LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 19-04, 05:00

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 107 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Next
Author Message
PostPosted: 13-05, 11:30 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-07, 13:16
Posts: 86
Edward wrote:
Neņem ļaunā, bet.
Labāk uztaisi pati.
Nevis iesaki, kā būtu ja būtu!

P.S. Ja kas, tur nav nevienas e-pasta adreses, bet bildes autortiesības


Iedod adresi, kur novilkt bildi!
Jā, lūk, nevar jau saprast kas tur ir, autortiesības, e-pasts vai nez kas vēl :)

_________________
I`m free of all prejudices - I hate everyone equally!
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-05, 11:31 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-07, 13:16
Posts: 86
No Name Boy wrote:
Edward wrote:
Neņem ļaunā, bet.
Labāk uztaisi pati.
Nevis iesaki, kā būtu ja būtu!

P.S. Ja kas, tur nav nevienas e-pasta adreses, bet bildes autortiesības


Lindindins ir sieviete?
Tu teici uztaisi pati , nevis pats

ta ir vina avatar bilde?


Jā, esmu sieviete... Tā esmu es! Problem? :D

_________________
I`m free of all prejudices - I hate everyone equally!
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-05, 12:49 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Lindindins wrote:
No Name Boy wrote:
Edward wrote:
Neņem ļaunā, bet.
Labāk uztaisi pati.
Nevis iesaki, kā būtu ja būtu!

P.S. Ja kas, tur nav nevienas e-pasta adreses, bet bildes autortiesības


Lindindins ir sieviete?
Tu teici uztaisi pati , nevis pats

ta ir vina avatar bilde?


Jā, esmu sieviete... Tā esmu es! Problem? :D


Ne man personigi neka nav preti, bet es parasti neticu bildem sitados forumos, jo vinus burto ari ACAB(jo tie isti lasit nemak, no cigam un tockas spirtu ko pasi tirgo)
Es vienkarsi domaju ka bilde ''prikolam'' ielikta , un vel 'nozagta'' no Hammarby, .... hata hata bajen

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-05, 13:38 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-07, 13:16
Posts: 86
Quote:
Ne man personigi neka nav preti, bet es parasti neticu bildem sitados forumos, jo vinus burto ari ACAB(jo tie isti lasit nemak, no cigam un tockas spirtu ko pasi tirgo)
Es vienkarsi domaju ka bilde ''prikolam'' ielikta , un vel 'nozagta'' no Hammarby, .... hata hata bajen


Nu, lai burto, neko neesmu noziegusies :lol:
Ja būtu "pasista" uz zaļo krāsu ( kā šitas čalītis : https://www.facebook.com/enrique.varillas :mrgreen: ), tad liktu šreka bildi, nevis cita kluba :mrgreen:

_________________
I`m free of all prejudices - I hate everyone equally!
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-05, 13:59 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Lindindins wrote:
Quote:
Ne man personigi neka nav preti, bet es parasti neticu bildem sitados forumos, jo vinus burto ari ACAB(jo tie isti lasit nemak, no cigam un tockas spirtu ko pasi tirgo)
Es vienkarsi domaju ka bilde ''prikolam'' ielikta , un vel 'nozagta'' no Hammarby, .... hata hata bajen


Nu, lai burto, neko neesmu noziegusies :lol:
Ja būtu "pasista" uz zaļo krāsu ( kā šitas čalītis : https://www.facebook.com/enrique.varillas :mrgreen: ), tad liktu šreka bildi, nevis cita kluba :mrgreen:


es neteicu nozagi, es teici ka kad pirmo reizi redzeju bildi tad ta domaju

man ir alergija pret tadu krasu ;))) forever black

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-05, 15:12 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 02-10, 10:27
Posts: 223
Location: Das heiSSt Mitau
ē 7tais takš piektdiena - dzeramā diena, tad jau laikam būs jāuzkavējas ilgā iekš Rīgas.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-05, 16:22 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Man te piepisas par pareiuzrakstibu, bet cietiem nepiepisas par nepareizu latviesu valodas lietojumu jo
latviski nav '' ilgā iekš Rīgas''

bet gan butu japaliek [*]ilgak Riga[*]

Ja musu valoda degrede, labi ka dzivojot arzeme sto var uzturet tiraku

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-05, 23:01 
Lindindins wrote:
Quote:
Kāda ziņa jociga? :)


Godīgi sakot, cilvēki tur izskatās kā līķi no walking dead, burtus vajadzētu nedaudz košākus un lielākus, jo galīgi neizceļas, apakšā tas skonto e-pasts norauts dēļ fona, varbūt tad tos e-pastus un biļetes cenu vajadzēja likt uz apmales, lai kko saredz. Bet tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis :wink:

Iemesls šim plakātam ir tāds, ka NEVIENS CITS MĀKSLINIEKS NEUZŅĒMĀS tā teikt izsludinātajā brīvprātīgo konkursa - " uztaisām Ultras.lv plakātu spēlei 07.06.2013" tad lai atkal nav tā, ka nav NEKĀ!!!!! ar savu amatierismu veltīju mazliet sava laika, pavisam svešā pasaulē, ka "Picaso World" un uztaisīju šo gara darbu, lai var globālajā tīmeklī, kā draugiem.lv , twitter.com un facebook.com popularizēt, ka notiek šāda spēle, ka maniem draugiem un paziņām ir iespēja doties uz spēli ar aktīvajiem Izlases atbalstītājiem, kas organizē spēcīgu atbalstu komandai un to, ka tas var būt lētāk pat nekā pērkot kasēs biļetes!

Es ticu, ka tevī iekšā mīt mākslinieks un ka uz nākamo spēli varbūt tieši tu uzņemsies WEB plakātu izgatavotāja lomu un varēsim tev pateikt LIELU PALDIES, ka velti savu laiku un esi par LATVIJAS ULTRA!!! (## (!!

Neuztver to kā apvainojumu! (@@


Ja jums nav grūti, tad ieliekat sev galerijās draugos varbūt vai kādā citā "vietā" lai tomēr varbūt izdodas savākties maksimāli daudz cilvēku uz H sektoru, lai mūs dzird arī Bosnieši un stadionā būtu lieliska atmosfēra, kura ir radusies tieši dēļ mums!!!! ;)


Top
  
 
PostPosted: 13-05, 23:04 
Jedem_das_seine wrote:
Karlis wrote:


domāju, ka visiem ir jāsaņemās un mums ir jauztaisa liels ACTION šajā spēlē!



wtf ???

very much strobo, flier and smoke bombs? Also ja izdodās un ir daudz cilvēku H sektorā, tad varbūt kāds var uzņemties kādu TIFO? Idejas? ja godīgi nav daudz, bet varbūt kādu lielu plakātu ar "LĀČUPLĒSI" vai ko tamlīdzīgu un sānos fajeri un dūmi apakšā?


Top
  
 
PostPosted: 13-05, 23:06 
Karlis wrote:
Jedem_das_seine wrote:
Karlis wrote:


domāju, ka visiem ir jāsaņemās un mums ir jauztaisa liels ACTION šajā spēlē!



wtf ???

very much strobo, flier and smoke bombs? Also ja izdodās un ir daudz cilvēku H sektorā, tad varbūt kāds var uzņemties kādu TIFO? Idejas? ja godīgi nav daudz, bet varbūt kādu lielu plakātu ar "LĀČUPLĒSI" vai ko tamlīdzīgu un sānos fajeri un dūmi apakšā?

ar vārdu uzņemties - ka ja izdodas savākt kādu vajadzīgo skaitu, tad rodās "liekā" nauda, kuru varbūt varam izlietot šajā plakātā, piro varbūt vai kam citam? Protams, šeit jāzin no Edwarda, ko saka LFF un ko viņš pats saka, par šo manu ideju!


Top
  
 
PostPosted: 13-05, 23:26 
http://www.youtube.com/watch?v=ri3lLtSbFKE


Top
  
 
PostPosted: 14-05, 06:53 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-07, 13:16
Posts: 86
Karlis wrote:
Lindindins wrote:
Quote:
Kāda ziņa jociga? :)


Godīgi sakot, cilvēki tur izskatās kā līķi no walking dead, burtus vajadzētu nedaudz košākus un lielākus, jo galīgi neizceļas, apakšā tas skonto e-pasts norauts dēļ fona, varbūt tad tos e-pastus un biļetes cenu vajadzēja likt uz apmales, lai kko saredz. Bet tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis :wink:

Iemesls šim plakātam ir tāds, ka NEVIENS CITS MĀKSLINIEKS NEUZŅĒMĀS tā teikt izsludinātajā brīvprātīgo konkursa - " uztaisām Ultras.lv plakātu spēlei 07.06.2013" tad lai atkal nav tā, ka nav NEKĀ!!!!! ar savu amatierismu veltīju mazliet sava laika, pavisam svešā pasaulē, ka "Picaso World" un uztaisīju šo gara darbu, lai var globālajā tīmeklī, kā draugiem.lv , twitter.com un facebook.com popularizēt, ka notiek šāda spēle, ka maniem draugiem un paziņām ir iespēja doties uz spēli ar aktīvajiem Izlases atbalstītājiem, kas organizē spēcīgu atbalstu komandai un to, ka tas var būt lētāk pat nekā pērkot kasēs biļetes!

Es ticu, ka tevī iekšā mīt mākslinieks un ka uz nākamo spēli varbūt tieši tu uzņemsies WEB plakātu izgatavotāja lomu un varēsim tev pateikt LIELU PALDIES, ka velti savu laiku un esi par LATVIJAS ULTRA!!! (## (!!

Neuztver to kā apvainojumu! (@@


Ja jums nav grūti, tad ieliekat sev galerijās draugos varbūt vai kādā citā "vietā" lai tomēr varbūt izdodas savākties maksimāli daudz cilvēku uz H sektoru, lai mūs dzird arī Bosnieši un stadionā būtu lieliska atmosfēra, kura ir radusies tieši dēļ mums!!!! ;)


Es te tik bieži neienāku, lai pamanītu visus postus :(
No manis māksliniece tikpat liela kā dārzniece, un tici man, ka man pat plastmasas tulpes nokalstu :lol:

_________________
I`m free of all prejudices - I hate everyone equally!
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 14-05, 09:47 
Offline
ultras

Joined: 27-08, 20:23
Posts: 154
1. Что говрит ЛФФ, по большому счету неважно.
2. Полный сектор на этот матч собрать тяжело будет - играем всетаки не против гранда, шансов на выход из группы нету, время начала матча даже для многих рижан не самое удобное.
3. Если 7ого будет ясная и солнечная погода, +учитывая то, что матч закончится еще до захода солнца, эфект от малого колличества файеров и стробов будет минимален. Дымы, имхо, самый лучший вариант.
4. Нарисовать, что-то охуенно большое и красивое, это конечно круто, но трудно реализуемо в наших реалиях. Проще всего сделать простенькое модульное шоу, но совсем нет уверенности, что сектор будет забит людьми - тут нужна 110 процентная посещаемость. Еще один не сложный вариант - это сделать несколько текстовых баннеров.
5. Нужно встречатся и обсуждать все идеи, выбирать лучшую, и реализовывать. Пока представители хотябы 4 рижских групп не соберутся и не обсудят все с глазу на глаз, никакой организованной поддержки на матчах сборной небудет.
6. После закрытия бара Union у нас нету места где собираться перед, непосредственно, матчами


Top
 Profile  
 
PostPosted: 14-05, 11:04 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Image

BiH jau ir izpirkuši 2000 tiketus...

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
PostPosted: 14-05, 11:13 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 06-06, 08:42
Posts: 62
Location: Ventspils
BIH sola 3000 vismaz un laicīgi stāsta, ka viņi ir miermīlīgi, ja viņus neprovocē :) viewtopic.php?f=12&p=14220&sid=541f004ea3a71435a3049b08345ffd3b#p14220

Ko tur lai saka - jāvācas, cik var savākties. Laiks šķiet pietiekoši pateicīgs, lai ierastos, ja vien nav kādas piepešas izmaiņas. tā kā centīšos

_________________
11, 11, 11! Viiiri ceelaas kaujaaa!!!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 107 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014