LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 28-03, 19:40

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 45 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 01-05, 14:13 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
No Name Boy wrote:
KBH CASUALS wrote:
nezinu latvieti,kurs te kaa karalis dziivo,seit ir taas pasas probleemas,kas lv...vienigi seit ir mans dziives stils,kas lv nekad nebuus...


Par gimeni man taas nau, ;) dazi cilveeki ka ste ir brothers noziimee vairaak, bet dzives stils, jaa Lv ta sveel ir padomu stulaa, nau briiviibaas, peec gada Swe nevar atgreisties, domaaju ja nebuutu PSRS okupaacijas, Riigas un Liepaajas, hooli vareetu gan paciinitiest ar tevi un ar Black Army un veel daziem Poli zeeniem un Veciesiem paradiit, ja Latvija attistiitos un nebuuti izdraatssaa kara , bet domaaju neviens bez daziem tavu teikto par dzives stilu neuztvers


Dzives stilu es domaaju ar futbola saistiitos notikumus,kuri piepilda manu dziivi...tam nav sakara ar iekseejo abu valstu dziives stilu,kurs,protams,ir atskiriigs...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-05, 11:23 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-09, 23:35
Posts: 152
Location: Рига, Латвия
No Name Boy wrote:
KBH CASUALS wrote:
nezinu latvieti,kurs te kaa karalis dziivo,seit ir taas pasas probleemas,kas lv...vienigi seit ir mans dziives stils,kas lv nekad nebuus...


Par gimeni man taas nau, ;) dazi cilveeki ka ste ir brothers noziimee vairaak, bet dzives stils, jaa Lv ta sveel ir padomu stulaa, nau briiviibaas, peec gada Swe nevar atgreisties, domaaju ja nebuutu PSRS okupaacijas, Riigas un Liepaajas, hooli vareetu gan paciinitiest ar tevi un ar Black Army un veel daziem Poli zeeniem un Veciesiem paradiit, ja Latvija attistiitos un nebuuti izdraatssaa kara , bet domaaju neviens bez daziem tavu teikto par dzives stilu neuztvers



Смею предположить, что советская окупация тут непричём. Посмотри каков уровень хулиганизма в России, Беларусии и Украине. Тут скорее дело в уровне спортивной составляющей.

Даже если предположить, что Латвия, последние 80 лет, была бы независимой и имела бы свой чемпионат, сложно представить, что уровень поддержки у команд, был бы гораздо выше нежели сейчас.

Единственное, скорее всего, на данный момент, в Латвии, были бы клуби с почти столетней историей, а это конечно большой + но я думаю, что ситуация с фанатизмом, развивалась бы примерно так же как в Ирландии.

_________________
Блог о фанатской субкультуре http://www.fkv.lv


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-05, 11:29 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-09, 23:35
Posts: 152
Location: Рига, Латвия
KBH CASUALS wrote:
Es kapeec nedziivoju lv...man pat nav atbildes,katraa zinaa ne jau nauda,jo te taapaat no menesa pirmaas dienas lidz peedeejai sitaas,nav nekas ipass sinii zinaaa...man goraas doma visu laiku,ka vareetu atgriesties lv,bet...nevaru...nevaru pamest ar to ko dziivoju...lv tas nav un nekad nebuus...nevaru pamest puikas ar kuriem ir piedziivots tik daudz un kuri man noziimee vairaak nekaa mana gimene,kuras man nemaz nav...nevaru pamest puikas,kuri man ir loti paliidzeejusi gan dziivee,gan arii uz ielas ir staaveejusi blakus...es liidz kaulam par KBH un atceroties visus prieka un beedu momentus,kuros esam bijusi kopaa es nevaru aizbraukt,jo gribu to dziivot veel un veel...domaaju tev sis emocijas nav svesas MOLADOJ...sajuuta,ka neesi viens...naids pret bif...kopiiga gatavosanaas top speeleem...sabiedroto draugu apciemosana un piedaliisanaas vinu derbijos...utt.
Nekad nepiekritiisu,ka seit ir kaada paradiize,es drosi varu pateikt,ka nezinu latvieti,kurs te kaa karalis dziivo,seit ir taas pasas probleemas,kas lv...vienigi seit ir mans dziives stils,kas lv nekad nebuus...




Всё верно написал и я тебя понимаю, вот только Copenhagen Casual появились в твоей жизни после твоего перезда в Данию. Изначально ты врят ли ехал в Данию за фанатской жизнью.


Я задал конкретный вопрос, почему ты в своё время, уехал из Латвии и не остался тут жить и работать ?

_________________
Блог о фанатской субкультуре http://www.fkv.lv


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-05, 17:08 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Man tak nebija gala te lv,vaariju taadas lietas...pluss veel nu galiigi ar teevu nevareeju satikt,meetaajos no vienas vietas uz otru..tad pie vienas omes dzivoju,tad pie otras...vienu briidi uzradaas draudzene..bankiere he he he..it kaa rimos,bet ne ilgi..algu kuru saneemu pietika max 10 dienaam,proti,apmekleeju visas lv speeles un skonto..tad vell pa fanaatismu isti nezinaju,bet jau tad biju aktivs un agresiivs,atceros kaa ar 2 dzekiem no ndg uzbrukaam widzew poliem,preciizaak vienam,nav jau godiigi,bet degunu tam kuilim paarsitaam...
Vienvaard sakot beediigi butu viss te beidzies,ja turpinaatu taadaa stilaa...tad vienu dienu man labaakais draugs piedaavaaja braukt uz dk fermaa pastraadaat,kaut ko nopelniit un varbuut galvu atveesinaat no visa..tur tiku,jo jau tad normali sapratu zviedriski un perfekti angliski...
Pluss mamma atri atri aizgaaja no mums ,smagas slimiibas deel un teevs atvilka kaut kaadu ubadzi ar 2 piekabeem,nu galiigi nevareeju satikt,man bija jaaizbrauc un nevis naudas deel,bet,lai varbuut dk es vareetu atrast sev vietu un butu prom no visa,to veeleejaas daudzi un es to esmu pieneemis un sen jau kaa paardzivojis,ka esmu viens ar draugiem..
Jau otrajaa nedeela aizkuulos uz AAB uz speeli pret ipswich town un pa nakti dabuju zilu aci...fermaa kaadus 2 gadus nostraadaaju,lidz apguvu daanu valodu un man bija visas durvis valaa..jau tad iepazinos ar kopeniesiem un vini mani atvilka uz kbh,kur loti daudz no viniem straadaa vienaa firmaa,ieksdarbu he he he,kur tad citur...nu un tad jau aizgaaja viss pa straumei...
Vell tagad esmu sim draugam,kurs mani seit iekaartoja pateiciibu paraadaa...daudz ko iemaaciijos un daudz kam izgaaju seit cauri...
Jociigi jums skitiis,bet,piemeeram, dk man bija pirmaas bikses,kuras es nopirku pats...tad jus varat saprast kaa es tur neemos pirms tam pa lv,tagad nedaudz saprotu arii teevu,jo cik tad ilgi es buutu tirinaajies uz vina reekina un veel 20 gados prasijis vinam 10ls prieks kurpeem...traki bija un taadeel bija jaasaak kas jauns un par upuri kluva DAANIJA he he he...nu taa iisumaa,ipasi piedziivojumos neiedzilinaasos...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-05, 18:18 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Man arii taads staats par gimeni, visi mani appisa, skraaka kas man pider asins kaartaa(izklausaas aritokraatiski) , ja es paliktu Lv es nogalinaati vismaz 10-15 cilvekus, kas ir tuvi ''gimenes'' draugi un smadzenu piseeji, kas grim lai es aatraak nospraagstu, senca dradzeneem, ex , ja mani taas maukas nokaitinaatu ar kaju pa muti pie vienas vietas vai sieviete vai nee, nerespekteeju maukas, tas arii tiem stulbiem draugiek un visiem draugu draugiem, mutere dzivo swe paarvaacos te, taa arii pis smadzenes, bet ne tik traki , Lv nevareeju dzivot iipaschi kad kaads jaaklis idomaaja iesaut gumija slodes vai plastmasas no maraova , tas taa, sapratu ka Lv nebuus labi bvai nu es vai nu vini ,
atkuulos uz Swe , pastraadaaju lasiju kartupelus pacinaas, nevis naudas deel bet lai iztiktu, iepazinos loti aatri ar zviedriem, runaaju perfekti angliski, ar metalistiem, utt tad pavazaajamies pa biker bars (tad kad veel vini vareeja buut apdzivotaas vietaas) iepazinos ar 81 un support club, daziem , daziem itaalu , vaaciesu baikeriem, iepazinos ar daziem iiriem kas ir ''irish heart british blod'' black army stockholm, zinmu dazus dzekus kas ir Djurgårn, zinu 2 Bajen. un viss aizgaaja
pietika ar pusgadu lai peiratsu, vareeja ziemaa iisaaka, vasara garaakal, bet var paciest
, Runaaju gandriiz perfekti zviedrtiski, grammer un daleeji pareizrakstiiba kliboo iispachi ö e , ä e

PS dazi iiri (man kops beerniibas IRA ir piesaistijusi) , tam dzekam kas ir tuvs senca draygs, vienaa anglijas pilöseetaa iepisa pa muti un ar nazi loti maigi, in veel dzeks iekuulaas jo veda uz UK leikumiigos ukrainus un apreceejaas ar vecu ukrainieti pa Ls 500 LOL un ir atkariigs no azarta speeleem, dzku MI6 un MI5 idzraaza, domaaju ka dabuus gadus + veel vina dzimeni Lv arii cakaree
tas ir iiss staats kaadeel,

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05-05, 14:25 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 03-11, 21:12
Posts: 130
Location: FK Jelgava
Jums vīri ģimenes mīlestība bērnībā ir pietrūkusi. Varbūt tas ir arī galvenais iemesls fanātisma attīstībā Krievijā, Ukrainā...? Nav īstas ģimenes un meklē ģimeni citur. Tikai minējums, bet man jūsu dziļi žēl!

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05-05, 15:24 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
sominens wrote:
Jums vīri ģimenes mīlestība bērnībā ir pietrūkusi. Varbūt tas ir arī galvenais iemesls fanātisma attīstībā Krievijā, Ukrainā...? Nav īstas ģimenes un meklē ģimeni citur. Tikai minējums, bet man jūsu dziļi žēl!


Thank's man
Tas jaaprasa vecaakiem, nevis beerniem, 60% vaina kas notiek ir vecaaku,
ja beernu cakaree 10 gadus 16 gadu vecumaa vins parakars 75% ir vecaaku vaina , varbuut eju of top, bet kristietiba maca ka pasnvaiba , degsi ellee, bet tadaa gadiijumaa tiem vecaakiem arii jaadek tas taa

par gimenes miilestiibu Edward Winterholder kurs reiz bija hight ranking bandido mc to teica kas 90% baikeru ta pietruukis un tas ir iemels stingrai braaliibaai un FTW

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-05, 12:31 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Gluzi kaa veca ome no malas vai uefa viirelis uzvalkaa,SIEM KRIMENAALIEM ULTRAS IR BIJUSI GRUUUUUUUUTA BEERNIBA HE HE HE...
Par savu beerniibu nesuudzos,bija viss un tas kas nebija citam,par taadu es izaugu un nekaunos,ka mani vada naids pret pretinieku un KBH CASUALS HOOLIGANS man ir tuvaaki par gimeni...
Fanaatisms,agresivitaate,naids,tas padara tevi stipru un neievainojamu ciinaa pret pretinieku...
MAN ARI JUUS ZEEL...ultras he he he he he

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-05, 12:35 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Jeekabs
Cau meginu tev uzrakstiit privaati..
Varbuut vareetu labaak padiskuteet caur tiem DRAUGIEM.LV lai nelasa kam nav vajadziigs.

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-05, 12:46 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
A atradu gan kaa tev privaati uzrakstiit..

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-05, 12:48 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Beerniiba man bija ok, viss saakaas ap 10-14 cik speeju attecreeties un lidz 20-21 pietika lai vis aizietu, Lv es nepeeju guleet, redzu murgis, gribas visus tos lopus nodtur, ierodoties SWe pdzivojot es atkal varu kau cik jeedzzigi guleet

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-05, 13:53 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Eu runaajam pa lietu par LV izlasi,vai nav vienalga kaa katram ir gaajis,galvenais ir ritdiena...un lai ultras no lv vareetu sevi tiesaam saukt par ULTRAS.

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-05, 16:45 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Eu runaajam pa lietu par LV izlasi,vai nav vienalga kaa katram ir gaajis,galvenais ir ritdiena...un lai ultras no lv vareetu sevi tiesaam saukt par ULTRAS.


Es vairaak atbildeeju zu Molodoya uzdoto jautaajumu

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24-05, 19:35 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Beidzot jāsaka, ka ledus ir sakustējies!

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
PostPosted: 08-11, 23:02 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
14.11.2012.(trešdiena) pl. 14.00 Jelgavs ZOC stadions
Futbola izlases kandidāti aizvadīs spēli ar Virslīgas klubu izlasi

http://sportacentrs.com/futbols/latvija ... dis_parbau

Ļoti labs variants kā popularizēt futbolu un sākt spēli darbdienā pl. 14.00 :twisted:

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 45 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014