LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 15-05, 10:50

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 285 posts ]  Go to page Previous  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Next
Author Message
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 08-02, 22:46 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Karlis wrote:
No Name Boy wrote:
Karlis wrote:
Sveicu NoNameBoy 29gadu jubilējā! ;) (##


Paldies par apveikumu
Nelasi kas man draugos rakstits tie dati nav pareizi
mana dzimene bija agrak + esmu mazliet jaunaks

hehehe un es jau domaju :D


tiem kas lasa un nav foruma biedti un visadi snichti, spiegi in 4 burtu veidojimu, visadi dienesti , vini mazak zinas jo labak ;)

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 13-02, 22:17 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
http://www.apollo.lv/zinas/pie-doneckas ... sie/553851

Tikai nesakiet ka vel Borussia fani?

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 19-02, 17:43 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
http://www.apollo.lv/zinas/blaters-fifa ... atu/554654

Blateram ir taisniba, tadai Ligai nav jabut, krievi pedeja laika censas apvienot psrs, ar sportu KHL, VBA, tagad sito, zel ka tauta ir akla un nesaprot, vini tikai saredz launumu eiro, bet neredz kas notiek

Man Rus ir svesa valsts , tas pats Ukraina, Moldova, visas tas cuhnas, Lietuva un Igainija ir tikai tas kas man interese, nozelojami ka tauta tic maskavas solijumiem

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 19-02, 22:59 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Nu jau tu veciit runaa kaa mana vecmutere,es gan tur neko politisku nesaskatu un neviens nekad neatjaunos PSRS to saprot ari krievi..es gan domaaju,ka butu interesanti,jo pats vel paspeeju piedziivot tos laikus,kad VEFINS,DINAMO un DAUGAVA speeleeja,es esmu PAR...
A Blaters ir nomiizis,jo pec manaam domaam taa krievu ideja ir speeciiga un tur ir nauda apaksaa un sii liiga var radiit speeciigu konkurenci FIFA...nu tas ir manas domas...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 20-02, 01:48 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Nu jau tu veciit runaa kaa mana vecmutere,es gan tur neko politisku nesaskatu un neviens nekad neatjaunos PSRS to saprot ari krievi..es gan domaaju,ka butu interesanti,jo pats vel paspeeju piedziivot tos laikus,kad VEFINS,DINAMO un DAUGAVA speeleeja,es esmu PAR...
A Blaters ir nomiizis,jo pec manaam domaam taa krievu ideja ir speeciiga un tur ir nauda apaksaa un sii liiga var radiit speeciigu konkurenci FIFA...nu tas ir manas domas...


Lv ta jau valda krievu kults , tauta jau ta ir parusificejusies,
Domaju ka nevienam tas nebus intersanti,
Ultram bus seni rekini, domaju ka Maskava, Kieva , butu labi kautini, bet kas maksatu ???
Balkanu basketbola liga pierada vik daudz viniem ir interese,

Cik Lv futbols dabu naudu.... lai tiktu uz Turkmenistanu.

Bez Krievu gazes, Dzinamki butu nekas, vismaz basi valda anglu valoda,

Tas maksa dargi, un kas notiks ar nacionaliem cempionatiem

BTW Platers teica ka 2014 bus vartu tehnologija, vismaz zinas lasiju apaksa

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 20-02, 10:27 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Nu nezinu katram savs...
Bet man liekas,ka,piemeeram,Daugavas spele 80-to gadu beigaas,ar KUBANU bija daudz interesantaaka kaa tagad FKV-SKONTO.

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 20-02, 11:29 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Nu nezinu katram savs...
Bet man liekas,ka,piemeeram,Daugavas spele 80-to gadu beigaas,ar KUBANU bija daudz interesantaaka kaa tagad FKV-SKONTO.


Piekritu tam, ja bija, bet Daugava neekiste, un Skonto ne Vemtspils , ne Liepaja nespes cinities ar Maskavas klubiem, un Zenit ka ari ar Kaukaza klubiem, Viniem vienam klubam lielaks budzekts ka Lv valstij nauda kopa ko ta tere sportam.
Az, Ar, Gru, ka ari C Azijas klyubi butu stipraki..

Sadraudzibas kauss, Baltijas kaus , cik skastitaji iet?

Skandinavijas kauss pieradija kas notika dazus hadus atpakal, ka interese ir maza
Italija par uz EL spelem neiet, Coppa Italia ir preztizaks

Domaju ka lielo klubu ultras nekad nepiekristu, Rus jau tagad nepatik speles ar kaukaziesiem

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 20-02, 11:34 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Nu jaa ROYAL liga skandinaavijaa izgaazaas,bet bija interesanti uzspeeleet pret BAJAN he he he,vel tagad to vakaru atceros...
HATA HAMARBY...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 20-02, 16:35 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
http://www.apollo.lv/zinas/video-kijeva ... dri/554821

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 20-02, 17:54 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
kādā sakarā diskusija par LV?
varam lepni atteikties, bet neviens mums nepiedāvā piedalīties, pat neskatās mūsu virzienā. runa ir par Krievija + Ukraina.
naudas viņiem netrūks, klubiem plānots sadalīt vairāk nekā ČL. ukraiņiem nebija interese, bet kad krievi publicēja iespējamo budžetu ukraiņiem arī parādījās siekaliņa.
Blaters nav problēma, ja nenopirks, tad drīz tāpat viņš ies pensijā ..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 20-02, 18:20 
Offline
ultras

Joined: 27-08, 20:23
Posts: 154
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 20-02, 21:42 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
zigiss wrote:
kādā sakarā diskusija par LV?
varam lepni atteikties, bet neviens mums nepiedāvā piedalīties, pat neskatās mūsu virzienā. runa ir par Krievija + Ukraina.
naudas viņiem netrūks, klubiem plānots sadalīt vairāk nekā ČL. ukraiņiem nebija interese, bet kad krievi publicēja iespējamo budžetu ukraiņiem arī parādījās siekaliņa.
Blaters nav problēma, ja nenopirks, tad drīz tāpat viņš ies pensijā ..


Sis topics nav par Latviju bet pasauli
Nu Rus ir populara tieksme apvienot ex ussr vidi, un sports ir labs veids ;)
Nu tad jau labak Blaters ka kads arabs vai afrikanis, Blaterami vismaz rup Eiropas futbols. labak eiropietis ka kads cits

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 21-02, 10:59 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Mana vecmutere vel sodien saka,ka riit naaks krievi un visus suutiis uz sibiiriju (&*

Nu nav taa NO NAME BOY krieviem pat praataa nav domaa kaut kaadu PSRS atjaunot,ja nu vieniigi kaut kaadiem Zjuganoviesiem,kas ir minimaals procents...Un jaa tik tiesaam,kurs tad lv nems tajaa pulkaa...Un ja nedaudz ar veesu galvu bez nacionaalisma paskataas uz realitaati,tad ir taada,ka tuvaakajos gadu desmitos pasaulee toni noteiks tiesi Krievija,tas nebuus rit vai pariit,bet tas buus,jo kaa jau Zigiss teica,nauda viniem netruukst un nevienam nav vini paraadaa..kaa piemeeram Amerikaani UN ARI TAA PATI EIROPAS SAVIENIIBA....
Un man vispaar ir pie dirsas,galvenais,lai Kopenhaagena unHamburga tiek cempionliigaa,pareejie var speeleet,kur grib,mums neinteresee eiropas liiga,kura faktiski ir bankroteejusi un kaut kaadas citas liigas...Ir nacionaalais cempionaats un cempionliiga,vai ari nav nekas!

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 21-02, 12:16 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Mana vecmutere vel sodien saka,ka riit naaks krievi un visus suutiis uz sibiiriju (&*

Nu nav taa NO NAME BOY krieviem pat praataa nav domaa kaut kaadu PSRS atjaunot,ja nu vieniigi kaut kaadiem Zjuganoviesiem,kas ir minimaals procents...Un jaa tik tiesaam,kurs tad lv nems tajaa pulkaa...Un ja nedaudz ar veesu galvu bez nacionaalisma paskataas uz realitaati,tad ir taada,ka tuvaakajos gadu desmitos pasaulee toni noteiks tiesi Krievija,tas nebuus rit vai pariit,bet tas buus,jo kaa jau Zigiss teica,nauda viniem netruukst un nevienam nav vini paraadaa..kaa piemeeram Amerikaani UN ARI TAA PATI EIROPAS SAVIENIIBA....
Un man vispaar ir pie dirsas,galvenais,lai Kopenhaagena unHamburga tiek cempionliigaa,pareejie var speeleet,kur grib,mums neinteresee eiropas liiga,kura faktiski ir bankroteejusi un kaut kaadas citas liigas...Ir nacionaalais cempionaats un cempionliiga,vai ari nav nekas!


Krievijai ir politiska interese Baltija, un krievi vel atceras .... Jurmalas pufeli piemeram .....

Domaju ka pasuales toni noteiks Kina , nevis Krievija, es uzkatu ka Krievijai nav nakotnes, Beigsies gaze un nafta, valsts sabruks
Kad pasaule bija naftas krize, zemaz cenas , valsti bija krize
Ne Eiropai, ne Arabiem, ne Krievijai, nav nakotnes, USA, un Kina , es ceru ka es tos laikus nepiedzivosju, jo busu Valhala

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 28-02, 12:02 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Zaimosana

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/21604568

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 285 posts ]  Go to page Previous  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014