LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 18-04, 14:49

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 171 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 22-08, 19:23 
Offline
ultras

Joined: 17-08, 21:09
Posts: 2
Liepājnieki,izklaidējamies - http://shafkas.blog.com/2012/08/22/jevg ... s/#more-27

Par bildēm un video dabūsiet uzslavas ! :wink:

_________________
shafkas.blog.com - Izklaide 24/7


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26-08, 20:25 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Es buju projam nedelu, un klusums.
nekadas akcijas bildes
Germany bija labas akcjas, D Amerika, CL, UEFA, bulgaru mauka (paok poutuna vulgaria) izdarija labu akciju pret vazelakia maziem braliem rapid

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-08, 21:27 
Offline
ultras

Joined: 27-08, 20:23
Posts: 154
Aik - wp!!!
Image
No Name Boy
Kapec kopa ar merkakji neizgajat pret CSKA?
Uz maskavu pietiks drosmes aizbraukt?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-08, 00:29 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Jeden -
1) Vai es tevi pazistu, liekas ka tu esi kads no foruma ar jaunu vardu
2) Iedot vizu un nopercv biljeti , izdari to un ja man pietiks dusa ,

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-08, 12:46 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Mazins citats no foruma

Jeekabs wrote:
Leitis wrote:
@!Jedem
Jaa,par to dedzinashanu,piro...tas gan smiekliigi,ne mees dedzinataji,ne svilinataji..bet paris faijerus speles laika aizdedzinaat,jau nav jaabut baigam huliganam.Un otra lieta,tas ka shito forumu lasa menti,tas pat meerkakim skaidrs.Takaa nevajag te visu mest iekshaa,kas ienaak prataa.
:


Kops kura laika menti mak lasit? domaju ka vini knapi burtu, kadas 20min kas tur rakstits un tad kad ir anglu vards vai svesvards vini nesaprot ko tas nozime ;D

ipasi tas kurs reiz tirgoja tirgo viltotas adidas tad aisgaja uz mentiem, un fizisko testu karto pa snabi un nkapi mak lasit ;D ir viens tads

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-08, 23:25 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Jedem - ja es zinu ko tu domaji ar WP, bet tada ari ir Kopene un citur Skandinavija, man ta sne isti patik Firman Boys bet es neesmu teicejs un nekad nebusu capo , bet pev Bobo aiziesanas , Johan Seguy bija Black Army Capo un vina izcelsme ari bija kurdistana(laikam) ...

Bet tie zeni bilde , kad visas Lv ultras apvienotos parietu tam pari, BA atgust slavu Zviedrija, pagaujsa un si gada akcijas par to pierada, nezinu par mazo pikniku Göteborg GAIS vs AIK, (ta laika gulejua utina) bet pagajusa gada Göteborg IFK pamatigi zaudeja, Djurgårn ari ....

Lidz Swe limenim vel ir jaaug un loti loti jaaug

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14-09, 11:40 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Vaacijaa cietumaa biju ar diviem spartakiesiem,sie par narkotikaam seez,loti normaali puikas un ir liela atskiriiba starp musu krieviem un Maskavas krieviem,vini taapat nodirsa Ventspili un paarejos...Spartak man jau sen patiik RESPECT sii kluba ultraam...vieniigie,kuri publiski izteica neapmierinaatiibu par AVCAJOBU invaaziju Krievijaa,vieniigii,kuri publiski slaaniija tos jobanos CURKAS...
Un spartak nemaz nevajag taadus kulakaa raaveejus kaa GATE 7 vini pasi ir loti speciigi un organizeeti un vispaar FRATRIJA vairs nav noteicosaa SPARTAK firma,kaa staastija tie puikas tad vini mineeja kaadu vaardu,kurs vada visu SPARTAK dvizku,aizmirsu tikai kaa vinu sauca...


kruevijas ultras vispas ir wp un tam pie pakalas psrs mulkibas , latvija skrieviemn lielakai dalai ipasi vecaka gadagajuma cilvekiem gripbas psrs atjaunosanu
Man besi spartak data zina ka man besi ka latvija daudzi kas kaut ka skata sfuteni vai hoki fano par spartaku , man patik ka komanda zaude lai pakaitinatu tautu

Gate 7 un ari gate 4 ir cilveki kas necies serbus un homosekualas attiecibas starp tiem, jo grieki saka ka vini ir paraki sebi ir slabi mazvertigaki, jo vini neredz atskirubu stap slavo makedoniesiem, turkiem, albaniem un bulgariem. neciest slavo makedoniju un milet serbiju jocigi
Un ta ir delije ka sbaz ieksa savu orthodox , delije grib lai OSFP butu attiecibas ar krieviem, daudzi zeni menaz neveles, un loti slepni daudzi pat ir pret serbiju bet bail to teikt publiski
Olympiakos maskava pret Rubin, cik spartaka ultra sbija ??? neviena

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-09, 13:10 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Man patiik Spartak politika...butu dzimis Krievijaa pavisam noteikti buutu Spartak..
Un vell es tur iisti nesapratu to jandaalinu Riigaa pret Horvaatiem...Tas ir pareizi saprasts,ka Malodojs bija kopaa ar bomziem,vai arii es kaut ko ne taa sapratu..

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-09, 01:05 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Man patiik Spartak politika...butu dzimis Krievijaa pavisam noteikti buutu Spartak..
Un vell es tur iisti nesapratu to jandaalinu Riigaa pret Horvaatiem...Tas ir pareizi saprasts,ka Malodojs bija kopaa ar bomziem,vai arii es kaut ko ne taa sapratu..


Vins bija ar Zenit kopa , pret Torcidu, cik sapratu Torcida uzvareja un vienu acab ari atdauzija

Spartak faniem krievija nau ne vainas, bet Latvija gan ;)
Krieviem Krievija nav jazina latviesu valdoda, bet latvija kas nav turisti un dizvo ilgak ka 2 gadus butu jazin

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-09, 17:15 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
No molodoja livejournal

Polu hiphops....nsoakaties Video
Hells Angels Polska piedalas video ... tas sen nav MC but nauda, vara un respects parnem visu , kamer oldtimeri izvelas tradicinalo biukers life + vacu Gremium MC parejie .... netaisos komentet sikak anyway

http://lads-from-riga.livejournal.com/644919.html

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24-09, 14:20 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
http://lads-from-riga.livejournal.com/647545.html

Palasiju Molodoy D gramatu ...interesants komentars , pieminets Varg Vikernes.....vismaz kads te zin ari vinu , nez kada butu sabiedribas treakcija ja Varg musdienas izdaritu ko vins izdarija?
Vikernes un Braivik .... iespadigakie cilveki Norvegu dzive, kas ir ''arpus likuma'' varbut vel Drammen 1996 gada notikums

kvlt norsk svårt metal är krieg och grimmmmmmmm

Par so te , kas nakosais solis, iznicinat run akmenus jo tie nav islama? Man loti zel redzet ka snotiek ar Notrvegiju,

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re:
PostPosted: 08-11, 13:01 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 09-04, 12:01
Posts: 143
Location: Skonto
No Name Boy wrote:
http://lads-from-riga.livejournal.com/647545.html

Palasiju Molodoy D gramatu ...interesants komentars , pieminets Varg Vikernes.....vismaz kads te zin ari vinu , nez kada butu sabiedribas treakcija ja Varg musdienas izdaritu ko vins izdarija?
Vikernes un Braivik .... iespadigakie cilveki Norvegu dzive, kas ir ''arpus likuma'' varbut vel Drammen 1996 gada notikums

kvlt norsk svårt metal är krieg och grimmmmmmmm

Par so te , kas nakosais solis, iznicinat run akmenus jo tie nav islama? Man loti zel redzet ka snotiek ar Notrvegiju,


Jā, Varga ideoloģija daudziem tuva, tik ne cilvēkiem, kas ir pie varas un praktiski cenšas viņu izdzēst no vēstures.
atceros to, ka vienā raidījumā par Norway Black metal vēsturi bija izņemts viss par Burzum un visi kristieši dzivo laimigi :D

_________________
Sarkanbaltā tērpjamies un par Latvijas godu cīnamies!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Re:
PostPosted: 08-11, 15:38 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
dragoo wrote:
No Name Boy wrote:
http://lads-from-riga.livejournal.com/647545.html

Palasiju Molodoy D gramatu ...interesants komentars , pieminets Varg Vikernes.....vismaz kads te zin ari vinu , nez kada butu sabiedribas treakcija ja Varg musdienas izdaritu ko vins izdarija?
Vikernes un Braivik .... iespadigakie cilveki Norvegu dzive, kas ir ''arpus likuma'' varbut vel Drammen 1996 gada notikums

kvlt norsk svårt metal är krieg och grimmmmmmmm

Par so te , kas nakosais solis, iznicinat run akmenus jo tie nav islama? Man loti zel redzet ka snotiek ar Notrvegiju,


Jā, Varga ideoloģija daudziem tuva, tik ne cilvēkiem, kas ir pie varas un praktiski cenšas viņu izdzēst no vēstures.
atceros to, ka vienā raidījumā par Norway Black metal vēsturi bija izņemts viss par Burzum un visi kristieši dzivo laimigi :D


Esmu redzejis daudzas filmas par BM ... bet domaju ka Lv vidusmera cilveks menaz nezi ka metals dalas un ka ir black metal
Swe tas pats bija ar Jon no Dissesction
bet musdienas Varg idiologija mirts , jauna sgrupas rada kaut kadu muziku un viss, bez idiologijas
Varg ir smaga diskusiju tema ... un pasa Nor ta ir ''mirusi'' tauta tagad ir gatava tadiem paversieniem un musdienas Skandinavija metalisti vairs netiek uzskatiti par outcast

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 08-11, 15:52 
Offline
ultras

Joined: 27-08, 20:23
Posts: 154
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 08-11, 16:53 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Cik daudz Lv vinu ir lasijusi?
tas pats Krievija?
Ir noteiktu cilveku gripa ka slasa un viss

Jedem_das_seine wrote:
Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 171 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014