LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 19-04, 04:57

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 22 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Qualifiers EURO 2012
PostPosted: 13-10, 12:35 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 15-02, 17:12
Posts: 1482
квалификации Евро-2012 Сербия – Италия. 12/10/2010


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Беспорядки (часть 2)

http://rutube.ru/tracks/3671223.html?v= ... 6d54379b16

Беспорядки (часть 3)

http://rutube.ru/tracks/3671229.html?v= ... d97f91ac55

Беспорядки (часть 4)

http://rutube.ru/tracks/3671251.html?v= ... 3ef7fe7acf

Беспорядки (часть 5) Отмена матча.

http://rutube.ru/tracks/3671343.html?v= ... 25e4bdcd45

_________________
Image
http://belultras.by


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13-10, 14:32 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Hellas vs Isreal

banner
Free Palestina un Kosvo is Serbia

http://2.bp.blogspot.com/_WLQ-Ls_HM94/T ... aktiko.jpg

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13-10, 15:27 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
Aizturēts Serbijas futbola huligānu barvedis
Publicēta: 12:39 13.10.2010.

Dženova (Itālija), 13.okt., LETA--AP. Itālijas policija aizturējusi 17 Serbijas futbola huligānus, ieskaitot barvedi, kas lika atcelt Serbijas un Itālijas futbola izlašu spēli.

Ziņu aģentūra ANSA vēsta, ka policija atradusi nekārtību barvedi, pārmeklējot autobusu, kuram bija serbu fani jānogādā mājās. Kaut viņa seja nekārtību laikā bija aizsegta, policija vīrieti identificējusi pēc tetovētajām rokām.

Nekārtībās tika ievainoti 16 cilvēki, ieskaitot divus policistus.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13-10, 16:35 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 24-10, 19:04
Posts: 190
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13-10, 16:46 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Leiti - Vins ir arii no Crvena Zvezda liideriem, neatceros vina vaardu , un man liekas stulbi raadiit savus tattoos un tad cereet ka nearestees

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13-10, 22:10 
nu ko sebu hool rikojas pareizi un tas tik norada ka turpinajums bus labs un tas tik norada ka vajag atbalstu SRB ultram atbalstu ;) vsm es zinu ka SCL bus par to un nedomajot ariiii parejie piekritis .... plakats ar txt SPORT FOR SOUPORTERS NOT just GAME ;) vai kautkas tamlidzigs!!! jusu domas priekslikumi ? :)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 13-10, 23:20 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
To dzeku sauc Ivans Bogdanovs, vins ir viens no Delije liideriem, atsaucoties uz All Jazeera News Itaalijas policija vinu pratina un skiet katik aatri vins izlaists no cietuma netiks.... France 24 teica ka vins ir nosaucis dazu hooligaanu vardus, un serbijas policija tos arestees, kaut gan neticu, jo taa ir zinu provokaacija ...

Raksts:
http://sports.yahoo.com/soccer/news?slu ... iaviolence

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14-10, 11:57 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
Karlis wrote:
nu ko sebu hool rikojas pareizi un tas tik norada ka turpinajums bus labs un tas tik norada ka vajag atbalstu SRB ultram atbalstu ;) vsm es zinu ka SCL bus par to un nedomajot ariiii parejie piekritis .... plakats ar txt SPORT FOR SOUPORTERS NOT just GAME ;) vai kautkas tamlidzigs!!! jusu domas priekslikumi ? :)


aizķēra "SCL .. nedomājot.." :)
varbūt vari precizēt ko uzskati par pareizu viņu rīcībā un ko taisies atbalstīt?
ps - neesmu iedziļinājies detaļās, tāpēc nevērtēju labi/slikti un tāds jautājums, varētu informēt vairāk.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14-10, 12:03 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 28-09, 13:26
Posts: 224
Location: Mītavas Patrioti (ex)
īstenībā kaut kur lasīju, ka tas viss bija saistīts ar politisku ievirzi - protests futbolā par Kosovas autonomiju no Serbijas, ar futbolu tur maz sakara.
Un ja iedziļinās mazliet vēsturē no ģeopolitiskā rakursa, un neviens neko nepukst par Albānijas suverenitāti, tad es uzskatu, ka Kosovas jautājums ir tieši tāds pats - Kosova NAV Serbija.
nekādus plakātus vai solidaritāti ar Serbiem, konkrēti par šo gadījumu pat principā MP nevar pieļaut.
P.S. latviešiem ir tāds sakāmvārds - ne mana cūka, ne mana druva...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14-10, 12:27 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Lai kaut ko karinātu no starptautiskā savā sektorā un mestos kaut ko atbalstīt ar saviem baneriem un uzrakstiem - vajadzētu izprast visu no a līdz z. Savādāk var iebraukt lielās auzās


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14-10, 12:27 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Kaads tam sakars ar futbolu un ultraam?
Taa pija serbu akica pieveerst sev uzmaniibu jo ''launie rietumi grib muus izniicinaat bez neekaada iemesla'' Kaut tas tam liidziigs, Negribu iedzilinaaties, serbijas probleemas mani neitresee ,
Kaada jeega bija paartraukt speeli peec 7min? Serbija vareetu panemt punktus, un nevienai no Hard core CZ un Par gar serbijas izlasi nau dalas un to neatbalsta taa pat kaa grieki hard core, cik Gate 7 plakaatus juus redzeejaat Kariasaki stadionaa?
laiks izveeleeteis kur Serbijai piedereet Eiropaa vai kluut par otru Albaaniju (comies eeraa)

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14-10, 15:31 
cik es sapratu ka tas bija fanu protests pret komandu ka to ka izlase zaudeja musu ziemelnieku braliem nedelu atpakal ar 3-1 Partizan stadiona, var teikt bez cinas, lidz ar to fani paradija ja komanda nespej cinities tad fani var izjaukt vsp visu lai komanda talak nespele! es gan labak tad butu vnk komandas autobusu nostopejis unenelaidis stadiona un viss!!! bet nu kautkas tamlidzigs!!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 14-10, 16:34 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Karlis wrote:
cik es sapratu ka tas bija fanu protests pret komandu ka to ka izlase zaudeja musu ziemelnieku braliem nedelu atpakal ar 3-1 Partizan stadiona, var teikt bez cinas, lidz ar to fani paradija ja komanda nespej cinities tad fani var izjaukt vsp visu lai komanda talak nespele! es gan labak tad butu vnk komandas autobusu nostopejis unenelaidis stadiona un viss!!! bet nu kautkas tamlidzigs!!!!


Serbijai jau FIFA draudeeja ka taa var tik izmesta no WC , Partizan pret Zrinskij Mostar, Delije nevareeja doties izbraukumaa, tanii gadaa kad APOEL vinus izleedza no UEFA...

Veel kad bija Serbija un Melknalne, kad es runaaju ar paaris jo Delije, vini teica ka viniem neitresee Serbijas izlase, tikai CZ, es prasiiju kaa vini ar Grobari apvienojas, vins teica ke nee un nezin kaa tas buutu

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14-10, 16:43 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
No Name Boy! Nekas personisks, bet cik tev gadu?

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14-10, 16:44 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
Karlis wrote:
cik es sapratu ka tas bija fanu protests pret komandu ka to ka izlase zaudeja musu ziemelnieku braliem nedelu atpakal ar 3-1 Partizan stadiona, var teikt bez cinas, lidz ar to fani paradija ja komanda nespej cinities tad fani var izjaukt vsp visu lai komanda talak nespele! es gan labak tad butu vnk komandas autobusu nostopejis unenelaidis stadiona un viss!!! bet nu kautkas tamlidzigs!!!!


No kurienes tu kaut ko saprati? Kas tev liek domāt, ka serbus neapmierina iepriekšējā spēle?

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 22 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014