LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 29-03, 00:28

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 351 posts ]  Go to page Previous  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next
Author Message
PostPosted: 16-04, 00:29 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Leitis wrote:
No Name Boy wrote:
saldejums wrote:
Kā lai no šīs lapas izdzēšas? Pusei no šī foruma postu man jālieto google translate, vēl pusei nelīdz nekāds tulkotājs, jo katrā vārdā pa kļūdai. Liekas, ka esmu nonācis nepareizā vietnē.


Mani angliskie posti ir coppy past, mani latvieskie ir , ar mazam kludam, jo es rakstu un nelasu
par tulkotaju, ladniks te vairs neposto, kur google nelidz, par vina krievu valodu reca visas skandinavu un vaciesu ultras, ka google tulko ar kludam

par jeden das zeine, nu tadel es vina postus nelasu


Tevis rakstīto ir vēl grūtāk saprast nekā caur googli pārtulkot ķīniešu hieroglifus!

Neatejam no tēmas un apspriežam Jedem pēdējo postu.


Bez garumzimem latviski rakstit ir gruti bet jeden pedejo postu nevar saprast, butu rakstijis labak krieviski ar latinu burtiem

un mans pedejais posts bija lasams,

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 16-04, 08:27 
Offline
ultras

Joined: 27-06, 17:24
Posts: 92
Location: BU
Precizeeshu,Tu esi visur lasaams :!:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 16-04, 10:16 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Par to, kur viss pazuda varu pateikt, ka pie visa ir vainīga slikta finansiālā situācija valstī.
1/3 ja ne vairāk ir prom. Aizbrauca peļņā uz ārzemēm.
Pārējiem vajag barot ģimeni. Visi saka: nav $ nav laika.
Jaunatnei ULTRAS lietas un sports ir pie vienas vietas.
Un pats galvenais, valstī nav patriotisma! "support your local club" pie mums nestrādā!


P.S. Par pēdējiem postiem varu pateikt vienu: nevajag raudāt par pareizrakstību, tē ir ULTRAS forums nevis baleta skola.

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
PostPosted: 16-04, 12:40 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 11:13
Posts: 108
Location: BU
Nevar vainot tikai slikto finansiālo situāciju, jauniešus u.t.t. Jo ja tā, tad arī grieķiem visai ultras kustībai būtu strauji jāiet uz beigām. Support your local club tā īsti Latvijā nekad nav bijis un nebūs arī tāpēc, ka valsts ir maza, iedzīvotāju zem 2 miljoniem un puse no tiem ir rīdzinieki vai saistīti ar Rīgu. Līdz ar to paliek pāri ļoti ierobežots resurss, ar kuru neviens tā īsti nestrādā. Prioritāri tas būtu jādara klubiem, jo tikai attīstot darbu ar līdzjutējiem, vēlāk var cerēt, ka parādīsies kvalitatīvāki supporta grupējumi. Jo tas, kas ir bijis Latvijā ar esošajiem/bijušajiem grupējumiem, ir zināmā mērā neloģisks pārpratums - cilvēki vai nu nejauši satikās stadionā/sektorā, vai ievilka iekšā citus sev zināmos, vai abi varianti kopā. Bet ja nav tradīciju, pārmantojamības un arī stabilitātes (klubi nāk un iet, dažās komandās starpsezonā nomainās 90% sastāva, spēlētājiem bez jelkādiem aizspriedumiem pārejot, piemēram, pie principiālākajiem pretiniekiem), tad agri vai vēlu visam pienāk beigas. Kas nav dabiski radies, tas arī nav ilgstoši dzīvotspējīgs. Vai nu mirst, vai agonē.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 16-04, 13:06 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
rediiss wrote:
Nevar vainot tikai slikto finansiālo situāciju, jauniešus u.t.t. Jo ja tā, tad arī grieķiem visai ultras kustībai būtu strauji jāiet uz beigām. Support your local club tā īsti Latvijā nekad nav bijis un nebūs arī tāpēc, ka valsts ir maza, iedzīvotāju zem 2 miljoniem un puse no tiem ir rīdzinieki vai saistīti ar Rīgu. Līdz ar to paliek pāri ļoti ierobežots resurss, ar kuru neviens tā īsti nestrādā. Prioritāri tas būtu jādara klubiem, jo tikai attīstot darbu ar līdzjutējiem, vēlāk var cerēt, ka parādīsies kvalitatīvāki supporta grupējumi. Jo tas, kas ir bijis Latvijā ar esošajiem/bijušajiem grupējumiem, ir zināmā mērā neloģisks pārpratums - cilvēki vai nu nejauši satikās stadionā/sektorā, vai ievilka iekšā citus sev zināmos, vai abi varianti kopā. Bet ja nav tradīciju, pārmantojamības un arī stabilitātes (klubi nāk un iet, dažās komandās starpsezonā nomainās 90% sastāva, spēlētājiem bez jelkādiem aizspriedumiem pārejot, piemēram, pie principiālākajiem pretiniekiem), tad agri vai vēlu visam pienāk beigas. Kas nav dabiski radies, tas arī nav ilgstoši dzīvotspējīgs. Vai nu mirst, vai agonē.


Griekija vairak mostas ari ex Yugo, ipasi serbija, mazakj lielie klubi bet mazie, dizmtas vietas
Gre sak izsut atbalstit Karditsa, vai Doxca Dramas un but Paok vai panathinaikos, serbija sak izust delije un grobari frakcijas kata miesta, vairak ir lokala komanda, vairak vieteja komanda, ta ka cik es zinu Gre un Ser , CZ, Par ka ari Pao, OSFO; AEK, PAOK atbalsts mazinas, ipsi vietas kur ir komanda

Si tema par Lv ir diskuteta, un ja mes runajam par ultru kustibi tikai 2 komanda varbut ari L M ir kaut kadas tradcicijas

Domaju bez E Skonto nekas nebutu izveidojies, Venstpili bez MOlodoy visparar nebutu, LM pec pirmas paudzes butu ari svaki, domaju ja vis veidotos tagad butu daudz vajagk.

Cik esmu ieverojis Lads ari mazak iet uz spelem, to pasau varu teikt par Liepaju un Skonto, vismaz regulari

Jaunas komandas, Rigai un Jurmalai ir grutak dabut, tad jau vieglak Laukos .... un 70% Lv ir saistita ar Rigu, uz Rigu brauc v70% jauniesi, laukos atgriezas jau pec augstolas, un ja ir dzimene ....

Tas ir manas domas, ...bet Lietuva, B Krievija, Albanija, Kosova ... futbols sliktaks vai tads pats , bet ultras sektori 100 un uz augsu ...

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 17-04, 00:31 
Offline
ultras

Joined: 08-10, 13:42
Posts: 80
Es piekrītu Edward`am, ka mums nav patriotisma, un tā ir lielākā problēma. Stadioni, kad vajadzētu iekurināt kustību, ir ārpus kritikas. Manuprāt, Liepāja ir vienīgā pilsēta, kuru var uzteikt par rezerves laukumu. Bet ir jācīnās, cerams, ka spēle pret Bosniju nesīs savus augļus.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 17-04, 09:08 
Offline
ultras

Joined: 27-06, 17:24
Posts: 92
Location: BU
Nū ja,nū ja..mums ir patrioti.Ja jau var aizlidot uz Ziemeļīriju pat ziemā :wink:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 17-04, 09:10 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Bet ja nav tradīciju, pārmantojamības un arī stabilitātes (klubi nāk un iet, dažās komandās starpsezonā nomainās 90% sastāva, spēlētājiem bez jelkādiem aizspriedumiem pārejot, piemēram, pie principiālākajiem pretiniekiem), tad agri vai vēlu visam pienāk beigas. Kas nav dabiski radies, tas arī nav ilgstoši dzīvotspējīgs. Vai nu mirst, vai agonē.


Naglai pa galvu...Nav tradiiciju un tas ir pats galvenais pluss vel paareejais bardaks.

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
PostPosted: 17-04, 10:46 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Jeekabs wrote:
Nū ja,nū ja..mums ir patrioti.Ja jau var aizlidot uz Ziemeļīriju pat ziemā :wink:


ar nepareizu uzrakstu uz banera un atbalstit ''lielako tautas ienaidnieku''

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 17-04, 10:54 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Es uzskatu ka Liepaja ir vispatriotiskaka pilseta Latvija, pamata dzivo Liepajnieki vaiu no apkartnes , kas ir apmeram tas pats

Riga, es nevelos nevienu aizkart , bet kas var teikt ka ir ists ridzibeks? Tad kurs ir 2-3 paudze?
Riga butu labak ja tie klubi kas veidojas 90's butu izdzivojusi, mes vel nezinam kas bus ar Jurmalu?

Iedmajaties, nav cccp , ir brivlatvija, musu futbols butu Skandinavisks, un domaju ka Rigas ultras, Liepajas, ka sizveidotos 80's sadotu sat tad pa muti laut vai AIK, ari FCK (nenem launa kasuals )
Liepaja bija tradicijas, Riga ari, Riga butu 2-3 derbiji ar savu fabu bazi, parejas vietas
Domaju butu Virsliga, 1. liga , 3 Liga . 4 regionu , un tad saktos rajonu ligas, .... kas zina musu futbola vesturi, zinas teikt ka ta ari varetu but .... domajiet Danijas ultras bija kaut kas 80's,. tas pats Swe .... izveidojas, un ....

Lv ar tradicijam, ka jau molodoy radio paraide teica es uzskatu Liepaju, Ventspili un Skonto...... parejiem klubiem jaidzivo un japierada.

PS man nav kluba, man vieglak muldet ....

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 22-05, 12:49 
Offline
ultras

Joined: 27-08, 20:23
Posts: 154
5 представителей H-side посетило воскресный финал кубка Литвы.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 23-05, 00:10 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Jedem_das_seine wrote:
5 представителей H-side посетило воскресный финал кубка Литвы.


V kokom izke vi govrici v lituvckijumi ultrami? po ruskij , angslikim?

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 23-05, 10:42 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Nu NO NAME BOY tev krievene kaa RAMSANAM no NASHA RUSSIA he he he!!!!!

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
PostPosted: 23-05, 11:30 
Offline
ultras

Joined: 27-08, 20:23
Posts: 154
No Name Boy wrote:
Jedem_das_seine wrote:
5 представителей H-side посетило воскресный финал кубка Литвы.


V kokom izke vi govrici v lituvckijumi ultrami? po ruskij , angslikim?


Krieviski


Top
 Profile  
 
PostPosted: 23-05, 18:14 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
No Name Boy wrote:
Jedem_das_seine wrote:
5 представителей H-side посетило воскресный финал кубка Литвы.


V kokom izke vi govrici v lituvckijumi ultrami? po ruskij , angslikim?

Ar dažiem (jaunatne) angliski un pat vāciski. Bet pārsvarā krieviski (old school fans).

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 351 posts ]  Go to page Previous  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014