LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 16-04, 12:43

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 171 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Next
Author Message
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 13-12, 15:37 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Jaa un veel tagad zinaas lasu un draugiem.lv sanemu aicinaajumus balsot par lata saglabaasanu...Blin jobanij rot,kaadeel tad staajaas eiropas savieniibaa,ja tagad ir jaablauj,tas ari ir iemesls kaadeel SISKINS seez aiz resteem...eiropas savieniibas konstituucijaa ir viens no pirmajiem pamatlikumiem Valstis,kuras iestaajas pec 2004 eiropas savieniibaa automaatiski pievienojas ari eiro zonai,tas ir,ari eiro kaa maksaasanas liidzeklis...latviesi jau par eiro nobalsoja 2004 gadaa,par kaadu referendumu un par kaadaam veel fignaam var runaat...tikai pirmaas pamatvalstis ir tiesiigas saglabaat savu valuutu..kaa,piemeeram,Daanija..
Es miilu Latviju un esmu latvietis,bet briiziem traks var palikt un tikai ar kaadu kopaa mes saglabaasim savu latviesu kultuuru un latvietiibu,vienim pasiem ir tuuliiteejs krahs...Ir jaadomaa nedadz savaadaak ir jaapielaagojas situaacijai un jaaskataas kaadu labu es no taa varu panemt,lai realizeetu savus meerkus...


Es jau sen nelasi ko perkonkrustiesi raksta, dazi no tiem ir ka musulmani religiski, '' ne alko, ne seksam, ne izlaidibam, uzdzivei, atgadina musulmanus'
Eirops veryiba ir briviba, un cilvektiesibas, viss kas ar to saistits un ja dazi no tiem valditu butu dirsa, domaju ka jeb kas savadaks tiktu aizliegts, ne mini svarkiem, seksam alko, ultram, metalam, pankiem jeb tadam lietam

Es sen domaju savadak, tauta vares mani nogalina, bet lai jai labak mirt ka mainit savu viedokli, eiro sikums, eiropas valstis vienas nesagalabas identitaiu, bet tikai kopa var glabt eiropeiskumu , tas tas notiks, nevis savadak,
Man eiro pie pakalas, mani uztrauc krona , un eiro es jau pienemu
Ja nebutu EU un NATO, ari USA Lv vel butu psrs un nebutu brivibas, man vcemt gribas lasot to ka dazi saka ''EU mes zaudejam latvietiskumu, bet psrs izdaritais neko nenozime''
Kas sagrava latvietiskumu EU vai psrs ....cik tautai smadzenes ir izskalotas ar padomju mulkibu

Varbut sakuma Lv ekonomija cietis bet kas vainigs eiro vai valdiba?

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 13-12, 16:09 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Latvijas valstij jau sen nav vairs savas ekonomikas,tas pat vienaa Daku aviizee bija rakstiits...protams,gan jau hohma buus,kaads jau pelniis...bet saki godiigi tu nezagtu ja buutu iespeeja,es nemtu pilnu pagrabu...
Probleema jau ir taa,ka cilveeki netic savaj valstij.Apskaties,driiz darbavietu buusot vairaak kaa iedziivotaaju,tiek plaanots,ka atgriest atpakal tadus kaa muus,tiek soliits nezin kas,var jau buut,ka tas ir reaali,ko vini sola,bet neviens jau netic un tie latviesi,kas te straadaa vini jau ar visaam 4 turaas darbaa,lai vai kas,neticu,ka vinus spees kaads pierunaat..3 nabadziigaakaa valsts eiropas savieniibaa,kurs pie taa ir vainiigs,nu ne jau mees...Vel trakaak ir tikai Rumaanija un Bulgaarija,kas tiesaam ir arpraata valstis,kurus razo cigaanus un visaadus tamliidziigus idinus,kuri tualetes podaa mazgaa kartupelus..

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 13-12, 16:42 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Latvijas valstij jau sen nav vairs savas ekonomikas,tas pat vienaa Daku aviizee bija rakstiits...protams,gan jau hohma buus,kaads jau pelniis...bet saki godiigi tu nezagtu ja buutu iespeeja,es nemtu pilnu pagrabu...
Probleema jau ir taa,ka cilveeki netic savaj valstij.Apskaties,driiz darbavietu buusot vairaak kaa iedziivotaaju,tiek plaanots,ka atgriest atpakal tadus kaa muus,tiek soliits nezin kas,var jau buut,ka tas ir reaali,ko vini sola,bet neviens jau netic un tie latviesi,kas te straadaa vini jau ar visaam 4 turaas darbaa,lai vai kas,neticu,ka vinus spees kaads pierunaat..3 nabadziigaakaa valsts eiropas savieniibaa,kurs pie taa ir vainiigs,nu ne jau mees...Vel trakaak ir tikai Rumaanija un Bulgaarija,kas tiesaam ir arpraata valstis,kurus razo cigaanus un visaadus tamliidziigus idinus,kuri tualetes podaa mazgaa kartupelus..


protams ka zagtu lidz kadai normai, ja man butu iespeja tikt pie pika es nemtu un zagtu, bet man neitrese politika un ari tie kas lV strada un turas, pasi vainigi ka tic valstij
zinu dzeku kurs UK bija kadas fabrikas direktors stradaja labi dabuja labu amatu, jo niga nejedz ielikt bulcinas kastite
¤
¤ ¤

Tada veida dzekins
megina
¤
¤¤ sita te nejedz to pa vidu, dzeks dabija labu darbu , labaku algu .... ne dzeks aizbrauca uz Lv, un strada 16h 6 d nedela + svetdien 6h un gul sava takstiti, augstuma ..... kads lohs

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 20-12, 13:22 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
p dzets pensionaram televizors, ko vins kandzu tirgojot naudu sakrajis, tads telluks....daudziem kas bankas strada tadu vel nav .... johaidi kas Latgale notiek

http://www.apollo.lv/zinas/ara-minus-15 ... aki/545789

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 21-12, 08:48 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Nu bet vismaz krutjijaas he he he

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 23-12, 21:18 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Priecigus ziemasvetkus visiem Lv ultram

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 24-12, 13:39 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Kaa tur ir NO NAME BOY juleman pie jums arii klejo,es savai pezinai neko neesmu nopircis un veikali jau driz bus ciet,nezinu pasuutiisu picu un 1,5 colu he he he he...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 24-12, 15:23 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Kaa tur ir NO NAME BOY juleman pie jums arii klejo,es savai pezinai neko neesmu nopircis un veikali jau driz bus ciet,nezinu pasuutiisu picu un 1,5 colu he he he he...


Es iztereju varbut sek400 davanam, mazliet ieravu aqvavitu sorit ... godigi sakot nav tik daudz naudas lai pirkt daudz davanas
sidrs, alus, soko, svecite tad redzes kas sanaks

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 28-12, 02:31 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
http://www.youtube.com/watch?v=_79pO8apz0I
No name boy paklausies sito,man veel joprojaam zosaada,pietruuks iisteniibaa Latvijas un latviesu mentelitaates,sitie taureni man te rinkii neko nesajeedz..

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 28-12, 02:35 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
KBH CASUALS wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=_79pO8apz0I
No name boy paklausies sito,man veel joprojaam zosaada,pietruuks iisteniibaa Latvijas un latviesu mentelitaates,sitie taureni man te rinkii neko nesajeedz..


Baac izjaataa Hamburga vot sito gribeeju,lai paklausies http://www.youtube.com/watch?v=n6PzwN6diTk

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 04-01, 04:06 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
http://www.youtube.com/watch?v=fpa2t82M1u4

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 16-01, 16:54 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
http://www.apollo.lv/zinas/latvijas-arm ... itu/549495

Vai kad sno jums ir bijis OMD ???

Un ja Lv doma atjaunot OMD lidz cik gadiem cilvekus var iesaukt ???

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 16-01, 21:00 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
No Name Boy wrote:
http://www.apollo.lv/zinas/latvijas-armija-2018-gada-iespejams-nespes-uznemt-vajadzigo-karaviru-skaitu/549495

Vai kad sno jums ir bijis OMD ???

Un ja Lv doma atjaunot OMD lidz cik gadiem cilvekus var iesaukt ???


OMD no 18 līdz 27 gadiem

P.S. es no 1999. līdz 2001. biju Zemessardzes 65. Atsevišķā Studentu bataljonā, bet tas nav OMD...
"Mēs iesim tur, kur tēvu zeme sauks!"

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 17-01, 01:04 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Edward wrote:
No Name Boy wrote:
http://www.apollo.lv/zinas/latvijas-armija-2018-gada-iespejams-nespes-uznemt-vajadzigo-karaviru-skaitu/549495

Vai kad sno jums ir bijis OMD ???

Un ja Lv doma atjaunot OMD lidz cik gadiem cilvekus var iesaukt ???


OMD no 18 līdz 27 gadiem

P.S. es no 1999. līdz 2001. biju Zemessardzes 65. Atsevišķā Studentu bataljonā, bet tas nav OMD...
"Mēs iesim tur, kur tēvu zeme sauks!"


Ja to atjauno tad iesauks tos kas bus saja vecuma?

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 17-01, 10:14 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
No Name Boy wrote:
Ja to atjauno tad iesauks tos kas bus saja vecuma?


OMD neatjaunos!

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 171 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014