LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 28-03, 14:33

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 148 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Next
Author Message
 Post subject: Euro2012
PostPosted: 30-05, 06:08 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 30-08, 10:09
Posts: 41
Location: Salaspils
Vakardienas BBC Panorāma par rasismu/antisemītismu Euro2012 rīkotājvalstīs http://tinyurl.com/vigjiks :lol:

man jau nu dikti patīk.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-05, 07:56 
Offline
ultras

Joined: 11-06, 12:17
Posts: 328
Location: MF Liepaja
Pirmdienas vakarā bija tiešraide, onlainā arī noskatījos.

_________________
www.metalfans.co.nr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-05, 11:52 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Te arii taa pati labaakjaa kvalitaatee bez buffer

http://www.youtube.com/watch?v=a0QEk_7bl4w

Man arii un patiesiibaa tur ir un veel jau Ukrainas menti izskataas kaa totaalie lohi, to arii pieraadija taa filma kas iznaacaa agraak par Ukr ultraam

Bet domaaju ka incidenti tiks nokluseeti , nee medijos, nee portaalos,

Vai buus tas izpistais likums ka TV nevarees raadiit fanus un ultras un arii piro, kaa pagaajuschaa EC?

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-05, 13:41 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
http://www.apollo.lv/portal/sports/articles/276187

Vins intelekutals par videjo cilveku , totals lohs, vins butu pelijis lai vinu izpis ar bananu , nu jaa Franc Bekenbaurers tad sanak stulbs, arii Kar Heinz Rummeniige, ak jaa tie jau baltie, bet liidz Peles un Euseibio limenim vinam veel jaaug, pat liidz Arona Vintere un Rijkaarda, Larssona liimenim jaauig intelekta zinaa,

Arabiem ir saumigi komplekis, ka stos padara stulbus, ja izarstetu komplekus un iestatitu ka jadrazas, jadzer alko, jaed cukgala, jaklausas metalmuzika utt vinu butu normali, bet negeri nepadarisi gudru jo ta snau iespejams
Ronaldo, Beckhem, C Ronaldo , R. Carloss daba ari deva talantu spelet bet ne smadzenes¨

Sis rakts mani sakaitinaaja tik taalu ka nezinu, ta spats kaa Konan no Udinese dzekam sarkana, sis nomet kreklu, iet pie tiesnesa un saak kaa kin kongs rokas daudzit gar krutim, savi speletaji un fani so nodirsa
Un tad tas apdirs italiju, bet kamer sie afrika kokos nemas ar bananiem vai vergoja Egiptiesiem, Roma bija civilizacija,

White men has the smoke, black men has the blues(not hip hop) ac/dc

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-05, 14:21 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 30-08, 10:09
Posts: 41
Location: Salaspils
kā jau visi neģeri, viņš ir debīls. savādāk būtu sapratis, ka par tādu tekstu: ''Ja man metīs ar banānu, es viņu nogalināšu;;, tagad 100% kāds to banānu metīs.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-05, 16:09 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
fffffun wrote:
kā jau visi neģeri, viņš ir debīls. savādāk būtu sapratis, ka par tādu tekstu: ''Ja man metīs ar banānu, es viņu nogalināšu;;, tagad 100% kāds to banānu metīs.


Nu ne visi nigas ir debili, Morgans Friimens (aktieris) ir diezgan gudrs ,
Bet jaa tagad 100% kaads kaut ko gribees dariit , vins bija jaaizleedz no izlases , domaaju ka lohins varees sataisiit suudus Itaalijai.


Tie ka sir bijusi Milana un Itaalijaa, kuulturaas veesturiskaas vietaas, man vini ZB nopirkt savu laimnes ceediiti pa 2 eiro, kad biju viens ka atuurists piepisaas, kad vazaajos ar Red Devils MC un daziem Milan un Inter ultraam(atskeviskaas reizees) tad neliida klaat

Man staastijaa kaa ap 2000 Red Devils MC Milano sos pisinaaja, kad vinus apciemoja bikeri no citaam valstim, viens iet apstaigaajs, paareejie staav skataas, kad niga pienaak uzbaazas ar laimes keedi, sis nem kastani, tas ir laimes kastanis pa 10 eiro maksaa vai pisies prom, tad nigas sauc savus draugus, un tad parejie bikers paraadaas, nigas nomiiz

Milanaa taa izmaakshanaas ir tas pats ka surlas Rigas dz stacijaa tirgo savus kraamus

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-05, 23:06 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 30-08, 10:09
Posts: 41
Location: Salaspils
par morgana frīmena gudrību tu spried pēc viņa uzstāšanās Discovery kanāļā?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-05, 23:24 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
fffffun wrote:
par morgana frīmena gudrību tu spried pēc viņa uzstāšanās Discovery kanāļā?


Nu par futbolistu vins ir gudraks un nee peec vienas intervijas kur vins teica ka lasa Milton ''Paradise Lost'' un pastaastija diez gan sakariigas lietas par muuziku, blues, jazz utt bija diez gan sakariiga un jeedziiga

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 31-05, 09:18 
Offline
ultras

Joined: 11-06, 12:17
Posts: 328
Location: MF Liepaja
Balotelli intelekta kontekstā pirmais prātā nāk šis video: http://www.youtube.com/watch?v=lYU-SeVofHs&ob=av3e

_________________
www.metalfans.co.nr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 31-05, 16:10 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
loop wrote:
Balotelli intelekta kontekstā pirmais prātā nāk šis video: http://www.youtube.com/watch?v=lYU-SeVofHs&ob=av3e


Ghahhahahahahaha kas pa losi, es domaju ka nu nemak kaka aiti uzvilkt bet sis tas ir saumas , kads lohs

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-06, 16:29 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/276598

Cik Eiropa var suukaat krieviem pimpjus, likums ir viens, ja atlau red scum simbolus jatlauj swastika, ceru ka polu hoolu vinus apstraadaas savadaak A Eiropas WP idiologija ir totals mesls un murks
Good nioght left side , fuck the red scums

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Euro2012
PostPosted: 03-06, 03:30 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 20:29
Posts: 164
Location: Riga/London
fffffun wrote:
Vakardienas BBC Panorāma par rasismu/antisemītismu Euro2012 rīkotājvalstīs http://tinyurl.com/vigjiks :lol:

man jau nu dikti patīk.


Žēl ka BBC neuztaisija filmu par to ka baltajiem ir nedroši doties uz WC 2010 Dienvidafrikā, kur reāli regulāri močī baltos fermerus.

Bet redziet, Polijā un Ukrainā fani atdarina pērtiķu skaņas, kuras ir vērstas uz melniem.
Un nez kapēc viņi apvainojās? Atzīst to, ka ir līdzīgi mērkaķiem?

Visa šī anti-racism sūdu būšana , pēc savas būtības jau ir pārtapusi par anti-white

_________________
klau,kas ta man-parastam pacanam,kam paari dvacaram?!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Euro2012
PostPosted: 03-06, 11:58 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
British wrote:
fffffun wrote:
Vakardienas BBC Panorāma par rasismu/antisemītismu Euro2012 rīkotājvalstīs http://tinyurl.com/vigjiks :lol:

man jau nu dikti patīk.


Žēl ka BBC neuztaisija filmu par to ka baltajiem ir nedroši doties uz WC 2010 Dienvidafrikā, kur reāli regulāri močī baltos fermerus.

Bet redziet, Polijā un Ukrainā fani atdarina pērtiķu skaņas, kuras ir vērstas uz melniem.
Un nez kapēc viņi apvainojās? Atzīst to, ka ir līdzīgi mērkaķiem?

Visa šī anti-racism sūdu būšana , pēc savas būtības jau ir pārtapusi par anti-white


To pase es teiksu par Brazil kaadeel netaisa filmu cik nedrosi ir tur kur nolaupa cilvekus?
Platimi vienkarsi jka jau resns francuzis sula pimpi visiem un vina anti rasism politika ir tikai sovs

Baltais nepvainojas ja so nosauc baltais, baltais pasmejas par jokiem par baltajiem, ja negeri nosauc negeris un stasta jokus tie apvainojas , ja nespej dzivot Eiropa ko tad lien te

Bet Ukr un Rus ir cits stulbums, psot ussr stulbums kurs darboja,s dziems Latvija ari ir problems ar to

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Euro2012
PostPosted: 03-06, 18:32 
Offline
ultras

Joined: 18-08, 22:41
Posts: 7
Location: RL
No Name Boy wrote:
To pase es teiksu par Brazil kaadeel netaisa filmu cik nedrosi ir tur kur nolaupa cilvekus?
Platimi vienkarsi jka jau resns francuzis sula pimpi visiem un vina anti rasism politika ir tikai sovs

Baltais nepvainojas ja so nosauc baltais, baltais pasmejas par jokiem par baltajiem, ja negeri nosauc negeris un stasta jokus tie apvainojas , ja nespej dzivot Eiropa ko tad lien te

Bet Ukr un Rus ir cits stulbums, psot ussr stulbums kurs darboja,s dziems Latvija ari ir problems ar to


Atvainojos, bet lielāko daļu nesapratu, ko uzrakstīji. Varētu, lūdzu, tulkojumu?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Euro2012
PostPosted: 03-06, 19:31 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
saldejums wrote:
No Name Boy wrote:
To pase es teiksu par Brazil kaadeel netaisa filmu cik nedrosi ir tur kur nolaupa cilvekus?
Platimi vienkarsi jka jau resns francuzis sula pimpi visiem un vina anti rasism politika ir tikai sovs

Baltais nepvainojas ja so nosauc baltais, baltais pasmejas par jokiem par baltajiem, ja negeri nosauc negeris un stasta jokus tie apvainojas , ja nespej dzivot Eiropa ko tad lien te

Bet Ukr un Rus ir cits stulbums, psot ussr stulbums kurs darboja,s dziems Latvija ari ir problems ar to


Atvainojos, bet lielāko daļu nesapratu, ko uzrakstīji. Varētu, lūdzu, tulkojumu?


Jauznem dokumentala filma tada pati ka par Ukr un Pol ari par Brazil kas notiek tur cik bistami ir tur

Baltie neapvainojas ka tos nosauc par baltajiem un par balto jokiem pasmejas , ja nigu nosauc par nigu vins apvainojas ta par par nigu jokiem

East Eur valda ussr stullbums, paprasi Kopenhavn hoolam vins pastaastis vairak ;)

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 148 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014