LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 19-03, 05:20

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 68 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 17-11, 13:13 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 24-10, 19:04
Posts: 190
Kosova je Serbija !


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-11, 16:35 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
BLOODY SHAG,JEW,PRICK,TWAT,BUGGER and FU..ing WANKER is who loves killers and BASTARDS SERBS.....

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-11, 17:21 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Es piekriitu KBH par to un par Kosovu un Krieviju
Nevar milleet Serbiju tajaa paschaa laikaa dragam teikt ''zb atkal krievi kaut ko'' nevar taa
Jaa USA atlautu Krievijai okupeer Baltiju apmainaa par to ka vina metiis bumbas uz Belgradas, Krievija piekritiis un izdariis,
Un vai serbi klaadreiz taisiis plakaatu ''Krievu Baltija ir briiva, lieciet vinus mieraa''
Par izlasi manas LATVIJA; ZVIEDRIJA; Italija un Argentiina, bet taa kaa neesmu Lv es nevaru atmekleet speeles, arii Swe paaraak taalu, bet noteikti mana izlase nau Baltkrievija, Krievija un Ukraina , un tas jeb kuraa sporta veidaa arii Dinamo Riiga nau mana komanda

Ja latvieschi var atbalstiit Serbiju tad viniem nau tiesiibas ciiksteek ka Krievija muus okupeeja un NEEE 2. valodiibai

PS eirokausos es atbalstiiju jeb kuru Lv komandu bet tagad nevienu no Daugaupils un FK V par Kosovas banneri jebem serbiju

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18-11, 01:27 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 24-10, 19:04
Posts: 190
No Name Boy wrote:
Es piekriitu KBH par to un par Kosovu un Krieviju
Nevar milleet Serbiju tajaa paschaa laikaa dragam teikt ''zb atkal krievi kaut ko'' nevar taa
Jaa USA atlautu Krievijai okupeer Baltiju apmainaa par to ka vina metiis bumbas uz Belgradas, Krievija piekritiis un izdariis,
Un vai serbi klaadreiz taisiis plakaatu ''Krievu Baltija ir briiva, lieciet vinus mieraa''
Par izlasi manas LATVIJA; ZVIEDRIJA; Italija un Argentiina, bet taa kaa neesmu Lv es nevaru atmekleet speeles, arii Swe paaraak taalu, bet noteikti mana izlase nau Baltkrievija, Krievija un Ukraina , un tas jeb kuraa sporta veidaa arii Dinamo Riiga nau mana komanda

Ja latvieschi var atbalstiit Serbiju tad viniem nau tiesiibas ciiksteek ka Krievija muus okupeeja un NEEE 2. valodiibai

PS eirokausos es atbalstiiju jeb kuru Lv komandu bet tagad nevienu no Daugaupils un FK V par Kosovas banneri jebem serbiju


Tu jau vairs neiet runa par to,kurš ko atbalsta un kurš ar ko draudzējas.
Ļoti labi zināms,ka lielākā daļa Krievijas un Serbijas Futbola Ultras/Huligāni ir labējie.
Te jau runa iet par melnajiem albānu musulmaņiem,kuri to vien dara,kā slēpjas aiz USA.....
Protams,ka labāk nostājos Eiropiešu pusē,nevis kreisi noskaņoto Amerikāņu un Albāņu pusē.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18-11, 13:07 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
..


Last edited by zigiss on 18-11, 22:09, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18-11, 15:20 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Ja nebuutu amerikas tad tu vareetu atbalstiit LVPSSR islase un taadas latvijas nebuutu , un krievu nacienolatistiem uzplaut uz Latviju , kaut vai ne tik loti kaa officaalai valdiibai

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18-11, 16:09 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Katram savs un savaa zinaa zeel,ka futbols tiek piits ieksaa politikaa,bet taa nu tas ir tapat TURKEY IS NOT EUROPA he he he....
Runaajot par tiem Albaaniem,tad sie cilveeki nebut nav taadi muslini kaa tie kas skraida rinkii nokaarusies ar trotila krelleem...mums kbh piepilseetaa ir vesela kaudze ar albaaniem un normaali puikas,vismaz var dabuut visaadas noderiigas lietinas...viniem jau ir loti liela veelme,lai PARTIZAN vai RED STAR paviesotos kbh..
Kas attiecas uz Serbiem,tad vini ir bastards,es labpraat izdariitu ar kaadu serbu to pasu ko vini darija Kosovaa un nenozeelotu to...
Un labaak so teemu beigt,jo diskusija ir pilniigi nevietaa zem WORLD CUP draw...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18-11, 16:15 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Kas attiecas uz WORLD CUP DRAW,tad KKARLITO ir laba ideja un jaasaka beidzot...kadu radikaalaaku banneri,lai var tiesaam redzeet,ka atbraukusas ir LV ULTRAS,nevis kautkaads BARKAANA alus veederu klubins,kas blaustaas areenaa...
Pret komunistiem butu labs,nemot veeraa pasreizeejo graabstiisanos gar LV pamatlikumiem...Un vienalga ko par to teiks ACAB vai kads cits viniem liidziigs iznirelis...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18-11, 18:56 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Latvijas izlases kalendārs

07.09.2012 Latvija – Grieķija
11.09.2012 Bosnija – Latvija
12.10.2012 Slovākija – Latvija
16.10.2012 Latvija – Lihtenšteina

22.03.2013 Lihtenšteina – Latvija
07.06.2013 Latvija – Bosnija
06.09.2013 Latvija – Lietuva
10.09.2013 Grieķija – Latvija
11.10.2013 Lietuva – Latvija
15.10.2013 Latvija – Slovākija

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18-11, 19:42 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH - par albaaniem ir taisiiba , es zinu dazus kas tas islams pie kaajas un iraaniem arii, kaa nee kaa kebags barsiigs, tad jau arii centraltirgus urla nau Eiropietis

Es ieteiktu Free Karadizc, Bosnias are war criminls kaut ko taadu, jo man tie ir izbesiijuschi, cik znu visi kas parazitee uz zvciedru pbalsta, kad NATO meta bumbas uz Belgaradu visi priecaajaas, kad NATRO palliidz liibijai, schie parazitee uz zvriedru pabalsta blauj naavi NATO , mees ieniitam zviedris

Par kalendaaru tas ir labs buutu Gr-Lv bet pirmaas divas speeles ir jaanem, loti izdeviigi

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18-11, 20:01 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
..


Last edited by zigiss on 18-11, 22:09, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18-11, 20:07 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
zigiss wrote:
No Name Boy wrote:
Taa kaa Bosniesus varees pakaitinnat 2 reizes ;)


kalendārs zināms, vari droši atbraukt un pamēģināt kādu banneri vai saukli.


Viss ir finalsaalaa pusee,

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18-11, 20:27 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
No Name Boy wrote:
zigiss wrote:
No Name Boy wrote:
Taa kaa Bosniesus varees pakaitinnat 2 reizes ;)


kalendārs zināms, vari droši atbraukt un pamēģināt kādu banneri vai saukli.


Viss ir finalsaalaa pusee,


neesi taču USA? ja neesi skolnieks tad Eiropā pa pāris gadiem reizi atlaist .. kādu 2 - 3 dienu peļņa :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18-11, 20:45 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Zigiss - man nau darba, un kameer neiestaaschos Komvux grund skolan tikmeer nesanaaks nekas, vai arii darbs, taa kaa mana dziive nau jautra

par Serbiju man ir ko pastaastiit
Es biju Gate 7 (Porto Leone) esmud zeeris ar Gate 7, ar deliji un par Deliji un alcatraz man ir daudz ko stráastiit , bet ne publiski
Un ne visi Griekijaa uzkata serbus par braaliem, ir daudzi kasm slavo macedonia . serbija ir viens un tas pats .... daudzi bet klusee ,

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18-11, 20:52 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Mana padzilinaata interese par Ultraam saakaas ar gate 7 , mans dziives veids saakaas ar gate 7 , varbuut gadus atpakal pats buutu devies uz Venstpili un belgradu ar Gate 7 plakaatu un atbalstiitu CZ
Tas pats arii uz Vilnu vau kaunu basiitii, es biju slims ar sarkano slimiibu, man bija kontakti ar daudziem , par ar tiem kas zin personiigi tos kas izvareeja Jannaki Illiapolos, taa kaa verbvuut 3-4 gadus es nekaa nezinu bet man ir loti laba info par Delije, un .....

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 68 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014