LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 19-03, 09:53

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 171 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 17-09, 12:11 
Offline
ultras

Joined: 02-01, 11:14
Posts: 165
Location: MF Liepaja
dragoo wrote:
Esam apkopojuši statistiku par LMT Virslīgas 1. un 2. riņķi,
kura laikā tikai aizvadītas 90 spēles, kuras kopā noraudzījās 47455 skatītājs, vidēji 527 :neutral:



Tu esi stulbs vai neapmeklē spēles. Ļoti labi visi aktīvie fani zin un redz, cik patiesībā nāk skatītāju un kā rodas protokolu skaitļi. Es nesaku, ka ir izdarīts ir slikti, vienkārši no tā nav jēgas un par velti esi skaitijis, labāk tā vietā būtu kādu draugu pierunājis iet uz futbolu! Tagad vēl nopublicē Skonto H-side apmeklējuma skaitļus, lai var redzēt uzticamo atbalstītāju aktivitāti, nevis no 20000 izdalītajiem bezmaksas ielūgumiem atnākušos 3000 skatītājus. :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-09, 12:25 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 09-04, 12:01
Posts: 143
Location: Skonto
ost wrote:
dragoo wrote:
Esam apkopojuši statistiku par LMT Virslīgas 1. un 2. riņķi,
kura laikā tikai aizvadītas 90 spēles, kuras kopā noraudzījās 47455 skatītājs, vidēji 527 :neutral:



Tu esi stulbs vai neapmeklē spēles. Ļoti labi visi aktīvie fani zin un redz, cik patiesībā nāk skatītāju un kā rodas protokolu skaitļi. Es nesaku, ka ir izdarīts ir slikti, vienkārši no tā nav jēgas un par velti esi skaitijis, labāk tā vietā būtu kādu draugu pierunājis iet uz futbolu! Tagad vēl nopublicē Skonto H-side apmeklējuma skaitļus, lai var redzēt uzticamo atbalstītāju aktivitāti, nevis no 20000 izdalītajiem bezmaksas ielūgumiem atnākušos 3000 skatītājus. :wink:


Tu pats esi stulbs vai nemāki lasīt?
šis skaitlis, kas publicēts ir drausmīgi mazs, tādēļ beigās ielikts---- :neutral:

nevis šeit rakstīts, ka Skonto labākais utt.


Spēles apmeklēju daudz, tā kā nepiepisies, zinu, ka tas ir MF darbs un ikdiena kadam piepisties, . ..

par protokola skaitliem- jaa, tie ir pavilkti uz augsu un to visi zin, par to nav jeega runat, bet arī šis skaitlis ir briesmigs...

bet par ielugumiem--- vot, tagad man kāds pasakat, kas tur slikts?
būtu vairāk akcijas, kas piesaistitu apmekletajus...

kā citādāk uz Skonto -un autsaideru cinju atnaktu pari pa 1000 skatitaju? A?


Un man vari nepiesieties, gan jau uz stadu esmu sadabujis atnakt vairak cilvekus nekaa tu ...

_________________
Sarkanbaltā tērpjamies un par Latvijas godu cīnamies!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-09, 12:48 
Offline
ultras

Joined: 02-01, 11:14
Posts: 165
Location: MF Liepaja
dragoo wrote:
ost wrote:
dragoo wrote:
Esam apkopojuši statistiku par LMT Virslīgas 1. un 2. riņķi,
kura laikā tikai aizvadītas 90 spēles, kuras kopā noraudzījās 47455 skatītājs, vidēji 527 :neutral:



Tu esi stulbs vai neapmeklē spēles. Ļoti labi visi aktīvie fani zin un redz, cik patiesībā nāk skatītāju un kā rodas protokolu skaitļi. Es nesaku, ka ir izdarīts ir slikti, vienkārši no tā nav jēgas un par velti esi skaitijis, labāk tā vietā būtu kādu draugu pierunājis iet uz futbolu! Tagad vēl nopublicē Skonto H-side apmeklējuma skaitļus, lai var redzēt uzticamo atbalstītāju aktivitāti, nevis no 20000 izdalītajiem bezmaksas ielūgumiem atnākušos 3000 skatītājus. :wink:


Tu pats esi stulbs vai nemāki lasīt?
šis skaitlis, kas publicēts ir drausmīgi mazs, tādēļ beigās ielikts---- :neutral:

nevis šeit rakstīts, ka Skonto labākais utt.


Spēles apmeklēju daudz, tā kā nepiepisies, zinu, ka tas ir MF darbs un ikdiena kadam piepisties, . ..

par protokola skaitliem- jaa, tie ir pavilkti uz augsu un to visi zin, par to nav jeega runat, bet arī šis skaitlis ir briesmigs...

bet par ielugumiem--- vot, tagad man kāds pasakat, kas tur slikts?
būtu vairāk akcijas, kas piesaistitu apmekletajus...

kā citādāk uz Skonto -un autsaideru cinju atnaktu pari pa 1000 skatitaju? A?


Un man vari nepiesieties, gan jau uz stadu esmu sadabujis atnakt vairak cilvekus nekaa tu ...


Ko Tu murgo? Es neko sliktu vēl par S... neminēju, tikai gribēju redzēt H-side skaitļus! Ielūgumi ir labi, bet galvenais, lai pēc tam bez ielūgumiem atnāktu vismaz 1500. Mums MF ir dziļi nospļauties par sūdiem - ko tur vēl piepisties, ES piepisos Tev, jo lietderības no šī nav nekādas, faktu konstatēt var jebkurš idiots un to jau ntās reizes ir darijuši, bet vajag risinājumus un sludināt tos! Un par to kas ko dabujis "stadā", kādā pozā utt...tev vēl jāstiep savs krāniņš, līdz manējam vēl tālu!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-09, 12:53 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 09-04, 12:01
Posts: 143
Location: Skonto
un katrs idiņš var sataisīt-
paradi man, kur pa klubiem bija sadalijums apmeklejuma ziņā?


H-side skaitkli pārsvarā jau seit forumaa ir


vēl tālu?
ne nez vai... jo tas, ka Skonto ir 1. vietaa (tomer ar zemiem skaitliem) ir tomer ir paliels h-side nopelns. tā kā... šogad gan Liepaja neredzeju pieaugumu

_________________
Sarkanbaltā tērpjamies un par Latvijas godu cīnamies!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-09, 12:59 
Offline
ultras

Joined: 02-01, 11:14
Posts: 165
Location: MF Liepaja
dragoo wrote:
un katrs idiņš var sataisīt-
paradi man, kur pa klubiem bija sadalijums apmeklejuma ziņā?


H-side skaitkli pārsvarā jau seit forumaa ir


vēl tālu?
ne nez vai... jo tas, ka Skonto ir 1. vietaa (tomer ar zemiem skaitliem) ir tomer ir paliels h-side nopelns. tā kā... šogad gan Liepaja neredzeju pieaugumu


Katru sezonu pāris sporta portālu un dažas avīzes šādu statistiku nopublicē. Jā, tālu gan.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-09, 13:01 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 09-04, 12:01
Posts: 143
Location: Skonto
Cik tad tālu vispar var būt, saprastu, ja jums tur naktu 2000 videji spelee vismaz..

būtu priecigs, bet tomer taa nav, Liepaja neizceljas uz citu pilsetu fona :(

_________________
Sarkanbaltā tērpjamies un par Latvijas godu cīnamies!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-09, 13:11 
Offline
ultras

Joined: 02-01, 11:14
Posts: 165
Location: MF Liepaja
dragoo wrote:
Cik tad tālu vispar var būt, saprastu, ja jums tur naktu 2000 videji spelee vismaz..

būtu priecigs, bet tomer taa nav, Liepaja neizceljas uz citu pilsetu fona :(


Neizceļas skatoties tikai uz skaitļiem, bet par to var diskutēt ne vienu vien dienu, bet visvairāk, kas pārsteidz, ka tik daudz cilvēku Liepājā ir gatavi maksāt 2 Ls par futbola apmeklējumu!!! Cik pilsētās būtu tāds apmeklējums, ja biļetes maksātu 2 Ls. Nevienā virslīgas klubā nav darbs ar skatītājiem, labi Skonto sāk dalīt ielūgumus, FKV rīk dažas bezmaksas spēles, BET nekas netiek darīts, lai viņus tur noturētu! Mums Liepājā tas pagaidām balstās uz tradīcijām.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-09, 13:15 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 09-04, 12:01
Posts: 143
Location: Skonto
nu te nu kludies :D

vai nu kas, bet mūsu karsejas labakas par metinataju vai kas vinjs taads :D

pamazam jaieviešs tās tradicijas. tadel klubs cenšas strādāt ar skolām

_________________
Sarkanbaltā tērpjamies un par Latvijas godu cīnamies!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-09, 14:57 
Offline
ultras

Joined: 11-06, 12:17
Posts: 328
Location: MF Liepaja
Dragoo pirms kārtējo reizi mūs smīdināt salīdzinot tēraudlējēju ar savām karsējām, kas piedāvājas dejot privātās ballītēs, atbildi man lūdzu uz jautājumu cik sezonās pēdējo 10-11 gadu laikā skontiem ir bijis augstākais apmeklējums virslīgā? Vēl pie reizes pasaki cik bieži pēdējo 10 gadu laikā skonto mājas spēles sezonā vidēji ir bijušas apmeklētākas par Metalurga spēlēm? Starp citu, neiebraucu kāpēc tavā rakstā par statistiku tu liec uzsvaru uz pirmā riņķa mājas spēļu statistiku, nevis 1. un 2. riņķā mājas un izbraukuma spēļu datiem, kurus, manuprāt, parasti uzskata par galvenajiem šāda veida statistikā?
Cenšoties uz jūsu kluba amatpersonu aktivitātēm paskatīties objektīvi, jāsecina, ka šosezon tas jums varētu izdoties. Urā, valsts vienīgajā patiesi lielajā pilsētā (700-800 tk. iedzīvotāju?) beidzot uz futbolu iet vairāk cilvēku nekā Liepājā (~ 80 tk) un Ventspilī (~45 tk.)!

_________________
www.metalfans.co.nr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-09, 15:14 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 09-04, 12:01
Posts: 143
Location: Skonto
atkal MF turpina mani smidinat :D

kapēc saki, ka uzsvars likts uz 1. kārtas majas spelem?

uzsvars ir likts uz kopejo majasspelu apmeklejumu. jo reali tas jau parada, cik katrs klubs sava stadaa savac apmekletajus.

Es šeit SPECIALI nekopeju visu info par klubiem, tik kopējo, lai nesāktos runas par to, ka mēģinu ko izcelt.

bet ATKAL mf izceļas... reali kā mežacūkas kārpaties lai tik atrastu kko, ar ko es itka meginu lielities, kgan tā nav.


100 reizu esmu atkartojis, ka apmeklejums ir tragisks.
arī h-side.lv

ko jūs nesaprotat (zinu, ka daudz).

_________________
Sarkanbaltā tērpjamies un par Latvijas godu cīnamies!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-09, 16:12 
Offline
ultras

Joined: 11-06, 12:17
Posts: 328
Location: MF Liepaja
Mazais, īpašais cilvēciņ: Tava rakstiņa pirmais teikums:
Quote:
Esam apkopojuši statistiku par LMT Virslīgas 1. un 2. riņķi, kura laikā tikai aizvadītas 90 spēles, kuras kopā noraudzījās 47455 skatītājs, vidēji 527.

Tātad tu runā par diviem riņķiem un mājas+izbraukuma spēlēm.

Otrais teikums, kas raksta kontekstā it kā izriet no pirmā teikuma:
Quote:
Pārlieconošā 1. vietā apmeklējuma ziņā ir Skonto FC, kuras spēles Skonto stadionā vērojuši vidēji 1433 apmeklētājs.

Šeit tu savukārt runā tikai par mājas spēlēm, tādējādi vari secināt, ka skonto ir pārliecinošā 1. vietā, jo, to, ka 1012 nav pārliecinoši vairāk par 969, saproti pat tu.
Raksta loģika, protams, prasītu lai tu turpinātu runāt par tiem pašiem lielumiem, ar kuriem tu sāki savu garadarbu. Lai gan, protams, ka savā smilšu kastē tu vari darīt to, ko gribi, tai skaitā likt šādu virsrakstu ar trīs vai pat vēl vairāk izsaukuma zīmēm. Un publicēt vienalga cik daudzās maz lasītās lapās, ja vien neuzplītos ar šo brīnumdarbu mazāk privātām interneta vietnēm. Nezinu, kā tev pašam liekas, bet no malas raugoties tā tik tiešām ir lielīšanās, ja reiz tu pats pieminēji lielīšanos. Labi vēl, ka līdz ar paštīksmināšanos par skonto aktivitāšu rezultātā sasniegto 1. vietu mājas spēļu apmeklēšanā sezonas gaitā, tu vismaz publiski atzīsti, ka koējais spēļu apmeklējums ir nožēlojams.

_________________
www.metalfans.co.nr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-09, 16:27 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 09-04, 12:01
Posts: 143
Location: Skonto
pag, tos citātus Tu atradi h-side.lv
(pie katra skaitla klat ir rakstits, kas un kaa, kadas speles njemtas veraa, ta ka neviens nevar buut maldinats)
nevis šeit.
un tas ko es rakstu tur, nu galīgi nav tava darīšana.
un arī šeit tas nav jāmēģina kādam bāzt acīs!
vari vārities sava forumā.


ŠEIT! es iekopeju tikai kopeju ligas un videjo ligas apmeklejumu, ko vēl nesaprati? A?


ATKARTOJU-Es šeit SPECIALI nekopeju visu info par klubiem, tik kopējo, lai nesāktos runas par to, ka mēģinu ko izcelt.


ko nesaprati a?


p.s. un jā uzskato, ka galvenais raditajs cik klubs piesaista skatitajus personogi ar savam akcijam un pasakumiem ir verojams tiesi majas speles

_________________
Sarkanbaltā tērpjamies un par Latvijas godu cīnamies!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-09, 19:30 
Offline
ultras

Joined: 02-01, 11:14
Posts: 165
Location: MF Liepaja
dragoo wrote:
atkal MF turpina mani smidinat :D

kapēc saki, ka uzsvars likts uz 1. kārtas majas spelem?

uzsvars ir likts uz kopejo majasspelu apmeklejumu. jo reali tas jau parada, cik katrs klubs sava stadaa savac apmekletajus.

Es šeit SPECIALI nekopeju visu info par klubiem, tik kopējo, lai nesāktos runas par to, ka mēģinu ko izcelt.

bet ATKAL mf izceļas... reali kā mežacūkas kārpaties lai tik atrastu kko, ar ko es itka meginu lielities, kgan tā nav.


100 reizu esmu atkartojis, ka apmeklejums ir tragisks.
arī h-side.lv

ko jūs nesaprotat (zinu, ka daudz).


Mēs nelielamies, vienkārši mēs esam MF!!! Ja nopietni, tad tu vienīgais meiģini nostatīt MF pret H-side. Meklē naivas cerības. :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-09, 19:38 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 09-04, 12:01
Posts: 143
Location: Skonto
tu dialogu sāki ar vārdiem- Tu esi stulbs vai neapmeklē spēles.

tātad... abos variantos tu mani centies apvainot.

un es esmu tas kas kko saka :D

lab, jums tur vēji sapūtuši, neko dariit.
esat vienīgie, kas vispar šeit saskatija vairak kaa tikai sausu statistiku.
pat pieminejis nebiju mf, bet vienmer jau uzrodaties nesaukti

_________________
Sarkanbaltā tērpjamies un par Latvijas godu cīnamies!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-09, 19:46 
Offline
ultras

Joined: 02-01, 11:14
Posts: 165
Location: MF Liepaja
Nu tad ņem par labu. Statistika bez jēgas, tas bija ko saskatiju.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 171 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014