LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 19-03, 08:49

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 69 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 12-05, 22:04 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Jautaajums 528

Kaa ir ar to patiesiibu un ko runaa citi,piemeeram,anglu vai vacu sastaptie bijusie regbisti,proti,TAS KURS SPEELEEJIS REGBIJU NEKAD NEMIILEES FUTBOLU jeb REGBIJA FANI NECIES FUTBOLA FANUS.


To es esmu lasijis UK daudzaas pilseetas arii kur ir futbols PL vai Champ un ir regbvija komanda daudzi necies futbolu del komercilazacijas un tt

Man patik tas ko Eiropa spele vasara laikam Rugby leuage. Regby Union ir labs tikai NZ, Aus un DAR

ceru ka nejaucu union un leuage

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12-05, 23:21 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
KBH CASUALS wrote:
Jautaajums 528

Kaa ir ar to patiesiibu un ko runaa citi,piemeeram,anglu vai vacu sastaptie bijusie regbisti,proti,TAS KURS SPEELEEJIS REGBIJU NEKAD NEMIILEES FUTBOLU jeb REGBIJA FANI NECIES FUTBOLA FANUS.


Daļēja taisnība jau ir. Tie, kas spēlē regbiju, uzskata, ka tā ir īsta vīru spēle, bez liekas čīkstēšanas un vārtīšanās pa zemi, pie pirmā sitiena pa kājām, kā to dara zvaigznītes futbolā :) Bet vai var teikt, ka nemīl futbolu, to es nezinu. Katram jau tā mīlestība vairāk pret to sporta veidu, ar ko viņš pats nodarbojas, jo savādāk diez vai, spēlējot regbiju, tas riebtos, vai spēlējot futbolu tu pats to neieredzētu un tev tas nebūtu tuvs.
Par faniem gan neko tev nevarēšu pateikt, jo neesmu regbija fans, ja tā var izteikties, esmu regbija spēlētājs un man patīk futbols :)
Katram savs, kā saka molodoy :) Ja mani neinteresētu futbols, diez vai es apmeklētu virslīgas spēles, diez vai dotos uz izlases spēlēm un diez vai vispār būtu šajā forumā :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12-05, 23:22 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
No Name Boy wrote:
KBH CASUALS wrote:
Jautaajums 528

Kaa ir ar to patiesiibu un ko runaa citi,piemeeram,anglu vai vacu sastaptie bijusie regbisti,proti,TAS KURS SPEELEEJIS REGBIJU NEKAD NEMIILEES FUTBOLU jeb REGBIJA FANI NECIES FUTBOLA FANUS.


To es esmu lasijis UK daudzaas pilseetas arii kur ir futbols PL vai Champ un ir regbvija komanda daudzi necies futbolu del komercilazacijas un tt

Man patik tas ko Eiropa spele vasara laikam Rugby leuage. Regby Union ir labs tikai NZ, Aus un DAR

ceru ka nejaucu union un leuage


Teikšu kā ir, neesmu informēts par tevis minētajām lietām, tāpēc garos komentāros neizplūdīšu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13-05, 11:50 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Tiesi taa,528 tu apstiprinaaji viena vaaciesa teikto...
Pagajusoziem,kelne mes blaustijaamies un viens tur saaka mums teikt,protams,viss ok un saaku ar vinu runaat un tad sis teica tiesi par to teelosanu,proti,regbijaa neviens nevienam pretiniekam nedariisot to negrib lai izdara ar vinu,regbijs esot tiira speele un uzvarot stipraakais...vina sapnis bija ieklaut ronaldo regbija speelee kaut uz 10 minuuteem he he he

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13-05, 12:42 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
part regbiju es jaucu leuage are union, to ko UK speelee vasaraa man patiik labaak, bet to ko PC kur NZ uzvareeja ir iists tikai Aus, Nz un DAR 3 nations cup, WC un super 14 , laikam kluus par super 15
Esmu skatijies D puslodes regbiju, Francu, UK, atceros Steauva vs Dinamo , bija incidenti , bet par faniem esmu forumos lasijis, ka UK istie regbija fani necies futbolu vini pat savstarpeji kaujas, Francija ipsaci D R arii ir tas pats

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13-06, 22:23 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Ja nu kādam rodas interese:
Šo piektdien (15.06) pulksten 19.30 LU stadionā ( Kr. barona iela 116a ) skatītājus priecēs vienas no labākajām regbija komandām Latvijā - Kalve un LMT/EŽI.
Visi, kas vēl nezin, regbija spēles var skatīties BEZ maksas.
Tiekamies piektdien
Šo spēli tiešraidē translēs sporta portāls sportacentrs.com un Latvijas Regbija federācijas mājas lapa rugby.lv


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 31-07, 07:18 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Šo trešdien 01.08.2012 19:30 LU stadionā ( Kr. barona iela 116a ) norisināsies spēle par Latvijas Kausu Regbijā 15.
Kausā tiksies divas principiālas komandas - Eži/EK Sistēmas un Kalve
Esat laipni aicināti nākt un vērot šo aizraujošo cīņu !
Ieeja bez maksas.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13-09, 13:06 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Sveiki regbisti, fani un interesenti!


Sākoties drēgnajam rudens laikam, ir iesācies arī Latvijas čempionāta Regbija 15 otrais aplis.
Šo piektdien (14.09.2012) pulksten 18.30 LU stadionā, esat laipni aicināti uz regbija spēli, kurā cīnīsies Latvijas kausa ieguvēji Regbija klubs "LMT/EŽI" un Regbija Klubs "Livonija"!
Jāpiebilst, ka iepriekšējais aplis noslēdzās tieši ar šo komandu savstarpējo spēli un rezultāts bija niecīgs - 15 pret 9 "EŽU" labā, tas nozīme, ka ir gaidāma skatāma spēle!
Visi laipni gaidīti LU stadionā !
Ieeja bezmaksas !


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Regbijs
PostPosted: 01-11, 12:04 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
LATVIJA-DĀNIJA 3.11.2012. pl.14.00
Sestdien, 3. novembrī, Rīgā, “Daugavas” stadionā pulksten 14.00 sāksies Eiropas Nāciju kausa izcīņas 2B divīzijas spēle starp Latvijas un Dānijas valstsvienībām.
Mūsu izlasei tas būs otrais mačs šajā ciklā, kurā noteikti jācenšas uzvarēt, jo pagaidām esam pēdējā (piektajā) vietā bez gūtajiem punktiem. Turnīra tabulas kārotajā pirmajā ailītē ar 10 punktiem ir pārliecinoši startējušie Izraēlas regbisti, kas otrajā spēlē ar 26:5 uzvarēja Andoru, atkal nopelnot maksimālo punktu skaitu – piecus. Otrie pagaidām ar pieciem punktiem ir serbi, bet Dānijai un Andorai ir pa diviem punktiem. Vēl 3. novembrī 2B divīzijā Serbija uzņems Andoru.

http://89.111.16.216/read/?id=1166
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 69 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014