LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 19-04, 01:34

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 68 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 19-11, 11:24 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Man gan arvien vairaak gribaas,ko lv izveidot plus vel sakari HSV un kopenhaagenaa...nebuuutu ta dziive taa iegroziijusies,tad jau tagad man buutu sava hard core grupa lv...es par taadu nekluvu,es par taadu piedzimu,ja 5 gadu vecumaa teevam ar saha galdinu iemetu,kad vins priecaajaas par Argentiinas uzvaru paar Vaaciju...Sodien seit peedeejais derbijs pret BIF un tad gan vareetu braukt uz lv,laiks pietiktu,lai kaut ko saveidotu,cilveeki ir vajag tik pareizo pieeju un paarliecinaat...
But vel tas nacionaalais cempis kaut nedaudz augstaakaa limenii...
Pret Griekiem man ir patalogisks naids,jo manu acu prieksaa pagajusogad Ateenaas PAO sadura divus comus,kad atgriezaamies no diskoteekas pirms speeles ar PANATHINAKOS...Lv vini nebuus daudz mieriigi vareetu nofiireet...tapat kaa to izdariijaam KBH..
Bet tas taa,nav ko runaat ir jaadara,lai LV musu vienlidz domaajosu cilveeku starpaa uztvertu pareizi...nevis kaa FKV kas plivinas pa tribiineem ar krievu valodaa veidotiem banneriem un miileejaas ar serbiem...Nav brinums,ka pat hamburgaa man pasaka ka esam krievi...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19-11, 13:52 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Nav brinums,ka pat hamburgaa man pasaka ka esam krievi...


Mani Swe uzkatiija par krievu , taadaa zinaa paglaaba ka zviedri miil hokeju un zin dazus faktus, bet taa ka man prasa a no kurieniews, no Lv, vai tu rina krieviski, just tur tadi ka krievi, man besi, tas pats italija , griekije, jeb kur kur esmu bijis ,
Es sevi Swe esmu pieradijis, vairs nedomaa, esmu saveejais, bet tik un ta un koo Sporting, Heerenveern, Herta domaas ieraugits FKV plakaatus krieviski? Visa pasaule ieraudzija kyrlicu un iespaids .... sports izsaka vairaak ka Eurovision.

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19-11, 15:37 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Naglai pa galvu,tiesi to es arii censos pateikt...bet visu var groziit un arii taa ir jaadara...lv varbuut vel tas nav tik loti padzilinaati kaa seit,bet gan driiz buus...ir jaaparaada kas mes esam un kaada mums ir politika un labs baneris tribiinees ir vertiigaaks kaa prezidenta runa eiropas sammitaa...protams,visiem ir jaabuut 100 procentu atdevei un ir jasaprot kas taa ir pa pasauli un nekaadas tolerances pret tieso pretinieku...FKV BOLSE NE SAMIJ SILNIJ he he he....
Bet kaa jau teicu darbi pieraada labaak par vaardiem tapeec ir jaastuko kaut kas...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-11, 00:08 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
ļoti liela nozīme būtu nacionālo spēku piesaistei. Tik jādomā, kā to izdarīt.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-11, 01:39 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 24-10, 19:04
Posts: 190
maarc wrote:
ļoti liela nozīme būtu nacionālo spēku piesaistei. Tik jādomā, kā to izdarīt.


īsti nesapratu tavu domu gājienu,kādi nacionālie spēki ?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-11, 16:41 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
Leitis wrote:
īsti nesapratu tavu domu gājienu,kādi nacionālie spēki ?


nacionāli domājošus cilvēkus...

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-11, 18:14 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 24-10, 19:04
Posts: 190
maarc wrote:
Leitis wrote:
īsti nesapratu tavu domu gājienu,kādi nacionālie spēki ?


nacionāli domājošus cilvēkus...


Protams,savādāk nemaz nevar.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22-11, 17:39 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Nevar ielikt sadalaa DK...
www.youtube.com/watch?v=OqGUk9s-mkM
Vot jaatiek lidz sim liimenim...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-03, 17:51 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Riikojam izbraukumu ar 100 procentu atdevi valsti,kur mes varam izveersties ar action uz ielaam un kartiigu pyro tribiinees,piedaavaaju gatavoties laiciigi,lai arzemees esosie speeki ari pievienotos,laiciigi ieplaanojot griivdienas no darba,lai visi vareetu pamazaam iekraat,lai mes butu pienaaciigaa sastaavaa...
Bet ne taa kaa toreiz LUX,mees braucaam AR 100 procentu atdevi un gatavi ciinai,bet nekaa, visi LV ULTRAS aiztipinaaja un galvenais klusinaam dzert alinu baaraa,ne zinas,ne minas par LV uzvaru...tikai es uzmekleeju action ar belgu ACAB....,lai vai kaa,bet satikaamies...Veel tagad Gati man uz leduskapja blakus FCK ir uzlime MP ar nikno alni...bet tas nenoziimee,ka esmu jusu trijotnes fans...mans klubs lv ir klubs del,kura mani pirmo reizi izmeta no baara,tas ir,SKONTO RIGA,vel tagad atceros kaa toreiz ar skolas biedriem no NDG izdauziijaam degunu WIDZEW fanam 90/to beigaas...
Protams,alus ir nepieciesama sastavdala,bet vajag to dzert taa lai peec tam par mums runaatu veel ilgu laiku..
100 HARD CORE MES VARAM NOVAAKT...
2
Kurs ir ULTRAS.LV liideris,ja nekluudos Edwards,tad man ir piedaavaajums vinam...es nezinu kaadaas jums ir attieciibas ar LIETUVAS ultraam,bet ja nav tad kopaa braucam un piedavaajam viniem savu draudziibu un savstarpeeju atbalstu,balstoties uz BALTU zaru,kopeejaam sakneem un veesturi...
Es nezinu kaa ir Anglijaa,bet seit DK es varu saukt lietuviesus par braaliem,jo ne vienu reiz vien mees esam pieraadiijusi viens otram,ka staavam viens par otru...
Zinu,ka Anglijaa ir daudz treninbiksaino fkv...bet ir ari latviesi tadi kaa MARTINS no FKJ,kurs personiigi ir ieraadiijis vietu slaaviem no lv...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-03, 20:18 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 24-10, 19:04
Posts: 190
KBH CASUALS wrote:
Riikojam izbraukumu ar 100 procentu atdevi valsti,kur mes varam izveersties ar action uz ielaam un kartiigu pyro tribiinees,piedaavaaju gatavoties laiciigi,lai arzemees esosie speeki ari pievienotos,laiciigi ieplaanojot griivdienas no darba,lai visi vareetu pamazaam iekraat,lai mes butu pienaaciigaa sastaavaa...
Bet ne taa kaa toreiz LUX,mees braucaam AR 100 procentu atdevi un gatavi ciinai,bet nekaa, visi LV ULTRAS aiztipinaaja un galvenais klusinaam dzert alinu baaraa,ne zinas,ne minas par LV uzvaru...tikai es uzmekleeju action ar belgu ACAB....,lai vai kaa,bet satikaamies...Veel tagad Gati man uz leduskapja blakus FCK ir uzlime MP ar nikno alni...bet tas nenoziimee,ka esmu jusu trijotnes fans...mans klubs lv ir klubs del,kura mani pirmo reizi izmeta no baara,tas ir,SKONTO RIGA,vel tagad atceros kaa toreiz ar skolas biedriem no NDG izdauziijaam degunu WIDZEW fanam 90/to beigaas...
Protams,alus ir nepieciesama sastavdala,bet vajag to dzert taa lai peec tam par mums runaatu veel ilgu laiku..
100 HARD CORE MES VARAM NOVAAKT...
2
Kurs ir ULTRAS.LV liideris,ja nekluudos Edwards,tad man ir piedaavaajums vinam...es nezinu kaadaas jums ir attieciibas ar LIETUVAS ultraam,bet ja nav tad kopaa braucam un piedavaajam viniem savu draudziibu un savstarpeeju atbalstu,balstoties uz BALTU zaru,kopeejaam sakneem un veesturi...
Es nezinu kaa ir Anglijaa,bet seit DK es varu saukt lietuviesus par braaliem,jo ne vienu reiz vien mees esam pieraadiijusi viens otram,ka staavam viens par otru...
Zinu,ka Anglijaa ir daudz treninbiksaino fkv...bet ir ari latviesi tadi kaa MARTINS no FKJ,kurs personiigi ir ieraadiijis vietu slaaviem no lv...


Tur tā lieta,ka ULTRAS LATVIJA - nav līdera !


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-03, 20:51 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Tad kustinam to ledu,aprokam kara cirvjus...jo tauta esam maza...un cik esmu runaajis ar cilveekiem arpus lv tad ir idejas un atbalsts,peedeejo reiz,kad runaaju ar MARTINU no MP tad vienojaamies,ka nav ko lekties,jo visi kaa viens varam but noderiigi savaj izlasei...tas ko esmu teicis BARONAM paliek speekaa,par saviem vaardiem es atbildu....bet uz lv speeleem piemiedzam acis un staavaam kopaa kaa viens vesels,zem sava valsts karoga...DZIVOJAM TAA,LAI MUSU GIMENES BUTU NR1...BET NEKAD NEAIZMIRSTAM,KAS MEES ESAM UN KAS IR MUUSU AICINAAJUMS....SAZMIEDZAM DUURI,CELAM TO AUGSAA,DZIEDAM PAR LATVIJU...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-03, 20:55 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KHB - Molody ska bli glad att du kämpade med poliska klakar :P det bli kul att du kan göra det med andra lfr vänner LOL

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-03, 22:05 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
HE HE HE HE molodojs un paareejiiee trenbiksainie krievi,kuri nodeva musu valodu ir geji...UN VELREIY VARU PATEIKT JUS RESNIE FKV NERAADATIES TUVUMAA MUMS;MES JUS NESITISIM BET NOGALINAASIM,man pajaat ka toreiy kopaa bijaaam kopaa,to kaa kaa jus debilie krievi nirgaajaties pret musu tautu jus atbildeesiet...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-03, 08:40 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
No Name Boy wrote:
KHB - Molody ska bli glad att du kämpade med poliska klakar :P det bli kul att du kan göra det med andra lfr vänner LOL


Latviski ???


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-03, 10:53 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
528 wrote:
No Name Boy wrote:
KHB - Molody ska bli glad att du kämpade med poliska klakar :P det bli kul att du kan göra det med andra lfr vänner LOL


Latviski ???


M buus prieciigas par K incidentiem ar Polijas draugeliem

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 68 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014