemiet veeraa.Shitam dzeltanajam veel nevar ticeet.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-06, 08:32 
Jeekabs wrote:
KarlisASK wrote:
ideja ir apsveicama, bet es taja varu piedalities kaa persona, nevis ka organizacijas parstavis!!! jo diemzel ir dazi namejs fani kas ir YA bet domajams ka nakam sezon vairs nebus!!! par ko varetu minet atklataja vestule - o ka Namejs fanu dzives idealogija ir "REKLAMAS FANI", tas ir cilveki, kam tikai rup, lai kads iestajas vinu "very cool fans" organizacija un ienak $$$ par kuram Barkans var atkal uzdzivot!!! man tads jautajums Ultras LV ir officjali registretas??? :)


vispaar es tev neticu..nevienam vaardam...un aizdomiigs ir arii Tavs peedeejais jautaajums!! :evil: paareejie njemiet veeraa.Shitam dzeltanajam veel nevar ticeet.
ja godigi man pilnigi vienalga vai tu man tici vai ne!!! es savus vardus padaru darbos nevis tiaki tuksha solishana un ta tas bijis vienmer un bus vienmer!!!lai vai kada jautajuma, tapec tava ticeshana, neticeshana man dzili ir vienalga!!! plus mans pedejais teikums bija versts ar vienu domu, ko iespejams tavai trulajai domashanai vel nesaprast, bet varu pateikt vajadzigie cilveki saprata un privati atbildeja!!!


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 106 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014