LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 24-04, 21:06

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 96 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Message
PostPosted: 13-10, 11:22 
Offline
ultras

Joined: 27-06, 17:24
Posts: 92
Location: BU
Vēlreiz saku -mums nekādu pretenziju pret leišiem nav, nebija un nebūs.Iegājām,dabūjām ko pelnīuši un viss.To arī pateicām leišiem pēc spēles.Un nezinu par ko Tu runā,par kautkādu palīdzibas prasīšanu no Jums leišu sakarā?????.No BU?

Manliekas Tu jauc visu vienā putrā tagad.

Katrs grupējums lai atbild pa savam,pa savu darbibu,suporta līmeni,kultūras līmeni,uzvešanos utt.Un nepārmet te visiem.Kas liedza Jums autobusā būt 10 neviss 2 piemēram? Tad arī varētu kārtību ieviest braucot.Ar to arī jārēķinās autobusa organizētājiem,ka groži jātur savās rokās.Vai tad pirmoreizi brauc šitādos pasākumos? Paši visu zinat.žēl šofera protams. :cry:

Neviens nekādu baneri nepazaudēja,pēc spēles vnk pajautājām vienu brīdi,kur ir.Tev uzreiz panika-pazaudējām :roll:

par small town of polska? lai atbild tie ,kas viņu dziedāja stadionā (manliekas,ka tikai autobusā dzirdeju,bet varbūt kļūdos).katrā ziņā BU leišu sektorā to nedziedāja

Nu ko lai saka par parējiem (Mettu,Daugavu) :D ,čaļiem pirmais izbraukums :D


Manuprāt tikai tādi izbraukumi piesaista jaunos un tikai tādi izbraukumi paliek atmiņās! :twisted:

Paldies visiem,kas atbrauca!


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-10, 11:41 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
NO ARZEMJU FORUMIEM, TAS IR CITATS


Lithuania - Latvia
some stupid latvians chose wrong sector and try to be funny
Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-10, 12:00 
Offline
ultras

Joined: 27-08, 20:23
Posts: 154
Quote:
mums nekādu pretenziju pret leišiem nav, nebija un nebūs


Kada jega tad bija iet viņu sektora?

Jeekabs wrote:
To arī pateicām leišiem pēc spēles.


Ko jus pateicat lieliski dzirdeju un tas nebia - Iegājām,dabūjām ko pelnīuši un viss

Quote:
nezinu par ko Tu runā,par kautkādu palīdzibas prasīšanu no Jums leišu sakarā?????


2 cilveki teica ka kads no BU turpcela autobus pienaca pie viņem un prasija palidzibu ja bus kkads action ar lietuviešiem

Quote:
Katrs grupējums lai atbild pa savam,pa savu darbibu,suporta līmeni,kultūras līmeni,uzvešanos utt


Tikai nav jaaizmirst ka Izlases speles jus reprezentejat ne tikai sevi bet visu UL

Quote:
Un nepārmet te visiem


Rakstu 4. reizi - Nesaku par visiem.

Quote:
Kas liedza Jums autobusā būt 10 neviss 2 piemēram?


Bija 3, kopuma 5. Liedza dargas biletes un agrs speles sakums.
Quote:
Ar to arī jārēķinās autobusa organizētājiem,ka groži jātur savās rokās

Ceru ka nakamreiz BU, Metta, Daugava paradis ka ir jaorganize izbraukumus, lai Hside varetu atpusties uz pilnu.

Quote:
Vai tad pirmoreizi brauc šitādos pasākumos?


Nav 1 reizi, biju braucis ar BU gan uz Lietuvu, gan uz Igauniju, gan uz U21 Liepaja. Un viss bija labi. Ir jusu starpa cilveki kurus cienu, un it ka viss grupejums liekas sakarigs. Tapec ari nebiju sapratis kapec šoreiz viss sanaca ta.

Quote:
Neviens nekādu baneri nepazaudēja,pēc spēles vnk pajautājām vienu brīdi,kur ir.Tev uzreiz panika-pazaudējām


Vsp jau pec speles kads no BU jautaja mums vai mes noņemas UL baneri no restem, un kad uzzinaja ka ta nebija speles laika bija izbrinits kur tad viņš palika. Cik sapratu beigas izradija ka jus to aizmirsat autobusa.


Bet principa atvainošanas no BU puses ir saņemtas, par to ari paldies, un pretenziju vairak nav. Tik jasagaida no Mettas un Daugavas un dzivojam talak.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-10, 12:09 
Offline
ultras

Joined: 23-09, 11:08
Posts: 16
Kopumā brauciens bija interesants, tomēr, žēl bija šoferu...
Runājot par Daugavu vienu no mums tomēr stadionā neielaida, bet pārējie 8 sektorā kā mācēja, tā atbalstīja. Cik man zināms, tad arī nesaskaņu ar nevienu nebija.
Paldies.

_________________
Daugava Rīga!


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-10, 12:10 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
Jedem - daļai varētu piekrist, daļai nevarētu. Tendence ir, ka pēc katras spēles tu raksti par apstākļiem, kas traucējuši atbalstīt un cik viss ir sūdīgi*. Lasu, ka Skonto bija 7. Otrajā puslaikā 7 disciplinēti un skaidrā vīri mierīgi varēja noteikt toni un pārņemt vadību sektorā. Bet to darīja/centās Daugava R džeks, kurš uz futbolu bija varbūt kādu 5 reizi. Jūs stadionā 505 reizi un "bija daži mēģinājumi"... Arī jūs reprezentējat valsti.
Vienmēr kautkas ne tā kā vajag, cilvēki nav uzminējuši tavas domas. Tā jau tēma "kas ar ko un par ko ir vienojies". Raksti/stāsti cilvēkiem kādam jābūt supportam. Ja visiem būtu vienāds viedoklis un gaume, tad jau visi arī atbalstītu vienu klubu.
Ja raksti kautko sliktu par UL, tas taču attiecas arī uz jums pašiem, esat gandrīz kodols un tad arī varētu/vajadzētu kautko ietekmēt.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-10, 12:15 
Offline
ultras

Joined: 27-08, 20:23
Posts: 154
zigiss, nesanaca braukt ar kopejo busu. ja brauktu tad tadu nodzeršanos un uzvedibu nepieljautu. Neko meginat organizet sektora nebija nekadas jegas jo 90 procenti bija piedzerušies lupatas!!!


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-10, 12:45 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-07, 13:16
Posts: 86
Quote:
Ceru ka nakamreiz BU, Metta, Daugava paradis ka ir jaorganize izbraukumus, lai Hside varetu atpusties uz pilnu.

Par šito var arii atraut pa savu smuko sejinju.
Kas attiecaas uz jedem izteicieniem par maniem minciishiem no Mettas un BU es pat tev veltu dziesmu <3

http://youtu.be/WGdXajNkp3Y

_________________
I`m free of all prejudices - I hate everyone equally!
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-10, 13:01 
Offline
ultras

Joined: 27-08, 20:23
Posts: 154
Lindindins wrote:
Quote:
Ceru ka nakamreiz BU, Metta, Daugava paradis ka ir jaorganize izbraukumus, lai Hside varetu atpusties uz pilnu.

Par šito var arii atraut pa savu smuko sejinju.
Kas attiecaas uz jedem izteicieniem par maniem minciishiem no Mettas un BU es pat tev veltu dziesmu <3

http://youtu.be/WGdXajNkp3Y



Kas tur tads slikts bija rakstits? Laikam parprati domu...
Bet nu taisniba tev ir par vardiem ir jaatbild
Lieliski saproti ka budama sieviete tevi neviens neaiztiks.
Bet viriešu dzimuma parstavjem no Mettas varam nodrošinat jautras sezonas beigas.
Ja neskriesiet sudzeties mentiem, ka to darija Tallinas Flora
Labak doma ko raksti lai tevis del nebutu jacieš citiem cilvekiem.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-10, 13:18 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-07, 13:16
Posts: 86
Es jau vislaik ar triicoshaam rokaam rakstu jo cietiis mani viirieshi BET es esmu vieniigaa, kura tev izteiks SAVU viedokli publiski. P.S. pagaajusho sezonas beigas ar Jums nosleedzaam Mego, kad visiem maneejiem piesoliija zilas acis un vieniigais ko man vareeja pateikt ir "gjevushka tak njichevo" un izlikos, ka juusu rashian valodu nesaprotu :* tikai peec tam man radaas antipaatijas, un, 100% maneejie aizstaavees mani par visiem 100 taapat kaa es vinjus ;)

_________________
I`m free of all prejudices - I hate everyone equally!
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-10, 13:49 
Offline
ultras

Joined: 27-08, 20:23
Posts: 154
Par ko tu vsp runa? Kads savs viedoklis? No tavas puses tikai apvainojumi un solijumi sadot pa purnu...
Ja visus apmierina tada situacija kada bija izbraukuma laika Vilņa - turpiniet tada paša gara, man taja sektora nav ko darit! Visa cieņa BU ka tie atzina savas kludas un atvainojas!!!

Par Mettu
Neviens jusu fanus nekad nebija domajis fiziski aizskart!
Pirmkart - mums ir pilnigi pohui uz jums
Otrkart - ir info ka tieši jusu parstavis izsauca ACAB ziema kad bija action ar igauņem, un ari ja ta tomer nav taisniba zinam ka no jusu puses to var mierigi sagaidit sagaidit jebkada fiziska kontakta gadijuma.

p.s.Neviena sava raksta nevienu personigi nebiju apvainojis!!!!


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-10, 14:11 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-07, 13:16
Posts: 86
Jedem_das_seine wrote:
Otrkart - ir info ka tieši jusu parstavis izsauca ACAB ziema kad bija action ar igauņem


NOPIETNI?Par so man nav info
No manis apvainojumus ir dzirdeejis tikai skonto. viss.

_________________
I`m free of all prejudices - I hate everyone equally!
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-10, 14:49 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Jedem_das_seine wrote:
Lindindins wrote:
Quote:
Ceru ka nakamreiz BU, Metta, Daugava paradis ka ir jaorganize izbraukumus, lai Hside varetu atpusties uz pilnu.

Par šito var arii atraut pa savu smuko sejinju.
Kas attiecaas uz jedem izteicieniem par maniem minciishiem no Mettas un BU es pat tev veltu dziesmu <3

http://youtu.be/WGdXajNkp3Y




Lieliski saproti ka budama sieviete tevi neviens neaiztiks.
Bet viriešu dzimuma parstavjem no Mettas varam nodrošinat jautras sezonas beigas.
quote]

drosi zini.... CUCS , Drughi, Brigate Giallo Blue ibraucieni. WKA, Napoli, ja sieviete kaot ko teica izbraukma, vinas viurziena raiditas tika
pudeles
visu grieku gate (piemrem ka delije griekija izvaroja panathinaikos fani del osfp krekla) ka partizan lidz besamanai piekava CZ fani

tie ir fakti par kuru eksistenci es zinu, ta ka nekad nesaki nekad, ;) ak ja ari fanzona bija ka cska fani laikam spartak mazliet pagrustija un meginaja iekaustit

Sorry for of toppic sini diskusija

ak ja ari Swe ir bijusi gadijumi ka dazi aik dzeruma raida kaut ko sievieten, ir bijusi ta ka pat sperieni un asinis

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-10, 15:12 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
par alko, es nezinu kas notiek tajas slavun in kiborgu valstis kur wp reklame veseligu dzivesveidu, un tadas milkibas, bet R eiropa, alkohols way tiek lietos
mes pasi kad dodamies away dzeram, tas pats notiek ar bajen, aik dzer un ne pajokam, visi swe domaju ari danu, norvegi dzer, ja nelido
vaciesi, itali, visas speles ari maja skorteo laika alus tiek lietots un labi daudz un daudzi ari pali uzvedas ka idioti jab kura grupa ta ka ta ir ikdieniska paradiba
BBB capo Bologna novelöas no zoga un salauza roku dzeruma

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-10, 18:11 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-07, 13:16
Posts: 86
shoulda woulda coulda...
Quote:
Tur jau tā lieta, ka nevaram saprast, kāpēc piesienas Mettai - ne mēs metām piro, paši savus atkritumus arī aizvācām un piedzērušākie arī nebijām.
Plusā vēl tā diršana par sūdīgo atbalstu tribīnes - sektorā esot, kaut kā likās, ka tieši cilvēki ar zaļajām šallēm bija skaļi no pirmās līdz pēdējai minūtei, ko nevar teikt par daudziem citiem. Ja jau visi no Skonķika bija tik skaidri un vienīgi zina, kā jāfano, tad jau varēja paši ņemt vadību rokās un aidā. Nevis divas dienas pēc spēles kaut ko pukstēt forumā.
Vismaz es kaut ko šajā putrā nesaprotu.


Kas galu galaa bija?

_________________
I`m free of all prejudices - I hate everyone equally!
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13-10, 19:16 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 14:32
Posts: 14
Lindindins wrote:
Ejiet un pabalsojiet veel par usdhakovu, draugi miiljie :*


nekas, kaut kad arī tev paliks 18 - balsosi par kuru gribēsi.

_________________
Da mi po dodan pqil


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 96 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014