LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 28-03, 23:10

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 182 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 06-10, 16:59 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 10-06, 18:47
Posts: 67
Location: Latvija
528 wrote:
Andris wrote:
academic wrote:
man jau liekas, ka būtu baigais kiš-miš, ja ierastos vairāku pilsētu paŗstāvji, varbūt ir lietderīgi uztaisīt raidījumu sēriju, katrai pārraidei par savu reģionu?


Es gan labprāt paklausītos diskusiju, kurā piedalītos dažādu klubu pārstāvji, kā arī dažādu sporta veidu pārstāvji... Atšķirības starp galvaspilsētu un reģioniem, lokālais patriotisms, iespējas basketā un iespējas futenē, plānotais, iespējamais un realizētais utt.

Domāju, ka pa vienam pārstāvim no katra grupējuma - raidījums izdevies.



O, piekrītu Andrim :) šitais man ar patiktos dikti, bet ar stundu diez vai pietiktu :)
Katram jau ir savs redzējums uz to visu :)


Radio NABā tehniskais nodrošinājums nav tik labs,lai varētu saaicināt vairākus cilvēkus, mikrafoni tikai divi un telpa ļoti maziņa, tādējādi, iespējas saaicināt vairākus uzreiz uz diskusiju praktiski nav. Izdevīgāk šoreiz būs taisīt raidījumu sērīju. Taču diskusija ir ļoti laba ideja un plāni tam visam man šadi tādi ir arī nākotnei, ne tikai caur radio, bet ar video, šobrīd tiek risināti jautājumi par videokameru, ko šābrīža ekonomiskie apstākļi protams, padara par grūtu uzdevumu, taču viss lēnām virzās uz priekšu!

Par šīs nedēļas raidījumu, ja tiec, tad ok! Tālāk tad sarunāsim, kur ko kā un kas!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-10, 21:27 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Ja vajag tieku :) ja neviens cits nepiesakas, tad tik dod ziņu un gan jau kaut ko sarunāsim :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-10, 22:13 
Offline
ultras

Joined: 16-07, 11:50
Posts: 29
Location: MF Liepaja
Būtu labi, ja pēc tam kādu ierakstiņu varētu noklausīties.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-10, 22:43 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 09-04, 12:01
Posts: 143
Location: Skonto
hanters wrote:
Būtu labi, ja pēc tam kādu ierakstiņu varētu noklausīties.


būs ieraksts :)

_________________
Sarkanbaltā tērpjamies un par Latvijas godu cīnamies!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07-10, 23:16 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 10-06, 18:47
Posts: 67
Location: Latvija
528 wrote:
Ja vajag tieku :) ja neviens cits nepiesakas, tad tik dod ziņu un gan jau kaut ko sarunāsim :)

Ok! Ja esi ar mieru, tad tālāk nemaz nemeklēju!
Man var uzrakstīt uz elwys@inbox.lv


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08-10, 11:55 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
ko man tev rakstīt ?
atrkasti kas no manis nepieciešams, kur un cikos jābut, atmet mobīlā numuru kgh@tvnet.lv


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24-11, 23:11 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 02-10, 10:27
Posts: 223
Location: Das heiSSt Mitau
528 wrote:
ko man tev rakstīt ?
atrkasti kas no manis nepieciešams, kur un cikos jābut, atmet mobīlā numuru kgh@tvnet.lv


ee nu kā bija raidijums vai nē??


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24-11, 23:30 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 09-04, 12:01
Posts: 143
Location: Skonto
Totalsfans wrote:
528 wrote:
ko man tev rakstīt ?
atrkasti kas no manis nepieciešams, kur un cikos jābut, atmet mobīlā numuru kgh@tvnet.lv


ee nu kā bija raidijums vai nē??
,

vēl nebija! Elvij, pastāsti, kā iet ar to raidijumu par faniem?

_________________
Sarkanbaltā tērpjamies un par Latvijas godu cīnamies!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24-11, 23:39 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 10-06, 18:47
Posts: 67
Location: Latvija
Iet tā, ka iesākumā vēlējos kādu,kas vispārīgi kopumā pastāstīs par to, kā vispār iedalās futbola fani utt, man ieteica Ondzuli, sazvanīju, viņš teica, lai tuvākajās nedēļās nevar, tajā brīdī. Pēc tam,kad gribēju zvanīt atkārtoti, bija raidījums ar uz Azerbaidžānu aizbraukušo Ģirtu Mihelsonu, kā arī Andri Rihertu, jo tā tomēr ir LU komanda un NABA ir LU radio. Tā nu neko ar Ondzuli sarunājis neesmu! Šonedēļ viesis vēl nav sarunāts, tāpēc rīt domāju varbūt pazvanīt. taču šogad vairs pats uz raidījumiem nebūšu, jo 12. decembrī raidījums nenotiek, bet pēc tam pats netikšu 3 nedēļas.
Tā nu tagad domāju vai varbūt uzreiz jau saukt kādu fanu no kāda kluba vai mēģināt tomēr sarunāt Ondzuli vai ievadu pastāstīt no tiem ievadiem, ko te forumā ielikuši MF biedri. Cik esmu palasījušies likušies labas kvalitātes un interesanti!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07-12, 11:26 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
Pēc hokeja spēles ar Spartak M apmeklējuma spilgtākais iespaids - jauniešu aktivitāte. Visi kas kautvai TV paskatās kādu DR spēli gan jau pamanījuši, ka pēdējā laikā tur kautkāda ņemšanās ar skolnieciņiem .. Uz vietas tas izskatās pozitīvi - daudz plakātiņu, krāsu, visi ņemās, lēkā, klaigā, uzķer saukļus utt vārdu sakot ir aktīvākā, redzamākā un dzirdamākā publikas daļa.
Skaitliski viņi ir simtos uz katru spēli. Un pat ne par velti, bet vēl maksājuši 1 latu.

Vai DR izdomājuši kautko ģeniālu un milzīgi piepūlējušies? Nevarētu teikt, pietiek ar šo:
http://www.dinamoriga.eu/lv/sites/view/85

Vai DR kautko zaudē? Pirmie kautkā apjēguši, ka aizpildot tukšās vietas noteikti nē, par nākotni nerunājot.
Esmu drošs, ka diezgan lielai daļai turpmāk uz DR ierauts pamatīgs āķis. Sākumā dīks vecākiem, lai aizved, vēlāk pa studentu biļetēm un tad jau paši pelnīs naudu un maksās par biļetēm.
Kautvai skatoties kā nelielu procentu - potenciālie ultras visamz desmitos...

Secinājums man tas pats vecais - potenciāls aktīvam atbalstam (formu nekonkretizējot) arī Latvijā joprojām ir un būs, jautājums tikai par tā izmantošanu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07-12, 12:23 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Zigi, no šitiem, atļaušos nosaukt ākstiem, nekādi Ultras neizaugs.
Vakar man līdzīgi tīņi bija blakus - apdzērušies, paši nesaprot kas un kā, + mīļākie saukļi ir DInamo, aiziet, pa muti, bļe, ahujeļi utt

Šiem, kā jau rakstīju iekš sportacentrs.com (http://sportacentrs.com/hokejs/dinamo_r ... inamo_fani komentārs 09:06) - man kremt, ka jaunieši daudzi, ar fanošanu saprot tikai un vienīgi šo nameja ievazāto sūdu, un šitos jau vairs par kardināla svētais ūdens neglābs. Tas nozīmē, ka Latvijā neattīstīsies fanošanas kultūra, bet, kamēr lielākā daļa nesapratīs, kas par mēslu ir tas, kas notiek ģinamo spēlēs, nekas nemainīsies, paliksim kā deģenerēti idioti visas pasaules acīs.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07-12, 12:31 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Tas raksts atgaadinaa 3 gadus atpakal
OFK Beograd vs CZ ... aiz vieniem vaartiev Blue Union aiz otriem 5 reiz vairak Delije , bet visas centraalaas tribiines bija pilnas ar beerniem, no Bosnijas, Serbijas, Slovenijas, FYROM, kam klubs visu sasmaksaaja , lait tik tribiines buuti pilnas ;D

528 ... labi teikts iipschi otrajaa dalaa

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07-12, 13:05 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
528, tas virspusēji skatoties.
Piekrītu - paši no sevis un zila gaisa ultras vai vienkārši futbola līdzjutēji neizaug, fanošanas kultūra (dajebkāda cita) pati neattīstās, 1000 skolnieki paši no sevis automātiski nenonāk Arēnā utt.
Kāds izaudzina, kāds attīsta, kāds ievirza - runa ir par mērķtiecīgu darbību.

DR ar konkrētu mērķtiecīgu darbību (neatkārtošos) ir panākuši konkrētu rezultātu - simtiem jauniešu savām rociņām pēkšņi zīmē vienkāršus Dinamo plakātiņus, krāso vaigus un kliedz "Sarauj". Aktīvākie to turpinās darīt 2 -3 gadus un tad būtu gatavi zīmēt citus plakātus un kliegt citus saukļus (kāpēc ne ultras?) - ja kāds iedotu citu otu un ieliktu mutē citus vārdus. Nav tradicionālais ceļš (no bērnības ar tēvu uz dzimtā miesta stadio utt), tomēr ceļš.
Tāpat Futbola klubu un Fanu klubu t.s. aktivitātēm ir atbilstošs "rezultāts". Un kāpēc lai pēkšņi kautkas mainītos (tieši tā kā tu raksti)?

Tādi kas apskaidrības brīdī nezkāpēc google izdomās ierakstīt "ultras" un ne tikai noskatīties, bet vēlāk aiziet uz stadionu būs izņēmuma gadījumi dīvaiņi uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi - tāpat kā līdz šim.
Plašāk jau tas viss ir Molodoy tekstos un man nebija doma atsākt veco diskusiju..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07-12, 13:54 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
NU pa lielam jau tev ir taisnība, bet es uzskatu, ka tas ir koks ar diviem galie.
Tomēr ir grūti salīdzināt arēnu, ar piedāvātajām labierīcībām utt, uz kurieni cilvēki iet labprāt, ar, piemēram skonto stadu, kur tu šādu klasi par ar koku nedabūsi iekšā. Bet ļoti iespējams, ka es kļūdos.

Par šo protams var diskutēt un diskutēt daudz un dikti un aizpludināt daudz alus diskusijas laikā, bet diemžēl man jāstrādā un darbā uz alus lietošanu darba laikā skatās diezgan ērmīgi


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07-12, 13:56 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Varbuut of topic , bet Lai izaugtu ultras , vajag mazliet zinaat kas notiek apkart, kas notiek Lv ... es esmu muscha dziivoju puslitra burkaa ar vaaku, reizi meenesii jaalido uz 3 litru burku, tur savadaakas muschas, ak schausmas kas notiks kad pariit buus jaalido uz 20 litru burku, labaak savaa puslitra burkaa tupeet.

Taadaa zinaa Sweden vismaz kaut vai citur ir burka, tai burkai nau vaaka ...
... Lai izaugtu ultras , tas var notikt pilseetaa(nevis iedz un teritorija) bet kur ir pusliidz attiistiita underground kultuurua un labaak peec iespeejas vairaak novirzieni.

Te mazpilseetaas viens jaunieschu barins maak baraa kaadam pa muti iedot, atspaardiit, bet ja viens bailiigs ka zakis, otrs barins zin kur dabuut leetaako snabiiti un nodzerties lopaa, tureeties kopaa , 3. zin kur dziivo meiutenes, kaut vai pusei vairs nestaav , kad kaut kas jaadara ehh gan jau kaads cits, labaak padzrt.

Vajag liideri, kam ir rtespetks, no kaa baidaas, kas organize lietas un ja arii 10 000 iedziivotaaju pilseeta buss ''ultras'' peec 10. gadiem vai 5 buus ''South Side'', ''Blue Boys'' , veelaak varbuut Young Knifes'' etc

Kameer skolaa vai ielaas(kaa teica Arnis Rudins) buus ''bosiks'' kurs iebedee ar savu stulbumu, tik meer nakas neizveidosies,

Savulaik skatiijos Serie C un D, esmu reedzeejis mazpilseetu ultras(nerunaasim par Genoa, Salerntina, Avellino, Napoli, kam ir speeciigas grupas), bet Como kaut vai (un veel kas notiek Verona, Hellas parastie fani tagad apmeklee Chievo speeles, kaut vai 10 gadus atpakal, viniem varbuut bija ap 3000 atbalstiitaju un Nord Side dibinaats 1994, kameer Hellas bija visa pisleeta, tagad tikai Curva Sud, Brigate Giallo Blu, Rude Boys etc)

Vistulbakais ko esmu lasijis par Lv komandu sportu (iipaschi no parastiem faniem, kas prasa cikos buus naakama dinamo speele, kaads kanaals raadiis, naakamaa dienaa, a kaads bij rezultaats vai milelis iemeta, es neredzeeju) , ''mums maza valsts nekas nevar sanaakt, a kas tie ziidi a kas tur ir (Lv-Isr basis !!! ) a kas Svk, Cz a tur tac cempis , a tur neka nau, ok Holande , nu jaa, Belijaa arii nau , tac nekaas nevar buut, mums nau nekaa ''
apmeeram shitaadaa garaa ... kaut vai Cz , Isr no ultraam var pamaaciities, Ned arii , in Dinamo faniem buutu veerts paskatiities AIK-Djurgården --- Black Army vs Blue Saints ;)

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 182 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014