LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 20-04, 17:53

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 332 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Next
Author Message
PostPosted: 02-04, 14:07 
Offline
ultras

Joined: 27-08, 20:23
Posts: 154
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 02-04, 14:41 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 02-10, 10:27
Posts: 223
Location: Das heiSSt Mitau
KBH CASUALS wrote:
Egijs Hofmanis (Mana dzīve-mana cīņa!)
vakar 21:33
Sveiki! Ir doma radīt jaunu futbola fanu kustību ar mērķi veicināt veselīgu dzīves veidu uz labējās ideoloģijas pamata - respektīvi futbola ultras ... Komanda ''Jelgavas FK'' ... ja ir interese rakstiet, ja ne atvainojos par traucējumu


Man draugos saadu zinu atsuutiija,taa ir taisniiba?


tas man liek pasmaidīt, bet ja čalis grib kaut ko organizēt droši, lai organizējās... vismaz es neko tādu neesmu dzirdējis.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 02-04, 15:35 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Kadel Jelgava, kadel ne Skonto vai kads cits klubs no Rigas?
Un kadas bus vina grupas attiecibas ar Lads ...

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 02-04, 20:09 
Offline
ultras

Joined: 08-10, 13:42
Posts: 80
Image
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 02-04, 22:31 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
@Arbergs
Kas pa komandu?
PS es ceru ka jus nedibinasiet kontaktus ar bajen, jums vienadas krasas,
Hammarby sucks

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 03-04, 00:48 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Karlis wrote:
No Name Boy wrote:
@Arbergs
Kas pa komandu?
PS es ceru ka jus nedibinasiet kontaktus ar bajen, jums vienadas krasas,
Hammarby sucks

METTA/LU ;)

+ Latvijā komandas dibina kontaktus tikai ar Latvijas komandām! Personiski varbūt draudzējas ar kaimiņu valstu komandu līdzjūtējiem, bet ne vairāk ;) BET PROTAMS IR IZŅĒMUMI! ;)


To nekad nevar zinat , kaut vai Skandinavien vismaz Swe nav interese par Lv ultram(ja neskaita no analistiska info forumu viedokla kur dazi AIk pievers uzmanibu Baltijai( (un vienu viltuszviedru kas spamo seit)), bet mettai krasas ir ka bajen , bajen ir intereses vismaz bija ar savas krasas braliem tadel radas konrakti starp Pao gate 13

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 03-04, 08:43 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 02-10, 10:27
Posts: 223
Location: Das heiSSt Mitau
No Name Boy wrote:
Kadel Jelgava, kadel ne Skonto vai kads cits klubs no Rigas?
Un kadas bus vina grupas attiecibas ar Lads ...


to tu prasi viņam, kādas būs attiecības ar lads un pārējos jautājumus, bet kamdēļ Jelgava, tad pieļauju ja cilvēks ir no konkrētās pilsētas, tad tomēr support your local club :wink:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 03-04, 10:56 
Offline
ultras

Joined: 27-08, 20:23
Posts: 154
Karlis wrote:
No Name Boy wrote:
@Arbergs
Kas pa komandu?
PS es ceru ka jus nedibinasiet kontaktus ar bajen, jums vienadas krasas,
Hammarby sucks

METTA/LU ;)

+ Latvijā komandas dibina kontaktus tikai ar Latvijas komandām! Personiski varbūt draudzējas ar kaimiņu valstu komandu līdzjūtējiem, bet ne vairāk ;) BET PROTAMS IR IZŅĒMUMI! ;)


FKV has friendship with Dinamo Minsk & Wisla Plock


Top
 Profile  
 
PostPosted: 03-04, 12:11 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Jedem_das_seine wrote:
Karlis wrote:
No Name Boy wrote:
@Arbergs
Kas pa komandu?
PS es ceru ka jus nedibinasiet kontaktus ar bajen, jums vienadas krasas,
Hammarby sucks

METTA/LU ;)

+ Latvijā komandas dibina kontaktus tikai ar Latvijas komandām! Personiski varbūt draudzējas ar kaimiņu valstu komandu līdzjūtējiem, bet ne vairāk ;) BET PROTAMS IR IZŅĒMUMI! ;)


FKV has friendship with Dinamo Minsk & Wisla Plock


I know ;) I have seen picks

I also know there was some Skonto friendship whit Lithuanian ultras some time in the past?

But I do not know about Metalurgs and orher teams, seems ultras has no friendships

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 03-04, 22:22 
No Name Boy wrote:
@Arbergs
Kas pa komandu?
PS es ceru ka jus nedibinasiet kontaktus ar bajen, jums vienadas krasas,
Hammarby sucks

METTA/LU ;)

+ Latvijā komandas dibina kontaktus tikai ar Latvijas komandām! Personiski varbūt draudzējas ar kaimiņu valstu komandu līdzjūtējiem, bet ne vairāk ;) BET PROTAMS IR IZŅĒMUMI! ;)[/quote]

FKV has friendship with Dinamo Minsk & Wisla Plock[/quote]

I know ;) I have seen picks

I also know there was some Skonto friendship whit Lithuanian ultras some time in the past?

But I do not know about Metalurgs and orher teams, seems ultras has no friendships[/quote]
unofficiale kādreiz Skonto bija draudzība laikam ar Ekranas Ultras (LTU) - tas bija senāk; tagad itka dažiem ir labs kontakts ar Vilnius Žalgiris(Pietu VI) bet tas ir ko es IT KA! nesaku, ka tas ir 100% ;)


Top
  
 
PostPosted: 03-04, 23:40 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Quote:
unofficiale kādreiz Skonto bija draudzība laikam ar Ekranas Ultras (LTU) - tas bija senāk; tagad itka dažiem ir labs kontakts ar Vilnius Žalgiris(Pietu VI) bet tas ir ko es IT KA! nesaku, ka tas ir 100% ;)


Kadreiz cik zinu , vismaz no avotiem kas nav ultra sbet kam ir kontakti ar ultram, un zina to lietu teica ka Lv katrs mekle kontaktus ar leisiem, un dris iveidos draudzibu un apvienosies, tas bija kad es vel Lv dzivoju iun biju si foruma biedrs hmmmm 100 posti 2009 kaut kad tad

Sen neesmu saticis tos cilvekus, un ta tas pieklusa,

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 04-04, 15:42 
Offline
ultras

Joined: 27-08, 20:23
Posts: 154
У Сконто всегда были хорошие взаимоотношения с представителями Pietu IV, в последние годы благодаря поездкам на матчи Жальгириса удалось немного упрочить эти связи. Также в последние 3-4 года на зимних фан-турнирах сложились отличные отношения с парнями из WBC (Динамо Киев). Но ни с одними о какой либо дружбе речи не идет, и никто к этому не стремиться - все на уровне личных контактов.
Никогда дружбы с Экранасом не было - были и есть контакты отдельных людей, был совместный, спонтанный перемах против ФКВ в свое время. В принципе личные контакты есть с представителями многих движей.
В прошом хорошие отношения были с таллинской Левадией - но они сошли на нет.
По Латвии в свое время была тесная связь с ASK/VEF (по прежнему всегда рады видеть Карлиса и ко на своем секторе), а так же неплохие отношение с RBS.
Если в чем то неправ Edward поправит.

В баскетболе, если неошибаюсь, в свое время были контакты Barons - Žalgiris Kaunas и ASK - Lietuvоs Rytas.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 05-04, 00:07 
Jedem_das_seine wrote:
У Сконто всегда были хорошие взаимоотношения с представителями Pietu IV, в последние годы благодаря поездкам на матчи Жальгириса удалось немного упрочить эти связи. Также в последние 3-4 года на зимних фан-турнирах сложились отличные отношения с парнями из WBC (Динамо Киев). Но ни с одними о какой либо дружбе речи не идет, и никто к этому не стремиться - все на уровне личных контактов.
Никогда дружбы с Экранасом не было - были и есть контакты отдельных людей, был совместный, спонтанный перемах против ФКВ в свое время. В принципе личные контакты есть с представителями многих движей.
В прошом хорошие отношения были с таллинской Левадией - но они сошли на нет.
По Латвии в свое время была тесная связь с ASK/VEF (по прежнему всегда рады видеть Карлиса и ко на своем секторе), а так же неплохие отношение с RBS.
Если в чем то неправ Edward поправит.

В баскетболе, если неошибаюсь, в свое время были контакты Barons - Žalgiris Kaunas и ASK - Lietuvоs Rytas.

(## virak gan bija vnk individuālas draudzīgas attiecības ar pāris RYTAS ULTRAS biedriem! ;) joprojam ik pa laikam sarakstos, bet arī tie lielākā daļa ir metuši mieru aktīvai atbalstīšanai, bet joprojām piedalās "jautrībā" , ja pretī ir kas plānots pret Zalgiris... ;0 bet nekas vairak.. ;) vnk draudzīga sarakste ;)


Top
  
 
PostPosted: 06-04, 05:42 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Turies Kaarli,mes esam ar tevi,ja ne viss hsv tad man apkaart esosie cilveeki un es ceru,ka neesat ienaidnieki ar SKONTO,jo SKONTO ir un paliks SKONTO un mana berniibas komanda...SUUDA fkv mees visi dziedam suuda fkveeee.........tu zini brali,ka man nav iespeeju buut lv,bet seit mes esam aiz jums,turpini un zinu ,kad satiksimies,tad...nu tu jau pats zini...izbraukumos bez sievaam....
Veelreiz atkaartosos kaa puikas no NATALIJAS DRAUDZINAS GIMNAAZIJAS izita purnu polu Widzev kuilim...veel tagad atceros saapiigo zaudeejumu DINAMO maskva un Daugavas stadionu...man nav iespeeju lv neko izdariit,jo lai ari sarakstiijos ar BU un personigi viniem atvainojos,tomeer nevaru neko stuteet kopaa ar viniem...bet ja izloze savediis kopaa ar kaadu no musu draugiem,tas tu MALADOJ jau pirmakaart vari gatavoties,mees nebusim TORCIDA SPLIT...es paliksu seit un gaidiisu...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
PostPosted: 06-04, 12:03 
Offline
ultras

Joined: 27-08, 20:23
Posts: 154
Metta - Spartaks
Metta (11 ???)
Image
Image
Image

Spartaks (12 ???)
Image
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 332 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014