LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 29-04, 02:40

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 524 posts ]  Go to page Previous  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 24-05, 22:50 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
KBH CASUALS wrote:
kuri pamanījušies piesaistīt bija dažus nepareizas ādas krāsas lopkopjus.

HE HE HE par sito veel tagad nirdzu,labs....EUROPE IS WHITE


droši vien FC København arī spēlē kāds melnais - kāda ir jūsu attieksme pret viņiem?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25-05, 01:51 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
zigiss wrote:
KBH CASUALS wrote:
kuri pamanījušies piesaistīt bija dažus nepareizas ādas krāsas lopkopjus.

HE HE HE par sito veel tagad nirdzu,labs....EUROPE IS WHITE


droši vien FC København arī spēlē kāds melnais - kāda ir jūsu attieksme pret viņiem?


ES ziemaa lssijue xpressen vai aftonbladet kad Djurgårn nosleedza liigumu ar kaadu aafrikas futbolistu kam alga buus 600 000 kronu meenessi ka sprieks sve ir daudz, es neesmu djurgårn bet , ja speeleetaajam maksaa taadu algu tad DIF ir jaabuut 3 niekaa nevis jaakulas pa asti un jaagadatvojas allsvenskan , taa kaa jaaaskatas kaads labums speeleetaajiem ir

Un jaa arii SS Lazio ir melnie ;))

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25-05, 18:46 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
zigiss wrote:
KBH CASUALS wrote:
kuri pamanījušies piesaistīt bija dažus nepareizas ādas krāsas lopkopjus.

HE HE HE par sito veel tagad nirdzu,labs....EUROPE IS WHITE


droši vien FC København arī spēlē kāds melnais - kāda ir jūsu attieksme pret viņiem?

Jaa speelee tas tiesa.Seit ir neliela probleema musu starpaa,jo URBAN CREW ir pret rasismu utt vinu starpaa ari ir nigeri,kas agraak tuseeja ar KBH CASUALS..ari musu starpaa domas dalaas ir apmeeram 40 cilveeki,kas domaa manaa virzienaa,pareejie ir pret,bet mes savaa starpaa nekarojam.Ar URBAN CREW mums ir pavisam veesas atieciibas.
Nigeriem es roku nespiezu,vinu uzvaardu es nesaucu stadionaa..

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25-05, 19:06 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Taa nu tas ir Zigi musdienu firmaas...Redz PSG ir ari vieni kreisi un pilni ar visaadaam krasu pudeleem otri BOULOGNE BOYS ultra labie...Hellas Verona ari ir pazistami kaa ultra labi,bet starp viniem ir ari viena kreisa grupa..Sis viedoklis Zigi rodas dzives gaitaa,seit dzive tevi padara par rasistu un nacistu...jaa es esmu par tadu kluvis,jo man riebjas,kas notiek ar musu eiropu,man riebjas,ka man ir jaatskaitaas mentiem del katras nenomaksaatas kronas nodokliem,bet curkas un melnie sanem pabalstu un dzivo dziivokli par velti,kur piipee zaali un kasa kuli 24/7/365..
Aizbrauc uz Vaaciju...Es tiesi tagad esmu Hamburgaa plus 30 graadi,zini man ir taada sajuuta,ka esmu Marokaa vai Turcijaa un ne jau temperetuuras efekts,tas tik pastiprina so sajuutu...bet gan tas kaVaaciesus gruti atrast...Apskati eiropas karti,cik tad daudz mums seit ir vietas,vai tiesaam mes taisamies visus kontinentus sabaazt eiropaa,padomaa kas notiks pec 30 gadiem,kad vini bus vairaakumaa.Redz krievi sariikoja referendumu lv,ko sariikos muslini un nigeri,kuri vairaak par vardarbiibu izvarosanaam un ierociem savaa dziivee neko nezin..LV jus tas probleemas neizjuutas,bet seit tas ir loti nopietni...Pasaki man,ko lai saka,ja bernudaarza vietaa saak celt moseju,konkreeti tas tagad notiek Kelnee,kur cilveki protestee un ne tikai neonacisti,bet viniem pievienojas ari parastie cilveeki VAACIESI..
Eiropa iet pilniigaa dirsaa ar savu demokraatiju un vini neapjeedz,ka turks,afgaanis vai vienalga kaads muslins,sanemdams uztureesanaas atlauju dk vai fra vai ger zver uzticiibu saj valstij,bet jau pec 2 min aiz stura apdirsh vieteejos un nolaad musu tradicijas,ticiibu un valsti...
Sie cilveeki pasi sevi izsauc riebumu un man ar viniem nekad nebuus iespeejams kontakts...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25-05, 19:59 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 02-10, 10:27
Posts: 223
Location: Das heiSSt Mitau
KBH CASUALS wrote:
,bet curkas un melnie sanem pabalstu un dzivo dziivokli par velti,kur piipee zaali un kasa kuli 24/7/365..


šeit es tev pilnībā piekrītu, sanāca man fāterlandē (Brēmenē) ar turku parunāt un viņam ir pajāt uz darbu un Vāciju kā tādu, viņš saņem piķi neko nedarot un pfigs uz visu....


KBH CASUALS wrote:
Aizbrauc uz Vaaciju...Es tiesi tagad esmu Hamburgaa plus 30 graadi,zini man ir taada sajuuta,ka esmu Marokaa vai Turcijaa un ne jau temperetuuras efekts,tas tik pastiprina so sajuutu...bet gan tas kaVaaciesus gruti atrast....


man tāds pats fīlings bija Briselē, likās ka atrodos Āfrikā!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25-05, 20:02 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Redz taa ka hunju es nedzenu,dzeki ir bijusi jau to pasu var pateikt un ja tev ar to ir jasaskaras katru dienu...

1488

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25-05, 20:07 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Un turpinot teemu varu teikt,ka veidojas jauna atbalsta grupa LV izlasei..vai busim kopaa ar ULTRAS.LV nezinu,katraa zinaa mes neesam nekaada internacionaalaa grupa...
Ir cilveeki kas jau darbojas,pats es busu laikam jau pec eiropas cempja un musu pirmais iznaaciens bus septembri kvali speelee..

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25-05, 20:40 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Es piekriitu par pabalstiem, visi nigas, arabi te dzivo beegli, mani piss kaadeel peerku kebabu pa sek 75 nevus pisto burgeru pa sek 35, manam draugam nau darba, dzekam katru dienu 8 stundas jaaseez kastreeta arbetformedlingaa (nodrbinaatiibas dinesetaa) 8 h lai sanemtu pabalsti, taajaa laikaa visaadi ceemi seez tirgo naudu , jaa ja pat acab saka ka vini labaak redzeetu Umeå Hells Angels kaa cubriku bandas, Zviedriem savaa valstii nau jaaizjuut neertiibas, deel to citu, visiem Eiropieschiem buutu darbs un bezdarbs buutu mazaaks ja visus imigrantrus izraidiitu atpakal uz dzimteni

Taa ir arii Swe ir tas pats pastaigaa pa Söderälji vai Malmö ar davida zvaignzi uz krekla, tevi nositis muslumnai,

Man nau darba, man maksaa par maaciibaam un piss kaadeel un kur es izteereeju naudu, tie .... nu jaa , vismaz dazus cakaree bet man riebjas vciniem meklee praski drabaa, man ..... zviedriem , nekaa

Ja Eiropas valdiiba peec 5 gadiem neatrisniias bezdarbu domaaju ka extreemas lietas notiks un vardarbiiba, pieugs

Un arii Swe kas ir kreisie kam riebjas Anders Borg un Fredie Reine , ir arii pret Swe imigraacijas politiku, vismaz cik esmu dzirdeejis ka te jau kresiem pieriebjas taa

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26-05, 08:53 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Un tie beegli arii..vairums ir sajuusmaa,ka aafrikaa karo,tas tak ir iemesls,lai pistos uz eiropu...nolauz kreeslam kaajas,aptin 5 divlitriigaas plastmasenes un pis paari liicim,gan jau krasta apsardze pie Itaalijas savaaks...atbrauc seit raudaadams ludz patveerumu,ok paliidzees cilveekam,pec 2 stundaam vins saak blaut,ka grib eest...pec 2 dienaam pieprasa papildporcijas...pec nedelas jau pieprasa pabalstu...paiet laiks saak blaut peec dziivokla...vel pec britina vins jau ir naturalizeets un debiilaa valdiiba ir prieciiga par kaarteejo jaunvaacieti vai jaundaani...vinam gan par to nosplauties galvenais,ka tagad brackas un sestras varees braukt surp,jo es tak esmu naturalizeets...
Bet zinat nigas,cilveeki gurst no taa visa un Francijas veeleesanas pieraadiija cik tuvu jau ir ultra labie pie valdibas stuures,MARIN LE PEN jau saneema 20 procentus balsu,nakamajaas veeleesanaas vina uzvarees un tad blin MUUUUKAT ka tupeles vien zib,tapat pari kanaalam kaa pisaaties surp....
Punkts vairaak par sito teemu nediskutesu.

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-06, 00:03 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Gate 7 no Gate 13 pag tresdienaa


Image[/quote]

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-06, 01:09 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Besiktas vs Efes

http://www.youtube.com/watch?v=ea-ZbWq2ZLQ

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-06, 01:18 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Partizan vs Zvezda

Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13-06, 19:09 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Partizan-Zvezda from last night
600-700 Delije found way to enter to hall(even away fans werent allowed,maximum 50 fans)
Image
Image
Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-08, 16:48 
Offline
ultras

Joined: 10-09, 09:28
Posts: 126
http://sportacentrs.com/basketbols/2008 ... u_turnirs_

Starptautiskais fanu turnīrs basketbolā ‘’Barons Ultras cup 2012’’

Sestdien, 25. Augustā Rīgā, Teikas vidusskolas sporta hallē norisināsies starptautiskais fanu turnīrs basketbolā ‘’Barons Ultras Cup 2012’’, kurā piedalīsies dažādu basketbola klubu fani no 4 valstīm. Šāds turnīrs Latvijā notiks pirmo reizi, ar mērķi aizsākt jaunu tradīciju Latvijas sportā un veidot draudzīgas attiecības basketbola fanu klubu starpā. Turnīru rīko Basketbola kluba ‘’Barons’’ oficiālais fanu klubs ‘’Barons Ultras’’ sadarbībā ar pašu basketbola klubu ‘’Barons’’. Latviju šajā turnīrā pārstāvēs ‘’Barons Ultras’’ un BK Saldus fanu klubs, Lietuvu pārstāvēs Kauņas Žalgira, Lietuvas Rytas un Šauļu komandu fani, no Igaunijas brauks Bk Tallinas/Kalev fanu klubs un vēl turnīrā piedalīsies CSKA Moscow un BC Khimki komandu fani no Krievijas. Turnīra formāts paredz dalību tikai 8 komandām, bet kā viesi ir uzaicināti arī komandu fani no Polijas un Ukrainas. Spēles 25. Augustā Teikas vidusskolas sporta hallē sāksies jau no pl 9:00. Ikviens basketbola draugs aicināts vērot šo turnīru klātienē, jo ieeja ir bez maksas.
Image

_________________
Pist un Slavēt!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-08, 15:54 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
Latvijas basketbola savienība ir gatava pieškirt Barons Ultrām vismaz 30 biļetes uz Latvija:Gruzija spēli 8. septembrī Arēnā Rīga pl 17:00. Kā zināms 7, septembrī ir lielais futbols. Vai ir interese pulcēties un veidot kādu supportu vīriešu basketbola izlasei uz šo spēli? Ja nemaldos, tad pēdējā mājas spēle un pieļauju, ka svarīga. Vai uz futbolu Rīgā atbraukušie MF, ja tādi būs nevēlas padeldēt balss saites arī 6dienā? Un arī pārējie...MP, vefieši u.c?

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 524 posts ]  Go to page Previous  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014