LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 29-04, 12:53

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 285 posts ]  Go to page Previous  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Next
Author Message
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 16-10, 23:59 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Kadel polis iemacijas valodu, kadel latvija dzivojosie arabi un ciniesi mak to?
http://www.apollo.lv/zinas/polu-basketb ... kti/535798

Visu cienu vinam

Kadel poliem ir dusa gan hooliganisma gam jeb kur, kadel te tauta kluse?

Ciena ir jaiegust kaujas lauka , ar cirvi nocertot ienaidnieka galvu nevis blaujot, paliga paliga mani izvaro

Domaju ka si tema vel aizies izlase,

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 25-10, 10:27 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
svētki - pasaulē vecākajam futbola klubam 155 gadi!

FC Sheffield:
http://en.wikipedia.org/wiki/Sheffield_F.C.
http://football.sport-express.ru/reviews/25683/


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 12-11, 15:35 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
LFF padirsa savu laimi

http://www.diena.lv/sports/citi/basketb ... a-13977456

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re:
PostPosted: 20-11, 23:57 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
sominens wrote:
Caur Youtube profilu ar mani sazinājās kāds cilvēks, kas interesējās par ultras kustību Latvijā. Prasīja vai esmu gatavas atbildēt uz dažiem jautājumiem.
supporters. To be honest I was hoping to find some Latvian ultras that were towards the more fight-orientated side of things, as this is more the focus of the book.[/i]



Klau vins ar tevi sazinajas, tu zini iznakumu sitam te visam ??

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 04-12, 22:27 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
man nav ko teikt
http://www.guardian.co.uk/football/2012 ... -teenagers

domaju ka vini nemaz nav holandiesi bet niggas

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 22-12, 19:20 
Offline
ultras

Joined: 08-10, 13:42
Posts: 80
http://fsmetta.lv/cms/news/show/939 interesants raksts


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 31-01, 23:05 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
http://www.apollo.lv/zinas/interpols-ko ... kas/551954

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 01-02, 11:26 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
No Name Boy wrote:
http://www.apollo.lv/zinas/interpols-korupcija-ir-tikpat-liels-launums-ka-prostitucija-un-narkotikas/551954


Ir neiespeejami kaut ko dariit,pats ar to nodarbojos un ari zinu cilveekus,kas ir veel dzilak tanii..naudu jau var likt ne tikai uz iznaakumu..pirms diviem gadiem man Belgijaa piedaavaaja 3000 eiro menesii,viss kas man jaadara ir jauzliek pareiza likme istajaa briidii,kad tiek teikts,protams, atteicos,bet ir kas piekriit...rumani,bulgaari utt,lielaas zivis nekad nedabuus rokaa un kaa jau teicu,futbols vairs nekad nebuus kaa agraak...un eiropaa jau nekas nenotiek,seit tevi kontrolee,visa huina notiek pie skiibacainajiem,tas vis ir saistiits ar viniem un caur viniem...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 01-02, 16:07 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
No Name Boy wrote:
http://www.apollo.lv/zinas/interpols-korupcija-ir-tikpat-liels-launums-ka-prostitucija-un-narkotikas/551954


Ir neiespeejami kaut ko dariit,pats ar to nodarbojos un ari zinu cilveekus,kas ir veel dzilak tanii..naudu jau var likt ne tikai uz iznaakumu..pirms diviem gadiem man Belgijaa piedaavaaja 3000 eiro menesii,viss kas man jaadara ir jauzliek pareiza likme istajaa briidii,kad tiek teikts,protams, atteicos,bet ir kas piekriit...rumani,bulgaari utt,lielaas zivis nekad nedabuus rokaa un kaa jau teicu,futbols vairs nekad nebuus kaa agraak...un eiropaa jau nekas nenotiek,seit tevi kontrolee,visa huina notiek pie skiibacainajiem,tas vis ir saistiits ar viniem un caur viniem...


es piekritu , bet stulbaiakis ta ska cina ir similesana bet istas futbola vertibas tiek iznicinatas, es domaju ultra sun fanus
Futbols nav tirs un nebus nekad

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 04-02, 22:37 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
http://www.apollo.lv/zinas/eiropols-atr ... lem/552498

visi zinu kanali rada so ... man besi Vacija, domajiet ka tie ir vaciesim, turku, dienvidslavu, polu, krievu mafija ari c aziatu .... nedomaju ka istie germaniskie vaciesi ir iesaistiti

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 05-02, 11:31 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Es tak teicu,ka skibacainie visu krutjii...
Bet ja godiigi,tad es vakar noaardijos riktiigi,man ir liidz kaklam taa visa huinja,ne tikai taapeec,ka pats jau 2 meenesus neesmu neko toto paceelis,bet pret attieksmi pret mums,faniem,kas mil un ciinaas par savu klubu un vinu sabiedrotajiem...mes teereejam savu naudu pyro,baneros izbraukumos,80 procenti laika tiek veltiits futbolam,mes darbaa skruuvejam regibsi,ar domaam par nedelas nogales speeli,ja kadam nav nauda,mes mekleejam variantus,lai cilveeks tomeer tiktu uz speeli,viss....pilnigi viss ir veltiits futbolam...ko mees sanemam pretim...teaatri,taa ir nirgaasanaas,sie cilveeki pardod ne tikai speeles,bet ari tuukstosiem fanu,kuri tribiinees cer uz uzvaru,nezinot,ka viss jau sen ir skaidrs,ka 93 minuutee tiks guuti vaarti un komanda zaudees...
Es domaaju mums ULTRU grupam ir tagad tresis ienaidnieks,proti, sie cilveeki,kuri tirgojaas ar speleem es nezinu kaa,bet ir jadoma,kaa izteikt savu viedokli un kaa paraadiit to,ka mes ari varam sos cilveekus apciemot.....lai suni baidas,man piemeera,vienalga cik bagaats un taukaini nobarojies ruksis staav aiz taa,ja es kadreiz so cilveeku satiktu,es 7 vietaas vinam izlaistu sejas kaulus.....

P.s
Apskataties pagaajusaas nedeelas nacionaalo liigu rezultaatus...MARSEILA maajaas padirsa Nancy...Real iesit savos vaartos un padirs Granada,Bendzemaa aizsit garaam tuksiem vartiem,Inter padirs SIENAA,par turkiem vispaar nerunaasim...Es jums saku ir pilniigaa dirsaa un tas neapstaasies...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 05-02, 12:10 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Es tak teicu,ka skibacainie visu krutjii...
Bet ja godiigi,tad es vakar noaardijos riktiigi,man ir liidz kaklam taa visa huinja,ne tikai taapeec,ka pats jau 2 meenesus neesmu neko toto paceelis,bet pret attieksmi pret mums,faniem,kas mil un ciinaas par savu klubu un vinu sabiedrotajiem...mes teereejam savu naudu pyro,baneros izbraukumos,80 procenti laika tiek veltiits futbolam,mes darbaa skruuvejam regibsi,ar domaam par nedelas nogales speeli,ja kadam nav nauda,mes mekleejam variantus,lai cilveeks tomeer tiktu uz speeli,viss....pilnigi viss ir veltiits futbolam...ko mees sanemam pretim...teaatri,taa ir nirgaasanaas,sie cilveeki pardod ne tikai speeles,bet ari tuukstosiem fanu,kuri tribiinees cer uz uzvaru,nezinot,ka viss jau sen ir skaidrs,ka 93 minuutee tiks guuti vaarti un komanda zaudees...
Es domaaju mums ULTRU grupam ir tagad tresis ienaidnieks,proti, sie cilveeki,kuri tirgojaas ar speleem es nezinu kaa,bet ir jadoma,kaa izteikt savu viedokli un kaa paraadiit to,ka mes ari varam sos cilveekus apciemot.....lai suni baidas,man piemeera,vienalga cik bagaats un taukaini nobarojies ruksis staav aiz taa,ja es kadreiz so cilveeku satiktu,es 7 vietaas vinam izlaistu sejas kaulus.....

P.s
Apskataties pagaajusaas nedeelas nacionaalo liigu rezultaatus...MARSEILA maajaas padirsa Nancy...Real iesit savos vaartos un padirs Granada,Bendzemaa aizsit garaam tuksiem vartiem,Inter padirs SIENAA,par turkiem vispaar nerunaasim...Es jums saku ir pilniigaa dirsaa un tas neapstaasies...


UEFA domaju zina un ja veletos spetu visu izdarit , lai to panaktu jatskir eiropiesi kas ir tirasinu un parejie, javeic stingri reidi un jaklope ciet, tas ir iespejams
Ja tu pats ka fans spele ta snav nekas, es sat tad ari to daru , bet mees neesam reali iesaistti, speletaji, klubi, trenneri, es domaju viniem ir jarekinas ar ultu vardarbibu , ultram ir japciemo vini,
futbolisti sanem ta jau labi tas pasas OM .... ja nedrazis stulbas vecenes, nepirks masinu un nenopisis naudu ka Boris Beckhers un Stefans Efenbergs, muzam pietiks, muzam pietriek ar 100 000 lidz miljonam .... ja e spiekritu par tiem ienaidniekiem

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 07-02, 18:11 
Sveicu NoNameBoy 29gadu jubilējā! ;) (##


Top
  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 08-02, 00:48 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Karlis wrote:
Sveicu NoNameBoy 29gadu jubilējā! ;) (##


Paldies par apveikumu
Nelasi kas man draugos rakstits tie dati nav pareizi
mana dzimene bija agrak + esmu mazliet jaunaks

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Interesanti!
PostPosted: 08-02, 19:24 
No Name Boy wrote:
Karlis wrote:
Sveicu NoNameBoy 29gadu jubilējā! ;) (##


Paldies par apveikumu
Nelasi kas man draugos rakstits tie dati nav pareizi
mana dzimene bija agrak + esmu mazliet jaunaks

hehehe un es jau domaju :D


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 285 posts ]  Go to page Previous  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014