LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 29-03, 03:35

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 85 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
PostPosted: 20-07, 12:10 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
LATVIJA-HORVĀTIJA 03.09.2010 pl.21.00
ImageVSImage
Biļetes cena uz H-sektoru 3Ls

Atstājiet šeit savus pieteikumus. Paldies.

līdz 10.augustam ir jāiedod savi pieteikumi.
līdz 15.augustam ir jāapmaksā pieteikumi.
no 1. līdz 2.septembrim ir jāizņem biļetes


P.S. Korekcijas būs iespējamas arī pēc uzrādītiem datumiem.

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Last edited by Edward on 28-07, 06:29, edited 3 times in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-07, 14:46 
hmm uz shito jasavacas maximali daudz! sanak ta ir 5diena septembra sakums - reali varetu but liela atsauciba! :twisted:


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-07, 14:55 
528 wrote:
Opā, kāpēc biļetes tik dārgas ? Federācija mums pretī nenāk vairs ?
es domaju ka tas del ta ka mums kase neka vairak nav :(

rediiss wrote:
Kamdēļ tieši uz šo spēli biļete maksā 5 Ls?
Un otrs – gribētu redzēt precīzu atskaiti, KĀ ir iztērētie iepriekš maksātie papildus lati.


Elwys wrote:
Līdz šim pat uz Spāniju bija pa 3 Ls. Tagad pret Horvātiju 5 ls. Man tādas aizdomas, ka uz šo spēli varētu būt tukšs stadions, nevis papildus atsaucība! ja cilvēks paskatās, kā Latvijas klubiem līdz šim iet eirokausos un vēl tie, kas bija atnākuši piedzīvot Skonto kaunu pret Portadown, diez vai nāks uz futbolu.
Un te vēl paceļ cenas, žēl!


Edward wrote:
528 wrote:
Man ar liekas diezgan neloģisks solis ............ bet nestrebšu karstu, kamēr neemsu dzirdējis paskaidrojumu, kāpēc tieši 5 LVL uz šo spēli


Solis ir pat ļoti neloģisks, jo citas biļetes būs pa 15 un 20Ls (pa vidu)
LFF konsultanti domā, ka Horvatijā ir TOP TEAM, un uzlika tādu cenu.

P.S. uz Gruziju cena būs 3Ls (uz Maltu 1Ls)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-07, 21:06 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
rediiss wrote:
Kamdēļ tieši uz šo spēli biļete maksā 5 Ls?
Un otrs – gribētu redzēt precīzu atskaiti, KĀ ir iztērētie iepriekš maksātie papildus lati.


Nauda tika vākta tikai divas reizes, pa 1Ls.
Patreiz skaidras naudas nav, visa nauda ir faeros. (ap 150Ls, no tiem daļa ir pie RBS, jau no 2009.gada)
Izlietojums:
ULTRAS LATVIJA baneris
www.ultras.lv domens
5 faeri Baltijas kausā
Izbraukuma uz Kauņu neparedzētie izdevumi.

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-07, 21:32 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Tas ir tas maksims, kurš izdomājis tādu cenu politiku ?
Man tas šķiet absurds, ņemot vērā to, ka vēl pagājušo gadu jamie baigi definēja, ka vēlas mums - Ultras Latvija - palīdzēt veidot kvalitatīvu atbalstu komandai un piesaistīt cilvēkus.

Ed, cik biļetes tikš ņemtas ? Viss H sektors ? Cik tur ir - 100 ?

Es vēl uzzvanīšu un parunāšu ar dažiem cilvēkiem, paskaidrošu, kas un kā.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-07, 23:45 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 10-06, 18:47
Posts: 67
Location: Latvija
Jogurts wrote:
Jautājums par studentiem/skolēniem.
Ja es studēju LU, kā lai es spēles datumā, kur nu vēl ātrāk, pierādu, ka uz to brīdi skaitos LU, ja šogad studijas atkal varētu sākties 7. datumā un līdz tam man nav reāli dabūt studenta apliecību ar derīgu termiņu?

Nu ja tas tev ir otrais kurss, tad apliecība vēl derīga, ja pirmais, tad manuprāt skolēnu apliecība vēl derīga. Vismaz es vienmēr skolēnu apliecību taisīju līdz 10 septembrim, lai jaunajā gadā normāli varētu uztaisīt jaunu.

Bet tā nezinu, jāiet tev ar līgumu vai uztaisi ISIC karti!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22-07, 09:47 
Offline
ultras

Joined: 18-01, 14:21
Posts: 84
Location: MF Liepaja
te var izteikt savas domas.
http://www.draugiem.lv/LFF/news/item/66725/

528 wrote:
Darīts :)

_________________
http://metalfans.co.nr/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22-07, 11:09 
sanemu epastu no ta Maksima!

Labdien cien. Līdzjutēji!
Tuvojas Latvijas Nacionālas izlases EURO 2012 atlases spēles. Šogad mūsu izlase aizvadīs divas mājas spēles: 12.oktobrī pret Gruziju, bet jau 3.septembrī (kā Jūs visi jau zināt) pret mūsu grupas favorītiem (vismaz uz papīra) - Horvātijas izlasi. Kā jau vienmēr fanu organizācijas var pasūtīt biļetes uz fanu sektoriem (H; I; J; K) pirms biļešu publiskas tirdzniecības, kas šoreiz tiks veikta sadarbībā ar Biļešu Servisu. Fanu biļešu cena uz Horvātijas spēli ir 5 LVL (skolniekiem, studentiem un pensionāriem atlaide – 20%). Sūtiet pieteikumus man uz e-pastu: maksims.raspopovs@lff.lv līdz 31.jūlijam. Ja ir jautājumi – zvaniet.
Ar LFF EURO 2012 biļešu tirdzniecības politiku Jūs varat iepazīties pieliktā dokumentā.

PS: Piedāvājam satikties pirms Horvātijas spēles lai apspriest kā labāk atbalstīt mūsu komandu un kādā veidā palīdzība Jums ir vajadzīga no LFF. Piedāvājiet jebkuru Jums piemērotāko datumu!

Ar cieņu,
Maksims Raspopovs
Latvijas Futbola Federācijas
Mārketinga daļas vadītājs
t. +371 67295992
m.t. +371 28667111
Skype: Maxim.Raspopov


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-07, 11:56 
Offline
ultras

Joined: 18-01, 14:21
Posts: 84
Location: MF Liepaja
Latvijas Futbola federācijas (LFF) sekretariātā šodien nolēmām saglabāt futbola faniem biļešu cenas 3 Ls apmērā fanu sektoros H, I un J, un, saistībā ar jauno PVN un Biļešu Servisa pakalpojumu izmaksām, nepalielināt to cenu uz 5 Ls.
Tiekamies futbolā - Skonto stadionā 3.septembrī EURO 2012 kvalifikācijas atklāšanas mačā Latvija - Horvātija. Tad 7.septembrī spēlējam Maltā, bet 8.oktobrī - Grieķijā. Otra Latvijas futbola izlases spēle šogad Skonto stadionā notiks 12.oktobrī pret Gruzijas izlasi.
Spēlējiet futbolu!

_________________
http://metalfans.co.nr/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-07, 18:26 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 10-06, 18:47
Posts: 67
Location: Latvija
528 wrote:
Hehe, tieši šito gribēju mest iekšā :)

Tad sanāk, ka sapulce mums nebūs ar LFF ? vai tomēr tiksimies ?


Es domāju, ka sapulci tomēr varētu. Tikai vajag izdomāt, ko vēlamies pateikt! Es domāju, ka būtu ļoti labi ja uzaicinātu arī kādus pārstāvjus no galvenajiem sponsoriem vai tiem, kas vēlētos iesaistīties izlases sponsorēšanā, kaut vai mazā mērā!
Jo būtu ļoti jauki noorganizēt piemēram lielu daudzumu sarkan baltu balonu, plāksnīšu vai kādu citu atribūtu, tā lai vismaz pāris sektori iekrāsojas sarkani.
Gan uz baloniem, gan karodziņiem, gan plāksnēm var uzlikt sponsora vārdu utt. Bet tas jau mums vienalga! Galvenais ir tas, lai ir vajadzīgā krāsa!!
Image

http://www.football-wallpapers.com/wall ... 24x768.jpg


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-07, 19:42 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Edward wrote:
Maksims solīja šodien visiem piezvanīt un sarunāt laiku kad tiksimies.

P.S. Notiks LFF un ULTRAS LATVIJA pārstāvju tikšanas.


Sapulce ar LFF notiks piektien pl. 17.00 LFF telpās.

Image

SDK Namejs un pārējie nepiedalās.

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Last edited by Edward on 28-07, 06:36, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-07, 20:15 
laikam tas visas vestules Maksimu parsteidza!!! betnu zina ljoti iepriecinosha jo tiesham kada jega ko darit visiem - piesaistit cilvekus, ja pirmstam bijis pa cilvecigam cenam un tagad peksni gribi paskatities tadas pashas kvalitates futbolu ka pirms 2gadiem kad vel nauda tiesham bija DAUDZ vairak maksaja 3lati un te peksni 5ls ?????? :O

es domaju ka var piedavat LFF kautkada veida iespeju varbut pareklametie LFF majaslapa ka ir kadi cilveki kas rupejas par fanu kulturas attistibu un tie gaida aizvien jaunus un jaunus biedrus tribines atbalstot savejos, pie reizes kas kuram tuvak velak bez izlases papildinat ari klubu tribines!!! tas ta no manis arpus plashas temas! :)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-07, 07:32 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Elwys - kas tu tāds esi ? ? ? ? ? ? ?


Kārli, vēstule netika sūtīta tev vienam. Es arī saņēmu šādu vēstuli, bet neuzskatīju par pareizu to mest šeit.

Ed - vai esi pārliecināts par to, ka no nameja un rd nebūs cilvēku šajā sapulcē ? Kas ir pieteikušies - no kuriem grupējumiem ? No BU+CC varētu būt pat 3 cilvēki.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-07, 10:01 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
528 wrote:
Ed - vai esi pārliecināts par to, ka no nameja un rd nebūs cilvēku šajā sapulcē ? Kas ir pieteikušies - no kuriem grupējumiem ? No BU+CC varētu būt pat 3 cilvēki.


Edwarda saruna ar LFF Максим Распопов
Edward: ok. vseh krome Sarauj ja soberu
LFF Максим Распопов: Сарауй были в прошлый раз?
Edward: net, ne byli
LFF Максим Распопов: а кто это такие вообще? на футбол ходят?
Edward: Sarauj Latvija, ranjshe byli, a sej4as oni po4ti na net ushli. SDK Namejs tozē po4ti isparilisj
LFF Максим Распопов: а с с Гинтсом (LFFK) ты контактируешь
Edward: net, on vedj na G sidel
LFF Максим Распопов: решили их ближе к вам пересодить. я с ним сам свяжусь
Edward: My toljko za!
LFF Максим Распопов: я с ним уже говорил... он тоже за
Edward: A to ot G toljko pomeha byla, poljzy malo

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29-07, 12:57 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 10-06, 18:47
Posts: 67
Location: Latvija
528 wrote:
Elwys - kas tu tāds esi ? ? ? ? ? ? ?




Elvijs, nezinu kā lai tev vēl paskaidroju. Esmu no H-Side. Neuzskatu sevi par ultru, bet par atbalstītāju gan. Skonto iepriekš esmu atbalstījis vien uz eirokausiem un atsevišķās galvenajās spēlēs. Vairāk gan esmu vienkārši devies vērot futbolu un just līdzi. Šogad esmu aktīvāk iesaistījies Skonto atbalstīšanā. Arī ar pārējiem atrodoties H sektorā.
Mana fanošanas filozofija: uzskatu, ka Latvija un mēs paši esam pārāk maz, lai savā starpā karotu, viens otru ienīstu, vai nolamatātu. Uzskatu, ka mums būtu jābūt ar vienu vienotu mēŗķi Latvijas futbola poluraziēšana un cilvēku pievilināšana stadionam. Ar efektīvu un skaistu līdzjušanu un sportisku sacensību, kas sākas un beidzas ar futbola spēli. Ārpus tās robežām paspiežam viens otram roku, iemalkojam alu un viss ir normāli. Tapēc esmu vienmēr gatavs doties atbalstīt jebkuru Latvijas klubu Eirokausos! Vēsture ir viena no, ja ne pati labākā lieta no kā mācīties, un, ienaidnieki vienmēr valstī kurai vēlas uzbrukt ir gribējuši radīt nesaskaņas, lai tie novārdzina sevi un pēc tam viņus ir viegli iekarot. Mēs manuprāt šobrīd daram to pašu. Novājinam sevi! Taču tas tā. Zinu, ka nespēšu neko mainīt, taču izklāsīju savu filozofiju. (Nestāstīt man par to , kā notiek futbola valstu čempionātos, jo cik zinu mana filozofija ir iespējama un kā man stāstīts Lietuvā fanu grupējumi savācas kopā, lai kopā atbalstītu viens otra klubus eirokausos!

Par Latvijas izlasi!
Izlasi atbalstu jau ļoti sen un iespējams būsi redzējis mani ka'dā bildē šur tur ar seju nokrāsotu Latvijas karoga krāsās!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 85 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014