LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 28-03, 22:34

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 45 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 25-04, 20:46 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Ultras Latvija tika izveidots 2005.gadā

P.S. Domas par nacionālo simboliku bija ir un būs.

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-04, 08:19 
Offline
ultras

Joined: 27-06, 17:24
Posts: 92
Location: BU
KBH CASUALS wrote:
Nav ko tur nemties...vienkarsi jaasaak no nulles un jaabuuvee jauna frakcija,kur visi ir vienispraatis un 100 procenti hard core,bet cik tas ir reaali...domaaju tuvu nullei...



Nu nesaki viss :) Esmu pilniigi ar abaam rokaam PAR.Es domaju atrastos veel viiri no BU piemeram,kam patiktu shaads variants.Bet kas attiecas uz mani,tikai uzpriekshu.Esmu jauna banera-hard core varianta atbalstitajs.

Pietiek,mees kautkaadi jeeli savadak paliekam.Nekas neiet uz priekshu.viens un tas pats.Jaapielaiz uguntinja mazliet,lai jauni cilveeki piesaistiitos :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-04, 11:34 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-09, 23:35
Posts: 152
Location: Рига, Латвия
Меня всегда умиляли патриоты, заботящиеся о будущем страны и своей нации, сидящие в Швеции, Дании, Германии, Англии, Ирландии и прочих странах.

Почему Вы покинули Латвию, а не остались работать тут на блага своей родной страны ?

Даже если этой работы тут не было и нет, остаться, пытаясь создать новые рабочие места, превзойти себя и окружающих, создать своим трудом рабочее место, жить на родной земле, развивать себя, свою культуру и ценности, прививать их своим окружающим.


Национальная идея, символы, обозначение круга врагов и друзей - это очень правильный шаг. Хардкор, который готов под это подписаться - шаг ещё более правильный.

Уверен, в Риге найдётся сила, которой такой шаг будет по душе, а соответсвенно будет и здоровая конкуренция, не со школьниками-студентами задротами, а с нормальный крепкими и возрастными парнями с которыми всегда можно будет порубиться.

Главное, что бы слова не оставались словами, и люди участвующие в подобном проекте, могли бы ответить на деле за свои слова, идеи, банера и символы.

Желаю успехов в подобном начинании! :wink:

_________________
Блог о фанатской субкультуре http://www.fkv.lv


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-04, 11:46 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
@Molodoy - Tads jautajums par aarzemees dziivoschanu buutu jaaudod vairaak griekiem, portugaliem, italiem, poliem, kaadeel vini aibrauc, bet mana uzkastaa tie kartupeku vedeeji, makaronu vedeeji kas no Lv brauc uz UK pilnaam somaam, kartrupelu, straataa 12 h vai 14 h maksaa par krediitu diivoklim ir apkaunojusi valsti
Es dzivoju Swe un no Lv neesmu vedis neko iznemot 4 pudeles Valmierumuizas alu un vanna tallina ko nopirku lidostaa,
Mans draugs KHB piekriit par sito te lietu, es maz uzturu sakaris ar ''tautieschiem'' Swe , varbuut of topic bet tas ir fakts , neeparreekinu latos, neiatos dariit , domaaju ka taadu cilveeki deel par mums domaa arii ne labas domas aarzemees ,

PS Varbuut latvijaa buus ''konflikti'' kaa itaalijaa starp paaudzeem, jaunaakiem cilveekiem, idejaam, tur kur ultras ir jau ilgi ir 3-4 paaudzes, katrai ir sava uztvere

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-04, 13:19 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-09, 23:35
Posts: 152
Location: Рига, Латвия
No Name Boy: хуйню ты написал. Меня не интересуют креки, португальцы, итальянцы или поляки уехавшие на заработки заграницу.

Я задал вопрос про латышей, которые БЕГУТ из своей страны в поисках лучшей жизни, при этом, имеют националистические взгляды, считают себя патриотами своей родины. Эти две вещи, в моей голове не укладываются.


Говоря за фанатизм: проще всего наблюдать со стороны, недоумивая, как так в Латвии такая жопа с фанатизмом. Легко это делать, когда ты приезжаешь в Данию, и вливаешься в крупную движуху такую как ФЦ Копенгаген, где ты моментально становишься частью чего-то большого.


В твоём случае, если правильно понимаю - это стокгольмский АИК, но я незнаю, уехал ты из страны так же как KBH Casuals или родился в Швеции и являешься эмигрантом во втором- третьем поколении.


Другое дело, быть тут на месте, иметь работу с зарплатой в 300-400 лс и движить например за Гулбене. создавать всё с нуля и делать.


Одним словом, мы о разных вещах говорим.

Вопрос к тебе и KBH Casuals: почему вы не живёте и не работаете в Латвии ?

_________________
Блог о фанатской субкультуре http://www.fkv.lv


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-04, 18:24 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
@Molodoy - Situaacija ar Portuagaaliem, Italiem , Griekiem ir taada pati , arrii ex Jugo, es pesonigi zinu no Brilseles gate 13 kas ir pao hard core , dzivo Brislee, runaa franciski, Belgiski, Griekija anau bijis 8 gadus, bet ir pao un censchas brauk uz tuvaakaam pao speeleem. Un ja tu viunam pataiksi , ka vins ir Belgis, griekija ir stukbai, ali dzivo Turcija vins iedos pa muti.....arii Vaacija ir pilna ar ex Jugo, cik zinu dazi slovaaki kas ir ai bija ultras straadaa Austrijaa, Ungaarijaa tas pats,
pat te Swe ir Varvari Budonsosc ultras tatoo uz rokaam, un dzivo Swe

Tas ir tas pats staats.

Zinama meeraa taisniiba tev ir par patriotismu, domaaju gadi ies vairaak buusu ''zviedrs'' kaa latvietis, taa kaa man nebuus beernu vismaz neesmu plaanojis, mani neskar taa situaacija kas ir IIrijaa vai UK, beernu knapi runaa Latviski, dzivo UK 10 gadus , veecaaki peec 5 sadkomaa atgriesties Lv, berni .....

Par kaadeel
Tas ir personiigi un es neuzticos nevienam , snitches are dying bread ,

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29-04, 13:28 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Jēzīt :) Molodoy uzdod konkrētu jautājumu, uz kuru tā arī neesi atbildējis, No Name Boy :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29-04, 15:25 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
528 wrote:
Jēzīt :) Molodoy uzdod konkrētu jautājumu, uz kuru tā arī neesi atbildējis, No Name Boy :)


Es atbildeeju privaati , jo ''snitches are dying breede'' tas ir atklaats fårums taa kaa

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29-04, 15:49 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-09, 11:49
Posts: 85
Location: JELGAVA "TRI STARIKA"
Читая этот форум, создается впечатление что латвийская «ультрас-сцена» это такой дикий паноптикум. Хотя на самом деле так оно и есть.. Вместо того, чтобы начать с малого т.е. просто поддерживать свою команду, все пытаются заниматься какими-то сверхглобальными вещами.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29-04, 16:17 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
mchnmntvm wrote:
Читая этот форум, создается впечатление что латвийская «ультрас-сцена» это такой дикий паноптикум. Хотя на самом деле так оно и есть.. Вместо того, чтобы начать с малого т.е. просто поддерживать свою команду, все пытаются заниматься какими-то сверхглобальными вещами.


KHB tev piekritiis

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-05, 12:42 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Es kapeec nedziivoju lv...man pat nav atbildes,katraa zinaa ne jau nauda,jo te taapaat no menesa pirmaas dienas lidz peedeejai sitaas,nav nekas ipass sinii zinaaa...man goraas doma visu laiku,ka vareetu atgriesties lv,bet...nevaru...nevaru pamest ar to ko dziivoju...lv tas nav un nekad nebuus...nevaru pamest puikas ar kuriem ir piedziivots tik daudz un kuri man noziimee vairaak nekaa mana gimene,kuras man nemaz nav...nevaru pamest puikas,kuri man ir loti paliidzeejusi gan dziivee,gan arii uz ielas ir staaveejusi blakus...es liidz kaulam par KBH un atceroties visus prieka un beedu momentus,kuros esam bijusi kopaa es nevaru aizbraukt,jo gribu to dziivot veel un veel...domaaju tev sis emocijas nav svesas MOLADOJ...sajuuta,ka neesi viens...naids pret bif...kopiiga gatavosanaas top speeleem...sabiedroto draugu apciemosana un piedaliisanaas vinu derbijos...utt.
Nekad nepiekritiisu,ka seit ir kaada paradiize,es drosi varu pateikt,ka nezinu latvieti,kurs te kaa karalis dziivo,seit ir taas pasas probleemas,kas lv...vienigi seit ir mans dziives stils,kas lv nekad nebuus...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-05, 13:10 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
nezinu latvieti,kurs te kaa karalis dziivo,seit ir taas pasas probleemas,kas lv...vienigi seit ir mans dziives stils,kas lv nekad nebuus...


Par gimeni man taas nau, ;) dazi cilveeki ka ste ir brothers noziimee vairaak, bet dzives stils, jaa Lv ta sveel ir padomu stulaa, nau briiviibaas, peec gada Swe nevar atgreisties, domaaju ja nebuutu PSRS okupaacijas, Riigas un Liepaajas, hooli vareetu gan paciinitiest ar tevi un ar Black Army un veel daziem Poli zeeniem un Veciesiem paradiit, ja Latvija attistiitos un nebuuti izdraatssaa kara , bet domaaju neviens bez daziem tavu teikto par dzives stilu neuztvers

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-05, 13:26 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Un ir veel viena lieta,par kuru ne iipasi runaaju,proti,pagaajusaas vasaras tragiskaa avaarija netaalu no HELSINGBORG,par kuru no seit esosajiem cilveekiem zin laikam tikai Kaarlis.
Tad KBH CASUALS zaudeeja 2 biedrus un es es ar vel vienu vairaak kaa meenesi bijaam slimniicaa,4 dienas es atrados pilniigaa bezsamanaa,policija sazinaajaas ar manu gimeni,vini man speeja tik uzrakstiit draugiem.lv VESELOJIES,kameer KBH CASUALS biedri bija katru dienu,ja nevareeja vini,atbrauca vinu draudzenes,mums vienmeer bija viss ko veelejaamies...sadas lietas cilveekus padara ciesakus un veel neievainojamaakus...KBH CASUALS prieks manis nav tikai fanu grupa,bet man taa ir VEERTIIBA,kas staav paari visam un nekad nepametiisu savus cinu biedrus...
Lai ari sirdii esmu latviets un juutu liidz lv,briiziem tiesaam mani paarnem nenormaalas dusmas par notikumiem lv sporta un ap to,kuru rezultaataa var saprast,ka esmu pret lv,bet taa nav un nekad nebuus...
Un kaa jau teici MALADOJ gan jau fkv ievediis musu rajonos...LAI TEV VEICAS LIDZ BRIDIM,KAD TIKSIMIES he he he

ACAB

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-05, 13:47 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Jeekabs wrote:
KBH CASUALS wrote:
Nav ko tur nemties...vienkarsi jaasaak no nulles un jaabuuvee jauna frakcija,kur visi ir vienispraatis un 100 procenti hard core,bet cik tas ir reaali...domaaju tuvu nullei...



Nu nesaki viss :) Esmu pilniigi ar abaam rokaam PAR.Es domaju atrastos veel viiri no BU piemeram,kam patiktu shaads variants.Bet kas attiecas uz mani,tikai uzpriekshu.Esmu jauna banera-hard core varianta atbalstitajs.

Pietiek,mees kautkaadi jeeli savadak paliekam.Nekas neiet uz priekshu.viens un tas pats.Jaapielaiz uguntinja mazliet,lai jauni cilveeki piesaistiitos :wink:


Tas ir labi,pilniigi pareizi saki...tikai tagad izlasiiju tavu sms,man jau rokas bija nolaidusaas,bet ir atkal dzinulis uz lv...es tev privaati uzrakstiisu rit,ir paris lietas,kuras gribeetu paprasiit un aprunaat,tas saistiibaa ar BU...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-05, 14:07 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Un var jau saprast ar maladoy,kuram ir garlaiciigi lv un tiesi kuru uzskatu par lv nodeveeju,nevis cilveekus,kuri aizbrauca aiz robezaam,lai izdziivotu vai pabarotu gimeni...

2.ES TE NEMETOS PAR KAUT KAADU LIIDERI,to un visu paareejo aprunaasim privaati,es uzrakstiisu vel paris cilveekiem un ari bu...dk cempis ir cauri,praktiski var kaut ko stukot un darboties...

Maladoy jau skaidri kirilicaa uzrakstiija,ka butu prieciigs par konkurentiem,tadejaadi paraadot savu ienaidnieku,dzivojot ienaidnieka zemee...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 45 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014