LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 25-04, 17:20

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 182 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 24-01, 09:04 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 28-09, 13:26
Posts: 224
Location: Mītavas Patrioti (ex)
gaidu linku atkārtojumam, live raidījumu nedzirdēju!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24-01, 09:23 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
Molodoy wrote:
Что скажете ? Есть смысл продолжать ?


Noklausījos, izdevās tīri labs raidījums. Labi arī raidījuma vadītāji, ka paprasīja galvenos jautājumus un ļāva stāstīt, nepārtraucot pusvārdā ar formāliem jautājumiem, kā notiek "populārajos" raidījumos, kur spīd paši vadītāji - zvaigznes.

Tā kā stundas laikā tiešām varēja tikai iesilt par vispārīgajiem jautājumiem, tad protams derētu vēl kāds raidījums jau iedziļinoties, iesaistoties vēl kādiem pārstāvjiem un noformulējot kādu konkrētu jautājumu. Piemēram mans ieteikums "Ultras kustības jaunākās tendences Eiropā un attīstības iespējas Latvijā" (īsāk/plašāk).
Un vairāk par to, ko pozitīvu varētu iegūt potenciālie jaunie kadri (piederība, draugi, emocijas, izbraukumi utt.). Ja tikai par tukšajiem sliktajiem stadio, izdevumiem, tad jau neradīsies interese ..

Tad jau redzēs, kāds vispār radio vērtējums par klausītāju interesi šādām tēmām.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24-01, 22:03 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 10-06, 18:47
Posts: 67
Location: Latvija
Ar stundu noteikti bija par maz, tāpēc ceru, ka sarunāsim vēl kādu reizi.
Tā kā Molodoy bija iaradies arī dažādiem uzskates materiāliem, jau zvanīju jautāju un arī pats domāju, ka varētu to mēģināt uztaisīt, kā video, kur varētu šīs visas lietas parādīt un par tām pastāstīt! Domāju, ka tas ir īstenojams. Tā pat kā turpinājums šim raidījumam. Tāpat arī vairāku klubu fanu kopēja diskusija studijā! Kas ļoti iespējams skatītājam un klausītājam no malas liksies interesanta, jo redz kopā sanākuši Metalurgs, Ventspils, Skonto, Jelgavas fani, kas nu tur tagad būs!

Ar prieku studijā sagaidītu arī kāda kluba atbalstītāju, lai pārrunātu to kā tieši šajā atsevišķā pilsētā tas ir veidojies, attīstiījies utt. Ja kādam ir ko teikt, droši!

Ierakstam kaut kad drīzumā jāparādās, ar to nodarbojas kolēģis.

P.S.
Vēlreiz liels parldies Molodoyam par dāvanu ULTRAS LIFE žurnālu! Tiek lēnām lasīts!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25-01, 10:15 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Nav slikti.
Vismaz kaut kas :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25-01, 12:22 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 10-06, 18:47
Posts: 67
Location: Latvija
Pagaidām raidījums ir forumā ar šādu linku, iespējams pēcāl links varētu mainīties, ja tā iemetīšu vēlreiz!
http://sportacentrs.com/futbols/video/2 ... spils_fans


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25-01, 14:29 
noklausijos interviju - loti interesanta! protams lielaka dala man nekas jauns, bet tieshi shaja stunda pietiekami daudz ko pastastija ko es reali reti kad varetu sakopot pat 5-6 stundas! lidz ar to ir materials ko dot jauniem cilvekiem, lai saprot kas ko ka! ceru ka izdosies vel turpinajums vai nu shai intervijai, vai iesakt kautko jaunu ar parejiem futbola klubu parstavjiem! ;)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 25-01, 14:57 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 10-06, 18:47
Posts: 67
Location: Latvija
Karlis wrote:
noklausijos interviju - loti interesanta! protams lielaka dala man nekas jauns, bet tieshi shaja stunda pietiekami daudz ko pastastija ko es reali reti kad varetu sakopot pat 5-6 stundas! lidz ar to ir materials ko dot jauniem cilvekiem, lai saprot kas ko ka! ceru ka izdosies vel turpinajums vai nu shai intervijai, vai iesakt kautko jaunu ar parejiem futbola klubu parstavjiem! ;)

Es domāju, ka no šeit esošajiem cilvēkiem lielākajai daļai daudz kas bija zināms, taču ievadam vajadzēja izrunāt arī daudzas vispārīgas lietas, kas parastajam skatītājam nav skaidrs. Tāpat arī man pašam. man kā cilvēkam, kas ļoti nedaudz zin apr to visu bija ļoti interesanti klausīties tajā, ko Molodoy stāstīja. Ceru, ka kaut vai viens cilvēks, kas klausījās no malas, viņam šī lieta ieinteresēja. Citā reizē par to var runāt dziļāk utt :)

Un, protams, vēlētos sagaidīt arī kāda cita kluba pārstāvjus! Kas pastāstītu par kustību Jelgavā, par kustību Liepājā, Rīgā un es domāju vienu raidījumu varētu noveltīt arī basketbolam un studijā attaicināt VEF un Barons pārstāvi.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26-01, 13:44 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 19-09, 15:43
Posts: 244
Location: Riga, Aizkraukle
Jāteic, ka ļoti interesanta saruna. Ja uz mirkli iedomājos sevi kā klausītāju, kas pirmo reizi dzird par šo tēmu, tad paliek iespaids, ka raidījuma viesis tiešām "ir iekšā" tēmā par visiem 100 procentiem. Konkrēts un precīzs izklāsts, emocijas, vairāki filosofiski jautājumi, tēmas, par kurām iespēja aizdomāties ne tikai sporta līdzjutējiem, bet arī citu underground kustību pārstāvjiem utt.

Ar nepacietību gaidu nākamos raidījumus, kuros ļoti vēlētos paklausīties arī citu klubu pārstāvjus. Varētu pat mēģināt kādu no raidījumiem izveidot ar vairākiem dalībniekiem - diskusijas formā.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26-01, 16:34 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Andris wrote:
Jāteic, ka ļoti interesanta saruna. Ja uz mirkli iedomājos sevi kā klausītāju, kas pirmo reizi dzird par šo tēmu, tad paliek iespaids, ka raidījuma viesis tiešām "ir iekšā" tēmā par visiem 100 procentiem. Konkrēts un precīzs izklāsts, emocijas, vairāki filosofiski jautājumi, tēmas, par kurām iespēja aizdomāties ne tikai sporta līdzjutējiem, bet arī citu underground kustību pārstāvjiem utt.

Ar nepacietību gaidu nākamos raidījumus, kuros ļoti vēlētos paklausīties arī citu klubu pārstāvjus. Varētu pat mēģināt kādu no raidījumiem izveidot ar vairākiem dalībniekiem - diskusijas formā.


Man viss bija zinaams, varbuut ne pilniibaa, bet pamtaa(ok par Daugavu un Lv veesturi 80's bija mazliet sveschaak), bet klausiities kaa vienkaarcham klaisiitaajam, kas zina tikai Inter un nekad nau redzeejis Lecce ultras stadionaa, man bija gruuti, taa pat kaa par citaam temaam ''great nordik biker wars'' ''IRA'' jeb ko citu, ja zina vairaak liekas ka , kaadeel visu neiztaastija un varbuut vareeja savaadaak

Interesants saliidzinaajums ar Skandinaaviju, Stokholma, Göteborg , Kopehavn staav paari visam, citur ir vaajaki

Interesants jautaajums par Riigu, un kaadeel FKV
Katraa valstii ir taa kaa Göteborg Gnagare, Malmö Gnagare, Jönköpings Gnagare , visi ir no tam pilseetaam ir AIK Solna,
Griekijaa: AEK Thessaloniki, Orginal 21 Thessalonkki, Orginal 21 Larrisa, Gate 13 Patras, Gate 13 Thessaloniki, Xania Gate 7, Volos Gate 7, arii Itaalijaa Milaanaa ir Roma hard core utt

EDDIT: Gribeetos vairaak klausiitaaju jautaajumus, buutu inmteresanti un schaadam schovam jaabuut vairaak, es zinu ka raadio maksaa, studija utt radiijums, bet buutu labi ja schaads raidiijums buutu katru nedeelu
Iriducibilli ir savrs radio, kaut vai Carabinieri meegina sleegt
Gate 7 ir sava televiizija Takis Thsokulas (gate 7 dibinaataajs) vada paareidi, buuti interesanti dzirdeet schaadus raidiijumus vairaak

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-01, 18:07 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
No Name Boy visu ir labi pateicis.
Mums ir kur tiekties!
Bet pirmais solītis ir paveikts. Mūsu biedrs jau sācis darbu RADIO.
cerams, tas dos pozitīvu rezultātu.
Ir sāktas pārrunas ar federāciju par sadarbību ar ULTRAS LATVIJA.
cerams, ka arī tas dos pozitīvu rezultātu.
Tagad tik jāiet uz priekšu!
Image

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-01, 23:07 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-09, 23:35
Posts: 152
Location: Рига, Латвия
Edward wrote:
No Name Boy visu ir labi pateicis.
Mums ir kur tiekties!
Bet pirmais solītis ir paveikts. Mūsu biedrs jau sācis darbu RADIO.
cerams, tas dos pozitīvu rezultātu.
Ir sāktas pārrunas ar federāciju par sadarbību ar ULTRAS LATVIJA.
cerams, ka arī tas dos pozitīvu rezultātu.
Tagad tik jāiet uz priekšu!
Image





Jūsu biedrs ir sācis darbu RADIO, bet es esmu izbrīnīts, ka jūs neizmantojiet šo situāciju lietas labā :wink:

_________________
Блог о фанатской субкультуре http://www.fkv.lv


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-01, 23:32 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 10-06, 18:47
Posts: 67
Location: Latvija
Molodoy wrote:
Jūsu biedrs ir sācis darbu RADIO, bet es esmu izbrīnīts, ka jūs neizmantojiet šo situāciju lietas labā :wink:


Es jau, protams, nezinu kā Edward to domāja, taču,manuprāt, lielāks uzsvars bija tieši uz Ultras.lv, kā biedru! :) Jo galvenais ir visas kustības kā tādas popularizēšana un sabiedrības informēšana par to!
.
Tā kā iepriekšējās nedēļās bija viesi un ja šonedēļ nebūs sieviešu futbola pārstāve, visdrīzāk raidījumu vairāk vai mazāk veltīsim FS Metta/LU, kas būs jau aizvadījusi 3o draudzības spēli tādējādi būs daudz kas runājams.
.
Bet vēl pēc nedēļas, ja neviens neparādīsies, ļoti labprāt studijā redzētu tieši Skonto paŗstāvi! Jo gan sportacentrs.com + vēl arī vairākas vēstules e-pastā esam saņēmuši ar jautājumiem, ka grib dzirdēt par Skonto un par to tēmu par ko aizrunājās Molodoy, proti, kāpēc Rīgā atrodas cilvēki, kas atbalsta Ventspili, bet praktiski neatrodas tādi, kas atbalstītu Skonto. Un kāpēc milijonu pilsētas klubs nespēj piesaistīt ne līdzjutējus ne fanus.
Tieši fanu viedokli cilvēki klausītāji vēlas dzirdēt. Kā atbildi Ventspils pārstāvja teiktajam.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-01, 00:24 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-09, 23:35
Posts: 152
Location: Рига, Латвия
Elwys wrote:
Molodoy wrote:
Jūsu biedrs ir sācis darbu RADIO, bet es esmu izbrīnīts, ka jūs neizmantojiet šo situāciju lietas labā :wink:


Es jau, protams, nezinu kā Edward to domāja, taču,manuprāt, lielāks uzsvars bija tieši uz Ultras.lv, kā biedru! :) Jo galvenais ir visas kustības kā tādas popularizēšana un sabiedrības informēšana par to!
.
Tā kā iepriekšējās nedēļās bija viesi un ja šonedēļ nebūs sieviešu futbola pārstāve, visdrīzāk raidījumu vairāk vai mazāk veltīsim FS Metta/LU, kas būs jau aizvadījusi 3o draudzības spēli tādējādi būs daudz kas runājams.
.
Bet vēl pēc nedēļas, ja neviens neparādīsies, ļoti labprāt studijā redzētu tieši Skonto paŗstāvi! Jo gan sportacentrs.com + vēl arī vairākas vēstules e-pastā esam saņēmuši ar jautājumiem, ka grib dzirdēt par Skonto un par to tēmu par ko aizrunājās Molodoy, proti, kāpēc Rīgā atrodas cilvēki, kas atbalsta Ventspili, bet praktiski neatrodas tādi, kas atbalstītu Skonto. Un kāpēc milijonu pilsētas klubs nespēj piesaistīt ne līdzjutējus ne fanus.
Tieši fanu viedokli cilvēki klausītāji vēlas dzirdēt. Kā atbildi Ventspils pārstāvja teiktajam.





Я думаю мы с Эдуардом поняли друг друга :wink:

_________________
Блог о фанатской субкультуре http://www.fkv.lv


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-01, 01:30 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Elwis - Varbuut mans posts buus mazliet of topic bet savadaak nevaru
Molodoys mazliet apstaatsiija kaadeel Riigaa atbalsta FCV, tas daleeji, es domaaju tradiicijas, veesture, kaut vai FC Daugava,

Tad jau es gribeetu zinaak kaadeel Larissaa ir tuk daudz 7, 13, 21, bet nau 3 un 4 , Lariisa ir sameera aliera pilseeta jaa Red Monsters un Pas GIannina ultras ir speejiigas ciniities ar 3, 4, 7, 13, 21 bet paareejjas

Ja ti tanii laikaa par ko Molodoys staastiija kaa viss saakaas, izietu ielaas un veiktu aptauju kas ir ultras, es domaaju 99.9% sajauktu ar urlaam un saaktu smieties, es domaaju ka tagad situaacija vai kaads zin kas ir Ultras buutu taadi pati...un cik cilveeki ir redzeejuschi citu valstu liigas? Kad es augstkolaa staastiiju par Atalanta-Lazio kaadeel taa ir hight risk , par WKA; Nomadi, vs Iriducibilli uz mani luureeja kaa uz mazliet no marsa atlidojuschu
Paprasi to Itaalijaa vai kaut vai Zviedrijaa. Tv3 un valsts kanaali biezi interveeja Bobo Sörensen, Johan Segui, pat Canal+ sport tieschaja ainterveeja Black Army liideri peec AIK-Bajen un pirms AIK-DIF ,

Par Andra underground teikto, es uzskati ka Lv buutu jaapamaacaas par underground kultuuraam no Skandinaavijas, Somijas, Krievijas , Polijas , jo man liekas ka Lv taas ir viss vaajaak attiistiitas , zeel bet taa tas ir.

Es neesmu drosch, neesmu bijis Ventspilii, nepaarzinu visu Riigu iipacshi mikrinus, es nezinu kaa ir ar graffiti tur, tieschi par ultru teemu , bet Solna visa ir pilna ar Gnagare, AIK, D Stockholm ir visa zala, DIF ir arii svai grafitti, ko Polis dzeesch , pat pie ostas ir , Milanaa arii ir ACAB, Viking, Brigate Rosonere jeb kur kur pulceejas underground sabiedriiba, par Griekiju nerunaasim....es pa iistam nezinu kaa Lv ir ar to, bet nesmu redzeejis un taas arii par daudz ko liecina

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29-01, 02:21 
Offline
ultras

Joined: 10-01, 00:27
Posts: 13
Location: Ireland
raxtt jau Tu smuki,bet Latvijai piemit savs koloriits,un nevajag te salidzinaat ar Griekiju,Zviedrju,vai da ar jeb ko!!!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 182 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014