LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 29-03, 11:56

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 148 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 06-06, 10:42 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 19-09, 15:43
Posts: 244
Location: Riga, Aizkraukle
Vēl viena dokumentāla pārraide par ukraiņu hooliem iekš Anglijas TV neilgi pirms Euro 2012.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... UTXY_puvf0


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-06, 19:35 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Ta jauna filma, cik BBC samaksaaja aktietieriem lai notelotu?

Ko man ta filma iemacija jaunu? neka, vis jau zinams, .....

Anglu hooli, tie West Ham vintrage kadri ko filma paradija, un vel istie UK hools , domaju ka vini tiem ukrainu, polu , horvatu, serbu muildetajiem vel paraditi ar kiegeli galvas kausu ielaustu, visi var disrt par UK, kur ir ultras vienitiba pret ACAB, anglija vis banots istie hooli netiek, Leeds Service Crue, Derby Lunatic Fringe, Naughty 40, Buschwackers utt ja sanaktu cina bel nevar zinat kas uzvaretu kautina.

Un East Europe hools man atgadina centraltirgus urlas treninbiksites, un ta sneiet kopa ar WP, WP ir Doc martens, alpfa industries utt noteikts drescode , nevar gerbties ka urla un but WP aktivists

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-06, 20:58 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 24-10, 19:04
Posts: 190
No Name Boy wrote:
Ta jauna filma, cik BBC samaksaaja aktietieriem lai notelotu?

Ko man ta filma iemacija jaunu? neka, vis jau zinams, .....

Anglu hooli, tie West Ham vintrage kadri ko filma paradija, un vel istie UK hools , domaju ka vini tiem ukrainu, polu , horvatu, serbu muildetajiem vel paraditi ar kiegeli galvas kausu ielaustu, visi var disrt par UK, kur ir ultras vienitiba pret ACAB, anglija vis banots istie hooli netiek, Leeds Service Crue, Derby Lunatic Fringe, Naughty 40, Buschwackers utt ja sanaktu cina bel nevar zinat kas uzvaretu kautina.

Un East Europe hools man atgadina centraltirgus urlas treninbiksites, un ta sneiet kopa ar WP, WP ir Doc martens, alpfa industries utt noteikts drescode , nevar gerbties ka urla un but WP aktivists


Protams,ka huligāni ģērbsies ērtās treniņbiksēs,savādāk visas krutās firmu drēbes jau pirmajā dienā būs netīras un saplēstas,nevis saģērbsies casual drēbēs pa 1000ls un skries kauties !


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-06, 21:52 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Kautina ja bet ikdiena, treninterps izkstas stulbi, kadel 70's 80's un veel musdienu hooli R eiropa gerbjas zinos, un pie tam Doc maryins industrial steel sperien pa muti un beigts
Organizetas cinas ja labi treninters, bet ikdiena ....

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07-06, 00:22 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Krakova...Wisla ultras Holandes treninaa

Liela sbanneris un dziemsas FUCK EURO, FUCK UEFA

Image

and better one:
Image


Gdyna

Irijas trenins

Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07-06, 18:41 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Nupat vienaa foruma lasiju ka polu hooli jeb kura vieta redzes krievu vai jeb kadu citu lopu ar sirpi un amuru tioes izpisis un izvaros

Ceru ka ta notiks , man riebjas Eirops valstu dirsa lisana krievijai

good night left side

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08-06, 11:22 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Kadas var apstiprinat ar avotu ???
Itali tika piekauti Polija
Krievi vs Poli kavas
Iri + Angli kopa vs Ukraini?

Vai tas ir tikai forumu bulshits?

''smiekligi ka ulraini un poli saka WP, mes neuzbrukam arzmniekiem, mes neuzbrukam baltajiem'' gribetos lai itali vai grieki poliem un ukrainien nazi iepis ribas vai sirdi

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08-06, 11:23 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08-06, 11:27 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 30-08, 10:09
Posts: 41
Location: Salaspils
neoficiāla ziņa.

lodzā poļi uzlekuši krieviem (it kā cska), kuri esot sēdējuši āra kafejnīcā un ''mierīgi dzēruši alu un dziedājuši dziesmas''. 2 esot dabūjuši kārtīgi. tipa LKS lodz banda ap 50 purni veikuši šo nelielo starta akciju.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08-06, 13:05 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
fffffun wrote:
neoficiāla ziņa.

lodzā poļi uzlekuši krieviem (it kā cska), kuri esot sēdējuši āra kafejnīcā un ''mierīgi dzēruši alu un dziedājuši dziesmas''. 2 esot dabūjuši kārtīgi. tipa LKS lodz banda ap 50 purni veikuši šo nelielo starta akciju.


Labs darbins , poli teica ka neviens ar sirpi un amuru netiks zelots , mani tas priecie , atceraties dinas zurnalistu Valderu ko Peterburga piekava krievi banda , ka latvieti mani ta spriecee par so polu akciju

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08-06, 15:32 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... oland.html


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08-06, 16:16 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
katra EC sadi incidenti ir bijusi, bet emdija neko nesaka, tagad R medija nodirsis Ukr un Pol, un cilvekiem kam nau bilde piere, nespes atskirt (jaa audziem R Lv ir tas pats kas Ukr, Rus utt) domas kadi mezoni tur dzivo, EU spiedis Ukr apkarot ultras lai kadreiz tiktu EU, Pol izjutie snepatiku un valdiba daris visu lai pieraditu EU ka ta nau tiesa un Pol ultras vel vairak tiks apsiestas un meginat izveidot angli sistemu , ta jau pedeja laika EC ir negativs, del ultru, bet stulbums ir ka tautaj nav sajegas

tas pats kas bikeri piekauj un nodur urtliku , pagsast avecmamina , vai mezini tie lopi , bla bla manu mazo pisuiti, vins nevajnigs, jerins, tah pasa laika jerins tirgo narkotikas, nozaga no baikeriem heroinu un vel uzbazas ''old lady'' un tad dabija ...... o jaa medija un tautai acis ''ir'' vallaa

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08-06, 17:13 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
No Name Boy wrote:
fffffun wrote:
neoficiāla ziņa.

lodzā poļi uzlekuši krieviem (it kā cska), kuri esot sēdējuši āra kafejnīcā un ''mierīgi dzēruši alu un dziedājuši dziesmas''. 2 esot dabūjuši kārtīgi. tipa LKS lodz banda ap 50 purni veikuši šo nelielo starta akciju.


Labs darbins , poli teica ka neviens ar sirpi un amuru netiks zelots , mani tas priecie , atceraties dinas zurnalistu Valderu ko Peterburga piekava krievi banda , ka latvieti mani ta spriecee par so polu akciju


Man kā latvietim un Latvijas valsts patriotam ar mazliet poļu asinīm dzīslās tas priecē vēl vairāk.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08-06, 22:01 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
maarc wrote:
No Name Boy wrote:
fffffun wrote:
neoficiāla ziņa.

lodzā poļi uzlekuši krieviem (it kā cska), kuri esot sēdējuši āra kafejnīcā un ''mierīgi dzēruši alu un dziedājuši dziesmas''. 2 esot dabūjuši kārtīgi. tipa LKS lodz banda ap 50 purni veikuši šo nelielo starta akciju.


Labs darbins , poli teica ka neviens ar sirpi un amuru netiks zelots , mani tas priecie , atceraties dinas zurnalistu Valderu ko Peterburga piekava krievi banda , ka latvieti mani ta spriecee par so polu akciju


Man kā latvietim un Latvijas valsts patriotam ar mazliet poļu asinīm dzīslās tas priecē vēl vairāk.


Daziem latvijas ''patrotiem'' tas nepatika ;)

Kuras komadas fani izmeta flayer Wus vs Cz ???

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09-06, 01:06 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Pizgets, ka stikai Poli var rikoties, kur ir cehu anti komunisma gars , ka gribetos kroplim iepist mazi rikle, good night left side, Cz un Pol kur komuniti ir nezieti, sadas lietas,
Cehiem ir jakaunas

Ceru ka poli hooli krievju pimpjus parmacis

Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 148 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014