LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 25-04, 09:01

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 06-04, 09:53 
Offline
ultras

Joined: 11-06, 12:17
Posts: 328
Location: MF Liepaja
http://sports.delfi.lv/news/football/ne ... d=42264422

Quote:
Noskaidrots trešdien negaidīti mirušā Latvijas futbola čempionu "Ventspils" prezidenta nāves iemesls, portālu "Delfi" informēja Ventspils pilsētas domes pārstāve Kristīne Duļbinska.
Kā informējuši Bespalova tuvinieki, ceturtdien pēcpusdienā saņemts tiesu medicīniskās ekspertīzes slēdziens, kurā secināts, ka Bespalova nāves iemesls ir akūta sirds mazspēja.

Jau ziņots, ka Bespalovs nomira trešdienas vakarā savās mājās Ventspils novada Piltenes lauku teritorijas Ūdrandē.

Pagājušajā gadā "Ventspils" ne tikai kļuva par Latvijas čempioniem, bet arī izcīnīja Latvijas kausu.

Bespalovs, kurš iepriekšējos gados strādāja arī Latvijas Futbola federācijas valdē, par FK "Ventspils" prezidentu kļuva 2005.gadā un kopš tā laika ventspilnieki kļuva par četrkārtējiem Latvijas čempioniem, trīs reizes triumfēja Latvijas kausa izcīņā, 2010.gadā kļuva par "TrioBet" Baltijas futbola līgas čempioniem, savukārt 2009.gadā kļuva par pirmo Baltijas futbola klubu, kurš spēja iekļūt kāda no Eirokausu sacensību grupu turnīrā.

_________________
www.metalfans.co.nr


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Virsliga 2012
PostPosted: 04-11, 09:11 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 10-06, 18:47
Posts: 67
Location: Latvija
Sveiki,
līdz Virslīgas noslēgumam pēc šodienas paliks viena kārta. Iespējams arī čempions taps zināms šodien. Sezona bijusi aizraujoša, lai kā tā beigtos. Interesanti būtu uzzināt kāda tā bijusi futbola fanu vērtējumā, tieši no atbalsta viedokļa, lai pēcāk par to taptu raksts.

Varbūt no katra kluba (kuri ir šeit) kāds pārstāvis vai vairāki varētu sniegt savu redzējumu par aizvadīto sezonu atbalsta ziņā.
Cik aktīvs bijis šis gads?
Vai ir izaugsme vai kritums salīdzinot ar iepriekšējām sezonām?
Šķiet neaktīvi palikuši Ventspils ultras, mazāk aktīvi laikam arī jelgavnieki, klāt nākuši Mettas fani, cik saprotu no FK Jūrmala atbalstītājiem izveidojies Spartaka atbalstītāju pulks.
Kungi kāds jūsu vērtējums, kas pozitīvs, kas negatīvs? Kāda bijusi spilgtākā performance utt.?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Virsliga 2012
PostPosted: 04-11, 11:01 
Offline
ultras

Joined: 27-08, 20:23
Posts: 154
=))))))))))))))))))))))))
вот так вот все просто взяли и рассказали в каком дерьме они варятся, мечтай!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Virsliga 2012
PostPosted: 04-11, 21:01 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
FC Daugava (Daugavpils) 2012.gada Latvijas Čempioni
Image
Image
Image

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Virsliga 2012
PostPosted: 05-11, 10:49 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 02-10, 10:27
Posts: 223
Location: Das heiSSt Mitau
Elwys wrote:

Cik aktīvs bijis šis gads?
Vai ir izaugsme vai kritums salīdzinot ar iepriekšējām sezonām?
Šķiet neaktīvi palikuši Ventspils ultras, mazāk aktīvi laikam arī jelgavnieki, klāt nākuši Mettas fani, cik saprotu no FK Jūrmala atbalstītājiem izveidojies Spartaka atbalstītāju pulks.
Kungi kāds jūsu vērtējums, kas pozitīvs, kas negatīvs? Kāda bijusi spilgtākā performance utt.?


Runājot par Jelgavu, tad šī sezona ir bijusī sliktākā kāda ir novērota līdz šim. Manā skatījumā ir bijuši tikai 2 normāli izbraukumi, (D-pills un Gulbene), mājas spēlēs vispār pagrimums, sektors kā ar roku izslaucīts... no aktīvajiem, kas palikuši vēl uzticīgi futbolam varētu pat uz vienas rokas prikstiem saskaitīt, tie kas vēl pagājušo gadu kaut ko suportēja, tad šogad pievienojušies kuzmiču un teātra skatītāju rindām....ja nekas nemainīsies tad nākošgad iespējams...... :?: :!:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Virsliga 2012
PostPosted: 05-11, 15:44 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 28-09, 13:26
Posts: 224
Location: Mītavas Patrioti (ex)
Totalsfans wrote:
Elwys wrote:

Cik aktīvs bijis šis gads?
Vai ir izaugsme vai kritums salīdzinot ar iepriekšējām sezonām?
Šķiet neaktīvi palikuši Ventspils ultras, mazāk aktīvi laikam arī jelgavnieki, klāt nākuši Mettas fani, cik saprotu no FK Jūrmala atbalstītājiem izveidojies Spartaka atbalstītāju pulks.
Kungi kāds jūsu vērtējums, kas pozitīvs, kas negatīvs? Kāda bijusi spilgtākā performance utt.?


Runājot par Jelgavu, tad šī sezona ir bijusī sliktākā kāda ir novērota līdz šim. Manā skatījumā ir bijuši tikai 2 normāli izbraukumi, (D-pills un Gulbene), mājas spēlēs vispār pagrimums, sektors kā ar roku izslaucīts... no aktīvajiem, kas palikuši vēl uzticīgi futbolam varētu pat uz vienas rokas prikstiem saskaitīt, tie kas vēl pagājušo gadu kaut ko suportēja, tad šogad pievienojušies kuzmiču un teātra skatītāju rindām....ja nekas nemainīsies tad nākošgad iespējams...... :?: :!:


Šosezon MP ir nīkuļojusi pat vēl skābāk nekā 2006.g. sezonā, tāpēc domāju arī teikt R.I.P. MP...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Virsliga 2012
PostPosted: 05-11, 19:06 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Man tada sajuta ka Lv ultras izmirs , Skonto vel turas, domaju VEF un barons, bet citur... Ventspils balstas uz vienu cilveki
reiz jau piemineju ka Lv ultras balstas tikai zu Edward un Molodoy ka bez tiem neka snebus , lasot komentarus skiet ka man bija taisninba?
bet tad jau naj jega sgrupam ja ir dazi cilveki, var but viens ka ''lone wolf'' ''line warrior'' un viss

Es loti ceru ka Lv ultras neizmirs ipasi ''provinces''

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Virsliga 2012
PostPosted: 05-11, 19:08 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 10-06, 18:47
Posts: 67
Location: Latvija
Bēdīgi, ka tā.
Kas ir tie iemesli kāpēc Jelgavā viss apsīcis? Un kas spētu to atdzīvināt?
Kā vērtējat vispārējo fanu darbību šajā sezonā? Gaidu viedokļus arī no Liepājas, Rīgas un citiem.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Virsliga 2012
PostPosted: 05-11, 19:17 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 09-04, 12:01
Posts: 143
Location: Skonto
Elwys wrote:
Bēdīgi, ka tā.
Kas ir tie iemesli kāpēc Jelgavā viss apsīcis? Un kas spētu to atdzīvināt?
Kā vērtējat vispārējo fanu darbību šajā sezonā? Gaidu viedokļus arī no Liepājas, Rīgas un citiem.

Neesmu tiesīgs sniegt officiālu paziņojumu par Skonto, bet savu viedokli varu izteikt-
salīdzinot tieši ar pērno gadu, neliels plus mums šosezon, jo tieši tādās mazāk svarīgas spēles ar iepriekšējo gadu, tomēr bījām vairāk.
Vidējais skaits mazliet ir pieaudzis. Ir pāris jaunie, kam ir pielipis šis viss un cerams, ka ar laiku viņi būs tie, kas vilks kustību.
Bet tas kas šogad pietrūka- nebija tādas spilgtas spēles, kas paliktu atmiņā... kā teikt grandiozu pat priekš LV nesataisījām.
Taču, kamēr LV klubi nebūs vismaz trīs reizes lielāki, tad tie tik un tā pa lielam turēsies tikai uz pāris entuziastiem katrā kustībā un ja viņi aizies, tad var pajukt ne viens vien.

_________________
Sarkanbaltā tērpjamies un par Latvijas godu cīnamies!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Virsliga 2012
PostPosted: 05-11, 22:29 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 02-10, 10:27
Posts: 223
Location: Das heiSSt Mitau
academic wrote:

Šosezon MP ir nīkuļojusi pat vēl skābāk nekā 2006.g. sezonā, tāpēc domāju arī teikt R.I.P. MP...



nu vēl es negribētu teikt ka MP ir RIP, es vēl esmu tātad viss notiek :) tas ka tu un vēl citi ir pārvērtušies par teātra izrāžu skatītājiem neko nenozīmē :mrgreen: 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Virsliga 2012
PostPosted: 08-11, 13:09 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 09-04, 12:01
Posts: 143
Location: Skonto
Elwys wrote:
Bēdīgi, ka tā.
Kas ir tie iemesli kāpēc Jelgavā viss apsīcis? Un kas spētu to atdzīvināt?
Kā vērtējat vispārējo fanu darbību šajā sezonā? Gaidu viedokļus arī no Liepājas, Rīgas un citiem.


a kas ar mettu?
būs nosaukums tam baram? plāni uz priekšdienam?

_________________
Sarkanbaltā tērpjamies un par Latvijas godu cīnamies!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Virsliga 2012
PostPosted: 09-11, 12:34 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-07, 13:16
Posts: 86
dragoo wrote:
Elwys wrote:
Bēdīgi, ka tā.
Kas ir tie iemesli kāpēc Jelgavā viss apsīcis? Un kas spētu to atdzīvināt?
Kā vērtējat vispārējo fanu darbību šajā sezonā? Gaidu viedokļus arī no Liepājas, Rīgas un citiem.


a kas ar mettu?
būs nosaukums tam baram? plāni uz priekšdienam?


Gan jau izdomāsim nosaukumu, kad būs iedvesma! :lol:
Plāni grandiozi, ar tiem publiski neplātās (&*

_________________
I`m free of all prejudices - I hate everyone equally!
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Virsliga 2012
PostPosted: 09-11, 13:20 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 03-11, 21:12
Posts: 130
Location: FK Jelgava
Par šo tēmu jau nesen iekomentēju fkjelgava.lv pie viena raksta. Pienāk brīdis, kad pieņem lēmumu un paej malā. Visu mūžu negrausi un ar kailu torsu nesvilināsi faijerus. Es esmu turpat. Es mīlu futbolu. Bet ir sāpīgi vērot no malas to agoniju, kas notiek sektorā un apzināties, ka nav izdarīts darbs, lai radītu pēctecību.
Tuvojoties nedēļas nogalei un kārtējai spēlei parasti kādreiz veicu regulārus telefona zvanus: 'Tiec uz spēli?' Ja Tu 12 vīru grupējumam (Latvijas realitāte), kas grauj vari piesaistīt 3-4 cilvēkus, tu esi piesaistījis 1/3 daļu (!) 'pūļa'. Diemžēl šobrīd sektorā esošie cilvēki samierinās ar to, ka ierodas paši.. par citām aktivitātēm (stikeri, baneri, karogi, konfeti, standarto, faijeri, dūmi...) var pat nerunāt. Nav, kas uzņemas - nav rezultāta. Ir vēl viena problēma - 1/3 aizbrauc pelnīt maizi uz citu valsti. Paliek 1/3 daļa, no kuras novēršas līderis. Rezultāts un šā brīža realitāte.. Diemžēl..

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Virsliga 2012
PostPosted: 09-11, 15:37 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
sominens wrote:
Par šo tēmu jau nesen iekomentēju fkjelgava.lv pie viena raksta. Pienāk brīdis, kad pieņem lēmumu un paej malā. Visu mūžu negrausi un ar kailu torsu nesvilināsi faijerus. Es esmu turpat. Es mīlu futbolu. Bet ir sāpīgi vērot no malas to agoniju, kas notiek sektorā un apzināties, ka nav izdarīts darbs, lai radītu pēctecību.
Tuvojoties nedēļas nogalei un kārtējai spēlei parasti kādreiz veicu regulārus telefona zvanus: 'Tiec uz spēli?' Ja Tu 12 vīru grupējumam (Latvijas realitāte), kas grauj vari piesaistīt 3-4 cilvēkus, tu esi piesaistījis 1/3 daļu (!) 'pūļa'. Diemžēl šobrīd sektorā esošie cilvēki samierinās ar to, ka ierodas paši.. par citām aktivitātēm (stikeri, baneri, karogi, konfeti, standarto, faijeri, dūmi...) var pat nerunāt. Nav, kas uzņemas - nav rezultāta. Ir vēl viena problēma - 1/3 aizbrauc pelnīt maizi uz citu valsti. Paliek 1/3 daļa, no kuras novēršas līderis. Rezultāts un šā brīža realitāte.. Diemžēl..


Vecums nav skerslis Bepe Rossi, Takis Tsokulas, Rafa , Tofolo, Diabolico , visi viri gados un vel kaujas un dodas uz izbraucieniem

Man ir starp 25 un 30. mani neitrese dzimene, tipiskais stulbais standarts, sieva, bers, kredits , neapimierinata dzive
Kops 16 man interese sitadas lietas un par sievu un berniem, nav planots un nebus, man nevajag stulbu dzivi , man ir cita slietas svarigakas kam es veltu laiku
Un ja zinu daudzi teiks ka i neta ir viegli, bet ... cik gadus man ir interese un paliks lidz es mirsu

Lv tas ir smagi, organizet kaut ko, es domaju pac sezonas ja man butu jaorganize es atrmuestu ar roku

Brinos kas Eduard vel spej organizet tada slietas ka ultras latvija braucienus.

Cienu visiem ka sLv kaut ko dara un ne tikai, Lv bet Pasule

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014