LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 14-05, 18:57

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 524 posts ]  Go to page Previous  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 35  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 26-03, 11:45 
Offline
ultras

Joined: 08-07, 01:27
Posts: 39
Tallinas kautinsh !!!
http://sport.err.ee/korvpall/5adf2106-5 ... b3a3a528c4

_________________
VefRigaFans stos...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26-03, 19:21 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
Jā, Igauņi vainīgi- tauta, kas vienmēr ir draudzīgi noskaņoti izdomāja Saldū hu*as sataisīt ne? Tad jau laikam iejaucās Saldus vietējās govslaucējas vai? Nav dūmu bez uguns un kāpēc man gribās domāt, ka tā dzirkstale noteikti jau parādījās vefiešiem jau Saldū, nav tā?

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26-03, 19:25 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
Vismaz beidzot Eestijā kaut kāda ažiotāža bija :)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26-03, 22:21 
Offline
ultras

Joined: 08-07, 01:27
Posts: 39
Salduu,jau pirms speles notika vaardu apmaina...Gan no mums VRF ,gan no Kalev puses...!!!
Pec speles dazhiem nepatika KALEV teiktais un sakas "rubka"

_________________
VefRigaFans stos...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26-03, 23:05 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 11:13
Posts: 108
Location: BU
Da labi, visiem viss ir skaidrs. Mūsu mazais klauns Briedis kārtējo reizi ir publiski piedirsis bikses, bet turpina jaukt atmosfēru ar gaisa atsvaidzinātāja palīdzību. Nelīdz! Bet var jau saprast čali, grūti ir būt vienlaicīgi wannabe ex-rūpnīcas ultram un saņemt piķi no viņiem, jo krietni tiek nēsāts "fankluba vadītāja" mundieris. Tas pats, ko tik ilgi alka pārņemt no sava noliegtā skolotāja Dināra pleciem. Nu tas veiksmīgi ir izdevies, apsveicu. Publiski pasaku, ka esi Jaunupa krāna sūkātājs. Ja tev ir pauti, tad būsi gatavs aizstāvēt savu godu. Ja nav, tad ej dirst! TU ESI LUPATA!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-03, 09:27 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
baigais ķīselis, bet svarīgi jau kāds mesidžs beigās aiziet publiski - tagad laikam sanāk "VEF RF jau ir gatavi kauties..".


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-03, 10:16 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Neko te nevar saprast KAS,KUR,KO,KAA...
Viena lietaa jau BU var piekrist par to naudu...gruti jau ir rikot kaartiigu action,ja tevi kontrolee no augsas...bet tai pasaa laikaa lv situaacija paraak sarezgiita,lai Kaarlis rikotu savu kadu unoficial atbalsta grupu VEFAM..
Par to pareizo celu...528...es domaju,ka VEF veel aug un gan jau izaugs paris desmit hard core,ja Karlis ar vieniem turpinaas straadaat...,protams,man jau taalu esot ,ir gruti spriest,bet Karlim jau sajeega ir par to lietu ,kas un kaa...bet kaa jau teicu ir gruti,ja virs tevis ir veel kaads...Nezinu siikumus,kas tur jums noriek,bet katraa zinaa ciena Kaarlim,ka vins cinaas un dara kaut ko,neskatoties uz to,ka apkaart ir tik daudz pretinieki un nodirseeji...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-03, 13:29 
Offline
ultras

Joined: 10-10, 14:57
Posts: 80
Visi vienmēr ir spējuši atbalstīt savu klubu bez regulāra finansiāla atbalsta no kluba puses, bet redz, Kārlis ir tas vienīgais, kurš pēkšņi nevar?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-03, 15:59 
rediiss wrote:
Da labi, visiem viss ir skaidrs. Mūsu mazais klauns Briedis kārtējo reizi ir publiski piedirsis bikses, bet turpina jaukt atmosfēru ar gaisa atsvaidzinātāja palīdzību. Nelīdz! Bet var jau saprast čali, grūti ir būt vienlaicīgi wannabe ex-rūpnīcas ultram un saņemt piķi no viņiem, jo krietni tiek nēsāts "fankluba vadītāja" mundieris. Tas pats, ko tik ilgi alka pārņemt no sava noliegtā skolotāja Dināra pleciem. Nu tas veiksmīgi ir izdevies, apsveicu. Publiski pasaku, ka esi Jaunupa krāna sūkātājs. Ja tev ir pauti, tad būsi gatavs aizstāvēt savu godu. Ja nav, tad ej dirst! TU ESI LUPATA!


Es VEFā darbojos no brīva prāta! tādēļ es strādāju uznemuma LIDO un normali strādāju, normāli saņemu un firma mani laiž uz spēlēm! VEF es skaitos vadītājs, jo man patīk organizēt izbraukumus un gribas, lai kautkas notiekas mūsu Latvijā!

Par atbildēšanu - gaidi man draugs, gaidi! :idea: :cool:


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-03, 16:00 
Jogurts wrote:
Visi vienmēr ir spējuši atbalstīt savu klubu bez regulāra finansiāla atbalsta no kluba puses, bet redz, Kārlis ir tas vienīgais, kurš pēkšņi nevar?
vienīgais ko klubs dod mums ir - transports, biļetes un viss! vairāk ari neko nedod!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-03, 17:28 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
BARONS varbut piekluseejat...VEF ir jauna kustiiba,ceru jums pietiek pirksti uz vienas rokas,lai saskaitiitu cik gadus VEF ir aktiivs...
Jums ir saknes daudz senaakas,juus daudz straadaajat savu stabilu darbu, jums ir ienaakumi,kurus kopaa juus kaa sava kluba patrioti ari kopaa izmantojat,stuteejot savu ultru kustiibu BU...VEF tas veel prieksaa un gan jau vini izaugs kad pasi vadis savu fan klubu bez jeb kaadas fucking vef vadiibas korigeesanas...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-03, 18:29 
Offline
ultras

Joined: 08-07, 01:27
Posts: 39
Reali ,tgd esam palikushi tikai mes VRF basketbola ,kas veido kautko nopietnu!!

_________________
VefRigaFans stos...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-03, 18:58 
Offline
ultras

Joined: 10-10, 14:57
Posts: 80
Karlis wrote:
Jogurts wrote:
Visi vienmēr ir spējuši atbalstīt savu klubu bez regulāra finansiāla atbalsta no kluba puses, bet redz, Kārlis ir tas vienīgais, kurš pēkšņi nevar?
vienīgais ko klubs dod mums ir - transports, biļetes un viss! vairāk ari neko nedod!


Un viss? Jums vēl kaut ko vajadzēja? Alkoholu izmaksāt, maukas uzlikt, veselības apdrošināšanu varbūt vēl?

Tominsh wrote:
Reali ,tgd esam palikushi tikai mes VRF basketbola ,kas veido kautko nopietnu!!


Šos vārdus tev ilgi pieminēs.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-03, 19:30 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Tominsh es runaaju par citiem limeniem....tas ko jus tagad esat sasniegusi ir tikai ziedi un nepieraadami fakti...Un nerunaa lieki musu pasaulee...redz BU ir jau nikni palikusi, un tev jau bus jaatbild par saviem vaardiem BU prieksaa...nav runa par taisiisanu vai kaa juus to saucat,ir runa par sevis cienu...un lai vai kaa juus jungas nemiileetu VEF tad pagaidaam nelecat augumaa BU,jo ne jau tribiinees juus meklees...ceru,ka tu mani sapratii un neuztveeri kaa uzbraucienu,tapat Karlis zin manu nostaaju un spees aprunaaties ar saviem padotajiem...
KAARLI TAD KAD ES TEV TEICU IR LAIKS....TU TEICI IR JAAUG,tad dari to,bet ar praatu,lai muuseejie neciestu...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27-03, 20:56 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
Tominsh wrote:
Reali ,tgd esam palikushi tikai mes VRF basketbola ,kas veido kautko nopietnu!!


tu par kādu nopietnību runā?
nesmīdini pasauli, jūs varbūt esat palikuši vienīgie atbalstītāji LBL1, kas ko sajēdz no īstās fanošanas un tāpat šķiet, ka tikai Kārlis bish kaut ko, bet tas nenozīmē, ka esat nopietni.
Sākiet paši ar sevi- mazas meitenes, kas ir jums sektorā, te neiederas, dziesmas jūs zogat vēljoprojām, aizbildinoties, ka visi tās izmanto, nu tad jūs arī. Normāls horeo jums nekad nav bijis vēl... padsmit lēkājoši tīņi nav nekāds rādītājs. Takā necel puišel sevi debesīs!

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 524 posts ]  Go to page Previous  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 35  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by Forumenko © 2006–2014