Last edited by Edward on 09-10, 20:22, edited 8 times in total.

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Angola-Latvija vai kāda TV rāda šo spēli? Jo būtu interesatni paskatīties
Latvija-ASV, Brazīlija, Japāna bija ļoti interesantas, jo šat tad interesantāk ir redzēt kā mēs spēlējam pret citu kontinentu komandām.

Latvijas izlasei neizšķirts Angolā
Latvijas futbola izlase šodien Luandā (Angola) aizvadīja pārbaudes spēli ar Angolu, cīnoties neizšķirti 1:1. Vienīgos vārtus Latvijas labā pirmā puslaika izskaņā guva Ģirts Karlsons.

Latvijas komanda uz Āfriku bija devusies neoptimālā sastāvā, jo vairāki izlases līderi palika klubos, tāpat dažiem spēlēt liedz savainojumi. Mačam bija pieteikti 18 futbolisti. Pirms spēles stadionā, kurā bija sapulcējušies ap 5000 skatītāju, radās tehniskas problēmas – pazudis internets, un atbildīgie neesot varējuši atskaņot izlašu himnas.

Spēles pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, kurā vārtu gūšanas iespēju daudz nebija. Mūsējiem pirmo momentu 20. minūtē izveidoja Andrejs Rubins, pēc kura centrējuma Ģirts Karlsons ar galvu aizsita pavisam nedaudz garām vārtiem. Mājinieki pārsvarā centās uzbrukumus veidot pa flangiem un ar centrējumiem no gala līnijas gar vārtiem. Interesanti, ka tieši tādā veidā tika gūti vienīgie vārti, bet tos neguva angolieši, bet gan mūsējie. Genādijs Soloņicins teicami nospēlēja labajā malā un piespēlēja gar vārtiem, kur bumbu izklupienā vārtos raidīja Karlsons. Ja Ģirts to nebūtu izdarījis, aiz viņa jau ''rindā stāvēja'' Rubins. Pēc pirmā puslaika 1:0 Latvijai.

Otrajā puslaikā neliels pārsvars bija Angolai, kas centās atspēlēties, bet mūsējie vairāk aizsargājās. Diemžēl pirmajā puslaikā iegūto pārsvaru nosargāt neizdevās, un mājinieki izlīdzinājumu panāca 76. minūtē, gūstot vārtus pēc centrējuma, tātad 1:1. Pēdējās minūtēs Angola izdarīja spiedienu uz mūsējo vārtiem, cenšoties izraut uzvaru. Mājiniekiem tas gandrīz izdevās spēles pēdējā minūtē, kad viņi ieguva tiesības uz soda sitienu labā pozīcijā. Lieliski vārtos nospēlēja Deniss Romanovs, atvairot Angolas uzbrukumu. Spēle drīz bija galā, un tablo vēstīja par neizšķirtu 1:1.

Mūsu komandas sastāvā šodien 159. spēli aizvadīja kapteinis Vitālijas Astafjevs, kurš nospēlēja 73 minūtes.

Angola – Latvija 1:1 (0:1)
(Žobs 76' - Karlsons 45')
Latvijas sastāvs: Romanovs, Kļava, Mihadjuks, Ivanovs, Zirnis (Fertovs 79'), Astafjevs (Tarasovs 73'), Soloņicins (Žigajevs 68'), Laizāns, Rubins (Krjauklis 82'), Karlsons, Perepļotkins (Blanks 65')

Latvija-Gana ???

Paredzams, ka spēle 5.jūnijā notiks Anglijā. Mačs risināsies «Plus Stadium», kurā savas mājas spēles aizvada Anglijas trešās spēcīgākās līgas - «League One» - komanda «Milton Keynes Dons». Tajā ir 22 000 skatītāju vietas

Būtu interesanto redzēt , zināmā mērā vairāk gribas redzēt ne Europeiskās komandas

Brazīlija 3-0 Latvija
Latvija 2-2 Japāna
USA 1-0 Latvija(ja atceros pareizi)
Angola 1-1 Latvija
tagat Gana, būtu interesnti ,

Visvairāk man gribas latvija-Itālija un latvija-Argentīna, ceru ka kādreiz redzēšu.

Posts: 2224
Mežeckis arī pastāstīja, ka Latvijas izlase aizvadīs pārbaudes spēli 23.maijā, taču pretinieks pagaidām nav zināms.