LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 26-04, 17:57

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 96 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next
Author Message
PostPosted: 11-09, 13:33 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 02-10, 10:27
Posts: 223
Location: Das heiSSt Mitau
No Name Boy wrote:
un ja godigi man ir panicis, es vairs bildes ari nelieku, apnicis ka tautai ''pohuj'', ar arminiu postiem atkalk ienaca dziviba, bet vins atkal ofline
Ilzasu speles, Rumanija-Hun, Gruzija-Fra, Ser-Cro, Bristoles derbijs, notikumu Swe. italu ultru aktivitate uttt, tik daudz ko ielikt, bet skiet ka nevienam neitrese, un nav intereses
Ir citas vietas kur visu uzinat, ja jkau tautai nevajag, lai liek pasi un mekle pasi, ja godigi ja man butu jaszed no savas kabatas forums, es jau sen butu atteicies maksat ,



man jau liekas, ka tās bildes un to info pārmest no cita foruma uz šo nav liela māka.... un ja godīgi, domāju, ka vairums šeit klātesošo ir reģistrējušies arī citos forumos, kas ir par šo tēmu....


Top
 Profile  
 
PostPosted: 11-09, 15:08 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Totalsfans wrote:
No Name Boy wrote:
un ja godigi man ir panicis, es vairs bildes ari nelieku, apnicis ka tautai ''pohuj'', ar arminiu postiem atkalk ienaca dziviba, bet vins atkal ofline
Ilzasu speles, Rumanija-Hun, Gruzija-Fra, Ser-Cro, Bristoles derbijs, notikumu Swe. italu ultru aktivitate uttt, tik daudz ko ielikt, bet skiet ka nevienam neitrese, un nav intereses
Ir citas vietas kur visu uzinat, ja jkau tautai nevajag, lai liek pasi un mekle pasi, ja godigi ja man butu jaszed no savas kabatas forums, es jau sen butu atteicies maksat ,



man jau liekas, ka tās bildes un to info pārmest no cita foruma uz šo nav liela māka.... un ja godīgi, domāju, ka vairums šeit klātesošo ir reģistrējušies arī citos forumos, kas ir par šo tēmu....


Citi forumi ir aktivi, un te pat no Lv cempja un apraskti par vietejo cemp ir mazi un maz info vispar, tas ta

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 11-09, 18:13 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-09, 11:49
Posts: 85
Location: JELGAVA "TRI STARIKA"
Nu es ari nesaprotu nafig šeit likt foto un apraksti par notikumiem arzemes no ultras-tifo piemeram, jo domaju jebkurš kam ir interese par temu (pat neregestreties tur) var apskatit to visu originala, teiksim ta. Labi ja ir kadi daudz-maz "autor"-materiali, nevis vienkarš copy-paste, bet cik ir tadi? Labi ja kadi 10%. Visi tač brauc arzemes, daži tur pat dzivo, bet...

_________________
Image

Rara vez el hincha dice: «hoy juega mi club». Más bien dice: «Hoy jugamos nosotros». (c) Eduardo Galeano


Top
 Profile  
 
PostPosted: 11-09, 20:30 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
mchnmntvm wrote:
Nu es ari nesaprotu nafig šeit likt foto un apraksti par notikumiem arzemes no ultras-tifo piemeram, jo domaju jebkurš kam ir interese par temu (pat neregestreties tur) var apskatit to visu originala, teiksim ta. Labi ja ir kadi daudz-maz "autor"-materiali, nevis vienkarš copy-paste, bet cik ir tadi? Labi ja kadi 10%. Visi tač brauc arzemes, daži tur pat dzivo, bet...


Kads ''tolks'' no arzemju sadalam tad? kada jega no ta , ja citi forumi ir aktivi bet pilni ar ritardiem ,

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 11-09, 20:38 
Offline
ultras

Joined: 08-10, 13:42
Posts: 80
No Name Boy wrote:
mchnmntvm wrote:
Nu es ari nesaprotu nafig šeit likt foto un apraksti par notikumiem arzemes no ultras-tifo piemeram, jo domaju jebkurš kam ir interese par temu (pat neregestreties tur) var apskatit to visu originala, teiksim ta. Labi ja ir kadi daudz-maz "autor"-materiali, nevis vienkarš copy-paste, bet cik ir tadi? Labi ja kadi 10%. Visi tač brauc arzemes, daži tur pat dzivo, bet...


Kads ''tolks'' no arzemju sadalam tad? kada jega no ta , ja citi forumi ir aktivi bet pilni ar ritardiem ,

Ir kam patīk tavi copy paste! Turpini!


Top
 Profile  
 
PostPosted: 11-09, 20:42 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
un es so diskusiju saku tadel ka man ''uzbrauca'' ar to ka jaucos ne savas lietas un to ka latviesi dzivo latvija, tada ggadijuma latvija runa latviski, un sini foruma visi raksta latviski , tas ta, es nevienam ''neuzbraucu'' un neaizvainoju bet izsaku tadu pasu viedokli

Zinama mera ts ir pieradijums kadel izlasi maz atbalsta ultras, tas vairak pa pasuali, nespietu stavet ar djurgårnieti, vai hamarbietu viena terase,

Ja tautai nepatik ka esmu te, ja admins, edwards vai ari 51% nobalsos, pret mani es varu aizvakties un nerakstit , nenakt seit vairak, tas ir jusu zina, visa artkarigs no jums, ja jus velaties tad es varu , nenomirsu bez foruma, un aktivitatem

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 11-09, 21:27 
Offline
ultras

Joined: 27-06, 17:24
Posts: 92
Location: BU
Njaa,pipec ir neviss tas,ka kautko met kautkur...bet PIZGJETS ir tas,ka sadalaa -Lietuva-Latvija,mees diskutejam,ko Tev mest un ko tev nemest,vai ko Tev gribas vai negribas,ibio.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 11-09, 22:47 
Offline
ultras

Joined: 08-10, 13:42
Posts: 80
viss aizmirsām.....

cik saprotu sektorā būsim aktīvie tikai ?


Top
 Profile  
 
PostPosted: 12-09, 08:11 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-07, 13:16
Posts: 86
Atgādināšu tēmas jēgu :

Kurš vēlas braukt ar kopējo busu, un kuri organizēs savu transportu?


Vajadzētu zināt ar cik cilvēkiem rēķināties!

_________________
I`m free of all prejudices - I hate everyone equally!
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 12-09, 15:57 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 04-11, 13:06
Posts: 216
Location: MP, Jelgava
mes jegavnieki, vel domajam ar ko un kaa braukt! ir doma ka ar savu vieglo varetu ripot! vai ar kadiem piebiedroties, kautkad tuvakaa laikaa centisimies tikt sakidribaa ar to!

_________________
FK Jelgava iespējams labākais klubs Latvijā
Mītavas Patrioti (MP)


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-09, 13:17 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
KKARLITO
Ir puika no muusu staava,piekriitu visiem 4 punktiem,kurus vins izklaastiija.

Par visi melnaa es jau sen aicinaaju,piemeeram, pirms speeles pret lux izbraukumaa,kad paris no jums satiku,ceru,ka tad beidzot jus naaksiet tuvaak sceenai........

NO NAME BOY

Respect AIK,bet briziem tu tiesaam tuftu raksti...

ULTRAS.lv
Aiziet,oficaala draudziiba ar Lietuvu,lai visi redz,ciinaties taalaak ar sirdi un dveeseli par lv!Lai arii kaa man nebesii tas kas notiek lv sportaa!!!!!!

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-09, 13:41 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
ACADEMIC ir cilveeks,kuru personiigi paziistu un vins tiesaam ir LATVIETIS un dzivo JELGAVAA,puika,kuram arii ir sajeega kas un kaa,bet cik dzirdeeju nedaudz nodaliijies no FKJ..un iemeslis ir pienemams,nezinu tagad varbuut ir atgriezies pie FKJ..

Taapeec NO NAME BOY naher neraksti labaak,uzturi forumu ar bildem un info,BET atieciigajaas sadalaas,ne es, ne tu nebrauks uz Lietuvu,tapeec,lai par teemu runaa cilveeki,kas tur reali buus!!!!!!

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-09, 14:18 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
mozolis wrote:
mes jegavnieki, vel domajam ar ko un kaa braukt! ir doma ka ar savu vieglo varetu ripot! vai ar kadiem piebiedroties, kautkad tuvakaa laikaa centisimies tikt sakidribaa ar to!


Zini kā saka - kopā jautrāk :)


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-09, 15:47 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
ACADEMIC ir cilveeks,kuru personiigi paziistu un vins tiesaam ir LATVIETIS un dzivo JELGAVAA,puika,kuram arii ir sajeega kas un kaa,bet cik dzirdeeju nedaudz nodaliijies no FKJ..un iemeslis ir pienemams,nezinu tagad varbuut ir atgriezies pie FKJ..

Taapeec NO NAME BOY naher neraksti labaak,uzturi forumu ar bildem un info,BET atieciigajaas sadalaas,ne es, ne tu nebrauks uz Lietuvu,tapeec,lai par teemu runaa cilveeki,kas tur reali buus!!!!!!


Es nerakstiju, es tikai paprasiju kadel melna skrasa jaka , ka sarkanas piestavetu labak
Tad 528 saka kaut ko muldet , ka sarkanbaltsarkana un latviesi dzivo latvija utt

Tas bija jautajums, nevis kaut kads raksts ka vins teica ''ka es jaucos vinu lietas''

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 14-09, 03:15 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Blin NO NAME BOY ja savaa skapii parokos,tad 95 procenti manas dreebes ir melnaa kraasaa iznemot paaaris leetos dzinsus,ja tev nedelac,tad tiesaam neraksti,piedod man ir sajuuta,ka tu esi 14 gadiigs puiselis...lidz pedeejam muslinam eiropaa manas dreebes buus melnaa un,ultraam ir jaatskiras no ziemasveetku egliiteem un klauniem.......................

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 96 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014