LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 16-05, 06:14

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 320 posts ]  Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Next
Author Message
 Post subject: Re: Germany
PostPosted: 20-10, 20:37 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Bochum - Hertha Berlin (19.10.2012)

Image

Image

Image

Hertha Berlin:
Image

Image

Image

Image

Image

http://www.hertha-inside.com

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Germany
PostPosted: 30-10, 12:17 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Rudnevs un HSV tuvojas eiropai...
Ja atgriezamies pie taa pasa valodas striida..Tagad 100 procenti varu pateikt,ka Rudnevu seit paziist kaa latvieti un kaa latvijas izlases speeleetaaju un nedomaaju,ka ir pareizi gaaniit RUDNEVU,var jau buut,ka vins pielaava kluudu,bet niikuliigi speeleejosaas Latvijas izlases ultras,domaaju nevar atlauties publiski splaut sejaa taadam izcilam speeleetaajam kaads ir Rudnevs,pie tam,ka jusu brigaade ir internacionaala...tuvaakajaa laikaa paruupeesos par LV karogu uz kura bus skaidri rakstiitS RUDNEVS un karogs bus priegsgalaa kopaa ar pareejiem HSV baneriem..
Pie tam HAMBURGAI pateicoties Rudnevam ir loti pozitiiva attieksme pret Latviju.

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Germany
PostPosted: 30-10, 12:53 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Rudnevs un HSV tuvojas eiropai...
Ja atgriezamies pie taa pasa valodas striida..Tagad 100 procenti varu pateikt,ka Rudnevu seit paziist kaa latvieti un kaa latvijas izlases speeleetaaju un nedomaaju,ka ir pareizi gaaniit RUDNEVU,var jau buut,ka vins pielaava kluudu,bet niikuliigi speeleejosaas Latvijas izlases ultras,domaaju nevar atlauties publiski splaut sejaa taadam izcilam speeleetaajam kaads ir Rudnevs,pie tam,ka jusu brigaade ir internacionaala...tuvaakajaa laikaa paruupeesos par LV karogu uz kura bus skaidri rakstiitS RUDNEVS un karogs bus priegsgalaa kopaa ar pareejiem HSV baneriem..
Pie tam HAMBURGAI pateicoties Rudnevam ir loti pozitiiva attieksme pret Latviju.


Es skatijos HSV speli pag. piektd.
Reti vini spele piektdienas vakara kad var iuzbaudit istu futeni .. eurosport2 komentetjs mineja Rudnevu un maz piemineja Latviju, bet man pie pakalas ka vins runa ar zurnalistiem, ka jau teici es pats tadus un aptauju veicienus pisinu ar skotu akcentu un pietam saumsigu hahahahah
Kopa dziedasim St Pauli sind scheise un sapnis piepildisies, klaunu 3. Bundesliga?

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Germany
PostPosted: 01-11, 01:30 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Stink Pauli vs Dynamo Dresden

http://www.ultras-tifo.net/photo-news/1 ... 02012.html

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Germany
PostPosted: 01-11, 17:34 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Hannover 96 - Dynamo Dresden (01.11.2012) German Cup

Fans from Dynamo Dresden got the whole Southstand in the Niedersachsenstadion, because they arrived with 8.000 to 10.000 Supporters. Dynamo stormed the stadium, which caused some riots with the police forces.
Some minor riots also evolved in front of the home stands. The home fans also stormed the stadium and tried to reach dynamo outside the stands and also inside the stadium. Pyro was shot but in the end hannover couldn't get completly to the away sector, because police arrived in the meanwhile.
As the game began both home and away fans started a pyroshow. Also after the goals there was some Pyro on either side.
Dresden presented some Hannover material, but I think mostly scarfer's stuff. 96 just with a few scarfs. After the Match some 200 Dynamos invaded the Pitch to speak to their Team. When the Police arrived they headed back to the stands

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Germany
PostPosted: 02-11, 01:10 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Hannover vs Dresden

http://www.ultras-tifo.net/photo-news/1 ... 02012.html

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Germany
PostPosted: 03-11, 12:18 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Lai arī Hamburgu no Minhenes šķir gandrīz 800 kilometru, "Bayern" un HSV ir kļuvuši par nesamierināmiem pretiniekiem. "Manuprāt, Hamburgā spēle pret "Bayern" tiek vērtēta vēl augstāk nekā Ziemeļu derbijs pret Brēmenes "Werder". Kad "Bayern" ierodas Hamburgā, tas ir goda jautājums. Tā ir sezonas lielākā spēle un ļoti svarīga. Tās statuss ir ārkārtīgi augsts," sacīja bosniešu aizsargs Hasans Salihamidžičs, kurš savulaik četrus gadus pavadīja HSV un deviņus gadus "Bayern" rindās.


Sodien RUDNEVS guus vaartus un HSV svinees fantastisku uzvaru paar NEvaaciesiem.

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Germany
PostPosted: 03-11, 18:11 
Offline
ultras

Joined: 11-06, 12:17
Posts: 328
Location: MF Liepaja
Bavāriešus ziemeļos par vāciešiem neuzskata?

_________________
www.metalfans.co.nr


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Germany
PostPosted: 03-11, 19:28 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
loop wrote:
Bavāriešus ziemeļos par vāciešiem neuzskata?


Cik zinu ka vini sevi uzskata par bavariesiem un ta a vacija ir milzum daudz dialektu , tad ja runa nepareiza bavarija, var but negativa attieksme , bavariesi uzskata ka vaciesi ir nepilnvertigi
Domaju ka ta ir ari Z tada pati attieksme, vismaz kadreiz , domaju tagad daudz kas ir mainijies

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Germany
PostPosted: 05-11, 01:51 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Dynamo Dresden - Union Berlin (03.11.2012)

Image

Image

Image

Image

Union Berlin:
Image

Image

Image

Image

Image

Image

http://bultras.net/ - [URL=http://unveu.de/]http://unveu.de/[/URL

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Germany
PostPosted: 06-11, 11:09 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Vaacu valodu veel apguustu un vaacene bus mana 6 valodu,kuru briivi paarvaldu,bet vaacijas lejaa, saakot jau no STUTTGART, taa saucama Schwabland,es pilniigi neko nesaprotu un ne tikai es,bet ari isti vaaciesi no NORD...BAYERN ir pilniigaa pakaalaa..

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Germany
PostPosted: 06-11, 12:19 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
kad skola macijos vacu val - es runaju niedersaxen dialekta, vai ari vines , tie bija divi kuros runaju,. skolotaiaji bija OK, tad videne naca cuka kas vispar latviski nerunaja .... mani spieda runatr literara valoda un vinas del daudz vacu valoda saizmirsu, tagad saprotu ,, bet ja runasu malsu ieksa zviedru vardus

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Germany
PostPosted: 06-11, 12:46 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Kasuals praisja man lai es ielieku so bildi

@kasuals - es izmantoju brivo upload saitu, nezinu cik ilgi vini turesr so bildi

Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Germany
PostPosted: 06-11, 17:12 
No Name Boy wrote:
Kasuals praisja man lai es ielieku so bildi

@kasuals - es izmantoju brivo upload saitu, nezinu cik ilgi vini turesr so bildi

Image

NICE!!!!!!!!!! (##


Top
  
 
 Post subject: Re: Germany
PostPosted: 07-11, 11:52 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Man jau vel ir foto bet bezpona kaa ielikt sajaa saitaa,es labaak pieprotu iedot pa pieri kadam brondberim,nekaa tos datora jokus...
Sito satiku Kelnee..Kelne ir liela HSV brigaade un visai nopeitna,vina teevu sauc JAANIS..cik sapratu pus latvietis,bet pa latviski nesaprot un tas jau nav svariigi...svariigi cik loti vins atbalsta lv un popularizee ari starp HSV,loti daudz HSV intereseejas par SKONTO...nezinu man jau vienalga,bet ja SKONTO veelas varu iedot kordinates...nekaada lielaa draudziiba es domaaju nevar buut,bet kapec gan nenodibinaat draudziigas saites...tapat zinu SKONTO vienmeer ir bijusi interese par Vaciju...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 320 posts ]  Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014