LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 29-03, 09:01

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: viss ap EC 2012
PostPosted: 27-11, 20:04 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Vaņins: ""Euro 2012" finālturnīrs - reāls mērķis"
Latvijas izlases un Šveices Superlīgas kluba "Sion" vārtsargs Andris Vaņins sniedzis interviju šveiciešu interneta portālam sport.ch. Intervijā, kuru Sportacentrs.com piedāvā lasītājiem latviski, Andris stāsta par karjeras sākumu, spēlēšanu Šveicē un Latvijas izlasē.

Latvijas izlases vārtsargs Andris Vaņins kopš vasaras teicami sargā Šveices Superlīgas komandas FC "Sion" vārtus. Mūsu vārtsarga sniegums vairākkārt izpelnījies ievērību šveiciešu mediju vidū - Vaņins tika atzīts par pirmā apļa labāko Superlīgas vārtsargu, ar Andri bieži tiek veiktas vairākas intervijas šveiciešu TV, laikrakstos un interneta portālos. Sarunā ar sport.ch 29 gadus vecais vārtsargs runā par multinacionālās komandas komunikāciju, stiprajām un vājajām pusēm, atšķirību starp Latvijas un Šveices līgu, kā arī paskaidro, kāpēc "Sion" komandai šosezon vēl daudz ir iekšā. Piedāvām intervijas tulkojumu.

"Sion" komandā vārtsargi mainās gandrīz tikpat bieži kā treneri. Tagad gan vārtos stāv latvietis Andris Vaņins, kurš diezin vai drīzumā atstās šo pozīciju - argumentu, lai paliktu, viņam ir pietiekami. Hokejā leģionāru ierobežojuma skaita dēļ ir risks iegādāties ārzemju vārtsargu. Iegādāti tiek tikai tādi starptautiskās klases vārtsargi kā Ari Sulanders, Sabastiens Karons vai Jusi Markanens, jo šveiciešu vārtsargi kopumā ir laba līmeņa, bet ārzemju vārtsargs aizņem leģionāra-laukuma spēlētāja vietu.

Futbolā jau vairākus gadus leģionāru ierobežojums nespēlē izšķirošo lomu. No šī skatpunkta ir pārsteidzoši, ka vairākums Superlīgas vārtsargu vēl ir šviecieši. Mazāk pārsteidzoši ir tas, ka "Sion" pieskaitāma pie komandām, kas uzticību dāvā ārzemju vārtsargam. Kā nekā, "Sion" pamatsastāvā vairs nav neviena šveicieša. Pēc tam, kad impulsīvais kluba prezidents Kristians Konstantēns atklāti kritizēja vārtsargu Germano Vailati un arī alternatīvas - Davids Gonzalezs un Nikolā Benē - netika izvēlēti, "Sion" iegādājās divkārtējo labāko Āfrikas vārtsargu Esamu El-Hadari, kura sniegums galu galā neatbilda Superlīgas līmenim. Aktīvā darbība ap šo transfēru neatmaksājās.

Tā nu sita Andra Vaņina stunda. Latvietis daudzējādā ziņā ir sava Ziemeļāfrikas priekšgājēja pretstats - mierīgs, stabils, bez teatrālas darbības un pigoriem. Skaidrs, ka tas ir saistāms arī ar dzimteni. El-Hadari Ēģiptē ir tautas varonis, kurš bieži vien rīkojās pārgalvīgi un neracionāli. Andris Vaņins turpretī nāk no valsts, kur futbols ierindojas aiz hokeja un basketbola, labākajā gadījumā ieņemot trešo vietu sporta veidu popularitātes ziņā. Tas gan nav Andri kavējis kopš ierašanās Superlīgā pārliecināt ar labu sniegumu un apklusināt gadiem ilgušās diskusijas par "Sion" vārtsargiem. Šveice ir Vaņina otrais mēģinājums ārzemēs pēc tam, kad jaunekļa gados Andris Maskavā neizkonkurēja krievu vārtsargu milzi un bijušo izlases vārtu vīru Andreju Fiļimonovu.

- Andri, Jūs Šveicē ieradāties no Latvijas, lai spēlētu Superlīgā. Latvijā tādi sporta veidi kā hokejs un basketbols ir populārāki. Vai vienmēr esat vēlējies spēlēt futbolu?
- Principā jā. Esmu uzaudzis pilsētā, kur ir tikai futbola komanda. Sāku spēlēt sešu gadu vecumā. Viss attīstījās tā, ka vēl šodien spēlēju futbolu, par ko esmu ļoti laimīgs.

- Vai vienmēr esat bijis vārtsargs?
- Sāku spēlēt kā laukuma spēlētājs, tad kādu brīdi pastāvēju vārtos, pēc tam atkal spēlēju laukumā. Sākot no 14 gadu vecuma, pa īstam kļuvu par vārtsargu.

- Un vai uzreiz Jums bija iespējams spēlēt profesionālā līmenī, vai arī vajadzēja paralēli strādāt kur citur?
- Nē, nē, 17 gadu vecumā beidzu skolu un uzreiz varēju parakstīt pirmo profesionālo līgumu ar "Ventspili".

- Pēc tam divus gadus Jūs bijāt Maskavas "Torpedo" un "Moskva" komandās. Kāds bija šis laiks Jums?
- Slikta pieredze arī ir pieredze. Esmu mācījies no šī laika posma. Varbūt ir cilvēki, kuri saka, ka es aizbraucu par ātru, taču es esmu pārliecināts, ka par agru nebija. Šo to Maskavā iemācījos. Tad atgriezos Latvijā, un trīsreiz kļuvām par čempioniem. Un nu esmu šeit, Šveicē.

- Kādu lomu pārejā uz "Sion" nospēlēja Latvijas un Šveices spēle Sanktgallenā Pasaules kausa izcīņas atlases ciklā?
- Prezidents Konstantēns man teica, ka viņš šo spēli skatījās, un mans sniegums viņam iepatikās.

- Kāda ir atšķirība vārtsargam - spēlēt Latvijas, Krievijas vai Šveices līgās? Piemēram, spēles tempa ziņā?
- Starpība ir ļoti liela - salīdzinot ar Latviju, milzīga. Šeit tūkstoši skatītāju nāk uz spēlēm - starp 10 un 15 tūkstošiem. Latvijā varbūt reizi atnāk 1 000 skatītāju uz derbiju. Un, protams, līmeņa atšķirība ir ļoti, ļoti liela. Latvijā ir arī amatieru komandas. Spēlētāji strādā paralēli citā darbā un vienlaicīgi spēlē futbolu. Tā Šveicē (augstākajās līgās) nav.

- Jums ir trīs gadu līgums ar "Sion". Kādi ir Jūsu mērķi šeit? Ko šī komanda ir spējīga parādīt?
- Protams, uzvarēt! Visu, kas ir iespējams [smejas]!

- Jūs šeit esat jau dažus mēnešus un gandrīz visu esat iepazinis. Vai "Sion" tiešām ir iespējams uzvarēt visu iespējamo?
- Jā, protams. Kā komanda mēs kļūsim labāki. Nekas nav neiespējams. Mēs mēģināsim katrā spēlē iegūt trīs punktus.

- Šosezon gan ir tā, ka "Sion" dažreiz spēlē labi, bet dažreiz - slikti. Tas izraisa nestabilitāti. Kāpēc tā?
- Tā ir pagātne. Mēs nospēlējām gan slikti, gan labi. Mēs ielaidām vārtus pēdējās sekundēs vai minūtēs. Esam izdarījuši secinājumus un treniņos strādājam pie tā. Esmu pārliecināts, ka turpinājumā aizvadīsi labu sezonu.

- Kā komunicējat? Jūs runājat latviski un krieviski, šeit ir franču un spāņu spēlētāji. Kā sazināties laukumā ar aizsargiem?
- Laukumā runāju franču valodā. Tajā esmu iemācījies dažādus teikumus, kurus spēlē nepieciešams pateikt. Aizsargi mani saprot.

- Kādi ir Jūsu personīgie mērķi nākotnē? Vai vēlaties pēc "Sion" vēl kaut kur spēlēt? Vai ir līga, kura Jums īpaši patīk?
- Nākotni es nevaru paredzēt. Šobrīd mana nākotne ir saistīta ar "Sion", un es vēlos dot daudz labuma.

- Kādas ir Jūsu kā vārtsargs stiprās un vājās puses?- To labāk prasiet mūsu vārtsargu trenerim Marko Paskolo.

- Es teiktu, Jums ir laba reakcija, taču vēl būtu mazliet jāpiestrādā pie izgājieniem no vārtiem un uzbrukumu ievadīšanas.
- Jā, tur jums taisnība [novīpsnā].

Un kādi Jums ir mērķi ar Latvijas nacionālo izlasi?
- Pasaules kausa atlases cikls nu ir beidzies. Kā komanda ieguvām pieredzi. Mums ir gados diezgan jauna komanda. Mans viedoklis ir tāds, ka kvalificēšanos "Euro 2012" finālturnīram varam uzstādīt kā reālu mērķi.

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-05, 17:16 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
EURO 2016 notiks Francijā (apsteidza Turciju un Itāliju).

http://en.uefa.com/uefa/management/news ... +euro+2016


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24-06, 22:52 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
zigiss wrote:
EURO 2016 notiks Francijā (apsteidza Turciju un Itāliju).

http://en.uefa.com/uefa/management/news ... +euro+2016


24 komandas, kāds zin formātu 4 grupas pa 6 komandām katrā ?un kā ar play offs? 2 tiek?

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-06, 05:41 
Offline
ultras

Joined: 27-06, 17:24
Posts: 92
Location: BU
No Name Boy wrote:
zigiss wrote:
EURO 2016 notiks Francijā (apsteidza Turciju un Itāliju).

http://en.uefa.com/uefa/management/news ... +euro+2016


24 komandas, kāds zin formātu 4 grupas pa 6 komandām katrā ?un kā ar play offs? 2 tiek?



nu diezvai,vissdriizaak 4 komandas seshaas grupaas.agraak pasaules kausaa taa bij.un taalaak vai nu 2 labaakaas un 4 labakas 3.vietu ieguveejas
vai nu tikai grupu uzvereetaji un 2 labaakas otro vietu ieguveejas(man ticamaak,jo 16komiites play off buutu prieksh euro pa daudz)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-06, 09:40 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Nu Eiro tikai 1/4 nekāds 1/8 savādāk būs 8-0 5-0 vai 7-1 utt

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-06, 09:55 
Offline
ultras

Joined: 02-01, 11:14
Posts: 165
Location: MF Liepaja
The format of the final tournament will consist of six groups of four teams, followed by a round of 16, quarter-finals, semi-finals and final. The top two from each group would qualify in addition to the four best third-ranked sides, the same system as was applied in the World Cups from 1986 to 1994. This format would generate a total of 51 games, compared with 31 now, to be played over a period of 29 to 31 days depending on the match schedule. This decision gives middle-ranked countries a much greater chance to qualify for the finals. The traditional qualifying structure, with groups of six and five teams, will remain in place.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-03, 12:16 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
sākusies pieteikšanās EC 2012 biļetēm uz loteriju (parastās pa 30 eiro). itkā iesaku pazīstamajiem pieteikties un gan jau būs kas izmanto.

ir kādas domas - ir vērts jau tagad sākt vai varēs dabūt uz vietas nākošgad (Polijā diezvai bet Ukrainā varbūt)? vispār plāni braukt ir?
uz kādām pilsētām interesantāk, transports (Airbaltic visur lido)?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-03, 12:26 
Offline
ultras

Joined: 18-01, 14:21
Posts: 84
Location: MF Liepaja
Pieteikties protams vajag :)
izdevīgāk jau ar savu mašīnu vai busiņu braukāties.

_________________
http://metalfans.co.nr/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-03, 13:11 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Huuns wrote:
Pieteikties protams vajag :)
izdevīgāk jau ar savu mašīnu vai busiņu braukāties.


izdevīfgāk ir kādam, kas mauc ar auto, uzsēsties uz astes, lai pats var normāli gavilēt :P


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-03, 14:06 
Offline
ultras

Joined: 18-01, 14:21
Posts: 84
Location: MF Liepaja
528 wrote:
Huuns wrote:
Pieteikties protams vajag :)
izdevīgāk jau ar savu mašīnu vai busiņu braukāties.


izdevīfgāk ir kādam, kas mauc ar auto, uzsēsties uz astes, lai pats var normāli gavilēt :P

man jau nav tiesības,tā kā man vienmēr tā sanāk :)
Mums pagaidām doma ir Polija un no ukrainas Ļova + Kijeva

_________________
http://metalfans.co.nr/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-03, 22:06 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
2012.gadā mēs braucam Ļvova+Kieva.
(Busiņš+mašīna)
+-10 purni

P.S. caur Gdaņsku un Warzsawu

Image

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03-03, 16:38 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 28-09, 13:26
Posts: 224
Location: Mītavas Patrioti (ex)
Ja tiek rīkots kaut kas šāds, es piemestos uz bampera! Gdaņsku gan es labprāt ar līkumu apbrauktu :)
P.S. varu arī piedāvāt stūrmaņa maiņu pēc vajadzības.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09-03, 01:00 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 04-11, 13:06
Posts: 216
Location: MP, Jelgava
tiri taa kads var atsutit saitu kur var pieteikties uz euro 2012 loterijas biletem?

_________________
FK Jelgava iespējams labākais klubs Latvijā
Mītavas Patrioti (MP)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03-04, 09:26 
Offline
ultras

Joined: 18-01, 14:21
Posts: 84
Location: MF Liepaja
Massive demand for UEFA EURO 2012 tickets

More than 12 million requests have been made for UEFA EURO 2012 finals tickets between the window for applications opening on 1 March and closing yesterday, 31 March.

The sale of tickets for the UEFA European Football Championship taking place in Poland and Ukraine between 8 June and 1 July 2012 closed on Thursday 31 March with an impressive total of 12,149,425 ticket requests made by fans worldwide. This is an all-time record for the UEFA European Football Championship and represents an increase of more than 17% from UEFA EURO 2008.

With applications from no fewer than 206 countries worldwide, the demand for the various types of ticket available for UEFA EURO 2012 has exceeded supply for all matches of the final tournament. This means that lotteries will be carried out in order to allocate tickets. The lotteries will be made by UEFA under notary supervision between 19 and 22 April, and successful applicants will be informed via email before the end of April.

Polish and Ukrainian citizens have shown huge interest in purchasing tickets, to such an extent that nearly 88% of the overall requests have originated from the co-host nations. Among other countries with high application numbers, Germany with 2.82%, Russia with 1.16% and Switzerland with 1.00%, reflect the strong desire of their fans to attend UEFA EURO 2012.

The tremendous success of the ticket sales underlines the huge interest among football supporters in the finals in Poland and Ukraine, and proves that the event is eagerly awaited not only in the two host nations but also around the globe. Millions of fans are looking forward to a three-week celebration of the best that European national-team football has to offer in the summer of 2012.

_________________
http://metalfans.co.nr/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29-04, 18:22 
Offline
ultras

Joined: 18-01, 14:21
Posts: 84
Location: MF Liepaja
nu kā kuram ir veicies?
Metalfans pārstāvji ir tikuši pie 8 biļetēm uz divām spēlēm (abas Kijevā)
19.un 24. Jūnijs.

_________________
http://metalfans.co.nr/


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014